Dr.Yaman 4680grafts 24/1/2020

paulakos266

Active Member
Γεια σας παιδιά πραγματοποίησα και εγώ τη μεταμόσχευση μαλλιων στον Dr.Yaman και βάλαμε 4680 μοσχεύματα.10 ωρα έφτασα στο κλινική όπου μαζί με τον Dr Yaman σχεδιάσαμε τη γραμμή και το πόσα μοσχεύματα θα βάλουμε, σιγά-σιγά μπήκαμε προς τα μέσα όπου με κούρεψαν μου επλυναν μαλλί και βγάλαμε τις φωτογραφίες.Στις 11:00 μπήκα στο δωμάτιο του χειρουργείου μαζι Dr και αρχισε να μου κάνει τις τομές αφού τελείωσε άρχισαν να μου βγάζουνε μοσχεύματα από τα πίσω μέρος και τα πλάγια κατά τις 2:30 η ώρα σταματήσαμε για ένα μισάωρο να κάνουμε διάλειμμα και να φάω κάτι 3:00 μπήκαμε πάλι στο δωμάτιο και άρχισαν να τοποθετούν μεχρι 8 οπου τελειώσαμε.το κεφάλι μου σήμερα είναι ακόμα μουδιασμένο αλλά ακολουθώ πιστά τις οδηγίες
 

Συνημμένα

  • 20200124_202505.jpg
    20200124_202505.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 679
  • 20200124_211344.jpg
    20200124_211344.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 634
  • 20200125_192146.jpg
    20200125_192146.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 520
  • 20200125_192146.jpg
    20200125_192146.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 487
  • 20200126_192545.jpg
    20200126_192545.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 689

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σε 8 ώρες 4680 μοσχεύματα? Μια συνεδρία?
Από πριν φωτογραφίες τοποθέτησε να δούμε το γενικό πρόβλημα.
Καλή επιτυχία!!!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε; Πόσα άτομα δούλευαν στο κεφάλι σου στην εξαγωγη- εισαγωγή μοσχευματων; Βάλε και φωτογραφία πως ήσουν πριν. Τι οδηγίες σου έδωσε για μετά την επέμβαση;
 

gerassis

Well-Known Member
4680 grafts δεν γινονται σε μια μέρα. Λογικά πήγε το split σύννεφο. Και πάλι δύσκολο. Καλή φύτρωση φιλε , μονο αυτο εχει σημασία τωρα
 
  • Like
Reactions: spi

theoxaris

Member
Πολύ ενδιαφέρον θα είναι αυτή η παρουσίαση.
Θα ήθελα να μάθω το κόστος παντός λίγο που τον έχω δει καλές, δουλειές έχει κάνει ο yaman και είναι σχετικά οικονομικός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paulakos266

Active Member
Καλή επιτυχία φίλε; Πόσα άτομα δούλευαν στο κεφάλι σου στην εξαγωγη- εισαγωγή μοσχευματων; Βάλε και φωτογραφία πως ήσουν πριν. Τι οδηγίες σου έδωσε για μετά την επέμβαση;
στην εξαγωγή ήταν ένας μετά από μισή ώρα μπήκε μία κοπέλα και άρχισαν να δουλεύουν μαζί και να τα βγάζουν γρήγορα ο ένας με το μοτέρ και η άλλη τα έβγαζε.εισαγωγή έγινε από τρία άτομα ένα δεξιά μου ένας αριστερά μου και ένας πίσω όπου δούλευαν ασταμάτητα
 

paulakos266

Active Member
4680 grafts δεν γινονται σε μια μέρα. Λογικά πήγε το split σύννεφο. Και πάλι δύσκολο. Καλή φύτρωση φιλε , μονο αυτο εχει σημασία τωρα
Στην Τουρκία οι περισσότερες κλινικές βάζουν πάνω από 5.000 μοσχεύματα τη μέρα.οχι δν μου καναν split
 

vlafo

Well-Known Member
Aπό άποψη ταλαιπωρίας είχες τη λιγότερη δυνατή.Από κόστος δεν το συζητάμε τζάμπα.
Αν έχεις υψηλή φύτρωση,στην κατάσταση που είσαι,θα έχεις εντυπωσιακό αποτέλεσμα με αυτά τα g που έβαλες.
Καλή επιτυχία..
 
  • Like
Reactions: spi

paulakos266

Active Member
Aπό άποψη ταλαιπωρίας είχες τη λιγότερη δυνατή.Από κόστος δεν το συζητάμε τζάμπα.
Αν έχεις υψηλή φύτρωση,στην κατάσταση που είσαι,θα έχεις εντυπωσιακό αποτέλεσμα με αυτά τα g που έβαλες.
Καλή επιτυχία..
Vlafo σίγουρα πέρασα ταλαιπωρία ειδικά αυτές η ενέσεις πονάνε πάρα πολύ και περισσότερο στην δοτρια οπου καίνε λίγο
 

kardinalios

Well-Known Member
Παυλο καταρχάς καλή επιτυχία . Όντως τα μοσχεύματα είναι πολλά και θα δεις πολύ μεγάλη διαφορά στο κεφάλι σου .. Το μόνο που μου κάνει τεράστια εντύπωση είναι ο αριθμός των μοσχευμάτων σε μια μέρα . Αμφιβάλω αν έχουμε στο φόρουμ περιστατικό με τόσο μεγάλης έκτασης μμ σε μονοήμερη συνέδρια. Η περίπτωση παρουσιάζει εξαιρετικό ενδιαφέρον για αυτό το λόγο
 

vlafo

Well-Known Member
Vlafo σίγουρα πέρασα ταλαιπωρία ειδικά αυτές η ενέσεις πονάνε πάρα πολύ και περισσότερο στην δοτρια οπου καίνε λίγο
Eίμαι σίγουρος για αυτό,απλά γλίτωσες τη διπλή μέρα και αυτό είναι πολύ σημαντικό.
Το να κάθεσαι στο κρεββάτι για 8-10 ώρες και να σε τρυπάνε αυτό είναι πολύ μεγάλη ταλαιπωρία,δεν είναι μόνο οι ενέσεις.
 

paulakos266

Active Member
Eίμαι σίγουρος για αυτό,απλά γλίτωσες τη διπλή μέρα και αυτό είναι πολύ σημαντικό.
Το να κάθεσαι στο κρεββάτι για 8-10 ώρες και να σε τρυπάνε αυτό είναι πολύ μεγάλη ταλαιπωρία,δεν είναι μόνο οι ενέσεις.
όσο καθόμουν στο κρεβάτι του πόνου σκεφτόμουν ότι άμα πόναγα τόσο πολύ ίσως και να μην το έκανα. Αλλά θα δείξει το τελικό αποτέλεσμα
 
Μπλουζα