Νικολας νικ, fue, 3247 grafts, 23-24/11/2015

gkast

Active Member
Ενημέρωση της εξέλιξης στις 90 ημέρες post op:
φως ημέρας και flash, :Προβολή συνημμένου 10595 Προβολή συνημμένου 10596 Προβολή συνημμένου 10597
βρεγμένα με έντονο φως δωματίου και flash:Προβολή συνημμένου 10598
κρόταφοι:Προβολή συνημμένου 10599 Προβολή συνημμένου 10600 Προβολή συνημμένου 10601
στεγνά μαλλιά:Προβολή συνημμένου 10602
Προσπάθησα να καλύψω οσο το δυνατό καλύτερα την εξέλιξη και με διαφορετικές συνθήκες φωτισμού. Η εξελιξη δείχνει οτι είμαι καλύτερα απο το δεύτερο μήνα, οπότε καλώς, τα τριχάκια άρχισαν να εμφανίζονται ...είναι νωρίς ακόμη για προβλέψεις και επίζω να δω μεγάλη διαφορά στον τέταρτο μήνα μιας και οι περισότεροι λένε οτι στον τρίτο με τον τέταρτο μήνα δείχνει πολύ η δουλεία που έχει γίνει , όποτε υπομονή!!!
Υ.Γ. προς mods , παιδιά σβήστε αν γίνεται τα διπλά posts που δημιουργήθηκαν κατά την επεξεργασία των νημάτων, ειδικά στο δικό μου όσα posts έχουν φωτο είναι διπλά!
Μπράβο Νικόλα τα πας εξερετικά αρχίζει και ξεκινάει η φύτρωση απο πολύ νωρίς ...και αυτό είναι θετικό και απο οτι θυμάμαι δεν πέρνεις και φίνα ..... καλή συνέχεια φίλε ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κανε ενα μηνακι ακομη υπομονη ακομη αχαρος ειναι ο μηνας και απεβαλε το ανχος.
Τηρησε κατα γραμμα οτι σου ειπαν απο την κλινικη σου.:p
 

poseidonas77

Well-Known Member
xmmmm ενδιαφερον η δικια σου περιπτωση...ξεκινησε φουλ η φυτρωση..
αραγε στο 6μηνο τι θα γινετε εκει πανω???:rolleyes:
καποιος απο σαλονικα ισως βρει δυνατο ανταγωνιστη στη hairline....:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αν υπονοεις κατι ο Νικολας ειχε πιο πολλα μαμα μαλλια....αιντεεεεε τωραααα :mad::mad::p
Εγω τον ειπα αν εχει απολυτη φυτρωση πρεπει να γινει 2 φορες τουμπανο απο μενα
 

salonikios30

Active Member
μια ερωτηση....αν τα κουρεψεις ολα ομοιομορφα στην σκαλα 1 δεν θα ηταν καλυτερα για να μην φαινετε η αναμοιομορφια κ να βγουν ολα στο ιδιο μηκος?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καπως ετσι νικολα πιστευω ειναι καλο κουρεματακι.
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1456149022589.jpg
    FB_IMG_1456149022589.jpg
    17.6 KB · Προβολές: 348

Νικολας νικ

Well-Known Member
μια ερωτηση....αν τα κουρεψεις ολα ομοιομορφα στην σκαλα 1 δεν θα ηταν καλυτερα για να μην φαινετε η αναμοιομορφια κ να βγουν ολα στο ιδιο μηκος?
Θα το δω αυτο..το σκεφτομουν κ γω
Μπράβο Νικόλα τα πας εξερετικά αρχίζει και ξεκινάει η φύτρωση απο πολύ νωρίς ...και αυτό είναι θετικό και απο οτι θυμάμαι δεν πέρνεις και φίνα ..... καλή συνέχεια φίλε ...
Ευχαριστω gkast, οχι δεν παιρνω φινα μονο μινοξ στο crown βαζω
κανε υπομονη μπαινεις στους ωραιους μηνες τωρα Νικολα. καλη συνεχεια
Ευχαριστω τασμανια!
xmmmm ενδιαφερον η δικια σου περιπτωση...ξεκινησε φουλ η φυτρωση..
αραγε στο 6μηνο τι θα γινετε εκει πανω???:rolleyes:
καποιος απο σαλονικα ισως βρει δυνατο ανταγωνιστη στη hairline....:D
Δεν νομιζω να ειναι φουλ, αλλα σιγουρα κατι αρχισε να φαινεται και ελπιζω να συνεχισω....στον τεταρτο μηνα ελπιζω να εχει μαυρισει μπροστα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Οντως δείχνει οτι πάει καλα κ μακάρι να παει τέλεια, σημαντικό είναι επίσης το οτι ,όπως δείχνουν οι φωτο της μτμ,η επιφάνεια κάλυψης της μτμ περιοχης ειναι αρκετά μεγαλη κ όπως την υπολογιζω ειναι στο στο 50 % της συνολικής επιφάνειας που πιθανόν να χρειαστεί μτμ οποτε αν το αποτέλεσμα ειναι οκ τότε θα εχεις ξεμπερδεψει με το μισο πρόβλημα οριστικά
 

danceworld_2001

Well-Known Member
τούρλα θα γινει νικολή, καλή επιτυχία και απο εμένα. Η Κύπρος ειναι σταθερή αξία ακόμη νομίζω ανάμεσα σε πάμπολες ακόμη επιλογές εξωτερικό. Όλα θα πάνε καλά φίλε. Εφόσον είσαι μακριά απο τους Ελληνες γιατρούς, είσαι τυχερός.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φίλε Dance είπαμε να μην ανεβάζουμε τους τόνους, ειναι και Σάββατο βράδυ, να βγούμε για κανα ποτακι [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Νικολας νικ

Well-Known Member
Οντως δείχνει οτι πάει καλα κ μακάρι να παει τέλεια, σημαντικό είναι επίσης το οτι ,όπως δείχνουν οι φωτο της μτμ,η επιφάνεια κάλυψης της μτμ περιοχης ειναι αρκετά μεγαλη κ όπως την υπολογιζω ειναι στο στο 50 % της συνολικής επιφάνειας που πιθανόν να χρειαστεί μτμ οποτε αν το αποτέλεσμα ειναι οκ τότε θα εχεις ξεμπερδεψει με το μισο πρόβλημα οριστικά
Aυτο ακριβως τασο!! Πισω χρειαζομαι οπωσδηποτε αλλα θα οσο παλευεται με τοπικ θα περιμενω...ας γινει πρωτα η δουλεια με το μπροστα που ειναι σημαντικοτερο και αν πανε ολα καλα τοτε ευχαριστως θα εκανα αλλη μια.
τούρλα θα γινει νικολή, καλή επιτυχία και απο εμένα. Η Κύπρος ειναι σταθερή αξία ακόμη νομίζω ανάμεσα σε πάμπολες ακόμη επιλογές εξωτερικό. Όλα θα πάνε καλά φίλε. Εφόσον είσαι μακριά απο τους Ελληνες γιατρούς, είσαι τυχερός.
Ευχαριστω dance να εισαι καλα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Nikola αν γινει δουλεια μπροστα μετα εισαι καλυμενος εφ ορου ζωης και τοππικ λιγο crown και η υποθεση σου εκλεισε και μπαινει στο συρταρι....
 
Μπλουζα