Hdc vs γεωργιου

aeratos28

Just aeratos
Και εσύ φίλε maui θα μπορούσες να το έχεις κάνει μόνος σου αυτό πριν πεις οτιδήποτε..εύκολα αν πας στις παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων μπορείς να βρεις διαφορά αποτελέσματα από τις 2 αυτές κλινικές ,να δεις καλά και κακά επίσης και στα κακά αποτελέσματα να δεις τι συμπεριφορά υπήρξε από τις κλινικές..ύστερα θα έβγαζες πιο εύκολα νόημα χωρίς να χρειάζεται να σε πει κάποιος βαλτό η ότι άλλο..μην τα περνεις κατάκαρδα αυτά που σου ειπε ο tol..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Maui island

New Member
Και εσύ φίλε maui θα μπορούσες να το έχεις κάνει μόνος σου αυτό πριν πεις οτιδήποτε..εύκολα αν πας στις παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων μπορείς να βρεις διαφορά αποτελέσματα από τις 2 αυτές κλινικές ,να δεις καλά και κακά επίσης και στα κακά αποτελέσματα να δεις τι συμπεριφορά υπήρξε από τις κλινικές..ύστερα θα έβγαζες πιο εύκολα νόημα χωρίς να χρειάζεται να σε πει κάποιος βαλτό η ότι άλλο..μην τα περνεις κατάκαρδα αυτά που σου ειπε ο tol..

Εγω φιλε μου aeratos ειπα δεν εχω εμπιστοσυνη στον Γεωργιου μετα απο απο το περιστατικο που μου εκανε τοση εντυπωση μεσα σε 3 χρονια να περιμενει ενας ανθρωπος μια απαντηση και να μην την περνει!

δεν εκανα σε καμια περιπτωση διαφημηση της hdc και προσπαθω να δω που μπορει να βγαινει τετοιο ξεκαθαρο συμπερασμα μεσα στο μηνυμα μου που να δικαιολογει τοσο κραξιμο οτι κανω διαφημιση της hdc που απ οτι διαβαζω τωρα παραδεχετε λαθος εκτιμηση η hdc σε μεταμοσχευση του μελους salonikiou το οποιο λαθος ειναι επισης σοβαρο..

πολυ απλα δεν χρειαζεται τοση βιασυνη να κατηγορισουμε τοσο πολυ καποιο μελος και τοσο πολυ σοβαρες κατηγοριες.. τιποτα περισσοτερο και δεν περνω τιποτα κατακαρδα φιλε μου!.για μενα ηταν υπερβολικες οι κατηγορειες που βιαστηκε και μου εκανε το μελος απλα και μονο γιατι δεν προλαβα να δω τα λαθη αλλων κλινικων..
δεν χρειαζεται συνεχεια και λυπαμε για τα εκτος θεματος λογια.

και ναι συμφωνω..πρεπει να γνωριζουμε για ολους τα αποτελεσματα και τον χειρισμο σε περιστατικα που παρουσιασαν λαθη,επιπλοκες η μετριου αποτελεσματος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Εγω φιλε μου aeratos ειπα δεν εχω εμπιστοσυνη στον Γεωργιου μετα απο απο το περιστατικο που μου εκανε τοση εντυπωση μεσα σε 3 χρονια να περιμενει ενας ανθρωπος μια απαντηση και να μην την περνει!
Και συ που ξέρεις αν την έχει πάρει η όχι?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ο φιλος ttilits χρειαζεται για πρωτη φαση μεταμοσχευση στο εμπροσθιο μερος του κεφαλιου του και πιστευω χρειαζεται περιπου 3000-3200 grafts και αργοτερα το σκεφτεται και για crown.
 

athenian

Well-Known Member
Συνολικα αναφερομαι.Οταν λες εμπροσθιο?Θελει hairline απο την αρχη,μεχρι και β ζωνη.Πιστευεις θα εχει ικανοποιητικη εικονα με 3000 μοσχευματα χωρις crown?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DoctorWho

Well-Known Member
Ο ttilitis χρειαζεται φινα. Ειν κλασσικη περιπτωση που εχει γεματες περιοχες που εχουν λεπτυνση. Πιστευω η φινα θα τν πυκνωσει αισθητα ειδικα στην περιπτωση του. Μεταμοσχευση το θεωρω ασυμφορο να τ κοιταει απο τωρα αφου σε 2-3 χρονια αυτες οι περιοχες που εχουν προφανες thinning θα αδειασουν. Δεν μας ειπες για το αν η τριχοπτωση σου ειν σταθερη.. ποσο καιρο βρισκεσαι στ σταδιο που φαινεται στις φωτος?
 

Tsek

Well-Known Member
Επειδη θες αρκετα Grafs, εγω θα εχτιζα hairline στην κοκκινη γραμμή και τα υπολοιπα ξυρισμα καθε 3 μέρες η ζήτα απο την κλινική να σου τα βγαλει. Μην πας εκει κατω για hairline.
 

Συνημμένα

  • IMG_20171211_114621.jpg
    IMG_20171211_114621.jpg
    790.9 KB · Προβολές: 42

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Επειδη θες αρκετα Grafs, εγω θα εχτιζα hairline στην κοκκινη γραμμή και τα υπολοιπα ξυρισμα καθε 3 μέρες η ζήτα απο την κλινική να σου τα βγαλει. Μην πας εκει κατω για hairline.

το πιο ακυρο ever που εχεις γραψει εδω μεσα.Αστο ρε συ tsek μας εγινες και ειδικος τωρα.
 

piros75

Well-Known Member
Ρε παιδια ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΩ Μ*ΡΑ με 2,5/graft και να μη παω Erdo που ειναι τοπ3 της Ευρωπης με ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΧΡΕΩΣΗ??
Πραγματικα δε βρισκω μισό λόγο για να το κάνω.

Nα δώσω εγώ έναν λόγο: αν είναι από Κύπρο ο άνθρωπος λογικό είναι να κοιτάει πρώτα τους γιατρούς δίπλα στο σπίτι του. Για όσους δεν έχουν κάνει μμ, πρέπει να ξέρουν ότι η μμ δεν είναι σφράγισμα σε οδοντίατρο, έχει ξυρίσματα, γάζες και σημαδάκια τις πρώτες μέρες και σίγουρα κάποιος θα αισθάνεται πολύ καλύτερα αν την κάνει και φύγει κατ' ευθείαν για το σπίτι του όπου θα κάτσει 4-5 μέρες να αναρρώσει, από το να ταξιδεύει με κοκκινίλες και γάζες σε αεροπλάνο σε κοινή θέα όλων.
 

Stripar

Established Member
από το να ταξιδεύει με κοκκινίλες και γάζες σε αεροπλάνο σε κοινή θέα όλων.
H γάζα αφαιρείται την επόμενη ημέρα της μτχ.
Στο αεροπλάνο μπορείς να φοράς το καπέλο που σου προμηθεύει η κλινική.

Και για ποιά κοινή θέα όλων μιλάμε?
Των αγνώστων?...
 

ttilits

Member
Λοιπον φιλοι θα προσπαθησω να απαντησω σε ολα.
1.Οσο για τα 2800 μοσχευματα μου συνιστισε μινιμουμ 2600 και το πιεσα για 2800 + 200 αν χρειαστουν.(επειδη το ηθελα λιγο πιο πυκνα)
Για crown μου ειπε για πιο μετα γυρω στα 1100 μοσχευματα
2.οσο για φινα την φοβαμαι (αν μπορειται να μου πειτε και εσεις την ιδεα σας) ο συμβουλος της hdc μου συνιστησε μετα την μεταμοσχευση φινα και μιλοξιδιλη
3.η τριχοπτωση μου ηταν σταθερη μεχρι και που σταματησα μινοξιδιλη και revivogen επειδη κουραστηκα απο χρονια χρησης και λογου κοστους revivogen και αργοτερα μεσα σε 6 μηνες ειχα ραγδαια τριχοπτωση
4.η ηλικια μου ειναι 28.
5.για το hairline μου ειπε ο συμβουλος οτι ειμαι τυχερος επειδη ειναι μικρο το μετωπο μου.
6.ο λογος μεταμοσχευσης στην κυπρο ειναι οτι δεν θελω να ταξιδευω για λιγο καλυτερο αποτελεσμα.(τωρα αν δεν ειχα επιλογη μπορει να ταξιδευα)
7.ποια η γνωμη σας για φινα και μιλοξιδιλη μετα την μεταμοσχευση?
 
Μπλουζα