Μεταμόσχευση στην Τουρκία

petrospap

Active Member
Καλησπέρα.
Επειδή σκέφτομαι για μεταμόσχευση και εγω το τελευταίο διάστημα, μετα απο αναζήτηση που έκανα για μεταμόσχευση στην Τουρκία κατέληξα σε 2 κλινικές που είναι value for money. Δλδ που ειναι σχετικά φτηνές με καλά αποτελέσματα. Αυτοί που κατέληξα λοιπόν ειναι οι Dr. Cinik και Dr. Karadeniz. Δεν θα έχουν βέβαια αποτελέσματα του Erdogan αλλα πιστεύω ειναι καλύτερα απο τις ελληνικές. Θα ήθελα να ρωτήσω αν εχει κάποιος προσωπική εμπειρία με κάποιον απο τους 2 γιατρούς ή και τους 2. Και την άποψη για αυτούς.
Ευχαριστώ όποιον μπει στον κόπο να απαντήσει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos8888

Active Member
και εγω προς cinik σκεφτομαι εχω δει αρκετα καλα αποτελεσματα και πιστευω δεν εχει να ζηλεψει σε κατι απο ερντογαν. τωρα να μου πεις απο κεφαλι με κεφαλι διαφερει. αλλα εγω που ειμαι νοργουτ 4 μου ειπε για 3.500 κραφτς ενω ο ερντογαν για συνολο 5.000 κανω και θεραπεια φινας. πιστευω αμα τον επιλεξω θα δεσουν τα μαμα μαλακια με τα μοσχευμενα. για εμενα ειναι μια πολυ καλη λυση ο cinik.
 

petrospap

Active Member
Σε ειπε για 3.5κ σε μια συνεδρια? με FUE η με DHI μεθοδο που εχει στα πακετα του? Γιατι για το DHI λεει οτι βγαινουν μαξ 2500. Η τιμη για την μια συνεδρια εινα γυρω στα 2900 αν κανει τις τομες ο ιδιος γιατρος απο οτι βλεπω στο σαιτ του. 2900 ευρω για 3.5κ γκραφτς ειναι πολυ καλη τιμη και αν κρινω απο τα αποτελεσματα του ειναι τιμια value for money.
 

Harris_G

Well-Known Member
Απο τους φθηνους της Τουρκιας, νομιζω και ο Yaman το παει καλα το εργο (συν του οτι εχουμε και δευτερο περιστατικο εδω).
 

petrospap

Active Member
Τα ίδια επίπεδα είδα και για τον Yaman τώρα. Σκοπεύω να κάνω μεταμόσχευση κατά τον Απρίλιο και δεν μπορώ να αποφασίσω ακόμα. Μέσα στον Μάρτιο θα επικοινωνήσω και με τους 3 γιατρούς και θα δείξει. Είναι gamble όμως από ότι κατάλαβα. 50/50 με τους φτηνούς στην Τουρκία. Πάντως από όλους τους φτηνούς αυτοί οι 3 είναι κάπως καλύτεροι κατα τη γνώμη μου.
 

manly_Man

Well-Known Member
μπορεις να κοιταξεις κ Dr Erkan Demirsoy για Κων/πολη...ειναι λιγο πιο ακριβος απο τους αλλους γτ χρεωνει με το graft (1.25 ευρω/graft)και οχι με τη συνεδρια αλλα εχει καλα αποτελεσματα.
 

petrospap

Active Member
μπορεις να κοιταξεις κ Dr Erkan Demirsoy για Κων/πολη...ειναι λιγο πιο ακριβος απο τους αλλους γτ χρεωνει με το graft (1.25 ευρω/graft)και οχι με τη συνεδρια αλλα εχει καλα αποτελεσματα.
Μας γάμησες ρε φίλε κεί που έχω κατασταλάξει σε 3 με βάζεις κι άλλο. Δε θα μπορέσω να αποφασίσω ποτέ
 

petrospap

Active Member
Επίσης είδα σε φόρουμ εξωτερικού ότι στην asmed αν διαλέξεις να μην κάνει τις τομές ο erdogan αλλά το επιτελείο του η τιμή πέφτει σε 1.4 ανά γκραφτ. Αλλά δεν μπόρεσα να βρω κάποιο αποτέλεσμα από αυτή την επιλογή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

petrospap

Active Member
οχι φιλε μου δεν εχω καλη δοτρια δυστυχως (την εχει χτυπησει κ αυτη το προβλημα) και θελει λιγο προσοχη στους γιατρους γιατι 2 απο αυτους μου ειπαν οτι η δοτρια αρκει μονο κ μονο για να τσιμπησουν χρημα
 
Μπλουζα