Ένα δις τζίρος με την φαλάκρα στην τουρκία...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Γεμιζουν τα ταμεια Του ερντογαν λεει με 1 δις το χρονο....
Δε ξερει ομως ο δημοσιογραφος οτι οι κλινικες στη Τουρκία τα περνουν μαυρα τα λεφτα επι των πλείστων αρα το τουρκικο κρατος δε περνει ουτε το 10% απ το
1 δις...
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ουτε ευρω στους Τουρκους. Αφηστε τους να κατρακυλησουν οπως κανουν ηδη. Αυτοι μια χαρα μπουκοταρουν τα αμερικανικα προιοντα οργανωμενα. Εμεις σαν χωρα τελειως οτι να ναι. Ενα σωστο μπουκοταζ στην Τουρκια δεν καταφεραμε.
 

naruto

Well-Known Member
Ουτε ευρω στους Τουρκους. Αφηστε τους να κατρακυλησουν οπως κανουν ηδη. Αυτοι μια χαρα μπουκοταρουν τα αμερικανικα προιοντα οργανωμενα. Εμεις σαν χωρα τελειως οτι να ναι. Ενα σωστο μπουκοταζ στην Τουρκια δεν καταφεραμε.
Xεστηκαμε για την Τουρκια κ την σχεση της με την Ελλαδα ,τα μποικαταζ κλπ κλπ
Εμενα να μου φτιαξει το μαλλι θελω ο Τουρκος.Για ολα τα δεκαρα δε δινω
Ευχαριστως του τα σκαω για αυτο το λογο του καθε Τουρκου
 

dimitris50423

Well-Known Member
Xεστηκαμε για την Τουρκια κ την σχεση της με την Ελλαδα ,τα μποικαταζ κλπ κλπ
Εμενα να μου φτιαξει το μαλλι θελω ο Τουρκος.Για ολα τα δεκαρα δε δινω
Ευχαριστως του τα σκαω για αυτο το λογο του καθε Τουρκου

Αυτη ειναι μια ακομη διαφορα των Τουρκων με τους Ελληνες αυτη εχουν μια κοινη γραμμη στα πραγματα ενω εμεις απλα χεστηκαμε.
Πηγαινε φτιαξε το μαλλι. Εγω δεν μιλαω μονο για το μαλλι. Και αυτο ξεκιναει φυσικα και απο τους κυβερνωντες.
Οσο για τον τζιρο για να μπω και εντος θεματος καποιοι εφτιαξαν το ονομα και δινουν αποτελέσματα. Υπαρχουν και αλλοι βεβαια που πηγαίνουν σε μια απο τις 400 κλινικες της Τουρκιας και κλαινε το κεφαλι τους. Ο τζιρος δεν οφείλεται στα φοβερα αποτελεσματα τους αλλα και στο οτι δινουν τα πακετα μμ τσαμπα τριτης διαλογης κλινικες.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Έλα στην χιο αυτες τις μερες να δεις τι μποϊκοτάζ μας κανουν οι Τούρκοι... πλημμυρίζει το νησι με τουρίστες τουρκους κ τα σκάνε γερα παρόλο την κατρακύλα της λίρας ....μην τσιμπας στα πολιτικα παιχνιδια κ απ τους μεν κ τους δε...
 

alexandros _athens

Active Member
Τον ίδιο και σε όλα τα νησιά του ανατολικού Αιγαίου @Giorgos-3, γεμάτα Τούρκους φέτος και μάλιστα φραγκάτους, με σκαφάρες κτλ. Τώρα για τις 400+ κλινικές της Τουρκίας, πήραν όλοι ένα δημοσίευμα της Liberation (ίσως και πληρωμένο) και απλά το έκαναν αναπαραγωγή, χωρίς να ψάξουν τίποτα. Πόσοι μπορεί να παραμυθιαστούν, να πέσουν στην παγίδα και να πάνε χωρίς έρευνα, άλλο έργο. Οι Τούρκοι έχουν μυριστεί "ψωμάκι" και κάνουν παιχνίδι. Φθηνά εισιτήρια, φθηνές διαμονές κτλ, υπηρεσίες στο τσάμπα και αποτελέσματα για γέλια και για κλάμματα. Ασφαλώς υπάρχουν και καλοί. Αλλά πόσοι; Βράστα...
 

christojune

New Member
Τον ίδιο και σε όλα τα νησιά του ανατολικού Αιγαίου @Giorgos-3, γεμάτα Τούρκους φέτος και μάλιστα φραγκάτους, με σκαφάρες κτλ. Τώρα για τις 400+ κλινικές της Τουρκίας, πήραν όλοι ένα δημοσίευμα της Liberation (ίσως και πληρωμένο) και απλά το έκαναν αναπαραγωγή, χωρίς να ψάξουν τίποτα. Πόσοι μπορεί να παραμυθιαστούν, να πέσουν στην παγίδα και να πάνε χωρίς έρευνα, άλλο έργο. Οι Τούρκοι έχουν μυριστεί "ψωμάκι" και κάνουν παιχνίδι. Φθηνά εισιτήρια, φθηνές διαμονές κτλ, υπηρεσίες στο τσάμπα και αποτελέσματα για γέλια και για κλάμματα. Ασφαλώς υπάρχουν και καλοί. Αλλά πόσοι; Βράστα...
συμφωνώ γιατί δεν ρίχνουμε και εμείς τις τιμές μας εδώ για να τους ανταγωνιστούμε και να κερδίσουμε πελάτες απο Ευρώπη και όχι μόνο, όπως κάναμε με τις εξοσωματικές! εξάλλου θα ανέβει και κατακόρυφα ο τζίρος τους. παίζει πολύ καράφλα στην Ελλάδα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sito

Active Member
Γεμιζουν τα ταμεια Του ερντογαν λεει με 1 δις το χρονο....
Δε ξερει ομως ο δημοσιογραφος οτι οι κλινικες στη Τουρκία τα περνουν μαυρα τα λεφτα επι των πλείστων αρα το τουρκικο κρατος δε περνει ουτε το 10% απ το
1 δις...

μπορεί να φοροδιαφεύγουν αλλά αυτά τα χρήματα πέφτουν μετά στην τουρκική οικονομία.
 

Hairtgr

New Member
Πρόσφατα έκανα μεταμοσχευση στην Τουρκία και γράφω στο μπλογκ μου την εμπειρία και ανεβαζω φωτογραφίες σε τακτά χρονικά διαστήματα. Αν μου επιτρέπεται από τον διαχειριστή του φόρουμ μπορώ να αναφέρω το λινκ.
 

tasos33

Well-Known Member
Πρόσφατα έκανα μεταμοσχευση στην Τουρκία και γράφω στο μπλογκ μου την εμπειρία και ανεβαζω φωτογραφίες σε τακτά χρονικά διαστήματα. Αν μου επιτρέπεται από τον διαχειριστή του φόρουμ μπορώ να αναφέρω το λινκ.
Άνοιξε νήμα ναι προχωρά Κανινικα τηντπαρουσιαση σου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πρόσφατα έκανα μεταμοσχευση στην Τουρκία και γράφω στο μπλογκ μου την εμπειρία και ανεβαζω φωτογραφίες σε τακτά χρονικά διαστήματα. Αν μου επιτρέπεται από τον διαχειριστή του φόρουμ μπορώ να αναφέρω το λινκ.

Δεν μπορείς να αναφέρεις το link. Αν θες να γράψεις μπορείς να ανοίξεις νήμα. Αυτοί είναι οι κανόνες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σωστά τα λες veron αλλά από την άλλη πρέπει να κρατάμε και τους τύπους αλλίως θα γίνει ξέφραγο αμπέλι. Ήδη με την goldhair ξέφυγε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

manly_Man

Well-Known Member
τελικα εκτος απο erdogan, ποια αλλη κλινικη στην τουρκια έχει αξιολογα αποτελέσματα;;; την κλινικη hairofistanbul την γνωρίζετε; φαινεται να εχει καλα αποτελέσματα απο οτι εχω δει στο ινσταγρκαμ της....
 
Μπλουζα