John_john & danceworld_2001

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις και θέματα στο μέλλον από νέα μέλη, ζητήθηκε από τον John_John όπως και τον Danceworld_2001 να προσθέσουν στην υπογραφή τους ότι έχουν συνεργασία με τις κλινικές. Υπήρξε άμεση ανταπόκριση και τους ευχαριστώ για αυτό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Να τονισω βεβαια για μια ακομη φορα οτι δεν εκπροσωπω κανεναν Γεωργιου ουτε ειμαι συνεργατης του. Παω απλα στα ραντεβου μαζι του και μεχρι εκει και ισως στο αμεσο μελλον λογω προσωπικων υποχρεωσεων και επαγγελματικων και ελλειψης χρονου να μην καταφερω να ξαναπαω σε συγκεκριμενο η για παντα.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Πλακα κανεις; Νομιζω την θεση μου την ξεκαθαρισα. Καλη επιτυχια σε τι; Το οτι πηγαινω στα ραντεβου του Γεωργιου εδω και 3 χρονια ειναι γνωστο απο την πρωτη στιγμη. Αυτη η μαρκιζα προστεθηκε κατοπιν παρακλησης του cvial τον οποιο σεβομαι ομως κανω ξεκαθαρο disclaimer για τον ακριβη μου ρολο προς πασα παρεξηγηση και παρανοηση. Εδω καλα καλα δεν ξερω ουτε καν αυτο θα κανω ξανα στο μελλον.
 

Tsek

Well-Known Member
Πλακα κανεις; Νομιζω την θεση μου την ξεκαθαρισα. Καλη επιτυχια σε τι; Το οτι πηγαινω στα ραντεβου του Γεωργιου εδω και 3 χρονια ειναι γνωστο απο την πρωτη στιγμη. Αυτη η μαρκιζα προστεθηκε κατοπιν παρακλησης του cvial τον οποιο σεβομαι ομως κανω ξεκαθαρο disclaimer για τον ακριβη μου ρολο προς πασα παρεξηγηση και παρανοηση. Εδω καλα καλα δεν ξερω ουτε καν αυτο θα κανω ξανα στο μελλον.
Τι δουλειά κάνεις αν επιτρέπεται?
 

Harris_G

Well-Known Member
Παιδες με ολο το σεβασμο, επειδη μιλαω αρκετα με τον Dance θεωρω προσωπικα οτι πραγματικα ο ρολος του περιοριζεται στα ραντεβου. Ποσο να εκπροσωπει μια κλινικη καποιος που εχει μιλησει με θετικα λογια (κυριως για τον επικεφαλη γιατρο) για την αντιπαλη κλινικη του Γεωργιου και οτι αντικειμενικα αποτελει μια πολυ καλη επιλογη? Εμενα προσωπικα με εχει προτρεψει να παω στον Ερντο για συγκεκριμενους λογους προσδοκιες κλπ.
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι πας ομως.Αποτελεις live αποτελεσμα της κλινικης και εισαι εκει σε καθε επισκεψη του γιατρου.Εαν αυτο δεν ειναι συνεργασια και διαφημηση τοτε τι ειναι?Κακος παρεξηγηθηκες εγω ειμαι υπερ των εκπροσωπων απο τις κλινικες.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Δεν παρεξηγήθηκα, το post σου ίσως λανθασμένα μου φάνηκε ειρωνικό. Συνεργασία υπάρχει και ειναι πολύ συγκεκριμένη. Η συμμετοχή μου στα ραντεβού του σαν live αποτέλεσμα. Και είναι και ζωντανή διαφήμιση. Σύμφωνοι έως εδώ. Το εκπρόσωπος όμως δεν κολλάει σε εμένα γιατί ΔΕΝ είμαι, και αυτό που δεν μου αρέσει στο νήμα αυτό είναι η εξίσωση μου με τον john john που γνωρίζω και σέβομαι και δεν έχω κανένα πρόβλημα με ότι κάνει και καλά κάνει, απλά δεν κάνουμε το ίδιο πράγμα.

Ναι πας ομως.Αποτελεις live αποτελεσμα της κλινικης και εισαι εκει σε καθε επισκεψη του γιατρου.Εαν αυτο δεν ειναι συνεργασια και διαφημηση τοτε τι ειναι?Κακος παρεξηγηθηκες εγω ειμαι υπερ των εκπροσωπων απο τις κλινικες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι το εύρος της «συνεργασίας» του καθενός φαίνεται από την «διαδρομή» του στο φόρουμ και το «αποτύπωμα» του. Όλα τα άλλα είναι απλά δηλώσεις, χρήσιμες όμως για κάποιον που πρώτο διαβάζει, για να μπορεί να αναλύει με βάση κάποια δεδομένα.

Νομίζω ότι ο Dance έδωσε την εξήγηση του, ο John_John την δική του, και οφείλουμε να τις σεβαστούμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Σε καμια περιπτωση δεν σε ειρωνευτικα.Μαλον εκανα λαθος διοτι νομισα μετα το πρωτο ποστ του cvial οτι θα εχουμε επισημα 2 ατομα συνδετικους κρικους με τις κλινικες και χαρηκα διοτι θεωρω οτι μελοντικα μονο να κερδισουμε εχουμε απο την επισημη εκπροσωπηση των κλινικων και θα γλιτωσουμε απο τις ανοητες αντιπαραθεσεις και κοντρες.sory dance
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Δεν χρειάζεσαι να ζητάς συγγνώμη, εγώ ζητώ συγγνώμη αν παρανόησα, ο γραπτός λόγος εύκολα μπορεί να παρεξηγηθεί. Η κλινική του Μιχάλη θα αποκτήσει εκτιμώ επίσημο προφίλ Κυπριακής υπόστασης, όπως έχει η HDC επίσημο, οπότε παρουσία θα υπάρχει. Εγώ από την μεριά μου αν στο μέλλον βρεθώ ξανά στα ραντεβού, το λιθαράκι μου θα το βάλω βοηθώντας μέλη με τιμές κτλ. Το ξέρουν αρκετοί. Α μη τι άλλο, κάτι που πρέπει το forum να μου αναγνωρίσει είναι πως από το 2015 πιέζω αφόρητα τον Γεωργίου να ρίξει για Ελλάδα τις τιμές, κάτι που έγινε και έσπασε έστω και οριακά το φράγμα των 2 ευρώ, και δημιούργησε μια αλληλουχία γεγονότων όπως την συμπίεση τιμών και από HDC για να ακολουθήσουν τον στενό τους ανταγωνιστή. Μόνο σίγουρο, πρέπει να τελειώσουν οι ανόητες κόντρες, ο πόλεμος λάσπης και ο οπαδισμός.

Σε καμια περιπτωση δεν σε ειρωνευτικα.Μαλον εκανα λαθος διοτι νομισα μετα το πρωτο ποστ του cvial οτι θα εχουμε επισημα 2 ατομα συνδετικους κρικους με τις κλινικες και χαρηκα διοτι θεωρω οτι μελοντικα μονο να κερδισουμε εχουμε απο την επισημη εκπροσωπηση των κλινικων και θα γλιτωσουμε απο τις ανοητες αντιπαραθεσεις και κοντρες.sory dance
 

salonikios30

Active Member
Δεν χρειάζεσαι να ζητάς συγγνώμη, εγώ ζητώ συγγνώμη αν παρανόησα, ο γραπτός λόγος εύκολα μπορεί να παρεξηγηθεί. Η κλινική του Μιχάλη θα αποκτήσει εκτιμώ επίσημο προφίλ Κυπριακής υπόστασης, όπως έχει η HDC επίσημο, οπότε παρουσία θα υπάρχει. Εγώ από την μεριά μου αν στο μέλλον βρεθώ ξανά στα ραντεβού, το λιθαράκι μου θα το βάλω βοηθώντας μέλη με τιμές κτλ. Το ξέρουν αρκετοί. Α μη τι άλλο, κάτι που πρέπει το forum να μου αναγνωρίσει είναι πως από το 2015 πιέζω αφόρητα τον Γεωργίου να ρίξει για Ελλάδα τις τιμές, κάτι που έγινε και έσπασε έστω και οριακά το φράγμα των 2 ευρώ, και δημιούργησε μια αλληλουχία γεγονότων όπως την συμπίεση τιμών και από HDC για να ακολουθήσουν τον στενό τους ανταγωνιστή. Μόνο σίγουρο, πρέπει να τελειώσουν οι ανόητες κόντρες, ο πόλεμος λάσπης και ο οπαδισμός.

Μονο βοηθεια προσεφερες ,λογω των γνωσεων και της αντικειμενικοτητας σου ,συνεχισε να εχεις γνωμονα το συμφερον εκαστοτε υποψηφιου .Τουλαχιστον εγω απο πλευρας μου περα οτι η "συνεργασια" σου διαπιστωσα οτι ειναι συγκεκριμενη,διαπιστωσα οτι δε μεροληπτεις προς οφελος της κλινικης .Δεν υπαρχει εξισωση!
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Dance, η μαρκιζα του τζον, που σε εσενα δεν υπαρχει, γραφει ειδικος συνεργατης και αυτο εχει σαφηνεια, οχι εκπροσωπος, ουτε διαχειριστης υποψηφιων κ.α. Προσωπικα θεωρω σωστο να υπαρχει αφου ειναι αποφαση των υπευθυνων και ειναι ενα βημα που θα βοηθησει τη ροη των πραγματων μεσα στο φορουμ, οπως και στον γενικοτερο πολιτισμο. Τα μελη πλεον θα εχουν την αμμεσοτητα να παιρνουν απαντησεις για οσα ερωτηματα εχουν σχετικα με τις κλινικες που θα εχουν ειδικους συνεργατες και αυτοι να μεταβιβαζουν τις οσες παρατηρησεις τους δινονται. Τοσο εσυ οσο κ ο τζον ασκειται καιρο τωρα πιεση για πτωση τιμων κ προσφορες προς τα μελη κ αυτο εν καιρω, εχει αλλαξει τα οικονομικα δεδομενα για υποψηφιους μελη, επισης ως παλαιοτεροι με πολυετη παραμονη, εμπειρια, θεωρεισται απο τους πιο καταλληλους για αυτους τους ρολους που μονο καλο θα προσφερουν κ ελπιζω να ακολουθησουν και αλλες κλινικες, βεβαια η αποψη ειναι προσωπικη και σεβομαι την οποια αποσταση κρατησεις απο τον χαρακτηρισμο για τους δικους σου λογους
 

aeratos28

Just aeratos
O john ασκεί καιρό πιέσεις για πτώση τιμών???από ποτε δηλαδή..μέχρι πριν κάνα δυο μήνες ίσως και κάτι παραπάνω,σε ένα νήμα που συζητούσαμε για τις τιμές και εσύ και ο john υποστηριζατε φουλ για τα 2.5€ που ζητούσε η hdc λέγοντας πως τα λεφτά που ζητάει τα αξίζει στο 100% ,την συγκρίνατε με τον Ερντογάν ,ότι είναι στο ίδιο επίπεδο και ότι δεν ενδιαφέρονται να ρίξουν τιμές γιατί έχουν πελάτες από παντου..επίσης η εσύ η ένα άλλο μέλος έλεγες πως είναι και λίγα τα χρήματα που ζητάνε για την ποιότητα που προσφέρουν..και τώρα λέτε ότι ο john πίεζε για πτώση τιμών και συμφωνείς κιόλας ότι είναι για το καλό των μελών του φόρουμ? Αλτσχάιμερ έχουμε πάθει παιδιά??
 

salonikios30

Active Member
Δεν θα μην μιλησω γιατι ειμαι στην αναμονη της διορθωτικης που εκανα αλλα με αυτα που διαβαζω θα χασω και τα υπολοιπα μαλλια μου, χαχαχαχα!
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
O john ασκεί καιρό πιέσεις για πτώση τιμών???από ποτε δηλαδή..μέχρι πριν κάνα δυο μήνες ίσως και κάτι παραπάνω,σε ένα νήμα που συζητούσαμε για τις τιμές και εσύ και ο john υποστηριζατε φουλ για τα 2.5€ που ζητούσε η hdc λέγοντας πως τα λεφτά που ζητάει τα αξίζει στο 100% ,την συγκρίνατε με τον Ερντογάν ,ότι είναι στο ίδιο επίπεδο και ότι δεν ενδιαφέρονται να ρίξουν τιμές γιατί έχουν πελάτες από παντου..επίσης η εσύ η ένα άλλο μέλος έλεγες πως είναι και λίγα τα χρήματα που ζητάνε για την ποιότητα που προσφέρουν..και τώρα λέτε ότι ο john πίεζε για πτώση τιμών και συμφωνείς κιόλας ότι είναι για το καλό των μελών του φόρουμ? Αλτσχάιμερ έχουμε πάθει παιδιά??
Αερατε, η τιμη της hdc ανα γκραφτ ειναι 3,20 ευρω οπως. αναφερουν στο site της και απο οσο γνωριζω τα 2.50 ευρω ανα γκραφτ ειναι μονο για τα μελη του ελληνικου φορουμ, τωρα αν κατι εχει αλλαξει κ δεν το γνωριζω πιθανον εχω κανει λαθος.
 
Μπλουζα