Τοπικό τονωτικό σκεύασμα Shen Min, Topical Hair Nutrient

nothinggr

Member
για το shen min που τωρα μολις κοιταω τα μεταφορικα ειναι 4,45 δολλαρια και 13 δολαρια το μπουκαλι και ερχεται σε δυο βδομαδες
Το "2 βδομάδες" είναι πολύ σχετικό και πολύ αισιόδοξο.
Αν βάλεις παραπάνω από ένα μπουκάλι, σου βγάζει τα ίδια μεταφορικά?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
τα μεταφορικά εξακολουθεί να μου τα βάζει 7.18€, υπ' όψιν ότι στη χώρα αποστολής διαλέγω Ελλάδα. :mad:
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εμένα τα ίδια πράγματα που έχω στην κάρτα για μελλοντική αγορά, σήμερα μου τα βγάζει International Airmail — €3.59

Shipping Weight: 1.51 lbs (0.68 kg)

Μήπως τα αναπροσαρμόζουν ανάλογα με το βάρος?
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Bingo

Why is International Airmail no longer a flat rate of €3?
We recently adjusted the rate charges (see rates below) for international airmail. The price you see is the shipping rate that we are charged by the carrier, based on the shipping weight, to have an order shipped to your country. In the past we have subsidized these rates and charged a flat fee. If your order is over €16 you will see a 50% discount on your shipping cost, so your shipping rate can be as low as only €2. Even with these shipping rate changes, we still offer the best overall value for orders over €32.

Up to 1 pound = €4
From 1 pound to 2 pounds = €7
From 2 pounds to 3 pounds = €11
From 3 pounds to 4 pounds = €14
 

themis3

New Member
Καλησπέρα παιδια
Μολις παρελαβα απο ihelb τον αφρο Nuhair κ την λοσιον shenmin.

Χρησιμοποιουσα μηνες τον αφρο regaine αλλα το εκοψα γιατι το πρόσωπο μου εγινε σαν πρεζονι.

Προηγουμενος χρησιμοποιουσα για ενα τετραμηνο το cg210 χωρις αποτελεσμα.

Μια φορα την εβδομαδα βαζω δαφνελαιο.

Καθε ποτε μπορω να τα τοποθετω;
Στις οδηγιες χρήσης γραφει μια φορα το βραδυ για το shenmin κ πρωι βραδυ για το nuhair.
Δν ξερω αλλα μου φαινεται πολυ.

Παρακολουθω καιρο το φορουμ πρωτη φορα γράφω.Πολυ χρήσιμες οι συμβουλες σας αλλα με τοσα πολλα τοπικ κ αποψεις καπου χάνεσαι.

Καλως σας βρηκα
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
welcome.jpg


Ποιον αφρό nuhair πήρες. Nuhair και Shenmin είναι το ίδιο πράγμα. @kapa κάνω κάτι λάθος;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Ευχαριστω
Παντως εχει ωραια αίσθηση κ άρωμα

Λες να χρησιμοποιω το ενα πρωι κ το αλλο βραδυ;
η καλυτερη χρηση ειναι μια φορα την ημερα μετα το μπανιο,για ολες τις λοσιον ησχυει.
θα ελεγα ξεκινα τον αφρο πρωτα,εχουν περισσοτερη ευαισθησια στα καιρικα φαινομενα και υγροποιουνται απο ενα σημειο και μετα;)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
παρενεργειες το πιο πιθανο.εχει πολλα αντιανδρογονα.
αυτο http://www.hairlossgr.com/threads/Ωμεγα-3-Το-epa-εμποδίζει-την-pgd2-και-τη-τριχόπτωση.8983/
αξιζει για δοκιμη,σε εμενα δουλεψε και μαλιστα πολυ καλα
 

poseidonas77

Well-Known Member
για τα ωμεγα συμφωνω..μου τα εδωσε ο ομοιοπαθητικος για ενα τριμηνο και ειδα μειωση
στην τριχοπτωση..μαλιστα του το ειπα στο επομενο ραντεβου οτι με βοηθησαν στο μαλι
και τον ειδα καταφατικο...προς το παρον μου τα κοψε αλλα θα το ξανασυζητησω μαζι του
τον ιανουαριο
 

tasos33

Well-Known Member
shen min και εγω,αναμενω να ερθει απο iherb, με τα μεταφορικα 10ευροπουλα,τουλαχιστον και τιποτα να μην κανει 10 ευρω τι ψυχη εχουν..
 
Μπλουζα