Dr juan couto

PROF

Active Member
Αγαπητοί συμφουρίτες όσον αφορά τον τρομερό Couto προφανώς και είναι πραγματικά τα αποτελέσματα
που παρουσιάζει τα οποία όμως είναι απόρροια πολλών παραμέτρων και όχι μόνο των πραγματικά φοβερών
δυνατοτήτων του γιατρού. Πιο συγκεκριμένα για να υπάρξει οπτικά αυτό το άριστο αποτέλεσμα συνηγορούν όλα
τα κάτωθι και όχι μόνο:
1. Τρομερός γιατρός, άριστος σχεδιασμός και φυσικότατη Hairline.
2. Υψηλή φύτρωση
3. Υψηλός λόγος hais/grafts
4. Υψηλή πυκνότητα και χρήση αρκετών grafts (δεν έβαλε και λίγα 4200 για αυτή την περιοχή)
5. Μεγάλη διάμετρος μαλλιών
6. Μεγάλη και πολλή υγιής δότρια περιοχή
7. Χάπια
8. Φωτογραφίες με πολύ μεγάλο μήκος μαλλιού (max coverage)
9.NW που επιτρέπει το συγκεκριμένο αποτέλεσμα, ας το προσπαθήσει το ίδιο σε ένα ΝW6 και ελάτε να τα ξαναπούμε.

Αν υπάρχουν όλες αυτές οι προϋποθέσεις και είσαι και στα χέρια του εκπληκτικού Couto, άποψη μου είναι οποιοσδήποτε
και να πάει εκεί κατά 99% θα πάρει το ίδιο αποτέλεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
γενικα ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει , κριμα που ειναι μουφα
Μουφα δεν ειναι.
Ο πρωτος ειναι ειναι 4Α και εβαλε 4500 μοσχευματα.Συν του οτι εχει καλη τριχα,οι περισσοτεροι μελαχρινοι εχουν καλη τριχα,και ας ιχυριζετε διαφορετικα ο γιατρος.Με 4500 στο πρωτο 1/3 δικαιολογειτε τετοια εικονα.Εδω ο δημητρης που εκανε στον Βεκρη με 2500 και ειναι αρκετα κοντα σε αυτο.

Το δευτερο ειναι καπως πονηρο.Στα πανοραμικα πλανα φαινετε πως middle-crown ειναι σαφως πιο αδυναμα απο το πρωτο 1/3.Για αυτο και ο γιατρος αποφευγει να τα χτενιζει οταν δειχνει το αποτελεσμα.Καλυπτοντε ομως απο το πολλυ μακρυ μαλλι που ερχετε απο μπροστα προς τα πισω.Και παλι ομως προκειτε για σουπερ αποτελεσμα.

Γενικως οι Ισπανοι με Λορενθο,Φρειτας,Κοουτο ειναι πρωτη επιλογη...
 

kolias

Active Member
οκ με πεισατε , μαζευω 30000 και στα 55 θα κανω κουτελο μπασκετα αν φυσικα δεν μεγαλωσει η λιστα αναμονης
 

hairlosscursed

Well-Known Member
οκ με πεισατε , μαζευω 30000 και στα 55 θα κανω κουτελο μπασκετα αν φυσικα δεν μεγαλωσει η λιστα αναμονης
Το θέμα δεν είναι να σε πείσει κανείς φίλε kolia. Κουβέντα κάνουμε και ότι βλέπουμε και μας κινεί το ενδιαφέρον είτε είναι πειραματικό είτε όχι απλά το λέμε για να περνάει η ώρα ούτως ή άλλως λύση δεν βρίσκεται μήπως όλα αυτά που έχουν γραφτεί εδώ πέρα είναι ρεαλιστικά ή αποσκοπούν σε κάποια λύση ;;; 20 χρόνια Τα ίδια βλέπουμε. Πίστεψέ με αν ήταν κάτι βατό η εδινε άμεση η οριστική λύση δεν θα τα κουβεντιάζαμε σε τέτοιο ύφος. Είναι άλλος ένας γιατρός που ξεπετάγεται ανά τακτά χρονικά διαστήματα με Καλά αποτελέσματα τίποτε άλλο.τελος μην ξεχνάς πως σε αυτόν τον βρωμικο χώρο το 95% μουφα είναι.θεραπειες μεταμοσχεύσεις έρευνες κλπ
 

kolias

Active Member
αβατες τιμες και πολυ αναμονη λες και ξερει κανεις αν του εχει μεινει τριχα σε 4 χρονια...... απο την αλλη στις προσιτες τμες παιζεις κορωνα γραμματα την αξιοπρεπεια σου , γαμω την καραφλα μου γαμω
 

hairlosscursed

Well-Known Member
αβατες τιμες και πολυ αναμονη λες και ξερει κανεις αν του εχει μεινει τριχα σε 4 χρονια...... απο την αλλη στις προσιτες τμες παιζεις κορωνα γραμματα την αξιοπρεπεια σου , γαμω την καραφλα μου γαμω
Όλη η ουσία βρίσκεται στο τέλος ....ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ...!!!!
ΑΠΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ.-
 

turnfiji123

Active Member
Όλη η ουσία βρίσκεται στο τέλος ....ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΟΥ ΓΑΜΩ...!!!!
ΑΠΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΟΛΑ.-

Λύση υπάρχει για να τα ξαναβγαλεις όλα. Αλλά χάνεις τον ανδρισμό σου. Υπάρχει ένα νήμα του Ματτ, κάνε ότι έκανε και πρόσθεσε οιστρογόνα στην συνταγή. Σε ένα εξάμηνο θα είσαι νοργουντ 1. Αλλά...
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Λύση υπάρχει για να τα ξαναβγαλεις όλα. Αλλά χάνεις τον ανδρισμό σου. Υπάρχει ένα νήμα του Ματτ, κάνε ότι έκανε και πρόσθεσε οιστρογόνα στην συνταγή. Σε ένα εξάμηνο θα είσαι νοργουντ 1. Αλλά...
Ναι ρε φιλαράκι....αλλαγή φύλου...γνωστό αυτό...δεν θέλω να γίνω τραβελι στα 40 μου και να φωνάζουν μαμά τα παιδιά μου !!!!
Είπαμε
;)
 

vagosx

Well-Known Member
Εντάξει παιδιά εχω δει πολλα κορυφαία αποτελέσματα και από Lorenzo και από Erdogan και από HLC και και από H & W και από Hattingen, αλλά αυτός ο Couto ο τύπος είναι από άλλο πλανήτη, πραγματικά δεν υπάρχει, μπορεις να κοιτάς για ώρες τα αποτελέσματα του και να μην τα χορταίνεις!
 

Harris_G

Well-Known Member
Εντάξει παιδιά εχω δει πολλα κορυφαία αποτελέσματα και από Lorenzo και από Erdogan και από HLC και και από H & W και από Hattingen, αλλά αυτός ο Couto ο τύπος είναι από άλλο πλανήτη, πραγματικά δεν υπάρχει, μπορεις να κοιτάς για ώρες τα αποτελέσματα του και να μην τα χορταίνεις!
Και τα 5 χρονια αναμονη που εχει, εκεινα και αν δε τα χορταινεις!:p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Βαλε και ένα χρόνο ακόμα να χοντρυνει η τρίχα , δεύτερη φορά αριστερα
Ε, οχι, φιλε Τασο!
Δηλαδη μονο ενα χρονο θα μεινει στην κυβερνηση ο Βελοπουλος;
Τι να προλαβει να κανει;
Να πουλησει κηραλοιφες; Να πουλησει επιστολες του Ιησου; Να πουλησει βοτανα;

Κριμα και αδικο ενας τοσο αξιος πολιτικος να κυβερνησει τοσο μικρο χρονικο διαστημα.
 

Georgie

Well-Known Member
Top class γιατροί απο την Ισπανία όντως .
Αν όμως στατιστικά οι περισσότεροι πελάτες ειναι Ισπανοί που ειναι και το λογικό ,ξέρετε για τι ποιότητα τριχωτού μιλάμε?
Όπως και η πυκνότητα που εχουν στο μαλλι ειναι μεγαλυτερη απο το μέσο παγκόσμιο όρο !!!
Οχι πως αμφισβητώ τις ικανότητες τους ( γιατι άλλωστε ) ,αλλα εχουν ενα πολυ δυνατό όπλο !
Βαλε ας πούμε ένα τυπικό κεφαλι ενός Βρετανού με ενα αντίστοιχο ενός Λατίνου Nw4
Ποιος νομίζετε εχει περισσότερες πιθανότητες να παρει καλυτερο αποτέλεσμα ?
 

Georgie

Well-Known Member
Οι Λατίνοι τους ξεπερνάνε στη πυκνότητα και στη ποιότητα της τρίχας φίλε
Ο καλύτερος μου φίλος ειναι τριχολογος που εργάζεται στη L'Oréal και μου το ειπε πρόσφατα , αυτη την άποψη είχα και εγω για τους Ινδούς και τους Κινέζους , αλλα !
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Top class γιατροί απο την Ισπανία όντως .
Αν όμως στατιστικά οι περισσότεροι πελάτες ειναι Ισπανοί που ειναι και το λογικό ,ξέρετε για τι ποιότητα τριχωτού μιλάμε?
Όπως και η πυκνότητα που εχουν στο μαλλι ειναι μεγαλυτερη απο το μέσο παγκόσμιο όρο !!!
Οχι πως αμφισβητώ τις ικανότητες τους ( γιατι άλλωστε ) ,αλλα εχουν ενα πολυ δυνατό όπλο !
Βαλε ας πούμε ένα τυπικό κεφαλι ενός Βρετανού με ενα αντίστοιχο ενός Λατίνου Nw4
Ποιος νομίζετε εχει περισσότερες πιθανότητες να παρει καλυτερο αποτέλεσμα ?

Ενώ η Ελλάδα βρέχεται από τη Βόρεια θάλασσα...
 
Μπλουζα