Traccas, fue, 3500 grafts, 20-21/11/2014

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε μου και πάλι υπομονή!!! Δεν έχω λόγο να πάω για μένα, απλά σε ρωτάω για να καταφέρουμε να γνωριστούμε με μερικά παιδιά αν πάνε τελικά απο εδω μέσα, για καφεδάκι κτλ.

Όντως ο χρόνος κυλάει βασανιστικά αργά, αλλά τώρα που άρχισε να φαίνεται κάποια φύτρωση παίρνω τα πάνω μου. Στο consultation θα προσπαθήσω να έρθω μιας και τότε θα έχω κλείσει 4μηνο αλλά λόγω απόστασης και δουλειάς δε μπορώ να είμαι σίγουρος ακόμα. Θα πας εσύ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

traccas

Active Member
Καλησπέρα φίλε μου και πάλι υπομονή!!! Δεν έχω λόγο να πάω για μένα, απλά σε ρωτάω για να καταφέρουμε να γνωριστούμε με μερικά παιδιά αν πάνε τελικά απο εδω μέσα, για καφεδάκι κτλ.
Καλή ευκαιρία είναι όντως. Θα προσπαθήσω να έρθω τότε.
 

traccas

Active Member
Απο Ελλαδα εχουμε κανα καλο γιατρο ή πρεπει να φυγουμε ολοι στην Κυπρο?? :p
Φίλε μου η Κύπρος έχει δείξει πολύ καλά αποτελέσματα γενικά και από τις 2 κλινικές της, οπότε η επιλογή της είναι ασφαλής με μεγαλύτερο κόστος βέβαια από Ελλάδα, αλλά με μικρότερο από άλλες χώρες του εξωτερικού.
Από Ελλάδα (η άποψη αυτή είναι προσωπική μου και έχει σχηματιστεί μέσα από το φόρουμ) τα καλύτερα αποτελέσματα τα έχει δείξει η DHI και συγκεκριμένα 2 γιατροί της (αν ψάξεις στα θέματα των παρουσιάσεων θα τους βρεις).
 

traccas

Active Member
Μήν παίρνεις και όρκο για αυτό!...;)
Μάλλον εννοείς stripar να μην πάρω όρκο ότι είναι πιο μικρό το κόστος από όλες τις χώρες του εξωτερικού. Για αυτό σίγουρα δε μπορώ να πάρω όρκο.
Ξέρω όμως (μέσω του φόρουμ πάντα) ότι είναι πιο οικονομική από άλλες αρκετά καλές επιλογές του εξωτερικού.
 

papas007

New Member
Φίλε traccas παρακολουθώ, εως τωρα σιωπηλά το νήμα σου με μεγάλη αγωνία. Καταρχάς σου εύχομαι και εγώ τα μέγιστα και βέλτιστα δυνατά αποτελέσματα. Έκλεισες πλέον 4μηνο αν δεν απατόμαι. Μήπως θα μπορούσες να ποστάρεις κάποιες φωτό. Ευχαριστώ πολύ.
 

traccas

Active Member
Καλησπέρα. Κλεισμένο 4 μηνο και μπορώ να πω ότι αυτό το μήνα έγινε ένα καλό μπαμ μπροστά ενώ στην κορυφή μόνο με την αφή νιώθω πως κάτι γίνεται. Θα ανεβάσω 2 νέες φώτο και μια του 3 μήνου για σύγκριση.
DSC_0892 (!).jpg
DSC_0372 (!).jpg
DSC_0368 (!).jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

papas007

New Member
Φίλε traccas η πορεία σου μου φαίνεται πολύ καλή. Εύχομαι καλή συνέχεια. Μία μικρή παράκληση: Keep us updated!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Έχεις άλλο τόσο μπροστά σου φίλε. Υπομονή και ηρεμία, θα έρθουν όλα σύντομα, ξέρω την αγωνία σου και ανυπομονησία σου, το ταξίδι μόλις άρχισε για την φύτρωση, οτι αμφιβολία και να έχεις τώρα και αγωνία, σύντομα θα φύγει και θα χαρείς στο τέλος πολύ. Το crown πίσω θα σε παιδέψει περισσότερο όμως αλλά υπομονή και εκεί.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Φιλε καλη συνεχεια στην φυτρωση σου ευχομαι,παρακολουθω και εγω τα ποστς σου και σε ευχαριστω για τα δειγματα εξελιξης γιατι ειναι πολυ σημαντικα για ολους τους υποψηφιους οπως εγω, ευχομαι καλη συνεχεια και παλ,απο θεραπειες τι κανεις;
 

traccas

Active Member
Φιλε καλη συνεχεια στην φυτρωση σου ευχομαι,παρακολουθω και εγω τα ποστς σου και σε ευχαριστω για τα δειγματα εξελιξης γιατι ειναι πολυ σημαντικα για ολους τους υποψηφιους οπως εγω, ευχομαι καλη συνεχεια και παλ,απο θεραπειες τι κανεις;
Σε ευχαριστώ φίλε μου. Από θεραπεία αυτά που φαίνονται στην υπογραφή μου συν ένα σαμπουαν της frezyderm που είναι για μεταμόσχευση μέχρι να τελειώσει.
 

traccas

Active Member
Καλησπέρα παιδιά!
Πέρασε ένα ΕΞΑΜΗΝΟ. Γενικά μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα. Άρχισε να δίνει και το crown. Τώρα περιμένω στους μήνες που έρχονται να αυξηθεί η πυκνότητα.
Ένα πολύ ενθαρρυντικό στοιχείο είναι ότι γύρισε ένας "μαλλιάς" συνάδελφος (ο οποίος δε γνωρίζει για τη μεταμόσχευση) σε κουβέντα που είχαμε για καράφλες "Εσύ κι εγώ ευτυχώς δεν έχουμε πρόβλημα" και αυτό τα λέει όλα.
Αυτές είναι οι φώτο εξαμήνου (άλλες με φλας και άλλες όχι και μετά από λούσιμο). IMG_20150522_015504-tiny.jpg IMG_20150522_015455-tiny.jpg IMG_20150522_015612-tiny.jpg IMG_20150522_020057-tiny.jpg IMG_20150522_020352-tiny.jpg IMG_20150522_020515-tiny.jpg IMG_20150522_020608-tiny.jpg IMG_20150522_020620-tiny.jpg IMG_20150522_020634-tiny.jpg IMG_20150522_020657-tiny.jpg
 

sven

Active Member
Ένα πολύ ενθαρρυντικό στοιχείο είναι ότι γύρισε ένας "μαλλιάς" συνάδελφος (ο οποίος δε γνωρίζει για τη μεταμόσχευση) σε κουβέντα που είχαμε για καράφλες "Εσύ κι εγώ ευτυχώς δεν έχουμε πρόβλημα" και αυτό τα λέει όλα.

Πολύ καλή δουλεία έγινε. Πετυχημένη. Ζηλέυω. Και στα δικά μας :)

Τι ανακούφιση και ευχαρίστηση θα ένιωσες απο το σχόλιο του συνάδελφου ε...
 

traccas

Active Member
Πολύ καλή δουλεία έγινε. Πετυχημένη. Ζηλέυω. Και στα δικά μας :)

Τι ανακούφιση και ευχαρίστηση θα ένιωσες απο το σχόλιο του συνάδελφου ε...
Πραγματικά εκείνη τη στιγμή κατάλαβα πώς φαίνομαι στους άλλους γιατί εγώ κοιτάζω μόνο τα κενά και όχι τη συνολική εικόνα. Πολύ μεγάλη ασφάλεια αισθάνομαι και όταν βγάζω καμιά φώτο. Και στα δικά σας φίλε sven.
 

poseidonas77

Well-Known Member
ωραια πας...αστα ακουρευτα πανω να φουντωσει η hairline
και αμα μπορεις βαλε και καμια με στεγνα ....πλις συντροφε!!!
 
Μπλουζα