Εκτιμηση, γνωμη, καθοδηγηση

manly_Man

Well-Known Member
Άλλο λέω εγώ ....Μπορεί να πάει Τουρκία ; Απ' ότι ξέρω τουλάχιστον μέχρι το Μάρτιο του 21 είμαστε κλειστά κ έχει ο Θεός ....
Μέχρι 15 Σεπτεμβρίου 2020 ειδα ειναι η προσωρινη αναστολη πτήσεων μεταξυ Ελλάδας Τουρκίας, απλα το ανανεωνουν... ας ρωτήσουμε και τον φιλο που ψαχνει εδω για μεταμοσχευση αν ξερει κατι παραπάνω και κοιταει για εκει

 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Μέχρι 15 Σεπτεμβρίου 2020 ειδα ειναι η προσωρινη αναστολη πτήσεων μεταξυ Ελλάδας Τουρκίας, απλα το ανανεωνουν... ας ρωτήσουμε και τον φιλο που ψαχνει εδω για μεταμοσχευση αν ξερει κατι παραπάνω και κοιταει για εκει

Άκουσε με που σου λέω ...μέχρι Μάρτιο του 21 κ έχει ο Θεός .....
 

Stratos

Well-Known Member
υπομονή και όταν το επιτρέψουν οι συνθήκες πήγαινε εξωτερικό να κάνεις τη δουλειά σου,
έχεις άφθονο μαλλί πίσω για δότρια και σε καλό γιατρό θα έχεις καλό αποτέλεσμα.
 

petrospap

Active Member
απο που εισαι φιλε μου αν επιτρεπεται. ειχα κλεισει κ εγω yaman τον αυγουστο κ ακυρωθηκαν ολες οι πτησεις απο σαλονικα λογω του ιου. και το σεπτεμβρη δεν εχει καμια.
 

aeratos28

Just aeratos
Tenten μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ γέφυρες.ποσο χρονών είσαι ?οι γέφυρες σου μια χαρά είναι
Συμφωνω σε μεγάλο βαθμο φιλε μου. Η μονη μου εννοια ειναι οτι η γεφυρα βαση κληρονομικότητας θα αδειασει μάλλον. Η έρευνα συνεχιζεται . . . και το τελικο decision ελπίζω να είναι το σωστο. Να αρχισω καμια αγωγη? Εαν ναι ποια και ποιες οι επιπτώσεις?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Είμαστε και εμείς που περιμένουμε να ανοίξουν τα σύνορα Ταϊλάνδης να πάμε κάνα ταξιδάκι :p και εκεί λένε το 2021 αλλά δεν το βλέπω.
Η πτήση μου τις επιστροφής με Turkish από τον Απρίλιο που πήγα αγνοείτε και με χρωστάνε μια πτήση επιστροφής...έχω και γω τα θέματα μου...:D;);)
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Είμαστε και εμείς που περιμένουμε να ανοίξουν τα σύνορα Ταϊλάνδης να πάμε κάνα ταξιδάκι :p και εκεί λένε το 2021 αλλά δεν το βλέπω.
Η πτήση μου τις επιστροφής με Turkish από τον Απρίλιο που πήγα αγνοείτε και με χρωστάνε μια πτήση επιστροφής...έχω και γω τα θέματα μου...:D;);)
Την ζωή σου να χαμε....
 

tol

Well-Known Member
Είμαστε και εμείς που περιμένουμε να ανοίξουν τα σύνορα Ταϊλάνδης να πάμε κάνα ταξιδάκι :p και εκεί λένε το 2021 αλλά δεν το βλέπω.
Η πτήση μου τις επιστροφής με Turkish από τον Απρίλιο που πήγα αγνοείτε και με χρωστάνε μια πτήση επιστροφής...έχω και γω τα θέματα μου...:D;);)
Α, βρε φιλε Γιαννη, σε φαγανε η Ταϊλανδεζες... τοσο πολυ σε απωθουν οι Ελληνιδες και νιωθεις την αναγκη να αναζητας την αγκαλια των μικροκαμωμενων Ασιατισσων; :D :D ;);)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Α, βρε φιλε Γιαννη, σε φαγανε η Ταϊλανδεζες... τοσο πολυ σε απωθουν οι Ελληνιδες και νιωθεις την αναγκη να αναζητας την αγκαλια των μικροκαμωμενων Ασιατισσων; :D :D ;);)

Καθόλου οι Ελληνίδες μ'αρεσουν πιο πολύ,μην το βλέπεις κίνηση απελπισίας απέναντι στο γυναικείο φύλο από τον ελληνικό χώρο.Αυτήν την στιγμή βασικά αυτόν τον καιρό υπάρχουν αρκετές που παίζω από Ελλάδα,όπως επίσης είχα και αρκετές μακροχρόνιες σχέσεις.
Τώρα είμαι πχ με μια 25 αρα και ωραίες κοπέλες αλλά δεν μπορώ φυσικά να τις ποσταρω.

Γενικά η Ασία και όχι μόνο η Ταϊλάνδη με παίρνει τα μυαλά όπως η Σιγκαπούρη,Μαλαισία που πήγα,τα χρώματα,οι μυρωδιές ο πολιτισμός η χλιδα και η παρακμή,οι ουρανοξύστες,ζούγκλες και τροπικά θέρετρα,νυχτερινή ζωή,αξιοθέατα μαγικά και παραμυθένια όπως και φυσικά και κοπέλες όλα αυτά που ζεις είναι τόσο όμορφα.
Το 2022 ετοιμάζω για Βιετνάμ,Καμπότζη και Ταϊλάνδη 60 μέρες πχ. πρώτα υγειά και δουλειά φυσικά.

Φέτος που πήγα ήταν για 48 ήμερες Ταϊλάνδη,Καμπότζη(Siem rear,angkor wat),Λάος(Vientiane),Kood island,Pattaya και Bangkok άλλα δυστυχώς ο κορονοιος με τα χάλασε όλα και εγκλωβίστηκα στην Bangkok μόνο.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Καθόλου οι Ελληνίδες μ'αρεσουν πιο πολύ,μην το βλέπεις κίνηση απελπισίας απέναντι στο γυναικείο φύλο από τον ελληνικό χώρο.Αυτήν την στιγμή βασικά αυτόν τον καιρό υπάρχουν αρκετές που παίζω από Ελλάδα,όπως επίσης είχα και αρκετές μακροχρόνιες σχέσεις.
Τώρα είμαι πχ με μια 25 αρα και ωραίες κοπέλες αλλά δεν μπορώ φυσικά να τις ποσταρω.

Γενικά η Ασία και όχι μόνο η Ταϊλάνδη με παίρνει τα μυαλά όπως η Σιγκαπούρη,Μαλαισία που πήγα,τα χρώματα,οι μυρωδιές ο πολιτισμός η χλιδα και η παρακμή,οι ουρανοξύστες,ζούγκλες και τροπικά θέρετρα,νυχτερινή ζωή,αξιοθέατα μαγικά και παραμυθένια όπως και φυσικά και κοπέλες όλα αυτά που ζεις είναι τόσο όμορφα.
Το 2022 ετοιμάζω για Βιετνάμ,Καμπότζη και Ταϊλάνδη 60 μέρες πχ. πρώτα υγειά και δουλειά φυσικά.

Φέτος που πήγα ήταν για 48 ήμερες Ταϊλάνδη,Καμπότζη(Siem rear,angkor wat),Λάος(Vientiane),Kood island,Pattaya και Bangkok άλλα δυστυχώς ο κορονοιος με τα χάλασε όλα και εγκλωβίστηκα στην Bangkok μόνο.
Κανόνισε να σε απαγάγουν στην Καμπότζη και να ζητάνε μετά λίτρα από την hdc.....σε τρίχες θα τους πληρώσει;
 

tenten1908

Member
Δεν ξέρω αν έχεις μιλήσει και μαζί μας σε λίγο θα ανακοινώσω τις νέες τιμές και πάλι τις κλινικής.
καλημερα, οχι δεν έχω μιλησει ακόμα. Ειχα προσπαθησει μέσω site περισυ αλλα δεν πήρα ποτέ απάντηση. Να το ξαναδουμε λοιπόν :)


Dear valued Visitor,

Thank you for submitting the online consulation request through our web site. Your request has been forwarded to our Patient Coordination Department and you will receive a reply very soon.

HDC Medical Trichology Centre
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
καλημερα, οχι δεν έχω μιλησει ακόμα. Ειχα προσπαθησει μέσω site περισυ αλλα δεν πήρα ποτέ απάντηση. Να το ξαναδουμε λοιπόν :)

Μπορώ να στείλω τις φωτογραφίες σου η να μου τις στείλεις πρώτα σε έμενα.
 

Jumanji

Active Member
Φιλε αν θες να ξεκινησεις φινα ψαξτο σωστα με γιατρο.ατακες του στυλ δεν θα συμβει τιποτα απο αυτα μην τις ενστερνιζεσαι.αν στην πει γιατρος παω πασο.δεν ειναι τυχαιο που στο μειλ και ο γιατρος σου λεει αν δεν θες να παρεις σου προτεινω βιταμινες.αν ητανε σιγουρος θα σου ελεγε παρε και τελος.
 
Μπλουζα