Medigenes

krueger992

New Member
Παιδιά χθες επισκέφτηκαν την συγκεκριμένη κλινική για μεταμόσχευση στην περιοχή των κροταφων και της α ζώνης . Γενικά οι γιατροί ήταν πολύ καλοί μ μιλούσαν την ώρα της θεραπείας ώστε να νιώθω ποιο άνετα. Από την σωτηρία περιοχή μου πήραν 1200 τριχοθυλακια . Στο τέλος μ είπαν να κάνω και θεραπεία με prp ώστε να έχω ακούσει α καλύτερα αποτελέσματα . Κόστος κοντά στα 2000 ευρω.
 

Συνημμένα

  • IMG_20161103_121852_1.jpg
    IMG_20161103_121852_1.jpg
    576.8 KB · Προβολές: 603
  • IMG_20161103_122123_1.jpg
    IMG_20161103_122123_1.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 611

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
Λιγα τα μοσχευματα για την περιοχη που καλυψες.Επρεπε 2500 σιγουρα για να εχεις καλη πυκνοτητα,ισως κ περισσοτερα.
Μπροστα μπροστα στη hairline και μεχρι 2-3 ποντους μεσα πρεπει να μπαινουν μονοτριχα grafts για φυσικοτητα,και τα πολυτριχα να μπαινουν πιο πισω.Ετσι εγινε κ σε σενα?
Εγω για να πω την κακια μου σε αυτους ουτε τζαμπα δεν πηγαινα.Τωρα που ολοκληρωθηκε η επεμβαση το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ακολουθησεις κατα γραμμα τις οδηγιες και να κανεις υπομονη.Μετα το εξαμηνο αξιολογεις τα αποτελεσματα.
Δεν εχεις δωσει καποιες σημαντικοτατες πληροφοριες ομως.
-ηλικια
-φωτο πριν για να εχουμε εικονα και να μπορουμε να κρινουμε

Τωρα το ειδα.
2000 ευρω για 1200 γρκραφτς.Πανακριβα.Παραπανω απο 1,5 ευρω/γκραφτ.Ελεος...
 

krueger992

New Member
Λιγα τα μοσχευματα για την περιοχη που καλυψες.Επρεπε 2500 σιγουρα για να εχεις καλη πυκνοτητα,ισως κ περισσοτερα.
Μπροστα μπροστα στη hairline και μεχρι 2-3 ποντους μεσα πρεπει να μπαινουν μονοτριχα grafts για φυσικοτητα,και τα πολυτριχα να μπαινουν πιο πισω.Ετσι εγινε κ σε σενα?
Εγω για να πω την κακια μου σε αυτους ουτε τζαμπα δεν πηγαινα.Τωρα που ολοκληρωθηκε η επεμβαση το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ακολουθησεις κατα γραμμα τις οδηγιες και να κανεις υπομονη.Μετα το εξαμηνο αξιολογεις τα αποτελεσματα.
Δεν εχεις δωσει καποιες σημαντικοτατες πληροφοριες ομως.
-ηλικια
-φωτο πριν για να εχουμε εικονα και να μπορουμε να κρινουμε

Τωρα το ειδα.
2000 ευρω για 1200 γρκραφτς.Πανακριβα.Παραπανω απο 1,5 ευρω/γκραφτ.Ελεος...
2000 μαζί με prp . 1500 έκανε ή διαδικασία . Αν ήταν για παρανω δεν θα μου λέγανε ?? Νμζ ή 1200 ή 1500 πήρανε και τ βαλανε μπροστά γενικά είχα παρά πολύ καλή τρίχα. Αλλά θεωρώ ότι αν ήταν παραπάνω θα τ λέγανε στα λιγότερα θα είχαν θέμα όχι στα περισσότερα το βλέπουν και στην τσέπη τους. Οι γιατροί είπαν ότι πήγα πολύ καλά τώρα τ να πω γτ τόση κακία γιαυτό τκεντρο δεν ξέρω... αρχίζω και εγώ και αγχωνομαι και με πιάνει απαισιοδοξία
 

crossfire

Well-Known Member
2000 μαζί με prp . 1500 έκανε ή διαδικασία . Αν ήταν για παρανω δεν θα μου λέγανε ?? Νμζ ή 1200 ή 1500 πήρανε και τ βαλανε μπροστά γενικά είχα παρά πολύ καλή τρίχα. Αλλά θεωρώ ότι αν ήταν παραπάνω θα τ λέγανε στα λιγότερα θα είχαν θέμα όχι στα περισσότερα το βλέπουν και στην τσέπη τους. Οι γιατροί είπαν ότι πήγα πολύ καλά τώρα τ να πω γτ τόση κακία γιαυτό τκεντρο δεν ξέρω... αρχίζω και εγώ και αγχωνομαι και με πιάνει απαισιοδοξία

Φίλε μου,όλες οι απορίες σου θα σου λυθούν αν διαβάσεις τα θέματα μεταμοσχεύσεων στο φόρουμ ......
Τότε θα καταλάβεις.....και δεν τίθεται θέμα κακιας.....δεν έχουμε προηγούμενα μαζί τους .

Γνώμη μου οτι ήδη απέτυχες.
 

chrisk100

Member
@krueger992.

Η κακια προς το κεντρο που πηγες ειναι γιατι αυτοι, η kord και κατι αλλοι ανεξαρτητοι γιατροι εχουν σφαξει πολυ κοσμο. Αμα η medigenes ηταν σωστοι δεν θα σου εκαναν μμ. Εισαι μολις 23 και δεν ξερεις πως θα προχωρησει η τριχοπτωση σου.Επρεπε να κανεις θεραπεια πρωτα.Αλλα δεν νομιζω να στα ειπαν αυτα.
Επειδη βλεπω εχεις παρει φορα ολα τα νηματα προσπαθησε να ηρεμησεις γιατι εισαι 2η μερα μετα το χειρουργειο και το αγχος δεν κανει καλο. Οτι εγινε εγινε, τωρα υπομονη. Αμα η πυκνοτητα σου δεν ειναι καλη μπορεις να την διορθωσεις. Τουλαχιστον σου βαλανε μονοτριχα μπροστα στη hairline η βαλανε πολυτριχα απευθειας?Τι βλεπεις?
 

krueger992

New Member
Εντάξει ρε παιδιά αν απέτυχαν θα ΖΗΤΗΣΩ τα χρήματα μ πίσω εγώ ήδη τόσο κόσμο.ο εκεί π είχε έρθει και ειχα πολύ καλό αποτέλεσμα . Τεσπα ίσως έκανα βλακεία που μπήκα να δω τώρα και να αγχωθω με αυτό γιατί πολύ πιθανόν να μην πάει καλά. Αν δεν οαω καλά έχω επιστροφή χρημάτων μου έδωσαν και έγγραφο
 

krueger992

New Member
@krueger992.

Η κακια προς το κεντρο που πηγες ειναι γιατι αυτοι, η kord και κατι αλλοι ανεξαρτητοι γιατροι εχουν σφαξει πολυ κοσμο. Αμα η medigenes ηταν σωστοι δεν θα σου εκαναν μμ. Εισαι μολις 23 και δεν ξερεις πως θα προχωρησει η τριχοπτωση σου.Επρεπε να κανεις θεραπεια πρωτα.Αλλα δεν νομιζω να στα ειπαν αυτα.
Επειδη βλεπω εχεις παρει φορα ολα τα νηματα προσπαθησε να ηρεμησεις γιατι εισαι 2η μερα μετα το χειρουργειο και το αγχος δεν κανει καλο. Οτι εγινε εγινε, τωρα υπομονη. Αμα η πυκνοτητα σου δεν ειναι καλη μπορεις να την διορθωσεις. Τουλαχιστον σου βαλανε μονοτριχα μπροστα στη hairline η βαλανε πολυτριχα απευθειας?Τι βλεπεις?
Νομίζω μομοτριχα θα ξαναοαω σε 15 μέρες να με δουν και θα τους πω ότι άκουσα από εσάς εδώ.
 

krueger992

New Member
@krueger992.

Η κακια προς το κεντρο που πηγες ειναι γιατι αυτοι, η kord και κατι αλλοι ανεξαρτητοι γιατροι εχουν σφαξει πολυ κοσμο. Αμα η medigenes ηταν σωστοι δεν θα σου εκαναν μμ. Εισαι μολις 23 και δεν ξερεις πως θα προχωρησει η τριχοπτωση σου.Επρεπε να κανεις θεραπεια πρωτα.Αλλα δεν νομιζω να στα ειπαν αυτα.
Επειδη βλεπω εχεις παρει φορα ολα τα νηματα προσπαθησε να ηρεμησεις γιατι εισαι 2η μερα μετα το χειρουργειο και το αγχος δεν κανει καλο. Οτι εγινε εγινε, τωρα υπομονη. Αμα η πυκνοτητα σου δεν ειναι καλη μπορεις να την διορθωσεις. Τουλαχιστον σου βαλανε μονοτριχα μπροστα στη hairline η βαλανε πολυτριχα απευθειας?Τι βλεπεις?
Το θέμα είναι ότι ήδη έκανα θεραπείες με regaine kai ola auta alla den iparxei monimo kai stathero apotelesma giauto mu eipan giauto tespa sas euxaristo olous kali sinexeia
 

chrisk100

Member
@krueger992.

Και να τους πει τι λεμε εδω δεν ιδρωνει το αυτι τους. Θα σου πουν οτι ειμαστε ασχετοι. Αφου εισαι 2η μερα φαινονται οι τριχες σου δεν πεσανε ακομα. Τι βλεπεις?εαν βγαινουν 2-3 μαζι απο μια οπη αστα.
Οσα για τα λεφτα θα σουν πουν να περιμενεις κανενα χρονο για το αποτελεσμα και εως τοτε θα βρουν δικαιολογιες.
Το πιο σημαντικο ηρεμησε τωρα. Τι οδηγιες σου δωσανε?
 

krueger992

New Member
@krueger992.

Και να τους πει τι λεμε εδω δεν ιδρωνει το αυτι τους. Θα σου πουν οτι ειμαστε ασχετοι. Αφου εισαι 2η μερα φαινονται οι τριχες σου δεν πεσανε ακομα. Τι βλεπεις?εαν βγαινουν 2-3 μαζι απο μια οπη αστα.
Οσα για τα λεφτα θα σουν πουν να περιμενεις κανενα χρονο για το αποτελεσμα και εως τοτε θα βρουν δικαιολογιες.
Το πιο σημαντικο ηρεμησε τωρα. Τι οδηγιες σου δωσανε?
Τι 2-3 από μία οπή . Κοίτα δεν πρόκειται να χαριστω σε κανέναν μαλάκας από αυτά τα ζώα εκεί μέσα . Δεν με νοιάζει αν ιδρώνει τ αυτί τους ή όχι αν είπαν αλλά και έγιναν και γίνω χαλια θα την φάνε άσχημα. Παιρνω για 3 μέρες αντιβιωση να πλένω την δοτρια
περιοχή χαλαρά πίσω με bedadin shampoo και την τέταρτη μέρα ελάχιστα πάνω . Πονοκέφαλο ελάχιστα την πρώτη μέρα την τρίτη δηλαδή που τ έκανα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krueger992

New Member
Ναι δεν βγαινω έξω. Αλλά θεωρώ ότι θα είναι ένα καλό αποτέλεσμα . Λες να είναι τόσο χάλια να μην μπορώ να κυκλοφόρησω.? Να σε ευχαριστησω για ότι μ έχεις πει αλλά έχω αγχωθει και στεναχωρεθει παρά πολύ τώρα.
 

crossfire

Well-Known Member
Εντάξει ρε παιδιά αν απέτυχαν θα ΖΗΤΗΣΩ τα χρήματα μ πίσω εγώ ήδη τόσο κόσμο.ο εκεί π είχε έρθει και ειχα πολύ καλό αποτέλεσμα . Τεσπα ίσως έκανα βλακεία που μπήκα να δω τώρα και να αγχωθω με αυτό γιατί πολύ πιθανόν να μην πάει καλά. Αν δεν οαω καλά έχω επιστροφή χρημάτων μου έδωσαν και έγγραφο

Ωπα φίλε ηρέμησε....
Τώρα δεν έχεις να κάνεις τίποτα άλλο απ'το να περιμένεις ένα χρόνο .
Τα έγγραφα και αυτά ξέχασε τα.....θα σου πουν ότι δεν τηρησες τις οδηγιες τους κτλ.......αστό δεν βρίσκεις ακρη.

Κάτσε ηρέμησε γιατί μπορεί να πάει και ψιλοκαλα......
Αν δεν πάει,κατσε διαβασε όλο αυτό το διάστημα για να ξέρεις τι θα κάνεις στο μέλλον.
 

lefis5

RAFAL
φιλε μου
1. καθησε και διαβασε καλα τα νηματα των εμπειρων μελων του φορουμ για να εχεις μια ολοκληρωμενη εικονα
2. οτι ηταν να γινει εγινε και απλα περιμενεις ο χρονος ειναι συμμαχος σου
3. χρηματα δεν επιστρεφονται απο κανεναν
4. εαν, πραγμα που ολοι απευχομαστε, δεν πας καλα το προβλημα διορθωνεται με μια επομενη μμ σε αλλη κλινικη
 

lefis5

RAFAL
νομιζω ομως οτι ηλικιακα και μονο καθως εισαι μολις 23 και η τριχοπτωση εξελισσεται θα επρεπε να σε διωξουν , να σε παρακολουθησουν κανενα χρονο και οχι να σε χωσουν μεσα κατευθειαν.
 

krueger992

New Member
Οκ παιδιά ευχαριστώ για όλα. Αν και δεν άκουσα ένα καλό λόγο και μ κάνατε την καρδιά περιβολή τεσπα καλή συνέχεια εύχομαι σε όλους σας.
 

naruto

Well-Known Member
Οκ παιδιά ευχαριστώ για όλα. Αν και δεν άκουσα ένα καλό λόγο και μ κάνατε την καρδιά περιβολή τεσπα καλή συνέχεια εύχομαι σε όλους σας.
Ε τι θες να σου πουν τα παιδεια,ψεμματα για να νιωσεις καλυτερα?Την αληθεια σου ειπαν.
 
Μπλουζα