AlexXXX, FUE, 3900g, 16/4/2020

Georgie

Well-Known Member
Σου

Σου χω απάντηση για όλα αυτά που λες γιατί κανείς μια πολτοποίηση για τις εντυπώσεις αλλά δεν θα το συνεχίσω για να μην χαλάσω το νήμα ...καλό θα ήταν να μείνουμε στα της μμ κ ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεών του στη τελικη...
Ακριβώς , και όταν κάποιες πράξεις ( ανεύθυνες) έχουν αντίκτυπο στη δικη μου ζωή θα είμαι απέναντι φίλε .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Alexxx καλησπέρα και χρόνια πολλά. Χριστός Ανέστη!

Φίλε μου δυστυχώς και η στάση σου αλλά και του γιατρού ήταν εντελώς ανεύθυνη. Έχει απόλυτο δίκιο όποιος την κατακρίνει. Δεν μπορείς να αναφέρεις τίποτα γιατί δεν υπάρχει μειωτικό post προς το πρόσωπο σου.

Πάντως καλή τύχη με την μεταμόσχευση και να πάνε όλα καλά.

Υ.Γ. Ελπίζω να έχεις καταλάβει σε τι κίνδυνο έβαλες τον εαυτό σου και τους δικούς σου. Και εσύ και ο γιατρός.
 

piros75

Well-Known Member
O γιατρός θα μπορούσε θεωρητικά ακόμα και να συλληφθεί...


Στο παραπάνω λινκ φαίνεται ότι μπορούν από την προηγούμενη εβδομάδα να λειτουργούν πλέον κανονικά σύμφωνα με τον ΙΣ αλλά και την εγκύκλιο του ΥΥ. Οπότε όλα νόμιμα, τώρα αν είναι ηθικό είναι άλλο θέμα, αλλά παρανομία δεν υπάρχει.
 

Georgie

Well-Known Member

Στο παραπάνω λινκ φαίνεται ότι μπορούν από την προηγούμενη εβδομάδα να λειτουργούν πλέον κανονικά σύμφωνα με τον ΙΣ αλλά και την εγκύκλιο του ΥΥ. Οπότε όλα νόμιμα, τώρα αν είναι ηθικό είναι άλλο θέμα, αλλά παρανομία δεν υπάρχει.
Από τη στιγμή που είναι νόμιμη η διαδικασία όλα καλώς . Εγώ να ζητήσω συγγνώμη για την αναστάτωση επειδή είχα άγνοια για την εγκύκλιο αυτή. Επίσης ζητώ συγγνώμη από το φίλο και του εύχομαι ένα πολύ καλό αποτέλεσμα .
 

alexXXX

Active Member
Δεν θα μπω στην διαδικασία να μιλησω για το πόσο με ενδιαφέρει η υγεία μου ή των δικών μου απλά επειδή δεν θέλω να είναι ένα thread με 100 σελίδες ,απλά να μιλάμε μόνο για το θέμα της επέμβασης!!
Υ.Γ. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Με το παρά μικρό να το παίξετε κάποιοι δικαστές και τιμωροί ....να λοιπόν που καμιά φορά εκτίθονται όσοι βιαζονται...εγώ είπα από την αρχή..μείνετε στα της μμ και αφήστε όλα τα άλλα γιατί δεν ειναι δουλειά μας κ θέμα του φόρουμ....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλή επιτυχία φιλέ Alexxx!!!
Ανοίξτε ένα νήμα για covid19 παιδιά άλλα πιστεύω θα γίνει μάχη στα πιστεύω του καθενός.
Εμένα με έκαναν και το Test φυσικά αρνητικό,γύρισα από μεγάλο ταξίδι με περιπέτειες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexXXX

Active Member
Καλή επιτυχία φιλέ Alexxx!!!
Ανοίξτε ένα νήμα για covid19 παιδιά άλλα πιστεύω θα γίνει μάχη στα πιστεύω του καθενός.
Εμένα με έκαναν και το Test φυσικά αρνητικό,γύρισα από μεγάλο ταξίδι με περιπέτειες.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
john κανε και δευτερο

Ήδη είμαι σε καραντίνα αυστηρή 9 ήμερες με πήραν μια φορά τηλέφωνο και ακόμη μια περιμένω να δουν αν είμαι σπίτι όπως με ρωτάνε αν είμαι καλά.Με έκαναν με φαρυγγικό επίχρισμα.
Αλλιώς στέλνουν περιπολικό,μένω και μόνος όποτε δεν έχω επαφές αλλά ούτε συμπτώματα.
 

makis25

Well-Known Member
Καλη τυχη ευχομαι . Πολυ πιθανο να εισαι εσυ και οι κοντινοι σου οκ . Η πολιτικη των τεστ με σταγονομετρο θα στειλει πολυ κοσμο στον αγυριστο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλη τυχη ευχομαι . Πολυ πιθανο να εισαι εσυ και οι κοντινοι σου οκ . Η πολιτικη των τεστ με σταγονομετρο θα στειλει πολυ κοσμο στον αγυριστο.

Παιδιά μην βλέπεται πολύ ειδήσεις κάνει κακό.Πιστεύω ότι υπάρχει ο ιός αλλά στην Ελλάδα κινδυνεύω πιο πολύ απ'οτι εκεί που ήμουν και γύρισα για άλλους λόγους λόγο πτήσεων και ότι ήταν κλειστά τα πάντα και δεν υπήρχε λόγος να κάτσω άλλο εκεί όχι λόγο φόβου.Εσύ με έβγαλες αμέσως ότι έχω και κορωνοιο.

Δεν είπα ότι είναι αξιόπιστο 100% το test που έκανα αλλά τουλάχιστον κατά κάποιο ποσοστό είμαι οκ & τουλάχιστον έκανα και κάποιο test.
Τα test είναι 3 ειδών:Mε αίματος, με rapid test ποιοτικό IgM /IgG? Η pcr από ρινοφαρυγγικο επίχρισμα.
H γιατρός με είπε αυτό που έκανα είναι το πιο αξιόπιστο άλλα με πρότεινε να κάνω και με αίμα το οποίο κοστίζει σε μια φίλη μου μικροβιολόγο 60 ευρώ.

Ήδη αύριο είμαι στις 10 ήμερες που γύρισα άντε και είμαι θετικός και δεν έχω σύμπτωμα θα το κουβαλάω μια ζωή πάνω μου?
Υποτίθεται κάνει κύκλο στις 15 ήμερες.

Επίσης και άλλο τεστ να κάνω και να με δείξει θετικό δεν θα αλλάξει κάτι από το να παραμείνω πάλι σπίτι.
Μένω μόνος και δεν έχω έρθει σε επαφή με κανέναν ως τώρα.

Πιστεύω υπάρχουν νεκροί αλλά έχει καταντήσει αηδία εδώ στην Ελλάδα λίγο 104 χρονών 94 η άλλη μου βαφτίζουν τα πάντα covid19.
Δεν είμαι γιατρός δεν είμαι ειδικός μιλάω όμως και με 2 γιατρούς μου και ούτε είμαι ο μπαμπης ο ταρίφας που τα ξέρει όλα.

Επίσης αν ξαφνικά ανοίξουν σιγά σιγά τα πάντα τον Μάιο ξαφνικά ο ιός θα εξαφανιστεί?Τα άτομα που δουλεύουν στα Super Market είναι πιο εκτεθειμένα από έμενα που εγώ δεν έχω ακουμπήσει άνθρωπο εδώ και 48 ήμερες.

Δεν εκνευρίζομαι με εσένα αλλά πέφτει πολύ στιγματισμός πιο πολύ και από το να έχεις HIV.
 

spi

Well-Known Member
Καλο θα ήταν να μην χαλάσουμε το θρεντ του φίλου. Να ανοίξουμε ένα άλλο για τον κορονοϊο. Πάντως δεν νομίζω πως καμία κυβέρνηση θέλει να έχει θύματα από κορονοϊο. Ίσα ίσα πιστεύω ότι είναι πολύ περισσότερα και τα κρούσματα και οι θάνατοι αλλά η αγιοποίηση της κυβέρνησης που πήρε στην αρχή μέτρα και μετά απλά ημίμετρα καλά κρατεί. Να πω κι εγώ συγγνώμη δεν ήξερα ότι άνοιξαν τα ιατρεία δεν το είχα διαβάσει πουθενά. Βέβαια ο τόνος της απάντησης του Giorgio ήταν λίγο κάπως στο πρώτο του ποστ για αυτό και έκανα και δεύτερη απάντηση αλλά εντάξει συμβαίνουν αυτά στον γραπτό λόγο.
 

Adriano

Well-Known Member

Στο παραπάνω λινκ φαίνεται ότι μπορούν από την προηγούμενη εβδομάδα να λειτουργούν πλέον κανονικά σύμφωνα με τον ΙΣ αλλά και την εγκύκλιο του ΥΥ. Οπότε όλα νόμιμα, τώρα αν είναι ηθικό είναι άλλο θέμα, αλλά παρανομία δεν υπάρχει.

Δεν το γνώριζα ούτε εγώ. Και πάλι όμως παίξατε επικίνδυνα. Καλή επιτυχία @alexXXX
 
Μπλουζα