Κάποια κλινική στη θεσσαλονίκη;

spi

Well-Known Member
Λες να ψαρέψω κάτι καλό; Χεχεχε
Ερώτηση: ακουρευτη συνέδρια δίνουν διαφορετική τιμή από την κουρεμένη; Στη ζωή μου έχω. Κουρεψει κοντά τα μαλλιά μόνο στο στρατό ποτέ άλλοτε. Και δεν ξέρω πως θα είναι η εικόνα μου μετά από κούρεμα. Επίσης με ακουρευτη συνεδρία υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες για σοκλος ή δεν παίζει τόσο ρόλο;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gerassis

Well-Known Member
Από τα λεγόμενα των γιατρων στο internet η ακούρευτη συνεδρια τους δυσκολεύει στο να δώσουν το 100% των δυνατοτήτων τους. Προτεινουν κοντό-κουρεμένο κεφάλι για καλύτερο αποτέλεσμα.
 

spi

Well-Known Member
Από τα λεγόμενα των γιατρων στο internet η ακούρευτη συνεδρια τους δυσκολεύει στο να δώσουν το 100% των δυνατοτήτων τους. Προτεινουν κοντό-κουρεμένο κεφάλι για καλύτερο αποτέλεσμα.
Ωραία σε ευχαριστώ πολύ. Σιγά μια ψυχή που είναι να βγει ας βγει.
 

Harris_G

Well-Known Member
Επίσης η FUT που θα γίνει από εναν καλό γιατρό δίνει πολύ μεγαλύτερο ποσοστό φύτρωσης από τη FUE
Η FUT είναι πιο safe τεχνική και μπορεί να επιτευχθεί καλό αποτέλεσμα και από πιο άπειρους γιατρούς λόγω καλύτερου graft survival. Η FUE όταν εκτελείται από τοπ ιατρούς έχει ίδια φύτρωση με FUT. Εγώ προσωπικά υποστηρίζω και τις 2. Σχεδόν όλο το forum είναι FUEάκηδες.
 

gerassis

Well-Known Member
Και εγώ FUE έκανα σε κλινική της Θεσσαλονίκης το Γενάρη και 20 μέρες μετά ανακάλυψα το Forum..... Ευτυχώς όμως φυτρώνουν καλά. Τώρα είμαι στο 7μηνο. Πηρα τις φωτό απο τον Γιατρο και τον Σεπτέμβρη θα ανοιξω νήμα στη θέση για αλλες κλινικες. Έβαλα 2450 grafts καλύψα hairline & Ροξ ήθελα σίγουρα περρισότερα αλλά μετά από πολύ ψάξιμο στο Forum + Internet κατάλαβα ότι έχω πολύ υψηλή φύτρωση-πύκνωση για 2450grafts που έβαλα και είμαι ικανοποιημένος. Σκέφτομαι το Γενάρη πάλι να ρίξω άλλα 1000 grafts η να κάνω hair-tattoo ανάλογα με την εξέλιξη που θα έχω. Συμφωνώ με τα παιδιά που γράφουν ότι για να πετύχεις στην Ελλάδα τις πυκνότητες που πιάνουν στο εξωτερικό Χρειάζεσαι 2 επεμβάσεις.
 

Veron

Well-Known Member
Λες να ψαρέψω κάτι καλό; Χεχεχε
Ερώτηση: ακουρευτη συνέδρια δίνουν διαφορετική τιμή από την κουρεμένη; Στη ζωή μου έχω. Κουρεψει κοντά τα μαλλιά μόνο στο στρατό ποτέ άλλοτε. Και δεν ξέρω πως θα είναι η εικόνα μου μετά από κούρεμα. Επίσης με ακουρευτη συνεδρία υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες για σοκλος ή δεν παίζει τόσο ρόλο;

Οχι οχι δεν πηγαινε για σενα
 

kakoslykos

Member
Και εγώ FUE έκανα σε κλινική της Θεσσαλονίκης το Γενάρη και 20 μέρες μετά ανακάλυψα το Forum..... Ευτυχώς όμως φυτρώνουν καλά. Τώρα είμαι στο 7μηνο. Πηρα τις φωτό απο τον Γιατρο και τον Σεπτέμβρη θα ανοιξω νήμα στη θέση για αλλες κλινικες. Έβαλα 2450 grafts καλύψα hairline & Ροξ ήθελα σίγουρα περρισότερα αλλά μετά από πολύ ψάξιμο στο Forum + Internet κατάλαβα ότι έχω πολύ υψηλή φύτρωση-πύκνωση για 2450grafts που έβαλα και είμαι ικανοποιημένος. Σκέφτομαι το Γενάρη πάλι να ρίξω άλλα 1000 grafts η να κάνω hair-tattoo ανάλογα με την εξέλιξη που θα έχω. Συμφωνώ με τα παιδιά που γράφουν ότι για να πετύχεις στην Ελλάδα τις πυκνότητες που πιάνουν στο εξωτερικό Χρειάζεσαι 2 επεμβάσεις.
σε ποια κλινικη εκανες ωστε αν εισαι ευχαριστημενος να την επισκεφτουμε να μην πηγαινουμε στα τυφλα
 

gerassis

Well-Known Member
Καλέ λύκε την έχω αναρτήσει στις παρουσιάσεις. Ο γιατρός και η ομάδα του να σε ενδιαφέρουν και όχι οι κλινικές
 

kakoslykos

Member
Καλέ λύκε την έχω αναρτήσει στις παρουσιάσεις. Ο γιατρός και η ομάδα του να σε ενδιαφέρουν και όχι οι κλινικές
ρωτησα σε ποια κλινικη και εξυπακουετε φανταζομαι οτι σε καθε κλινικη ειναι ενας γιατρος και μια ομαδα εκτος αν υπαρχουν κλινικες με πολλους γιατρους και πολλες ομαδες?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Καλησπέρα σας
Σήμερα προχώρησα σε μμ στην AHC. Αύριο θα προχωρήσω και στην παρουσίαση της. Κάποιος διαχειριστής να μεταφέρει το νήμα στις παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων ή ας μου πει να ανοίξω νεο thread
 

tasos33

Well-Known Member
Από Θεσσαλονίκη προτίμησε τα μπουζούκια και τις κορασίδες τις.
Από κλινικές καλύτερα να κατηφορισεις
 

spi

Well-Known Member
Από Θεσσαλονίκη προτίμησε τα μπουζούκια και τις κορασίδες τις.
Από κλινικές καλύτερα να κατηφορισεις
Ήδη την έχω κάνει την μμ οπότε όλα καλά. Άσε που δεν μου αρέσουν και τα μπουζούκια εδώ που τα λέμε
 
Μπλουζα