Ετοιμάζομαι για 4η μεταμόσχευση! Γνώμες

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Konjaap

Verified MM member
Θα έχουμε σύντομα παρουσίαση μμ μέλους από την κλινική του Bisanga στην Ελλάδα.
Αυτο ειναι καλό! Τι γνωμη εχεις εσυ γενικα για beard ? Την κατασταση μου γενικοτερα? Εχω ξεκινησει και fina! Εχω μια τελευταια ευκαρια! Θελω να βγει κατι καλο! Το foroum ειναι πολυ ενημερωμενο! Συγχαρητηρια γι αυτη την προσπαθεια! Δεν εχω βρει πολυ υλικο για beard graft ομως και γενικα παρουσιαση περαν του γιωργου! Διορθωσε με εαν κανω λαθος!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αυτο ειναι καλό! Τι γνωμη εχεις εσυ γενικα για beard ? Την κατασταση μου γενικοτερα? Εχω ξεκινησει και fina! Εχω μια τελευταια ευκαρια! Θελω να βγει κατι καλο! Το foroum ειναι πολυ ενημερωμενο! Συγχαρητηρια γι αυτη την προσπαθεια! Δεν εχω βρει πολυ υλικο για beard graft ομως και γενικα παρουσιαση περαν του γιωργου! Διορθωσε με εαν κανω λαθος!
τ
τι να σου πω... . Εγώ στη θέση σου θα ένιωθα άβολα αν μου έλεγαν τόσο μεγάλο αριθμό από γενιά ...τώρα από την άλλη εσένα αν ο γιατρός σου κάνει κλικ κ τον Εμπιστεύεσαι προχωρά .....όσο κ πυκνό Γενί να έχεις το θεωρώ μεγάλο ρίσκο ...κ έχω έχω Γενί κ πολύ χοντρό κ τα χρειάζομαι κ εγώ απελπιστικά πολύ τα g όπως κ εσύ αλλά δεν θα προκαλεσω την τύχη μου στο πρόσωπο μου γιατί μετά είναι μη αναστρέψιμη η κατάσταση....
 

tasos33

Well-Known Member
τ
τι να σου πω... . Εγώ στη θέση σου θα ένιωθα άβολα αν μου έλεγαν τόσο μεγάλο αριθμό από γενιά ...τώρα από την άλλη εσένα αν ο γιατρός σου κάνει κλικ κ τον Εμπιστεύεσαι προχωρά .....όσο κ πυκνό Γενί να έχεις το θεωρώ μεγάλο ρίσκο ...κ έχω έχω Γενί κ πολύ χοντρό κ τα χρειάζομαι κ εγώ απελπιστικά πολύ τα g όπως κ εσύ αλλά δεν θα προκαλεσω την τύχη μου στο πρόσωπο μου γιατί μετά είναι μη αναστρέψιμη η κατάσταση....
Συνήθως τα τριχοθυλάκια αυτά εξάγονται από τον λαιμό άρα τα όποια σημάδια δεν θα είναι τόσο εμφανή. Βέβαια όσα περιστατικά έχω δει κανένα δεν είχε white dots.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Συνήθως τα τριχοθυλάκια αυτά εξάγονται από τον λαιμό άρα τα όποια σημάδια δεν θα είναι τόσο εμφανή. Βέβαια όσα περιστατικά έχω δει κανένα δεν είχε white dots.
Τόσο μεγάλο αριθμό λοιπόν σε περιορισμένη περιοχή είναι δυνατόν να μην χτυπάει κάπως στο μάτι μετά ; Δεν ξέρω .....αν το προχωρήσει θα έχει ενδιαφέρον να δούμε το μετά....
 

proklos

Member
Καλησπερα παιδια.
Να σας ενημερωσω πως και εγω λογω της φτωχης δοτριας στο πισω μερος του κεφαλιου,ειμαι σε επικοινωνια με εκπροσωπο του γιατρου Dr Yaman καθως περιμενω απαντηση του για τον μεγιστο αριθμο εξαγωγης grafts απο γενια. Θα σας ενημερωσω μολις λαβω απαντηση,ετσι για να εχουμε μια ακομη εκτιμηση του μεγιστου αριθμου, χωρις να επιβαρυνουμε οπτικα το αποτελεσμα στο προσωπο.Η εξαγωγη παντως μου ειπε πως γινεται απο το κατω μερος του σαγονιου.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Καλησπερα @proklos εχει αλλαξει η κατασταση σου απο το 2013 που ειχες κανει την μεταμοσχευση σου;Θα ενδιαφεροσουν να ανεβασεις φωτογραφιες να σε δουμε;Ο αριθμος των 800 grafts αφορα τα γενια μονο;
 

proklos

Member
Καλησπερα @proklos εχει αλλαξει η κατασταση σου απο το 2013 που ειχες κανει την μεταμοσχευση σου;Θα ενδιαφεροσουν να ανεβασεις φωτογραφιες να σε δουμε;Ο αριθμος των 800 grafts αφορα τα γενια μονο;
ναι τα 800 με 1000 αφορουν μονο την εξαγωγη απο γενια.
Θα ανεβασω καποια στιγμη,αλλα οχι εδω ,μην χαλασουμε το νημα. Θα ανοιξω ενα σχετικο, αργοτερα.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Θα ηταν πραγματικα ενδιαφερον να δουμε μετα απο 7 χρονια πως εχει εξελιχθει.Ειχες απωλειες;
Και στο νημα της πρωτης σου μμ μπορεις να τις ανεβασεις .Ποσο χρονων εισαι τωρα ;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα ηταν πραγματικα ενδιαφερον να δουμε μετα απο 7 χρονια πως εχει εξελιχθει.Ειχες απωλειες;
Και στο νημα της πρωτης σου μμ μπορεις να τις ανεβασεις .Ποσο χρονων εισαι τωρα ;

Βλέπω μπήκες δυναμικά και ενεργητικά στο φόρουμ φίλε Nik.Mos δεν ξέρω αν παρακολουθουσες από παλιά άλλα κάλως ήρθες και συνέχισε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
@John_John1 Ναι σαι καλα φιλε Γιαννη
Παρακολουθω το φορουμ πολλα χρονια αλλα ποτε σαν μελος,οι περισσοτεροι μου ειστε πολυ οικειοι χωρις καν να σας γνωριζω,χαιρομαι πολυ που εχω την τιμη να βρισκομαι αναμεσα σας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@John_John1 Ναι σαι καλα φιλε Γιαννη
Παρακολουθω το φορουμ πολλα χρονια αλλα ποτε σαν μελος,οι περισσοτεροι μου ειστε πολυ οικειοι χωρις καν να σας γνωριζω,χαιρομαι πολυ που εχω την τιμη να βρισκομαι αναμεσα σας.

Είσαι συμπαθής από όλη την κοινότητα πιστεύω άσχετα τις διαφωνίες που θα υπάρχουν πάντα.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Είσαι συμπαθής από όλη την κοινότητα πιστεύω άσχετα τις διαφωνίες που θα υπάρχουν πάντα.
To ευχομαι φιλε μου!!Αλλωστε αυτη ειναι και η ομορφια της πολυφωνιας,η ανταλλαγη αποψεων και διαφωνιων που παντα οδηγουν σε κατι καλο,αρκει να πραγματοποιουνται με σεβασμο και αξιοπρεπεια.
 
Μπλουζα