Μούδιασμα μετά τη μεταμόσχευση

Marco polo

New Member
Καλησπέρα σε όλους. Έκανα πρόσφατα μια μεταμόσχευση μαλλιών. Το μούδιασμα στην πίσω πλευρά φεύγει σιγά σιγά αλλά από πάνω που έγινε η μεταμόσχευση δεν έχει φύγει καθόλου το μούδιασμα και μπαίνουμε στην 6η μέρα. Έχετε κατά νου τι γίνεται? Μου είπαν ότι θα περάσει μόνο του να μην αγχώνομαι. Απλά ζητάω γνώμη από κάποιον που ξέρει τι ακολουθεί.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
θα περάσει μην σε πιάνει άγχος.
Εγω στην strip πίσω είχα μήνες μούδιασμα.
 

Marco polo

New Member
Όταν λες μήνες? Στην πάνω περιοχή δεν είναι απλό μούδιασμα είναι όπως όταν έκανα την ένεση. Τόσο πολύ. Πίσω είναι μουδιασμένο αλλά πιο λίγο απλά. 5 μέρες εχω στην ουσία που το έκανα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πίσω στην δότρια μου άλλα είχα κάνει strip τότε με ράψιμο τις λωρίδας.
Μην ανησυχείς ξέρω πιάνεις και δεν αισθάνεσαι κάτι.
Που έκανες την μεταμόσχευση?
 

Marco polo

New Member
Ναι ακριβώς αυτό. Πιάνω και δεν αισθάνομαι τίποτα για κάποιο λόγο και τρελαίνομαι. Δεν γνωρίζω αν μπορώ να αναφέρω όνομα πάντως είναι μεγάλο όνομα στον χώρο οπότε είναι οκ πιστεύω. Απλά ήθελα να δω πόσο να υπολογίζω μέχρι να αρχίσω να νιώθω κάτι εκεί πάνω επιτέλους.
 

Marco polo

New Member
Dhi. Και πραγματικά τα παιδιά έκαναν τέλεια δουλειά και δεν κατάλαβα τίποτα. Απλά αυτό θέλω να μάθω πως και τι και γιατί και πότε θα αρχίσω να νιώθω
 

Marco polo

New Member
Δεν γνωρίζεις κάποιο συγκεκριμένο τρόπο να γίνει αυτό η ένα περίπου χρονικό διάστημα που θα γίνει να φανταστώ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marco polo

New Member
Είχες μούδιασμα σαν αυτό που λέω? Πως ακουμπάω και δεν νιώθω κάτι και νιώθω βαρύ το κεφάλι μου? Η απλά ένιωθες λίγο μουδιασμένος έχει διάφορα
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ έχω αυτό που λες αλλά μόνο από πάνω. Αλλά δεν το νιώθω καθόλου μα καθόλου. Και έχω τρελαθεί
Φίλε μου ξεκόλλα ...δεν είναι κάτι ....άφησε το στην άκρη λίγο το θέμα της μμ και προχωρά στην καθημερινότητα σου κ δια μαγείας δεν θα σ' ενοχλεί τίποτα ...δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας....
 

Marco polo

New Member
Φίλε μου ξεκόλλα ...δεν είναι κάτι ....άφησε το στην άκρη λίγο το θέμα της μμ και προχωρά στην καθημερινότητα σου κ δια μαγείας δεν θα σ' ενοχλεί τίποτα ...δεν υπάρχει κανένας λόγος ανησυχίας....
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε
 
Μπλουζα