Τοπικό τονωτικό σκεύασμα Shen Min, Topical Hair Nutrient

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
άντε, να κάνουμε όλοι καριέρα
tikis.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
vag25@ δεν τον ρωτησα πηρα τα συμπληρωματα που μου εδωσε και ξεκινησα τη θεραπεια..
ειδα διαφορες στο ρυθμο τριχοπτωσης(λουσιμο και καθημερινο) επανεκφυση δεν ειδα..
 

gregory86

Member
Kapa εγω αυριο θα παραγκειλω το NU-HAIR!!!!!!!!
Εχω καποια μικρα αραιωματακια στο μπροστινο σημειο του κεφαλιου μου!!!!!
Πιστευεις οτι μπορει να βοηθησει η ακομη να δυναμωσει τα μαλλακια μου και αν ναι πως?????
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Kapa εγω αυριο θα παραγκειλω το NU-HAIR!!!!!!!!
Εχω καποια μικρα αραιωματακια στο μπροστινο σημειο του κεφαλιου μου!!!!!
Πιστευεις οτι μπορει να βοηθησει η ακομη να δυναμωσει τα μαλλακια μου και αν ναι πως?????
Δεν μπορώ να γνωρίζω το πόσο και αν θα δουλέψει αλλά μέχρι στιγμής παρατηρώ ότι έχει δουλέψει σε όλους όσοι το δοκίμασαν.
Το μόνο που ξέρω είναι ότι η επανεκφυση που δίνει είναι από το τοπικό Fo ti
 

paretto

Active Member
Καλησπέρα καπα.

Τo NU Hair ειναι αυτό στο πρώτο πόστ του θέματος και αν οχι που μπορουμε να το βρούμε;
 
Καλημέρα σε ολους...επειδη πρωτη φορα παραγγελνω απο iherb περιπου ποσο καιρο κανουν (συνηθως) τα πραγματα να ερθουν? Επιησς το shedding με το nuhair- shenmin αλλα και γενικοτερα με τις λοσιον οφειλεται στην αποτομη επαφη της λοσιον με τον οργανισμο? Θελω να πω αν αρχισω να εφαρμοζω shen min αραια και που αρχικα και μετα σε καθημερινη βαση(μια φορα την ημερα) θα υπαρχει μικροτερο shedding?
Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

paretto

Active Member
Καλησπέρα σε όλους. Σκέφτομαι να παραγγείλω 3-4 shen min απο iherb. Είναι αξιόπιστο;Έχει αντιμετωπίσει κανείς πρόβλημα με τα μεταφορικά (0.7 κιλά είναι η παραγγελία).
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Καλημέρα σε ολους...επειδη πρωτη φορα παραγγελνω απο iherb περιπου ποσο καιρο κανουν (συνηθως) τα πραγματα να ερθουν? Επιησς το shedding με το nuhair- shenmin αλλα και γενικοτερα με τις λοσιον οφειλεται στην αποτομη επαφη της λοσιον με τον οργανισμο? Θελω να πω αν αρχισω να εφαρμοζω shen min αραια και που αρχικα και μετα σε καθημερινη βαση(μια φορα την ημερα) θα υπαρχει μικροτερο shedding?
Ευχαριστω εκ των προτερων.

Τα πράγματα κάνουν περίπου δυο εβδομάδες να φτάσουν. Εγώ δεν είχα shedding με Shen Min. Η σταδιακή εφαρμογή, πάντως είναι καλή ιδέα.

Καλησπέρα σε όλους. Σκέφτομαι να παραγγείλω 3-4 shen min απο iherb. Είναι αξιόπιστο;Έχει αντιμετωπίσει κανείς πρόβλημα με τα μεταφορικά (0.7 κιλά είναι η παραγγελία).

Το iherb είναι αξιόπιστο (ψωνίζω σχεδόν 3 χρόνια από εκεί), αλλά δεν προσφέρει tracking number και υπάρχει η περίπτωση ενός μέλους που του σταματήσαν τα πράγματα στο τελωνείο και δεν τα πήρε ποτέ, σπάνιο αλλά μπορεί να συμβεί. Επίσης τώρα τελευταία μας ******* όλους γιατί ανέβασε τα μεταφορικά από 3,5€ σχεδόν στο διπλάσιο (αναλόγως το βάρος). Αν ψωνίσεις απο εκεί βάλε το κουπόνι-κωδικό TUQ214 στο καλάθι παραγγελίας για να έχεις 10$ έκπτωση στην πρώτη παραγγελία.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lmg 7

Active Member
ΕΠΙΤΑΚΤΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ: υπαρχει μεγαλη αναγκη για ενα shen-min,εχω ξεμεινει η παραγελεια μου εχει αργησει 1μηνα περιπου κ επειδη την προηγουμενη φορα που αργησε παλι ειχα ξεμεινει για 5 μερες το μαλλι μου πηρε την κατηφορα οπως και η ψυχολογια μου δεν μπορω να ξαναπερασω τα ιδια.....αν γινεται καποιος να μου πουλησει ενα σκευασμα που του περισσευει θα μου εκανε ΤΕΡΑΣΤΙΑ χαρη
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Και χιλια συγνωμη αν ειναι κατα των κανονων του φορουμ
δεν εινα κατά κανενός κανόνα...
δουλεψε δηλαδη το shen min....
εχεις χρησιμοποιησει μινοξ για συγκριση?
σε εμενα το nu hair εφτασε το 60% της μινοξιδιλης αλλα δεν βαζω καθε μερα....μια φορα στις 5 μερες με roller 1mm
 

lmg 7

Active Member
δεν εινα κατά κανενός κανόνα...
δουλεψε δηλαδη το shen min....
εχεις χρησιμοποιησει μινοξ για συγκριση?
σε εμενα το nu hair εφτασε το 60% της μινοξιδιλης αλλα δεν βαζω καθε μερα....μια φορα στις 5 μερες με roller 1mm

ναι καπα ξερω πως το χρησιμοποιεις εχω δει τα ποστ σου.....εγω για να κανω σαν τρελος που θα μου καθυστερησει προφανως και μου εχει κανει πολυ καλη δουλεια,για την ακριβεια σε μενα δουελευει πιο πολυ σαν αντι-dht τα λεγα σε Pm και με τον otherdude.....ειναι το μονο σκευασμα που μου εχει ριξει την τριχοπτωση σε φυσιολογικα επιπεδα για αρκετο διαστημα(τα ιδια εκανε κ ο συνδυασμος ρεβιβογκεν κ μινοξ αλλα για μικροτερο διαστημα και με τεραστια πτωση στη συνεχεια)......εγω το χρησιμποιοω σκετο 1.5 μηνα τωρα καθε μερα ενω παλια το χρησιμοποιουσα μαζι με thermascalp(το οποιο εχω την εντυπωση οτι βοηθουσε πιο πλ στο regrowth).......να σημειωσω οτι 1χρονο περασα την μεγαλυτερη τριχοπτωση της ζωης μου και τωρα καταφερα να την μειωσω,οποτε σιουρα δεν ειναι ιδεα μου κατι εχει δουλεψει και το μονο που χρισημοποιοω ειναι το shen min
 

gregory86

Member
Kapa σημερα παρελαβα το NuHair ! ! !
Mπορεις να μου πεις σε παρακαλω πως να το χρησιμοποιω ? ? ?
Μετα το λουσιμο ? ? ? Στα σημεια που εχω προβλημα η σε ολο το τριχωτο ? ? ?
Καθε 2 μερες που λουζομαι η καθε μερα ? ? ?
Σ ευχαριστω προκαταβολικα ! ! !
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Kapa σημερα παρελαβα το NuHair ! ! !
Mπορεις να μου πεις σε παρακαλω πως να το χρησιμοποιω ? ? ?
Μετα το λουσιμο ? ? ? Στα σημεια που εχω προβλημα η σε ολο το τριχωτο ? ? ?
Καθε 2 μερες που λουζομαι η καθε μερα ? ? ?
Σ ευχαριστω προκαταβολικα ! ! !
μπανιο καθε μερα.
με το ενα χερι,σε στεγνο μαλλι,γυρνας το μπουκαλακι αναποδα πανω απο το κεφαλι.
πιεζεις και ριχνεις διάσπαρτα σταγονες,ταυτοχρονα με το αλλο χερι κανεις κυκλικο μασαζ.
συμπληρωνεις μεχρι να βραχει οπου εχεις τριχοπτωση και αραιωση.
στεγνο μαλλι για να βλεπεις το πόσο εβαλες.
 

andrew1988

Member
Καλημέρα σε όλους και χρονια πολλά.
Δεν εχω διαβάσει κάτι για παρενέργειες για το nu hair/ shen min??
όσοι το έχουν χρησιμοποιήσει έχουν παρατηρήσει κάτι?
 

lmg 7

Active Member
απο τι φαινεται κανενας....καπα να σε ρωτησω,θα μπορουσα να κανω καμια δικια μου πατεντα για αυτες τις μερες μεχρι να ερθει το δικο μου?φανταζομαι κανα τοπικο με saw palmetto και pumpkin extract που απο τι φαινεται ειναι τα συστατικα που δουλευουν πανω μου
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
απο τι φαινεται κανενας....καπα να σε ρωτησω,θα μπορουσα να κανω καμια δικια μου πατεντα για αυτες τις μερες μεχρι να ερθει το δικο μου?φανταζομαι κανα τοπικο με saw palmetto και pumpkin extract που απο τι φαινεται ειναι τα συστατικα που δουλευουν πανω μου
προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι τα αποτελεσματα τα δινει το fo ti.
τα υπολοιπα συστατικα λιγο πολυ εχουν δοκιμαστει στο φορουμ σε revivogen,crinagen,zix.
υπομονη,παρε ποσοτητα να εχεις καβατζα τωρα που ξερεις ποιο δουλευει.
 
Μπλουζα