Διασημοι/Celebrities

johnmp

Member
Δεν είμαι σίγουρος ακόμη αν είναι χάλια. Ίσως αν μεγαλώσει να μην φαίνεται περίεργη η διχρωμία γιατί απλά έχει λευκές τρίχες. Το hairline ok δεν είναι κι ότι καλύτερο. Αλλά πάλι εάν μεγαλώσει το μαλλί ίσως να είναι ok. Πάντως πολύ καλύτερος συγκριτικά με χρόνια πριν.
Πιστεύω το έκανε πολύ πρόσφατα εξού και το κούρεμα, δεν συνηθίζει σ’ αυτά ο Καπουτζίδης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Αν με αυτό το κούρεμα είναι έτσι και δεν φοράει τοπικ εμένα πάντως μου φαίνεται πάρα πολύ καλό το αποτέλεσμα, από τα καλύτερα στην σόου μπιζ
 

ΛΕΣ

Active Member
Βρε παιδια οποιος εχει δει τον καπουτζιδη στο παρα 5, ξερει οτι και με τοπικ η χωρις τοπικ και αποτυχημενη η μη να ειναι η μμ του, πλεον ειναι πολυ καλυτερα απο οτι ηταν 15 χρονια πριν αυτο και μονο ειναι νικη. Εγω αυτο κραταω, προφανως και αν πηγαινε στον λορεντζο η στον ερντο θα ειχε καλυτερο αποτελεσμα αλλα και το παρον ειναι ικανοποιητικο.
 
  • Like
Reactions: spi

tasos33

Well-Known Member
Kapoitsidis hair
vol.45
Τα έχουμε πει τα έχουμε ξαναπεί. Δε βάζει τοππικ , ζει.με αυτό.

Πρόσεξε τα ποταμάκια που κάνει το μαλλί του, παρόλαυτα τα ποταμάκια είναι σκούρα. Γιατί?
Αν με αυτό το κούρεμα είναι έτσι και δεν φοράει τοπικ εμένα πάντως μου φαίνεται πάρα πολύ καλό το αποτέλεσμα, από τα καλύτερα στην σόου μπιζ
IMG_20200909_004550.jpg
 

spi

Well-Known Member
Kapoitsidis hair
vol.45
Τα έχουμε πει τα έχουμε ξαναπεί. Δε βάζει τοππικ , ζει.με αυτό.

Πρόσεξε τα ποταμάκια που κάνει το μαλλί του, παρόλαυτα τα ποταμάκια είναι σκούρα. Γιατί?
Προβολή συνημμένου 27851
Δεν ξέρω δεν μπορώ να καταλάβω είναι χάλια οι φωτογραφίες. Δεν είμαι τόσο ειδικός στο τοπικ
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Παιδιά κάνει μπαμ ότι φοράει τοππικ....τι συζητάμε τώρα ; Δεν είναι κ πολύ δύσκολο να το κτλ κάποιος ....δεν το φοράει καν μαεστρικά....
 
  • Like
Reactions: spi

manly_Man

Well-Known Member
Παντως με κοντο μαλλι φαινεται λιγο ασχημος ο σχεδιασμος της hairline του καπουτζιδη, ενω με πιο μακρια μαλλια καπως διορθώνεται η κατασταση...
 

nik1994

Active Member
Παιδια οτι και να λεμε, σαν αποτελεσμα μικρου μηκους μαλλιου (που δεν μου φαινεται να φοραει τοπικ) ειναι πολυ καλο. Χερλαιν τελειος μουφα βεβαια απορω τον λογο που την σχεδιασαν ετσι παντως απο θεμα πυκνοτητας εστω και αν φοραει τοπικ φαινεται φυσικο για ενα ματι που δεν το εχει ψαξει μεχρι τα ακρα.
 

johnmp

Member
Οι φωτογραφίες δυστυχώς είναι screenshots από video στο youtube. Αν το παρακολουθούσα στην τηλεόραση σίγουρα θα βλέπαμε καλύτερα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Τελικα ακομα και οι πιο πυκνοτριχιδες στην τηλεοραση δεν ειναι οσο δειχνουν.
Νίκος Χαρδαλιάς.

Τα σχολια σας για crown.
Εγω ειχα την αισθηση ηταν γεματος σαν σκαντζοχοιρος.!

xardalias.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Πες της βριωνιδου να τον αναλάβει να γλυτώσει και κάνα φράγκο..γιατί θέλει και ps5 να πάρει καταλαβαινεις..χαχαχαχαχαα
Μόλις είδα την φωτο νόμιζα ο μικρός έχει το θέμα...κι όμως 2850 μοσχεύματα τα θέλει.Θα στείλω φωτός στην κλινική για μια πρώτη εκτίμηση.
 

aeratos28

Just aeratos
Ένας από εμάς και ο μικρός..δεν υπάρχει περίπτωση δυστυχώς να μην γίνει καράφλας ο μικρούλης μεγαλώνοντας..και δυνατή καράφλα κιόλας..κοίτα να δεις ρε.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ένας από εμάς και ο μικρός..δεν υπάρχει περίπτωση δυστυχώς να μην γίνει καράφλας ο μικρούλης μεγαλώνοντας..και δυνατή καράφλα κιόλας..κοίτα να δεις ρε.
Τον χαρδαλια για τι Norwood τον κόβεις να πάει
 

manly_Man

Well-Known Member
Μόλις είδα την φωτο νόμιζα ο μικρός έχει το θέμα...κι όμως 2850 μοσχεύματα τα θέλει.Θα στείλω φωτός στην κλινική για μια πρώτη εκτίμηση.
ποιες ειναι οι τιμες των Μαρα-Βρυωνιδου για ανηλικους john john; Εχετε καποια ειδικη τιμη; :p:p
 

nine

Active Member
Τελικα ακομα και οι πιο πυκνοτριχιδες στην τηλεοραση δεν ειναι οσο δειχνουν.
Νίκος Χαρδαλιάς.

Τα σχολια σας για crown.
Εγω ειχα την αισθηση ηταν γεματος σαν σκαντζοχοιρος.!

Μακαρι να εχουμε αυτο το hairline στα 50+ που ειναι η ηλικια του. Που ηδη δεν εχουμε οι περισσοτεροι χωρις μμ για να ειμαστε εδω :p
 
Μπλουζα