Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο το ξαναείδα όταν έφυγες κάπου μεταξύ 300 & 320 είναι η αλήθεια. Για το πλήθος των μοσχευμάτων ξέρεις καλύτερα εσύ. Το στριπ σου πάντως δεν ήταν κακό. Ξαναείδα το αποτέλεσμα πριν την 1μμ και σίγουρα έχεις πάρει 1000g από εκεί.
Για το πλήθος των μοσχευμάτων ξέρω ότι ξέρεις κ ότι έχουμε δημοσιεύσει...τα προσθέσαμε κ τα βγάλαμε 7800 αν το στριπ είναι 1000...πάντως οκ εμένα με ένοιαζε η φυτρωση να ταν υψηλότατη κ αυτό το πετύχαμε ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
νιώθω την υποχρέωση να πω σ' αυτό το σημείο ότι ο γιατρός προς σεβασμό για την προσπάθεια μου κ εκτιμήση προς το πρόσωπο μου αν το πάρω απόφαση να ξανά μπω για 5η φορά θα γίνει χωρίς να πληρωθεί ...θα πληρώσω μόνο τα αναλώσιμα.
Τοτε μην το σκεφτεσαι καθολου, φιλε Γιωργο....Χριστουγεννα μπες στο ιατρειο για τελευταια φορα...να επιδιορθωσεις κυριως το σημειο που ανεφερε ο φιλος CVIAL...και του χρονου τετοια εποχη να εχεις, επιτελους, την εικονα που φανταζοσουν, οταν ξεκινουσες τον μακροχρονιο και επιπονο δρομο των μεταμοσχευσεων.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Cvial σήμερα το πρωί είχα μια πολύωρη τηλεφωνική επικοινωνία μαζί του για να συζητούσε διάφορα μεταξυ άλλων κ για την κοινότητα μας για να τον φέρνω προς τα νερά μας (δεν εννοώ να συμμετάσχει στο φόρουμ μην παρεξηγουμαι..). συζήτησα λοιπόν εν ολίγοις αυτά που είπαμε κ όσο αφορά τα πλαϊνά μου είπε το εξής ....καταρχάς έχει πάρει κ από κει αλλά λίγα μόσχευματα κ το αποφεύγει για δύο λόγους ...ο πρώτος λόγος είναι ότι εκεί υπάρχει τόσο πολύ αιμάτωση που γίνεται του κουτρουλη ο γάμος κ δυσκολεύει το έργο ....ο δεύτερος λόγος είναι ότι θεωρεί σε αυτό το σημείο δεν πρέπει να ξεπερναμε τα όρια κ ότι δεν δείχνει ωραίο αισθητικά να είναι εξαντλημένη η δοτρια ....εν κατακλείδι είπαμε ότι τα 500-800 μόσχευματα μπορούμε να τα βρούμε όπως κ να χει και αν το θέλω εγώ θα γίνει.αυτο που σκέφτομαι εγώ είμαι αν κάνω κ 5η απόπειρα είναι αυτό που συμφωνείς κ εσύ ότι υπάρχει εκεί συν αλλά 300-500 από γενιά.
Υγ: νιώθω την υποχρέωση να πω σ' αυτό το σημείο ότι ο γιατρός προς σεβασμό για την προσπάθεια μου κ εκτιμήση προς το πρόσωπο μου αν το πάρω απόφαση να ξανά μπω για 5η φορά θα γίνει χωρίς να πληρωθεί ...θα πληρώσω μόνο τα αναλώσιμα.

Θα συμφωνήσω ότι η εξαγωγή από την temporal περιοχή είναι από τις πιο δύσκολες αλλά για έναν καλό γιατρό στην σημερινή περιοχή δεν είναι πρόβλημα. Ακόμα και αν πάρεις αμφίπλευρα 600 δεν θα είναι εξαντλημένη, φαίνεται πολύ καλή, σαφώς πολύ καλύτερη από πίσω. Αν πας για γένια θες παραπάνω από 800 συνολικά γιατί ναι μεν είναι χοντρά αλλά είναι μονότριχα. Θα έλεγα ότι μπορείς 600 από κρανίο και 400 από γένια. Αυτό θα ήταν ένα σωστό νούμερο. Η άποψή μου είναι αφού αυτή θα είναι η τελευταία να είναι καλά σχεδιασμένη. Όταν ολοκληρωθεί η φύτρωση και ξαναπεράσεις από Αθήνα έλα να επικεντρωθούμε σε εκείνη μόνο την περιοχή.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τοτε μην το σκεφτεσαι καθολου, φιλε Γιωργο....Χριστουγεννα μπες στο ιατρειο για τελευταια φορα...να επιδιορθωσεις κυριως το σημειο που ανεφερε ο φιλος CVIAL...και του χρονου τετοια εποχη να εχεις, επιτελους, την εικονα που φανταζοσουν, οταν ξεκινουσες τον μακροχρονιο και επιπονο δρομο των μεταμοσχευσεων.
Το ξύλο ποιος θα το φάει από την γυναίκα μου όμως ; Εγώ η εσύ ;;; χαχαχσ... Για ρωτά τον cvial πως τον άγριο κοίταξε μόλις είπε την εξής πρόταση "εγώ αν ήμουν στην θέση σου θα ξανά έκανα κ θα έβγαζσ από κει κ θα έβαζα εκεί!" Χαχαχα! Δεν είναι το θέμα τόσο το οικονομικό όσο το ότι θεωρεί ότι έχω ψύχωση κ πρέπει να ξεκολλησει το μυαλό μου ...δεν μπορεί βασικά να αντιληφθεί αυτό που της είπα από την αρχή ...άσε με να κάνω ότι εινάι ανθρώπινος δυνατόν κ θα σταματήσω .
Υγ: θα την κάνω την επέμβαση κ πιθανόν δεν θα το πάρει κ χαμπάρι πότε θα φύγω για Θεσσαλονίκη αλλά όχι μέσα στο χειμώνα γιατί έχω βαρύ πρόγραμμα με δουλειά οικογένεια κ μεταπτυχιακό που ξεκινάω τώρα συν ότι φέτος θα παίξω κιόλας κ δεν μπορω να λείψω από την πισίνα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω ότι η εξαγωγή από την temporal περιοχή είναι από τις πιο δύσκολες αλλά για έναν καλό γιατρό στην σημερινή περιοχή δεν είναι πρόβλημα. Ακόμα και αν πάρεις αμφίπλευρα 600 δεν θα είναι εξαντλημένη, φαίνεται πολύ καλή, σαφώς πολύ καλύτερη από πίσω. Αν πας για γένια θες παραπάνω από 800 συνολικά γιατί ναι μεν είναι χοντρά αλλά είναι μονότριχα. Θα έλεγα ότι μπορείς 600 από κρανίο και 400 από γένια. Αυτό θα ήταν ένα σωστό νούμερο. Η άποψή μου είναι αφού αυτή θα είναι η τελευταία να είναι καλά σχεδιασμένη. Όταν ολοκληρωθεί η φύτρωση και ξαναπεράσεις από Αθήνα έλα να επικεντρωθούμε σε εκείνη μόνο την περιοχή.
Το ίδιο είπαμε ... εννοούσα ότι θα πάρουμε κ από γενιά συν από δοτρια όσα μπορεί ...ίσως κ να βγει στα 1300 δλδ πιστεύω ....πάντως όπως κ να χει μοιραία θα πάρει τα περισσότερα από κει κ θα γίνει αυτο που είπες.θα πέσουν όλα εκεί .
Ξέχασα να πω σχετικά με smp μετά από συζήτηση με cvial κ γιατρό απορρίπτω αυτό σενάριο κ το βγάζω από το μυαλό μου. το σκεπτικό μου δεν ήταν σωστό . Κ όταν μου το λένε δύο άνθρωποι που έχουν δει τέτοιες δουλειές κ σε συνδυασμό με την σύντομη εμπειρία όπου όλοι απέφευγαν να μου δείξουν δουλειές (τελικά ούτε καν ο Αναστασάκης δεν ποσταρε ενώ μου το έταξε ) πρέπει να φερθώ έξυπνα κ να κάτσω στα αυγά μου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το ξύλο ποιος θα το φάει από την γυναίκα μου όμως ; Εγώ η εσύ ;;; χαχαχσ... Για ρωτά τον cvial πως τον άγριο κοίταξε μόλις είπε την εξής πρόταση "εγώ αν ήμουν στην θέση σου θα ξανά έκανα κ θα έβγαζσ από κει κ θα έβαζα εκεί!" Χαχαχα! Δεν είναι το θέμα τόσο το οικονομικό όσο το ότι θεωρεί ότι έχω ψύχωση κ πρέπει να ξεκολλησει το μυαλό μου ...δεν μπορεί βασικά να αντιληφθεί αυτό που της είπα από την αρχή ...άσε με να κάνω ότι εινάι ανθρώπινος δυνατόν κ θα σταματήσω .
Υγ: θα την κάνω την επέμβαση κ πιθανόν δεν θα το πάρει κ χαμπάρι πότε θα φύγω για Θεσσαλονίκη αλλά όχι μέσα στο χειμώνα γιατί έχω βαρύ πρόγραμμα με δουλειά οικογένεια κ μεταπτυχιακό που ξεκινάω τώρα συν ότι φέτος θα παίξω κιόλας κ δεν μπορω να λείψω από την πισίνα.

Άμα έχεις φτάσει μέχρι εκεί θα κάνεις το extra βήμα ο κόσμος να χαλάσει και η γυναίκα να φωνάξει. Εγώ δεν θα στο πρότεινα αν δεν πίστευα ότι το χρειάζεσαι πραγματικά.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Άμα έχεις φτάσει μέχρι εκεί θα κάνεις το extra βήμα ο κόσμος να χαλάσει και η γυναίκα να φωνάξει. Εγώ δεν θα στο πρότεινα αν δεν πίστευα ότι το χρειάζεσαι πραγματικά.
Άμα κάνω κ 5η θέλω τιμητική πλακέτα.... βράβευση κανονική ....υπάρχει κανένας άλλος που να χει κάνει 5;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εδώ που τα λέμε καλά θεωρεί η γυναίκα σου Γιώργο ότι έχεις ψύχωση, όπως και όλοι οι καθημερινοί θαμώνες αυτού το Forum. :p
Εγώ πιστεύω ότι πολύ λίγοι έχουν ψύχωση....ούτε το 15% του φόρουμ....καταρχάς σκέψου από τους 20000 πόσοι είναι συστηματικά είναι ενεργοί... στατιστικά ελάχιστοι ....κ απ' αυτούς οι περισσότεροι ασχολούνται κάτι σαν μεταξύ χόμπι κ ψυχαγωγίας ....οι κολλημένοι πραγματικά είναι μετρημένοι στα δάχτυλα πιστεύω ....άσε που όποιος παρει αυτό που θέλει σαν αποτέλεσμα συνήθως χάνεται μετά που αυτό είναι καλό...
 

manly_Man

Well-Known Member
Εκανες οτι καλυτερο μπορουσες Γιωργο και χωρις να επιβαρυνθεις πολυ στο οικονομικο κομματι κιολας, αυτο δινει ακομα μεγαλυτερη αξια στο αποτελεσμα σου! Αν εχεις διαθεση για μια τελευταια πηγαινε μη το σκεφτεσαι....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Οπότε και να είναι να το κάνεις.αξιζει..παντως αυτός ο ντοκ από dhi,φαίνεται πως δεν ακολούθησε το ίδιο μοτίβο όπως ο Παπανικολάου.προσπαθει για δυνατά αποτελέσματα.θελω να δω dense pack ,να δω αν μπορεί να κάνει και τέτοιες δουλειές.αν μπορεί,τότε μιλάμε για πολύ δυνατή ελληνική λύση με τιμιότητα και επίγνωση των οικονομικών της φάσης που περνάει ο τόπος..
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Οπότε και να είναι να το κάνεις.αξιζει..παντως αυτός ο ντοκ από dhi,φαίνεται πως δεν ακολούθησε το ίδιο μοτίβο όπως ο Παπανικολάου.προσπαθει για δυνατά αποτελέσματα.θελω να δω dense pack ,να δω αν μπορεί να κάνει και τέτοιες δουλειές.αν μπορεί,τότε μιλάμε για πολύ δυνατή ελληνική λύση με τιμιότητα και επίγνωση των οικονομικών της φάσης που περνάει ο τόπος..
Του κανα εχθές μια συζήτηση εφ όλης της ύλης και του κάποια πράγματα σχετικά με το φόρουμ την επιρροή του τα μέλη του κ κ κ κ ... Συμφωνήσαμε ήδη κ εχει ενημερώσει αυτόν που έχει φτιάξει το σάιτ της Σταρκ να ξεκινήσει να φτιάχνει σελίδα ξεχωριστή με δουλειές του κ να τις παρουσιάζει εκεί λεπτομερώς ...επίσης συμφωνήσαμε ότι όποιος ασθενής τυχαίνει μέσω αυτού του φόρουμ να πηγαίνει σε αυτόν για μμ κ θέλει να παρουσιάσει μετά εδώ να του δίνει λεπτομερείες και να υπάρχει μια ανοικτή γραμμή γενικώς μεταξύ φόρουμ κ εκείνου έστω μέσω των ασθενών κ ας μην θέλει να συμμετάσχει... Μην περιμένετε επίσημα παρουσίαση της κλινικής παντως ούτε φυσικά διάφορους "δορυφόρους"...σε όλα αυτά ήταν θετικός κ θα τηρηθούν ...σε δεύτερο χρόνο αν όλα πάνε καλά θα τολμήσω να του πετάξω σε συμφωνία με τον cvial να ανοίξει κανένα νήμα να πει ίσως κάποια πράγματα με ερωταπαντήσεις να τον γνωρίσουμε κιόλας ....καλά αυτό δεν τόλμησα να του το πω εννοείτε ακόμα μην κλωτσήσει....
Υγ: όσο αφορά αυτό που είπες για το στυλ του κ την τεχνική του αυτό που παρατηρώ κ γω με γυμνό μάτι που λένε είναι ότι είναι πολύ aggressive...ότι έχω δει με τα μάτια μου κ μου δείχνει αρέσκεται να κινείται πολύ επιθετικά ....έχει πολύ αυτοπεποίθηση σίγουρα
 

vlafo

Well-Known Member
Του κανα εχθές μια συζήτηση εφ όλης της ύλης και του κάποια πράγματα σχετικά με το φόρουμ την επιρροή του τα μέλη του κ κ κ κ ... Συμφωνήσαμε ήδη κ εχει ενημερώσει αυτόν που έχει φτιάξει το σάιτ της Σταρκ να ξεκινήσει να φτιάχνει σελίδα ξεχωριστή με δουλειές του κ να τις παρουσιάζει εκεί λεπτομερώς ...επίσης συμφωνήσαμε ότι όποιος ασθενής τυχαίνει μέσω αυτού του φόρουμ να πηγαίνει σε αυτόν για μμ κ θέλει να παρουσιάσει μετά εδώ να του δίνει λεπτομερείες και να υπάρχει μια ανοικτή γραμμή γενικώς μεταξύ φόρουμ κ εκείνου έστω μέσω των ασθενών κ ας μην θέλει να συμμετάσχει... Μην περιμένετε επίσημα παρουσίαση της κλινικής παντως ούτε φυσικά διάφορους "δορυφόρους"...σε όλα αυτά ήταν θετικός κ θα τηρηθούν ...σε δεύτερο χρόνο αν όλα πάνε καλά θα τολμήσω να του πετάξω σε συμφωνία με τον cvial να ανοίξει κανένα νήμα να πει ίσως κάποια πράγματα με ερωταπαντήσεις να τον γνωρίσουμε κιόλας ....καλά αυτό δεν τόλμησα να του το πω εννοείτε ακόμα μην κλωτσήσει....
Υγ: όσο αφορά αυτό που είπες για το στυλ του κ την τεχνική του αυτό που παρατηρώ κ γω με γυμνό μάτι που λένε είναι ότι είναι πολύ aggressive...ότι έχω δει με τα μάτια μου κ μου δείχνει αρέσκεται να κινείται πολύ επιθετικά ....έχει πολύ αυτοπεποίθηση σίγουρα
Γιώργο ωραίος και σε ευχαριστούμε για την όλη προσπάθεια που κάνεις.
Είναι πραγματικά ελπιδοφόρο να βλέπεις γιατρούς να είναι ανοιχτοί σε προτάσεις.
Κάποια στιγμή που θα είναι σωστό και το timing,να του πεις να οργανώσει και ένα consultation στην Αθήνα.
 

alexXXX

Active Member
Ρε Γιωργαρα άμα κάνεις κ 5η θα κλείσω κ γω από τώρα για 2η άσχετα με το αποτέλεσμα που θα έχω ...
Που να πάω μόνο με μια αισθάνομαι πολύ λίγος
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε Γιωργαρα άμα κάνεις κ 5η θα κλείσω κ γω από τώρα για 2η άσχετα με το αποτέλεσμα που θα έχω ...
Που να πάω μόνο με μια αισθάνομαι πολύ λίγος
Χαχαχα δεν έχεις ανάγκη εσύ ρε έχουμε πει ...με αυτήν καθάρισες ....άμα θες όταν ανέβω πάνω έλα για βόλτα .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλησπέρα...7 μήνες κ μια εβδομάδα για την ακρίβεια και πλέον βλέπω διάφορα ....μεγάλη διαφορά.... Η φωτός μου είναι στην παραλία κλασσικά αλλά με στεγνό μαλλί αυτή την φορά α....ακόμα κ μετά την επίσκεψη μου στον cvial έχει γίνει μπαμ ....κ το καλύτερο από όλα είναι ότι νιώθω ότι ακόμα έχει να δώσει .... τον τελευταίο μήνα βελτιώνεται συνεχως και μάλλον επιβεβαιώνομαι σ αυτό που έλεγα ότι σε σχέση με τις προηγούμενες φορές πάω πολύ αργά επειδή δεν χρησιμοποιώ μινοξ ...ευτυχώς γιατί με εζωναν τα φίδια .....φυσικά η φυτρωση πάει για ακόμα μια φορά σχεδόν στην απόλυτη τιμή της .... εννοείτε ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά επιμένω ότι κάτι λίγο θα δώσει ακόμα μέχρι και τους 10 μήνες ...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-09-27-11-32-51-335_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-09-27-11-32-51-335_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 325
  • Screenshot_2020-09-27-11-32-46-329_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-09-27-11-32-46-329_com.miui.gallery.jpg
    1 MB · Προβολές: 340
  • Screenshot_2020-09-27-11-32-43-010_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-09-27-11-32-43-010_com.miui.gallery.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 320
  • Screenshot_2020-09-27-11-32-39-995_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-09-27-11-32-39-995_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 326
  • Screenshot_2020-09-27-11-32-35-302_com.android.camera.jpg
    Screenshot_2020-09-27-11-32-35-302_com.android.camera.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 300

vagosx

Well-Known Member
Μακραν κατα τη γνωμη μου:
1. Το καλυτερο αποτέλεσμα του φόρουμ
2. Το περιστατικο με τις πλέον τίμιες φωτο

Γιωργο πιθανώς να δώσει λίγο ακόμη, αλλά και έτσι να μείνει, είναι άψογο. Πετα τα concealer, ξεχνά toppik, κλπ και απόλαυσε πλέον την καθημερινότητα σου.
 

vlafo

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα του Γιώργου είναι το καλύτερο, σε σχέση με την αφετηρία και τον τερματισμό του.Και με τα χειρότερα χαρακτηριστικά που θα μπορούσε να έχει κάποιος.
Οι φωτογραφίες του είναι οι πλέον αποκαλυπτικές-ξεγυμνωτικές κατά συνέπεια οι καλύτερες και αυτές που πρέπει να μπαίνουνε από όλους.
Από κοντά ο Γιώργος θα είναι μακράν άλλος άνθρωπος.
Σχεδόν τελείωσες Γιώργο και αν κάνεις και την τελευταία (παιδική για σένα πλέον) θα έχεις πετύχει μια από τις δυσκολότερες ολικές επαναφορές.
Πολύ καλός.
 
Μπλουζα