Dr juan couto

hairlosscursed

Well-Known Member
Έπεσα στο YouTube πάνω σε αυτό
.
Και αφού έψαξα λίγο τα αποτελέσματα οφείλω να ομολογήσω πως εντυπωσιάστηκα.αν ψάξετε δείτε και άλλα από τον ίδιο.
Ξέρουμε τίποτα για τον εν λόγω γιατρό;;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kon93

New Member
τα αποτελεσματα αυτα ειναι πολυ συγκεκριμενα δειτε ποσα λιγα βιντεακια εχει ανεβασμενα και μιλαμε για ισπανους τυπους με τουμπανες δοτριες και παχια τριχα. Στο μονο ισως το οποιο τον παραδεχομαι ειναι το οτι μπορει με την τεχνικη του να μην καταληγει ουτε 1 γκραφτ στον καδο
 

makis25

Well-Known Member
Τον ματιαξες τον άνθρωπο ρε Μάκη :D φάρμακα η χωρίς, είναι τοπ. Κάνει και φρύδια χωρίς φίνα.
περα απ τα πολλα χρηματα ,νομιζω εχει και μεγαλη λιστα αναμονης . λες εσυ θα παω να κανω μεταμοσχευση και μεχρι να την κανεις εχουμε αλλαξει 3 κυβερνησεις .
 

turnfiji123

Active Member
περα απ τα πολλα χρηματα ,νομιζω εχει και μεγαλη λιστα αναμονης . λες εσυ θα παω να κανω μεταμοσχευση και μεχρι να την κανεις εχουμε αλλαξει 3 κυβερνησεις .

Έχει τρία χρόνια αναμονή. Μπορεί και τέσσερα, όταν του έστειλα πέρυσι είχε τρία. Ο τούρκος πως τα καταφέρνει με τόση πελατεία αναρωτιέμαι.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Φίλε stripar κατ αρχην τις καλησπερες μου και τα σέβη μου !!!τι λέει αυτός τον ξέρεις; Το έχει;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
μερικα βιντεο του juan μαζι με τα δυο βιντεο του ερντογαν με long hair fue , ειναι απ τα καλυτερα πραγματα που υπαρχουν στο youtube
 

Stripar

Established Member
Φίλε stripar κατ αρχην τις καλησπερες μου και τα σέβη μου !!!τι λέει αυτός τον ξέρεις; Το έχει;
Χρόνια και ζαμάνια Mike...

Αλλά τι φλερτάρεις με την 6η μτχ ή απλά ρωτάς για εγκυκλοπαιδικούς σκοπούς?

Κεντάει πάντως !!!
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Πάντα φλερταρω με τέτοια... παθογένεια βλέπεις....δεν φευγει ούτε με φάρμακα ούτε με το γηρας... δυστυχώς...εδώ στα 40 μου ξανάρχισα propecia....για γέλια και για Κλαματα....είναι σαν τον γεροντόερωτα...στα 60 ψάχνεις πιπινια κλπ...πάντως μια ζαριά θα την έριχνα στον Ισπανό εύκολα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

hairlosscursed

Well-Known Member
Το θέμα είναι πως ανά καιρούς βγαίνουν πάρα πολύ καλοί γιατροί με κορυφαία αποτελέσματα αλλά το θέμα είναι να τους πετύχεις στα ντουζένια τους γιατί μετά Κάτι γίνεται και χαλάνε παρατηρημένο εδώ και χρόνια Βλέπε Αρμάνι rahal και hasson Οπότε Όποιος προλάβει τον Κύριο είδε...
 

kolias

Active Member
ok ο καλυτερος αλλα μηπως τα βινετο ειναι παραπλανητικα ? το αντιπαλο δεος στην ισπανια δηλαδη βλεπει απλα την σκονη του?
4α το μηδενησε?
γινεται ρε παιδια αυτο?
ειναι καταρχας ο τυπος 4α?
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Στα περισσότερα βίντεο του τα τριτριχα κάνουν πάρτι, πιστεύω είναι ένας από τους λόγους που ξεχωρίζουν τα περιστατικά του.
 

makis25

Well-Known Member
Το θέμα είναι πως ανά καιρούς βγαίνουν πάρα πολύ καλοί γιατροί με κορυφαία αποτελέσματα αλλά το θέμα είναι να τους πετύχεις στα ντουζένια τους γιατί μετά Κάτι γίνεται και χαλάνε παρατηρημένο εδώ και χρόνια Βλέπε Αρμάνι rahal και hasson Οπότε Όποιος προλάβει τον Κύριο είδε...
παρεμπιπτοντως ο armani πέθανε
 
Μπλουζα