Νικολας νικ, fue, 3247 grafts, 23-24/11/2015

Νικολας νικ

Well-Known Member
Καλησπερα σε ολους, Αυριο ειναι η ημερα που θα κανω την επεμβαση, υστερα απο αρκετο καιρο εχει ερθει αυτη η στιγμη κ για μενα, η αληθεια ειναι οτι εχω πολυ αγχος αυτη τη στιγμη που βρισκομαι στο χωρο της κλινικης...υστερα απο πολλες συναντησεις με αξιολογους γιατρους , συζητησεις στο φορουμ κ αξιολογησεις, κατεληξα στη συγκεκριμενη κλινικη κ στον κ.Μ**ρα, ελπιζω η επιλογη μου να με δικαιωσει. Η επεμβαση θα ειναι δυο ημερων κ αφορα α κ β ζωνη, 3000 γκραφτς κ ανω... ελπιζω το νημα μου να βοηθησει καθε υποψηφιο οπως βοηθηθηκα κ εγω απο τις παρουσιασεις ολων των αλλων και να πανε ολα καλα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αντε καλη επιτιχια και απο εδω φιλε Νικ.
Ανχος δεν χρειαζεται καν.Και απο πονο δεν θα καταλαβεις τπτ.
Θυμισου εγω εκανα πιο βαρια επεμβαση με strip.
Χαλαρωσε αποψε,και αυριο θα το απολαυσεις.
Αναμενουμε info απο αυριο.
 

Stripar

Established Member
Άντε Νικόλα...καιρός ήτανε !!!
Όλα καλά θα πάνε , κουράγιο απο εδώ και πέρα...

Αν δέν είσαι "γκολ" αύριο περιμένουμε τις εντυπώσεις σου...
 

ANAR

Well-Known Member
Kαλη επιτυχια φιλε...ολα καλα θα πανε.
Αν θυμηθεις δωσε χαιρετισματα στα παιδια της κλινικης απο τον Κωνσταντινο και την Ευα.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
παιδια σας ευχαριστω ολους για τις ευχες! πριν λιγο γυρισα στο δωματιο, πολλες οι ωρες σημερα...τοποθετησαμε 1700 γκραφτσ στη hairline, o k.M***as μου εκανε παρα πολυ καλη εντυπωση και θα εξηγησω εν καιρω το λογο που το αναφερω, το ιδιο και ολη η ομαδα , αυριο θα προσπαθησουμε για αλλα τοσα γκραφτς στην περιπτωση που φτιαξουμε και τα τριγωνακια μιας και τα πλαινα ειναι πολυ πισω, ειδαλως θα αρκεστουμε σε μικροτερο αριθμο, ειδωμεν...βγηκαν οι απαραιτητες φωτο της πρωτης μερα και συντομα θα εχετε το υλικο, θα ενημερωσω αυριο το απογευμα για τον τελικο αριθμο που τοποθετηθηκαν..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Νικολας νικ

Well-Known Member
παιδια σας ευχαριστω ολους για τις ευχες! πριν λιγο γυρισα στο δωματιο, πολλες οι ωρες σημερα...τοποθετησαμε 1700 γκραφτσ στη hairline, o k.M***as μου εκανε παρα πολυ καλη εντυπωση και θα εξηγησω εν καιρω το λογο που το αναφερω, το ιδιο και ολη η ομαδα , αυριο θα προσπαθησουμε για αλλα τοσα γκραφτς στην περιπτωση που φτιαξουμε και τα τριγωνακια μιας και τα πλαινα ειναι πολυ πισω, ειδαλως θα αρκεστουμε σε μικροτερο αριθμο, ειδωμεν...βγηκαν οι απαραιτητες φωτο της πρωτης μερα και συντομα θα εχετε το υλικο, θα ενημερωσω αυριο το απογευμα για τον τελικο αριθμο που τοποθετηθηκαν..
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
20151123_182058.jpg 20151124_170358.jpg
20151123_182058.jpg
20151124_170358.jpg
20151123_182058.jpg 20151124_170358.jpg 20151123_182058.jpg 20151124_170358.jpg
ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΕΠΕΜΒΑΣΗ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΑ, ΠΡΗΞΙΜΟ ΚΑΙ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ...ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ HAITLINE Κ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΝΟΜΙΖΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ 3200 ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ(ωχ κεφαλαια...)
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
20151124_170409.jpg και μια απο το πλαι οπου μπηκαν μερικα γκραφτς και στο πλαινο, τα temples, μιλαμε για αρκετη δυσκολια το συγκεκριμενο σημειο... αυτα παιδια προς το παρων, θα ξαναβαλω φωτο μολις παρω της κλινικης,
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
20151124_170409.jpg και μια απο το πλαι οπου μπηκαν μερικα γκραφτς και στο πλαινο, τα temples, μιλαμε για αρκετη δυσκολια το συγκεκριμενο σημειο... αυτα παιδια προς το παρων, θα ξαναβαλω φωτο μολις παρω της κλινικης,
 

aeratos28

Just aeratos
ωραίος ρε Νικόλα,καλή αναρωση να έχεις και καλά αποτελέσματα..να ρωτησω,στα temples ποσά grafts βαλατε??γνωρίζεις??
 
Μπλουζα