Μεταμοσχευση γκ**ας

chrisk100

Member
chrisk100 κυνηγήστε τον νομικα αν μπορειτε να παρετε τα χρηματα σας πισω βρες ακομα 2-3 και ψαξτε το!
Έχω φίλο δικηγόρο και μου είπε οτι είναι δυσκολο και θα τραβηξει και αλλα πολλα. Του χρωσταω ακομα γυρω στα 300 ευρω αλλα αυτα θα τα ξεχασει. Οσο για τα θυματα που λες για μενα τα μεγαλυτερα θυματα πιο πολυ απο εμας ειναι οι διασημοι που εχουν λεφτα και πληρωνουν εδω τους απατεωνες αντι να πάνε εξωτερικο εστω στην Κυπρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

chrisk100

Member
δηλαδη ο καπουτζιδης εχει δωσει αδεια να δειχνουν φωτο με τη μαπα του σε οποιον υποψηφιο πελατη? συνηθως υπαρχει εχεμυθεια σε τετοια θεματα
Δεν νομιζω. Απλως αυτος τα δειχνει για να σε πεισει πιο ευκολα και να κλεισει την δουλεια.Μου τα εδειξε απο ενα ipod που εχει στο γραφειο. Μου εδειξε επισης φωτο απο χειρουργεια με τον σεργουλοπουλο, δαντη, νταλαρα και εναν πολιτικο του ΠΑΣΟΚ που δεν θυμαμαι το ονομα του τωρα
 

chrisk100

Member
Chrisk100 δε χρειαζεσαι να απογοητευεσαι θα μπορουσαν να ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα.
Το θετικο εναι οτι ο συγκεκριμενος κανει καλο κλεισιμο στην ουλη και πετυχαινει σχετικα καλη φυτρωση για τα grafts που βαζει.Τουλαχιστον δε σου εκανε ζημια στη δοτρια και με μια διορθωτικη εχεις περιθωριο να το σωσεις αρκετα το πραγμα δηλαδη να μη φαινεται ετσι αφυσικο το αποτελεσμα οπως σου ειπαν και παραπανω.Θα μπορουσες να εχεις αποφυγει το strip βεβαια αν σε ενδιαφερει το κοντο κουρεμα αλλα παλι καλα που βρηκες το forum να λες εστω και τωρα.Τωρα οσοι λετε για θυματα κτλ το πιο ευκολο πραγμα ειναι
να την πατησει καποιος
Σε αυτα που λες εχεις δικιο. Πριν 2 μηνες ειχα κουρεψει πολυ κοντα τα μαλλια μου και δεν φαινοταν η ουλη. Η κοπελα μου που σηκωνε τα μαλλια πισω για να την βρει δεν μπορουσε να την διακρινει. Επισης κατα την αναρρωση εκτος απο το πρηξιμο της αναισθησιας στο προσωπο δεν ενοιωσα καθολου πονο στην περιοχη του strip.
Οσο για τα grafts που λες οτι εχει βαλει εχουν βγει βλεπω και ακομα βγαινουν και αλλες τριχες μικρες βλεπω. Βεβαια μπορει να εχει βοηθησει και to minoxidil που βαζω εδω και 3 μηνες για τις μικρες τριχες που βγαινουν.Εχω ακομα 5 μηνες να κλεισει ο χρονος που θα κριθει το αποτελεσμα.
Βεβαια μπορει να ηταν χειροτερα τα αποτελεσματα αμα ειχα παει σε καμια κλινικη θα εκλαιγα τωρα.Οπως λες με μια διορθωτικη θα αλλαξουν πολλα και δεν πιστευω να χρειαστουν πολλα grafts εαν στους 5 μηνες δωσει και αλλη πυκνοτητα. Ο συγκεκριμενος γιατρος επειδη ειναι καλος στην ουλη και στην φυτρωση αμα βελτιωνε την πυκνοτητα του και την τοποθετηση θα αφηνε εποχη για την Ελλαδα βεβαια αλλα.....
Αυτα που ειπες για το strip και την φυτρωση πως τα ξερεις?εχεις φιλο που εκανε μμ εκει?
 

hijikos

Active Member
chrisk100 o συγκεκριμενος γιατρος εχει αφησει εποχη με την κακη της εννοια!
Ο νοών νοητο!
 

tasos33

Well-Known Member
Καλά θα ηταν να ξανά κάνουμε την συζήτηση σε κάνα τρίμηνο με τετράμηνο όταν δηλαδή θα έχει ολοκληρωθεί το αποτελεσμα , και τώρα αφού δεν έχουμε βασικές πληροφορίες όπως ποσά graft μπήκαν κ μια φωτο με το πρίν σοβαρή συζήτηση δε μπορεί να γίνει
 

piros75

Well-Known Member
Εγώ πιστεύω ότι με 1500 μοσχεύματα θα είσαι σούπερ, απλά πρέπει να μπουν αρκετά μονότριχα μπροστά για να διορθωθεί λίγο η χερλαιν.
 

chrisk100

Member
Για οποιον ενδιαφερεται εχω μιλησει με τον Γεωργίου από την Κύπρο και με ενημέρωσε οτι τον Σεπτεμβριο θα είναι στην Αθηνα.

Οταν μαθω ημερομηνια θα ενημερωσω
 

chrisk100

Member
φωτο 9 μηνες απο δοτρια(χωρος εξωτερικος μπαλκονι)
 

Συνημμένα

  • IMG_1666.JPG
    IMG_1666.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 433
  • IMG_1669.JPG
    IMG_1669.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 420
  • IMG_1672.JPG
    IMG_1672.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 442

chrisk100

Member
φωτο 9 μηνες (χωρος εξωτερικος μπαλκονι)
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 428
  • 2.jpg
    2.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 424
  • 3.jpg
    3.jpg
    923.6 KB · Προβολές: 439
  • 4.jpg
    4.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 445
  • 5.jpg
    5.jpg
    1,019.1 KB · Προβολές: 455
  • 6.jpg
    6.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 426
  • 7.jpg
    7.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 426
  • IMG_1678.JPG
    IMG_1678.JPG
    1.4 MB · Προβολές: 432
  • IMG_1679.JPG
    IMG_1679.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 428

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

chrisk100

Member
φωτο 9 μηνες σε ηλιο
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 465
  • 2.jpg
    2.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 442
  • 3.jpg
    3.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 424
  • 5.jpg
    5.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 411
  • 4.jpg
    4.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 416
  • 6.jpg
    6.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 414
  • 7.jpg
    7.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 407
  • 8.jpg
    8.jpg
    1 MB · Προβολές: 415
  • 9.jpg
    9.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 413
  • 10.jpg
    10.jpg
    1 MB · Προβολές: 417

Flosk

Well-Known Member
Φιλε δεν καταπιαν ολοι τη γλωσσα τους..πρεπει να βρεις φωτο προ μμ για να συζητησουμε κατι. Καλημερα.
 

chrisk100

Member
Φιλε δεν καταπιαν ολοι τη γλωσσα τους..πρεπει να βρεις φωτο προ μμ για να συζητησουμε κατι. Καλημερα.
Flosk στην αρχή του νηματος εξηγώ για τη φωτό πριν τη μμ. Αυτό το δεν κατάπιαν όλοι την γωςςα τους δεν το κατάλαβα. Εαν υπόνοεις ότι εξημνω τον καγκουρα κανεις μεγάλο λάθος. Εγώ το forum όπως έχω πει το ανακάλυψα μετά την μμ.Ο λόγος που άνοιξα το νήμα ειναι για να μην ξαναπάει κανένας σε αυτόν τον απατεωνα ούτε για συμβουλή. Εγώ δεν είμαι ικανοποιημένος. Έχω μαλλιά κούκλας και hairline άστα να πανε. Απο πυκνότητα ειναι μέτρια για να μην πω τίποτα χειρότερο. Στη μέση του κεφαλιού έχω δει πολλά punch grafts ενώ πριν τη μμ έλεγε μπροστά θα μπούνε μονοτριχα μετά δυτριχα και μετά τα τρίτριχα και τετρατριχα και μόνο αυτο. Αλλά Νταλλον. Η πυκνότητα έχει βελτιωθεί λίγο λόγω μινοξιδιλης που βάζω εδώ και 4 μήνες . Ο καγκουρας μου είχε πει πριν την μμ πετά τα ειναι μπούρδες. Εαν εννοείς κάτι άλλο και δεν το έχω καταλάβει εγώ σου ζητώ συγνώμη
 

hijikos

Active Member
Flosk στην αρχή του νηματος εξηγώ για τη φωτό πριν τη μμ. Αυτό το δεν κατάπιαν όλοι την γωςςα τους δεν το κατάλαβα. Εαν υπόνοεις ότι εξημνω τον καγκουρα κανεις μεγάλο λάθος. Εγώ το forum όπως έχω πει το ανακάλυψα μετά την μμ.Ο λόγος που άνοιξα το νήμα ειναι για να μην ξαναπάει κανένας σε αυτόν τον απατεωνα ούτε για συμβουλή. Εγώ δεν είμαι ικανοποιημένος. Έχω μαλλιά κούκλας και hairline άστα να πανε. Απο πυκνότητα ειναι μέτρια για να μην πω τίποτα χειρότερο. Στη μέση του κεφαλιού έχω δει πολλά punch grafts ενώ πριν τη μμ έλεγε μπροστά θα μπούνε μονοτριχα μετά δυτριχα και μετά τα τρίτριχα και τετρατριχα και μόνο αυτο. Αλλά Νταλλον. Η πυκνότητα έχει βελτιωθεί λίγο λόγω μινοξιδιλης που βάζω εδώ και 4 μήνες . Ο καγκουρας μου είχε πει πριν την μμ πετά τα ειναι μπούρδες. Εαν εννοείς κάτι άλλο και δεν το έχω καταλάβει εγώ σου ζητώ συγνώμη
Για τον συγκεκριμενο συμφωνω απολυτα !
 

chrisk100

Member
Για τον συγκεκριμενο συμφωνω απολυτα !
Έτσι ειναι όπως τα λες. Άμα ειμουν ικανοποιημένος δεν θα έλεγα ότι έρχεται ο Γεωργίου. Εχω διαβάσει πολλά μηνύματα σου και συμφωνώ. Στην Ελλάδα για μμ ούτε με σφαίρες. Καλύτερα περίμενε 5 η 6 χρόνια να μαζέψεις λεφτά και να πας έξω ώστε να μειώσεις κατα πολύ τις πιθανότητες αστοχίας
 

aeratos28

Just aeratos
στην Ελλαδα ,σε αυτόν που πηγες, ναι συμφωνω και εγώ..ο καγκουρας που πηγες δεν είναι ο μοναδικός γιατρός που κάνει μεταμοσχεύσεις εδώ και φυσικά δεν εκπροσωπεί ολόκληρη την χώρα.το να μαζεψεις λεφτά και να πας έξω όπως λες είναι πολύ σωστό.αν πας έξω όμως δεν θα πας στον οποιοδήποτε γιατρό,αλλά σε ένα από τα κορυφαία ονόματα που έχουμε αναφέρει εδώ στο φόρουμ πολλές φορές..δεν είναι όλοι στο εξωτερικό σαν και αυτους όμως.ξέρεις πόσοι καγκουρες είναι και έξω?καταλαβαίνεις νομίζω τι σου λεω
 

chrisk100

Member
στην Ελλαδα ,σε αυτόν που πηγες, ναι συμφωνω και εγώ..ο καγκουρας που πηγες δεν είναι ο μοναδικός γιατρός που κάνει μεταμοσχεύσεις εδώ και φυσικά δεν εκπροσωπεί ολόκληρη την χώρα.το να μαζεψεις λεφτά και να πας έξω όπως λες είναι πολύ σωστό.αν πας έξω όμως δεν θα πας στον οποιοδήποτε γιατρό,αλλά σε ένα από τα κορυφαία ονόματα που έχουμε αναφέρει εδώ στο φόρουμ πολλές φορές..δεν είναι όλοι στο εξωτερικό σαν και αυτους όμως.ξέρεις πόσοι καγκουρες είναι και έξω?καταλαβαίνεις νομίζω τι σου λεω
Συμφωνώ απόλυτα
 

koumparos

Well-Known Member
Μια χαρα ειναι το αποτελεσμα..με κοντρα ηλιο μην περιμενεις και θαυματα
τωρα αν θες μεγαλυτερη πυκνωση γνωμη μου πρεπει να πας σε τοπ γιατρο,εμπειρο να μπει προσεχτικα μεσα στα μμ και μαμα μαλια.Βαλε ομως μια προ μμ φωτο να δουμε συνολικα τη δουλεια του γκουρα.
 
Μπλουζα