Αξίζει μια προσπάθεια?

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τουλάχιστον τα διπλά. Θα σου πρότεινα να κάνεις κάποιες επισκέψεις σε κλινικές στην Ελλάδα και να μιλήσεις με γιατρούς. Να τους ρωτήσεις πόσα graft σου προτείνουν για να καλύψεις με σχετική αξιοπρέπεια όλη αυτή την επιφάνεια που έχεις και προσεγγίζει τα 200cm2. Εννοείται όχι με μια μμ αλλά με περισσότερες. Ακόμα και 30g/cm2 να βάλεις θες τουλάχιστον 6000g. Για πολύ καλό αποτέλεσμα μιλάμε για 8000g (αν έχεις δότρια). Κάνε τους λογαριασμούς μόνος σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

beatshooter

New Member
Το πρόβλημα είναι πως μένω σε ακριτική περιοχή και είναι πολύ δύσκολη η πρόσβαση με φυσική παρουσία σε κλινική. Να τους στείλω φωτογραφίες οκ αλλά πιστεύω καλύτερα να έχω μια εικόνα και από το φόρουμ μιας η βοήθεια είναι ανιδιοτελής εδώ κ υπάρχουν αρκετοί γνώστες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι απαραίτητη η επίσκεψη σε γιατρό ειδικά για το θέμα της δότριας. Το φόρουμ έχει σε ένα μεγάλο βαθμό ανιδιοτέλεια (όχι πάντα όμως) αλλά δεν μπορεί να υποκαταστήσει τον Γιατρό και την δια ζώσης διάγνωση. Τονίζω τον Γιατρό και όχι την κλινική, ειδικά όταν σε βλέπουν (και γνωματευουν) πωλητές.
 

Stratos

Well-Known Member
έχεις μεγάλο κενό, πήγαινε Τουρκία να κάνεις τη δουλειά σου, Στην Ελλάδα θα σου πουν για πολλές συνεδρίες και θα πληρώσεις πολλά.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν χρειαζεται καθολου να μπεις στη διαδικασια για fut. Οι μεταμοσχευσεις εχουν προχωρησει δεν υπαρχει λογος για τομες και ραμματα στη δοτρια. Ακομη και οι κλινικες στην Κυπρο το εχουν σταματησει.
Εχουμε δει περιπτωσεις παρομοιες και τι αποτελεσματα πετυχαν μονο με fue.
mic6 και laroiso






Για το αν θα παρει φιναστεριδη ειναι δικη του αποφαση αλλα και να μην παρει αν κανει μια τωρα και μια σε μερικα χρονια θα διορθωσει οτι χρειαστει και στην πρωτη. και με την προυποθεση οτι δεν θα σπαταλησει μοσχευματα στην κορυφη δεν θα βρεθει ποτε εκτεθειμενος.

Ενα τετοιο αποτελεσμα χωρις καλυψη στο crown μπορεις να το πετυχεις με fue σε πολλες κλινικες. και τουρκικες και κυπριακες και ελληνικες. διαφερουν τα χρηματα που θα δωσεις για να το πετυχεις. το συγκεκριμενο αποτελεσμα ειναι απο Ελλαδα απο την Advanced και κοστισε η 4500 η 5000ε δεν θυμαμαι καλα.
Δεν υπαρχει λογος πλεον να κανει καποιος τομες στο κεφαλι του με πιθανοτητα για μονιμα σημαδια και καμια χοντρη ουλη.
Για να αναφερω και για τις υπολοιπες κλινικες και η hdc εχει παρομοια αποτελεσματα μονο με fue οπως του ANAR με ολικη μεταμορφωση και απο καποιες τουρκικες που δεν γνωριζω καλα αλλα σου εχουν πει μελη που εχουν κανει η γνωριζουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

beatshooter

New Member
Δεν χρειαζεται καθολου να μπεις στη διαδικασια για fut. Οι μεταμοσχευσεις εχουν προχωρησει δεν υπαρχει λογος για τομες και ραμματα στη δοτρια. Ακομη και οι κλινικες στην Κυπρο το εχουν σταματησει.
Εχουμε δει περιπτωσεις παρομοιες και τι αποτελεσματα πετυχαν μονο με fue.
mic6 και laroiso






Για το αν θα παρει φιναστεριδη ειναι δικη του αποφαση αλλα και να μην παρει αν κανει μια τωρα και μια σε μερικα χρονια θα διορθωσει οτι χρειαστει και στην πρωτη. και με την προυποθεση οτι δεν θα σπαταλησει μοσχευματα στην κορυφη δεν θα βρεθει ποτε εκτεθειμενος.

Ενα τετοιο αποτελεσμα χωρις καλυψη στο crown μπορεις να το πετυχεις με fue σε πολλες κλινικες. και τουρκικες και κυπριακες και ελληνικες. διαφερουν τα χρηματα που θα δωσεις για να το πετυχεις. το συγκεκριμενο αποτελεσμα ειναι απο Ελλαδα απο την Advanced και κοστισε η 4500 η 5000ε δεν θυμαμαι καλα.
Δεν υπαρχει λογος πλεον να κανει καποιος τομες στο κεφαλι του με πιθανοτητα για μονιμα σημαδια και καμια χοντρη ουλη.
Για να αναφερω και για τις υπολοιπες κλινικες και η hdc εχει παρομοια αποτελεσματα μονο με fue οπως του ANAR με ολικη μεταμορφωση και απο καποιες τουρκικες που δεν γνωριζω καλα αλλα σου εχουν πει μελη που εχουν κανει η γνωριζουν.
Πολύ εντυπωσιακό αποτέλεσμα αυτό της φωτογραφίας και μοιάζει η περίπτωση με την δική μου!
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Δεν χρειαζεται καθολου να μπεις στη διαδικασια για fut. Οι μεταμοσχευσεις εχουν προχωρησει δεν υπαρχει λογος για τομες και ραμματα στη δοτρια. Ακομη και οι κλινικες στην Κυπρο το εχουν σταματησει.
Εχουμε δει περιπτωσεις παρομοιες και τι αποτελεσματα πετυχαν μονο με fue.
mic6 και laroiso






Για το αν θα παρει φιναστεριδη ειναι δικη του αποφαση αλλα και να μην παρει αν κανει μια τωρα και μια σε μερικα χρονια θα διορθωσει οτι χρειαστει και στην πρωτη. και με την προυποθεση οτι δεν θα σπαταλησει μοσχευματα στην κορυφη δεν θα βρεθει ποτε εκτεθειμενος.

Ενα τετοιο αποτελεσμα χωρις καλυψη στο crown μπορεις να το πετυχεις με fue σε πολλες κλινικες. και τουρκικες και κυπριακες και ελληνικες. διαφερουν τα χρηματα που θα δωσεις για να το πετυχεις. το συγκεκριμενο αποτελεσμα ειναι απο Ελλαδα απο την Advanced και κοστισε η 4500 η 5000ε δεν θυμαμαι καλα.
Δεν υπαρχει λογος πλεον να κανει καποιος τομες στο κεφαλι του με πιθανοτητα για μονιμα σημαδια και καμια χοντρη ουλη.
Για να αναφερω και για τις υπολοιπες κλινικες και η hdc εχει παρομοια αποτελεσματα μονο με fue οπως του ANAR με ολικη μεταμορφωση και απο καποιες τουρκικες που δεν γνωριζω καλα αλλα σου εχουν πει μελη που εχουν κανει η γνωριζουν.

Μπορειτε παρακαλώ να ποσταρεισ το λινκ της συγκεκριμένης μεταμόσχευσης?
Ειστε σιγουρος οτι σχετιζονται οι 3 φωτογραφιες??????
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν χρειαζεται καθολου να μπεις στη διαδικασια για fut. Οι μεταμοσχευσεις εχουν προχωρησει δεν υπαρχει λογος για τομες και ραμματα στη δοτρια. Ακομη και οι κλινικες στην Κυπρο το εχουν σταματησει.
Εχουμε δει περιπτωσεις παρομοιες και τι αποτελεσματα πετυχαν μονο με fue.
mic6 και laroiso






Για το αν θα παρει φιναστεριδη ειναι δικη του αποφαση αλλα και να μην παρει αν κανει μια τωρα και μια σε μερικα χρονια θα διορθωσει οτι χρειαστει και στην πρωτη. και με την προυποθεση οτι δεν θα σπαταλησει μοσχευματα στην κορυφη δεν θα βρεθει ποτε εκτεθειμενος.

Ενα τετοιο αποτελεσμα χωρις καλυψη στο crown μπορεις να το πετυχεις με fue σε πολλες κλινικες. και τουρκικες και κυπριακες και ελληνικες. διαφερουν τα χρηματα που θα δωσεις για να το πετυχεις. το συγκεκριμενο αποτελεσμα ειναι απο Ελλαδα απο την Advanced και κοστισε η 4500 η 5000ε δεν θυμαμαι καλα.
Δεν υπαρχει λογος πλεον να κανει καποιος τομες στο κεφαλι του με πιθανοτητα για μονιμα σημαδια και καμια χοντρη ουλη.
Για να αναφερω και για τις υπολοιπες κλινικες και η hdc εχει παρομοια αποτελεσματα μονο με fue οπως του ANAR με ολικη μεταμορφωση και απο καποιες τουρκικες που δεν γνωριζω καλα αλλα σου εχουν πει μελη που εχουν κανει η γνωριζουν.

Διαφωνώ καθέτως και οριζοντίως διότι εξωραΐζει μια κατάσταση ενώ "θάβει" μια άλλη (FUT μιλώντας αναγκαστικά για χοντρές ουλές, κλπ). Ένα παράδειγμα ΠΟΤΕ δεν μπορεί να γενικευτεί διοτί απλούστατα δεν είναι όλες οι περιπτώσεις οι ίδιες, ούτε όλα τα χαρακτηριστικά τα ίδια. Η άποψη του Δημήτρη είναι η κλασσική άποψη των περισσότερων Ελληνικών κλινικών FUE only, οπού και η φιναστερίδη γίνεται "γαργαρα" και η FUT διώκεται γιατί χαλάει η "μανέστρα".
 

Harris_G

Well-Known Member
Aυτο που λετε διαφοροι "θελω 1) φθηνα, 2) να γινει καλη δουλεια 3) αλλα δε θελω Τουρκια" μου θυμιζει τη φραση "Θελω να με βγαλουν απο τα σκ@τ@ αλλα να με πλυνουν κιολας".
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οποιος θελει να κανει στριπ δικαιωμα του. Οταν βλεπω οτι τοσο μεγαλα norwood παιρνουν πολυ αξιολογα αποτελεσματα με fue δεν θα περνουσε ποτε απο το μυαλο μου να ασχοληθω με μια μεθοδο που εχει ξεπεραστει και εχει αντικατασταθει στο μεγαλυτερο βαθμο στις περισσοτερες κλινικες και γιατρους παγκοσμιως. Αρχιζοντας απο Ελλαδα, κυπρο,Τουρκια και ακομη πιο εξω.
Γιατροι οπως ο erdogan, o lorenzo, couto, και ποσοι αλλοι, στην Κυπρο και στην Ελλαδα στην Advanced με fue καλυπτουν 5αρια και 6αρια nw και καποιοι απο αυτους κανουν μικρα θαυματα.. Να μην τα ειχαμε δει οπως ηταν οταν ειχα μπει στο φορουμ πριν 5 χρονια που καποιοι ελεγαν αδυνατο να το καταλαβω αλλα απο τοτε εχουμε δει πολλες περιπτωσεις ολικης επαναφορας.
εφοσον τα εχω δει λοιπον αυτα δεν θα εμπαινα για στριπ.
ξεκαθαρα λοιπον με αυτα τα χρηματα σε αυτο το budget η παει σε καποια τουρκικη και βαζει πολλα μοσχευματα τα οποια και χρειαζεται γιατι χρειαζεται καλυψη η παει advanced που με 2500ευρω θα του βαλουν 2500 μοσχευματα και θα φτιαξει το μπροστα. δεν υπαρχει κατι αλλο.
μετα σαν δευτερη κινηση του εχουμε προτεινει και εχει επιλογες τι μπορει να κανει.
Στριπ εχουμε να δουμε στο φορουμ ουτε εγω θυμαμαι απο ποτε. Κατι λεει και αυτο
 

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα! Είμαι στα 32 με το πρόβλημα να έχει γίνει πιο έντονο εδώ και 3χρονια. Υπάρχει μεγάλο θέμα κληρονομικό απ' την πλευρά της μητέρας μου. Συγγενής μου έκανε πρόσφατα μμ στην dhi και έτσι μου μπήκαν ιδέες. Παραθέτω φωτογραφίες, ελπίζω να είναι από καλές λήψεις ώστε να Μ πείτε την γνώμη σας. Επίσης γίνεται να υπολογιστεί πάνω κάτω και το κόστος?(Το μπάτζετ είναι γύρω στα 3000€). Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Εισαι μια πολύ απαιτητική περίπτωση και θέλεις εξαιρετικά έμπειρο ιατρο να σε αναλάβει για να έχεις το αποτέλεσμα που θα σε ικανοποιήσει.
θα πρέπει πασει θυσία να αποφύγεις οποιαδήποτε κλινική στην οποία δεν θα σε χειρουργησει ΙΑΤΡΟΣ διότι οι πιθανοτητες να σου
αδειασουν ανεπανορθωτα τη δότρια ειναι τεραστιες αν ο/η ιατρός δεν ειναι πολύ έμπειρος/η και , πιστεψε με, θα ΘΕΣ μετα να αναζητησεις ευθυνες και να μην κυνηγας την καθε νοσηλευτρια που θα σου πουν οτι έχει φυγει και δεν έχουν στοιχεια, και τα έφαγε ο σκύλος ή καηκε ο σκληρος και άλλα τετοια που λεγονται σε οποιον αναζητα ευθύνες για απαραδεκτες επεμβάσεις.
Αρα, θα σου προτεινα να αγνοήσεις οποιαδήποτε προτροπή για κλινικές τουρκιας και για οποιαδήποτε κλινική στην οποία εκτελείται ΟΛΗ η διαδικάσια από ....minions. (έχω αναλογω βιντεο στο youtube, https://www.youtube.com/watch?v=2yzumLMHh2M)

Επίσης, ποσταρω παρακάτω 2 περιστατικά της προηγουμενης εβδομαδας που ήρθαν με κατεστραμενη δότρια, ενα από κλινική της Ελλάδας και ένα από Τουρκια. Αξιζει να δει κανεις ειδικα στο περιστικό από τουρκία πόσο αφυσικη εναι η φυτρωση, τυπική δουλεια μη-ιατρού, με απιστευτα αφυσικο σχεδιασμο και μοσχευματα που φυτρωνουν οπως να 'ναι.
Αυτά ειναι τα αποτελέσματα που θα πάρεις από αυτες τις κλινικές.
Μπορει κάποιοι να ποσταρουν στοχευμενα περιστατικα που έτυχε να πετυχουν (διότι όταν χειορυργει η νοσηλευτριούλα ετων 22-26, μόνο να τύχει μπορεί καλό περιστατικό) αλλά επιτέλους, εδω μέσα, θα δείτε από έδω και πέρα και την ΑΛΛΗ πλευρα του νομίσματος, το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΣΙΩΠΗΛΟ αριθμο περιστατικών που ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΝΤΑΙ!
Αλλα εγω τους βλέπω καθημερινα στο ιατρειο μου!

Η πιο σωστη συμβουλη ειναι από τον @CVIAL.
MHN διαλέξεις με κριτηριο τα λεφτα.
Λεφτα θα ξαναβγάλεις, νέος άντρας εισαι, αυτη ειναι η δουλεια σου!
Τριχοθυλάκια που θα καταστραφούν ή που θα φυτευτούν λάθος ΔΕΝ θα ξαναβγάλεισ.
Κριτηριο πρεπει να ειναι "Ποιος ,μπορει να μου επενδυσει την περιουσια μου καλύτερα διότι αυτη έχω και όχι άλλη!".
Σιγουρα όχι τα Τουρκικα ή τα Ελληνικά minions.
 

Συνημμένα

  • IMG_8912.jpg
    IMG_8912.jpg
    934.4 KB · Προβολές: 80
  • IMG_8911.jpg
    IMG_8911.jpg
    788 KB · Προβολές: 74
  • IMG_8850.jpg
    IMG_8850.jpg
    811.5 KB · Προβολές: 73
  • IMG_8849.jpg
    IMG_8849.jpg
    541.1 KB · Προβολές: 72
  • IMG_8824.jpg
    IMG_8824.jpg
    711.9 KB · Προβολές: 79
  • IMG_8821.jpg
    IMG_8821.jpg
    629.1 KB · Προβολές: 76

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
το νημα της παρουσιασης που ζητησατε απο advanced. δεν ειναι η μοναδικη περιπτωση. με διπλη συνεδρια. 5036 μοσχευματα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οταν βλεπω οτι τοσο μεγαλα norwood παιρνουν πολυ αξιολογα αποτελεσματα με fue δεν θα περνουσε ποτε απο το μυαλο μου να ασχοληθω με μια μεθοδο που εχει ξεπεραστει και εχει αντικατασταθει στο μεγαλυτερο βαθμο στις περισσοτερες κλινικες και γιατρους παγκοσμιως. Αρχιζοντας απο Ελλαδα, κυπρο,Τουρκια και ακομη πιο εξω.
Στριπ εχουμε να δουμε στο φορουμ ουτε εγω θυμαμαι απο ποτε. Κατι λεει και αυτο

Πάλι δεν λες όλη την αλήθεια. Ναι υπάρχουν αξιολογότατα αποτελέσματα με FUE σε μεγάλα NW (κυρίως από εξωτερικό) αλλά στην συντριπτική τους πλειοψηφία επιτεύχθήκαν όταν η δότρια είναι επαρκής και ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΜΕΝΗ (είτε λόγω φίνας, είτε λόγω ηλικίας). Πάρτε το χαμπάρι ΟΛΟΙ. Η FUE στην πλειοψηφία των περιπτώσεων πάει χέρι-χέρι με φίνα αλλιώς και το ρίσκο είναι μεγάλο και οι συμβιβασμοί μεγάλοι.

FUT έχουμε να δούμε εδώ και καιρό γιατί απλά βολεύει τους γιατρούς που έχουν κάνει τις κλινικές "franchise" για την "κονόμα" και όχι τους ασθενείς. Τουλάχιστον οι πιο τίμιες FUE only επιμένουν για φίνα και απορρίπτουν υποψήφιους, ενώ οι άλλες είναι ...."κουτσοί στραβοί όλοι στον Άγιο Παντελεήμονα" (για όσους ξέρουν την εν λόγω παροιμία).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Οποιος θελει να κανει στριπ δικαιωμα του. Οταν βλεπω οτι τοσο μεγαλα norwood παιρνουν πολυ αξιολογα αποτελεσματα με fue δεν θα περνουσε ποτε απο το μυαλο μου να ασχοληθω με μια μεθοδο που εχει ξεπεραστει και εχει αντικατασταθει στο μεγαλυτερο βαθμο στις περισσοτερες κλινικες και γιατρους παγκοσμιως. Αρχιζοντας απο Ελλαδα, κυπρο,Τουρκια και ακομη πιο εξω.
Γιατροι οπως ο erdogan, o lorenzo, couto, και ποσοι αλλοι, στην Κυπρο και στην Ελλαδα στην Advanced με fue καλυπτουν 5αρια και 6αρια nw και καποιοι απο αυτους κανουν μικρα θαυματα.. Να μην τα ειχαμε δει οπως ηταν οταν ειχα μπει στο φορουμ πριν 5 χρονια που καποιοι ελεγαν αδυνατο να το καταλαβω αλλα απο τοτε εχουμε δει πολλες περιπτωσεις ολικης επαναφορας.
εφοσον τα εχω δει λοιπον αυτα δεν θα εμπαινα για στριπ.
ξεκαθαρα λοιπον με αυτα τα χρηματα σε αυτο το budget η παει σε καποια τουρκικη και βαζει πολλα μοσχευματα τα οποια και χρειαζεται γιατι χρειαζεται καλυψη η παει advanced που με 2500ευρω θα του βαλουν 2500 μοσχευματα και θα φτιαξει το μπροστα. δεν υπαρχει κατι αλλο.
μετα σαν δευτερη κινηση του εχουμε προτεινει και εχει επιλογες τι μπορει να κανει.
Στριπ εχουμε να δουμε στο φορουμ ουτε εγω θυμαμαι απο ποτε. Κατι λεει και αυτο

Έχετε δει από εμενα και θα δειτε ΠΟΛΛΑ ακόμα.
Έχω επίσης δεκάδες βιντεο με απόλυτα πετυχημένα STRIP στο youtube

Επίσης, εχω εκατονταδες με απόλυτα πετυχημένα STRIP στο site μου

Καιρός να επικαιροποιήσετε τις γνωσεις σας.
Ισως, μάλιστα, να αλλάξετε γνώμη σε καποια θεματα!
Δεν ειναι ντροπή, κάθε άλλο μάλιστα! Ντροπή ειναι ενάντια σε νέα δεδομενα κάποιος να επιμένει στην πάγια αποψή του.
Δεν μιλάω προσωπικά, γενική θέση ειναι αυτη.

Τέλος, μια συμβουλή αγαπητε.
Αν θέλετε να μην ακούγεστε παρωχημένος "επιστημονικά", μιας και βλεπω οτι με παρρησια εκφερετε ....επιστημονικές διαγνωσεις και κατευθύνσεις, που εγω με 2 δεκαετίες συνολικης χειρουργικής εμπειρίας σε ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, και όχι στο πληκτρολόγιο, δεν τολμάω να εκφερω πριν εξετάσω κάποιον, να σας ενημερωσω ότι ο όρος STRIP έχει αντικατασταθει από το 1993.
Strip το λένε μονο ο κ. Γιωτης της DHI και ΜΟΝΟ όσοι έχουν όφελος να το κατηγορούν επειδη πουλάνε ΜΟΝΟ FUE, σε ΟΛΟΥΣ ανεξαιρετως, χωρις ιατρική ένδειξη απλά επειδή πουλιέται πιο έυκολα και φυσικά επειδή το κάνουν μη-ιατροι. Αλλα τα γνωριζετε αυτα...
Αν δεν γνωριζετε τον έγκυρο και επικαιροποιημένο επιστημονικό όρο μπορω να σας αναρτησω βιβλιογραφία.
 

Harris_G

Well-Known Member
Γιατρε, την Τουρκια την εχετε ισοπεδωσει (εχω δει και το βιντεο σας παλαιοτερα). ΝΑΙ, κατα 90% ειναι οπως τα λετε για κλινικες αρπα-κολλα και ανελεητη μπιζνα, αλλα αναμεσα τους υπαρχουν και κλινικες τοπ επιπεδου και πολλες καλες δευτερης γραμμης. Απλα θελει προσωπικη ερευνα και μια βασικη παιδεια επι του αντικειμενου (πχ να ξερεις τι εστι διαχειριση δοτριας).
 

dimitris50423

Well-Known Member
Στριπ έχουμε να δούμε εδώ και καιρό γιατί απλά βολεύει τους γιατρούς που έχουν κάνει τις κλινικές "franchise" για την "κονόμα" και όχι τους ασθενείς.

Θα διαφωνισω cvial. απλα η μεθοδος στριπ ειναι απαρχαιωμενη εφοσον υπαρχει η fue. o Γεωργιου δεν κανει η HDC δεν κανει, η dhi δεν κανει, η Advanced δεν κανει, και αν παμε και σε μεγαλυτερα ονοματα εξωτερικου επισης δεν κανουν. εχουν μεινει και καποιοι που κανουν και ειναι ονοματα στο εξωτερικο αλλα ειναι μετρημενοι στο ενα χερι.
επισης μελη οπως ο panos που ειναι τοσο διαβασμενα στο θεμα των μεταμοσχευσεων και γνωριζουν τοσα πραγματα γυρω απο αυτο το καταλαβαινω να εχουν ενα δικο τους πλανο που μπορει να περιλαμβανει και στριπ. Αυτο δεν λεει τιποτα για την ιδια τη μεθοδο.
 

vlafo

Well-Known Member
Τουλάχιστον οι πιο τίμιες FUE only επιμένουν για φίνα και απορρίπτουν υποψήφιους, ενώ οι άλλες είναι ...."κουτσοί στραβοί όλοι στον Άγιο Χαράλαμπο" (για όσους ξέρουν την εν λόγω παροιμία).
Κουτσοί στραβοί στον Άγιο Παντελεήμονα ..Το σωστό..
Έτσι για να ευθυμήσουμε λίγο γιατί γέλασα με το αστείο σου Cvial.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Θα διαφωνισω cvial. απλα η μεθοδος στριπ ειναι απαρχαιωμενη εφοσον υπαρχει η fue. o Γεωργιου δεν κανει η HDC δεν κανει, η dhi δεν κανει, η Advanced δεν κανει, και αν παμε και σε μεγαλυτερα ονοματα εξωτερικου επισης δεν κανουν. εχουν μεινει και καποιοι που κανουν και ειναι ονοματα στο εξωτερικο αλλα ειναι μετρημενοι στο ενα χερι.
επισης μελη οπως ο panos που ειναι τοσο διαβασμενα στο θεμα των μεταμοσχευσεων και γνωριζουν τοσα πραγματα γυρω απο αυτο το καταλαβαινω να εχουν ενα δικο τους πλανο που μπορει να περιλαμβανει και στριπ. Αυτο δεν λεει τιποτα για την ιδια τη μεθοδο.
Γιατρε ειμαστε σε ενα φορουμ που το 99,99% δεν ειμαστε γιατροι. εκφερουμε γνωμες και αποψεις συμφωνα με τις εμπειριες μας και με αυτα που εχουμε διαβασει. ο καθενας φιλτραρει αυτα που διαβαζει και κραταει οτι θελει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα διαφωνισω cvial. απλα η μεθοδος στριπ ειναι απαρχαιωμενη εφοσον υπαρχει η fue. o Γεωργιου δεν κανει η HDC δεν κανει, η dhi δεν κανει, η Advanced δεν κανει, και αν παμε και σε μεγαλυτερα ονοματα εξωτερικου επισης δεν κανουν. εχουν μεινει και καποιοι που κανουν και ειναι ονοματα στο εξωτερικο αλλα ειναι μετρημενοι στο ενα χερι.
επισης μελη οπως ο panos που ειναι τοσο διαβασμενα στο θεμα των μεταμοσχευσεων και γνωριζουν τοσα πραγματα γυρω απο αυτο το καταλαβαινω να εχουν ενα δικο τους πλανο που μπορει να περιλαμβανει και στριπ. Αυτο δεν λεει τιποτα για την ιδια τη μεθοδο.

Στα εξηγώ ωραία, γιατί δεν ακούς? Μάθε μπαλίτσα, τόσο καιρό είσαι εδώ μέσα, κρίμα είναι.
 
Μπλουζα