Total donor capacity ή "ποσα τριχοθυλάκια έχω". Η άβολη αλήθεια.!

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μαλλον εσυ cvial το απλουστευεις με το παραδειγμα σου κ θα σ πω ενα προσφατο περιστατικο.
Ο κουμπαρος μου αγορασε απο την Toyota (επισημη αντιπροσωπεια) το Chr κ του εκαναν ΔΩΡΟ τα 2 πρωτα σερβις. Στο 2ο σερβις οταν παρελαβε το εντυπο των εργασιων ειδε οτι εκαναν αλλαγη υγρων φρενων. Η επισημη οργανωμενη καθαρη και αναλυτικη αντιπροσωπεια ετσι; Μα ο κουμπαρουλης μου καθοταν στον χωρο αναμονης μπροστα στην τζαμαρια π εχουν με θεα το συνεργειο κ ΔΕΝ ειδε να γινεται αλλαγη. Οταν τους ειπε ρε παιδια τι αστεια γραφετε εδω , στο αναλυτικο, καθαρο κ οργανωμενο εξελακι σας λεω εγω τωρα, η απαντηση ηταν να ξερετε οτι δεν γινεται ακριβως αλλαγη απλα συμπληρωνουμε γιατι εχετε λιγα χλμ κ τετοιες αστειοτητες. Συν οτι δεν αλλαξανε ουτε το φιλτρο καμπινας. ναι ΟΥΤΕ το φιλτρο παιδια.

Θελω να πω οτι μπορει τα περισσοτερα εργαλεια να δινουν περισσοτερες εγγυησεις για ενα καλο αποτελεσμα ομως μερικα εργαλεια μπορει να ειναι περιττα για "μαστορες" ή για να το γλυκανω μια απλη ενδειξη οτι ναι πας καλα.

Σίγουρα υπάρχουν και αυτά. Δηλαδή να σου πουλάνε "¨φύκια για μεταξωτές κορδέλες". Θεωρώ όμως ότι είναι πολύ λιγότερα (και μάλλον περισσότερο Ελληνικό φαινόμενο) σε σχέση με το παράδειγμα του "μάστορα" που ανέφερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
@gregkont13
@Georgie
@aeratos28
@Flag17

θα προτεινα να ασχοληθείτε με αυτα που γραφω εγώ και ο @CVIAL (και που ειναι ΕΝΤΟΣ θεματος) αντι να ασχολήστε με το @Xristos87 απλα για την μανούρα και τον "τσαμπουκα".
Σπαταλω χρονο να σας εξηγησω τη αλήθεια για το εξελακι για να μην, εστω και εν αγνοια σας, δινετε λάθος ...παλμο στην κερκίδα των λιγοτερο εμπειρων που θέλετε διακαώς να σωσετε.

Διότι τωρα που σας τα αναλυσαμε, αν πάλι συνεχισετε την αντιπολίτευση και το κολλημα με το οποιο εξελακι, θα ειναι επειδη δεν προσεχατε στην "παραδοση" και μετα δεν θα φταιω εγω αν επανερχεστε με λάθος αποψεις σε θεμα που εχει εξηγηθεί και εξαντληθει και σας ταπώνει ο κάθε άσχετος πυ μπήκε προχθες στο φορουμ.

Αν ο ρόλος/σκοπός σας εδω μεσα ειναι να μαθετε, να η ευκαιρία.
Αν ειναι να κανετε μανουρες με τον κάθε @Xristos87 αγνοήστε το παραπανω ποστ.

@gregkont13
@Georgie
@aeratos28
@Flag17

θα προτεινα να ασχοληθείτε με αυτα που γραφω εγώ και ο @CVIAL (και που ειναι ΕΝΤΟΣ θεματος) αντι να ασχολήστε με το @Xristos87 απλα για την μανούρα και τον "τσαμπουκα".
Σπαταλω χρονο να σας εξηγησω τη αλήθεια για το εξελακι για να μην, εστω και εν αγνοια σας, δινετε λάθος ...παλμο στην κερκίδα των λιγοτερο εμπειρων που θέλετε διακαώς να σωσετε.

Διότι τωρα που σας τα αναλυσαμε, αν πάλι συνεχισετε την αντιπολίτευση και το κολλημα με το οποιο εξελακι, θα ειναι επειδη δεν προσεχατε στην "παραδοση" και μετα δεν θα φταιω εγω αν επανερχεστε με λάθος αποψεις σε θεμα που εχει εξηγηθεί και εξαντληθει και σας ταπώνει ο κάθε άσχετος πυ μπήκε προχθες στο φορουμ.

Αν ο ρόλος/σκοπός σας εδω μεσα ειναι να μαθετε, να η ευκαιρία.
Αν ειναι να κανετε μανουρες με τον κάθε @Xristos87 αγνοήστε το παραπανω ποστ.
Παρεξήγηση
Δε μανουριασα με το Χρήστο
Φιλαράκια είμαστε .
Και με εσένα μια μπύρα θα την έπινα doc να σου έλεγα και ιστορίες από το Σκοπελίτη στα Κουφονήσια και στη Δονούσα από παλιά.
Πριν το μυρισουν οι Β.Π .
Το excelaki ωραίο είναι αλλά έχω άλλα ενδιαφέροντα για την ώρα

Cool, Σάββατο είναι, και καλοκαίρι για εσάς.
Εδώ βρέχει !
 

bobby

Well-Known Member
@gregkont13
@Georgie
@aeratos28
@Flag17

θα προτεινα να ασχοληθείτε με αυτα που γραφω εγώ και ο @CVIAL (και που ειναι ΕΝΤΟΣ θεματος) αντι να ασχολήστε με το @Xristos87 απλα για την μανούρα και τον "τσαμπουκα".
Σπαταλω χρονο να σας εξηγησω τη αλήθεια για το εξελακι για να μην, εστω και εν αγνοια σας, δινετε λάθος ...παλμο στην κερκίδα των λιγοτερο εμπειρων που θέλετε διακαώς να σωσετε.

Διότι τωρα που σας τα αναλυσαμε, αν πάλι συνεχισετε την αντιπολίτευση και το κολλημα με το οποιο εξελακι, θα ειναι επειδη δεν προσεχατε στην "παραδοση" και μετα δεν θα φταιω εγω αν επανερχεστε με λάθος αποψεις σε θεμα που εχει εξηγηθεί και εξαντληθει και σας ταπώνει ο κάθε άσχετος πυ μπήκε προχθες στο φορουμ.

Αν ο ρόλος/σκοπός σας εδω μεσα ειναι να μαθετε, να η ευκαιρία.
Αν ειναι να κανετε μανουρες με τον κάθε @Xristos87 αγνοήστε το παραπανω ποστ.
Νόμιζα ότι είχατε αίσθηση του χιούμορ……αν όχι, ΠΛΑΚΑ ήταν!!!!! Αν τα παίρναμε όλα εδώ στα σοβαρά μόνο, θα θέλαμε χάπια για την πίεση….. όχι ότι δεν παίρνουμε δηλαδή…..:p:p:p:p
Καλές διακοπές!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 21115F92-F607-4701-82C8-776471F90742.jpeg
    21115F92-F607-4701-82C8-776471F90742.jpeg
    2 MB · Προβολές: 18

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το εξελάκι έχει για τον έμπειρο ιατρό όση αναγκαιότητα έχει το υπερσυγχρονο GPS στο σκάφος, όταν ο καπετάνιος έχει απλή πυξιδα, ξέρει να διαβαζει τη θέση των αστερισμών σε συναρτηση με την εποχή, και έχει κάνει το δρομολόγιο χιλιαδες φορες και καθε είδος καιρού.
Βάλε εσυ GPS στον καπετάν Πράσινο ή πεσ του ότι επειδη δεν έχει, δεν ειναι καλός καπετανιος (θα ποσταρω βιντεακι Δευτερα με τον θρύλο αυτον!)
Χρησιμότητα, ναι έχει. Στον "καλό καιρό" (ευκολο περιστικό, παρθενα δοτρια, σωστα χειρουργημενη δοτρια παλαιότερα κτλ) σε βοηθάει για να μην "πολυσκεφτεσαι"
Στον "κακό καιρό", απλα το αγνοείς και πας με την εμπειρια.


Οτιδήποτε αποτυπώνει/περιγράφει καλύτερα και με λεπτομέρεια μια διαδικασία έχει εξαιρετική σημασία όχι μόνο για το παρόν αλλά και για το μέλλον, όχι μόνο για την συγκεκριμένη διαδικασία αλλά και για την γενικότερη λειτουργία του συνόλου των διαδικασιών που εκτελούνται. Παραδείγματος χάριν, στην βιομηχανία η καταγραφή βάσει πρωτοκόλλου κρίσιμων παραμέτρων της παραγωγικής διαδικασίας, επιτρέπει όχι μόνο την αξιολόγηση της παραγωγικότητας αλλά και την διερεύνηση των προβλημάτων που προκύπτουν έτσι ώστε να διορθώνονται. Δεν αφήνει το καράβι blindly στον καλό χειριστή/καπετάνιο αλλά του δίνει εργαλεία για να μπορεί ο ίδιος να αξιολογεί καλύτερα την δουλεία του και να την βελτιώνει. Όχι μόνο τον εαυτό του αλλά και την ομάδα του. Πέραν της χειρουργικής πράξης, που αναμφίβολα τα εξελάκια παίζουν δευτερεύοντα ρόλο (αλλά έχουν συμμετοχή), υπάρχει και μια ολόκληρη διαχείριση του ασθενούς σε βάθος χρόνου. Το λεπτομερές ιστορικό που αποτυπώνεται στο εξελάκι, η ανάλυση, η σύγκριση του παρελθόντος με το παρόν είναι σημαντικά στοιχεία για την λήψη αποφάσεων για το μέλλον. Ιδιαίτερα στα δύσκολα περιστατικά.

Δεν ξέρω αν είναι πιο δόκιμο το παράδειγμα με τον καπετάνιο ή το παράδειγμα μιας ομάδας που εκτελεί μια παραγωγική διαδικασία. Θεωρώ μάλλον το δεύτερο. Οι μμ πλέον (FUE) στηρίζονται όχι μόνο στον γιατρό αλλά ένα μεγάλο μέρος της εργασίας έχει εκχωρηθεί (υπό την επίβλεψη του γιατρού στην καλύτερη περίπτωση) στην ομάδα (εξαγωγή/επεξεργασία μοσχευμάτων/μέρος της τοποθέτησης). Ως εκ τούτου η ανάγκη για data είναι ακόμα μεγαλύτερη αφού εκ των πραγμάτων δεν είναι πάντα στο πηδάλιο.
 

Flag17

Well-Known Member
@gregkont13
@Georgie
@aeratos28
@Flag17

θα προτεινα να ασχοληθείτε με αυτα που γραφω εγώ και ο @CVIAL (και που ειναι ΕΝΤΟΣ θεματος) αντι να ασχολήστε με το @Xristos87 απλα για την μανούρα και τον "τσαμπουκα".
Σπαταλω χρονο να σας εξηγησω τη αλήθεια για το εξελακι για να μην, εστω και εν αγνοια σας, δινετε λάθος ...παλμο στην κερκίδα των λιγοτερο εμπειρων που θέλετε διακαώς να σωσετε.

Διότι τωρα που σας τα αναλυσαμε, αν πάλι συνεχισετε την αντιπολίτευση και το κολλημα με το οποιο εξελακι, θα ειναι επειδη δεν προσεχατε στην "παραδοση" και μετα δεν θα φταιω εγω αν επανερχεστε με λάθος αποψεις σε θεμα που εχει εξηγηθεί και εξαντληθει και σας ταπώνει ο κάθε άσχετος πυ μπήκε προχθες στο φορουμ.

Αν ο ρόλος/σκοπός σας εδω μεσα ειναι να μαθετε, να η ευκαιρία.
Αν ειναι να κανετε μανουρες με τον κάθε @Xristos87 αγνοήστε το παραπανω ποστ.
Δεν με ενδιαφέρει ο @Xristos87 και ο κάθε Χρήστος. Κάνεις δεν είπε πως το εξελακι είναι άγιο δισκοπότηρο κάνεις δεν λέει πως ένα έμπειρος γιατρός θα πάει τύφλα μόνο με αυτό, ελπίζω να συμφωνούμε πως είναι ένας μπούσουλας όσον αφορά το πλάνο. Απλά από την στιγμή που το χρησιμοποιείτε είτε το κάνετε για εσάς είτε για τον ασθενή όπως λέτε, (δεν έχω κάποιο λόγο να το αμφισβητήσω) καλό είναι να το κάνετε και σωστά. Κάνατε ένα λάθος με τον Άρη πείτε ένα οκ παιδιά έκανα λάθος άνθρωπος είστε έχετε πίεση από την δουλεια στον καθένα μπορεί να τύχει!! Μην απαξιώνετε το excellaki επειδή σας είπαμε πως σε ένα περιστατικο κάνατε λάθος! Αν απαντήσετε παρακαλώ να είναι στο ίδιο ύφος χωρίς λαϊκισμούς και χαρακτηρισμους ευχαριστώ.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν με ενδιαφέρει ο @Xristos87 και ο κάθε Χρήστος. Κάνεις δεν είπε πως το εξελακι είναι άγιο δισκοπότηρο κάνεις δεν λέει πως ένα έμπειρος γιατρός θα πάει τύφλα μόνο με αυτό, ελπίζω να συμφωνούμε πως είναι ένας μπούσουλας όσον αφορά το πλάνο. Απλά από την στιγμή που το χρησιμοποιείτε είτε το κάνετε για εσάς είτε για τον ασθενή όπως λέτε, (δεν έχω κάποιο λόγο να το αμφισβητήσω) καλό είναι να το κάνετε και σωστά. Κάνατε ένα λάθος με τον Άρη πείτε ένα οκ παιδιά έκανα λάθος άνθρωπος είστε έχετε πίεση από την δουλεια στον καθένα μπορεί να τύχει!! Μην απαξιώνετε το excellaki επειδή σας είπαμε πως σε ένα περιστατικο κάνατε λάθος! Αν απαντήσετε παρακαλώ να είναι στο ίδιο ύφος χωρίς λαϊκισμούς και χαρακτηρισμους ευχαριστώ.
ΣΙΓΟΥΡΑ μπορει να γινει λάθος!
Και στο παραδεχομαι ΑΝΕΤΑ αν ισχυει.
Αν έγινε λάθος στο εξελακι του Αρη, δεν το εχω δει, ΚΑΝΕΝΑ προβλημα, ανθρωπινο ειναι.
Συγνωμη να ζητησω από τον ασθενη μου @Aris2727 αν του προκαλεσα οποιαδηποτε ταραχη με το λαθος μου/μας, οχι από το φορουμ, σοβαροι να ειμαστε. (Προσωπικα θεωρω πως χαρη σας κανει που μπηκε και σας το ποσταρε, ακομα και αν ειναι λαθος.)
Συγνωμη ζηταμε σε αυτούς που η συνειδηση μας οριζει.
Εγω μόνο προς τον ασθενή μου, HE IS KING!
Αν εχει προβλημα, να του ζητησω δημοσιως συγνωμη.

(ας μου πει καποιος που ειναι το λαθος γιατι δεν εχω δει το ποστ)
 

vlafo

Well-Known Member
Γιατρέ
Συγνώμμη ζητάμε όταν κάνουμε λάθος.
Ο Aris δεν ήξερε που είναι το λάθος και δε μπορούσε ίσως να καταλάβει.
Εμείς το αναδείξαμε.
Πρέπει να το καταλάβεις αυτό.
Άρα πρέπει σε εμάς να πεις ευχαριστώ.
Όχι συγνώμμη.
Δε σου πέφτει ο εγωισμός.
Μάθε να διαχωρίζεις τα πράγματα.
Καμία χάρη δεν μας χρωστάει σιγά μην περιμέναμε από εκεί να το μάθουμε.

Αυτά είναι γνωστά και έχουμε άπειρα excel ναναι καλά ο Erdogan,ο Cvial και ο Ισπανός.
 

Xristos87

Well-Known Member
Γιατρέ
Συγνώμμη ζητάμε όταν κάνουμε λάθος.
Ο Aris δεν ήξερε που είναι το λάθος και δε μπορούσε ίσως να καταλάβει.
Εμείς το αναδείξαμε.
Πρέπει να το καταλάβεις αυτό.
Άρα πρέπει σε εμάς να πεις ευχαριστώ.
Όχι συγνώμμη.
Δε σου πέφτει ο εγωισμός.
Μάθε να διαχωρίζεις τα πράγματα.
Καμία χάρη δεν μας χρωστάει σιγά μην περιμέναμε από εκεί να το μάθουμε.

Αυτά είναι γνωστά και έχουμε άπειρα excel ναναι καλά ο Erdogan,ο Cvial και ο Ισπανός.
εδω δεν ηξερες το cv στη μμ σου κ ζητουσες να στο βγαλει ο Cvial επειδη ησουν ταραγμενος....
δλδ δεν μπορουσες να βαλεις τους αριθμους στη σειρα κ να κανεις την πραξη...ελπιζω προχθες π ενα μελος (δεν θυμαμαι ποιος) να τον εμαθες....επισης το λαθος στο εξαλακι αλλος το βρηκε κ οχι εσυ.
 

aeratos28

Just aeratos
Έλα παππού μου,να σου δείξω τα αμπελοχωραφα σου..θα μας κάνει και μάθημα για cv o Χρήστος..που μέχρι προχθές το έλεγε τριχοφυλακιο ,το τριχοθυλάκιο...o_O
εδω δεν ηξερες το cv στη μμ σου κ ζητουσες να στο βγαλει ο Cvial επειδη ησουν ταραγμενος....
δλδ δεν μπορουσες να βαλεις τους αριθμους στη σειρα κ να κανεις την πραξη...ελπιζω προχθες π ενα μελος (δεν θυμαμαι ποιος) να τον εμαθες....επισης το λαθος στο εξαλακι αλλος το βρηκε κ οχι εσυ.
 

Vdupa

Well-Known Member

Xristos87

το έχεις κτλβει οτι εχεις μετατραπει σε κατι τετοιο ετσι;

xlapatsas.jpg
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ
Συγνώμμη ζητάμε όταν κάνουμε λάθος.
Ο Aris δεν ήξερε που είναι το λάθος και δε μπορούσε ίσως να καταλάβει.
Εμείς το αναδείξαμε.
Πρέπει να το καταλάβεις αυτό.
Άρα πρέπει σε εμάς να πεις ευχαριστώ.
Όχι συγνώμμη.
Δε σου πέφτει ο εγωισμός.
Μάθε να διαχωρίζεις τα πράγματα.
Καμία χάρη δεν μας χρωστάει σιγά μην περιμέναμε από εκεί να το μάθουμε.

Αυτά είναι γνωστά και έχουμε άπειρα excel ναναι καλά ο Erdogan,ο Cvial και ο Ισπανός.

Αυτη ειναι η αποψη σου.
Το σεβομαι.
Θα εκτιμούσα να δεν μου κουνουσες το δακτυλο τι πρεπει ναμαθω να διαχωρίζω διότι ουτε πνευματικα, ούτε ηλικιακα, ούτε μορφωτικα, ούτε με κανεναν τρόπο δεν υπερεχεις τοοοοοσο ώστε να με ...νουθετεις.
ναι μπορει να εισαι καλύτερος και ανωτερος σε ΟΛΑ, αλλα όχι τοσο ;)
Ειδικα πίσω από το πληκτρολογιο.
Δεν νομιζεις?
Οπότε ασ το αφησουμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
ΣΙΓΟΥΡΑ μπορει να γινει λάθος!
Και στο παραδεχομαι ΑΝΕΤΑ αν ισχυει.
Αν έγινε λάθος στο εξελακι του Αρη, δεν το εχω δει, ΚΑΝΕΝΑ προβλημα, ανθρωπινο ειναι.
Συγνωμη να ζητησω από τον ασθενη μου @Aris2727 αν του προκαλεσα οποιαδηποτε ταραχη με το λαθος μου/μας, οχι από το φορουμ, σοβαροι να ειμαστε. (Προσωπικα θεωρω πως χαρη σας κανει που μπηκε και σας το ποσταρε, ακομα και αν ειναι λαθος.)
Συγνωμη ζηταμε σε αυτούς που η συνειδηση μας οριζει.
Εγω μόνο προς τον ασθενή μου, HE IS KING!
Αν εχει προβλημα, να του ζητησω δημοσιως συγνωμη.

(ας μου πει καποιος που ειναι το λαθος γιατι δεν εχω δει το ποστ)
00D1FE2D-4D31-4F2B-8111-DF5B6D46339E.jpeg

To λάθος στο πρώτο εξελάκι στο κίτρινο πλαίσιο.

BF5776F9-9D9A-47C3-859F-FF6BFCB559CE.jpeg
Στο δεύτερο εξελάκι μιάς και ο @vlafo επισήμανε ότι δεν είναι σωστο το ποστάρω για να μας το δείξει (το λάθος).
 

aeratos28

Just aeratos
Επίσης και ένα άλλο...γτ είσαι πολύ μπερδεμένος,και δεν λες να καταλάβεις,να συνειδητοποιήσεις που έχεις μπει και με ποιους (ασθενείς) συνομιλείς ..δεν είμαστε οι γιατροί ,που συνεχώς λες,εννοείται..αλλά δεν είμαστε και το 95-98% των ασθενών που έρχονται να πάρουν γνώμη από εσένα..με μία φωτό καταλαβαίνω,όπως και άλλοι ,πόσα έχουν μπει που,και πόσα έπρεπε εξαρχής να μπουν..το ότι δεν το δέχεσαι εσύ ,είναι δικό σου πρόβλημα..χάρη,σου έχουν κάνει που σε αφήνουν και ανεβάζεις ακόμα περιστατικά ,με τους δικούς τους κιόλας..ότι στοιχεία θες αναφέρεις και αν σου πει κανένας τπτ μας λες ότι μας κάνεις και χάρη..άσε ρε φίλε,πες τα σε κανέναν άλλον αυτά .όχι εδώ.στο έχω ξαναπεί αλλά δεν απαντάς..χάρη στο φόρουμ,έχεις αξιοπρεπές μαλλί τώρα και σταμάτησες τα τοπικ κτλ..ο γιατρός που τις έκανες τώρα,είναι προεπιλεγμένος από εμάς εδώ και καιρό..η χάρη λοιπόν σε εσένα έγινε και όπως είδες,2 φορές.
Προσωπικα θεωρω πως χαρη σας κανει που μπηκε και σας το ποσταρε, ακομα και αν ειναι λαθος.)
Συγνωμη ζηταμε σε αυτούς που η συνειδηση μας οριζει.
Εγω μόνο προς τον ασθενή μου, HE IS KING!
Αν εχει προβλημα, να του ζητησω δημοσιως συγνωμη.
 

Aldo

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 51977

To λάθος στο πρώτο εξελάκι στο κίτρινο πλαίσιο.

Προβολή συνημμένου 51978
Στο δεύτερο εξελάκι μιάς και ο @vlafo επισήμανε ότι δεν είναι σωστο το ποστάρω για να μας το δείξει (το λάθος).
Χοντρή τρίχα φωνάζουν εδώ, 45 μικρά του την έβγαλε ο δοκτορας .. και μετά συζηταμε και για ανοχές χαχαχααχ


Αα και hair/fu κάτω από 1.9 … κατά τα αλλά πολυτριχα γεμάτος ο Άρης ….
 
Τελευταία επεξεργασία:

ManCyprus87

Well-Known Member
εμενα μου φαινεται NW2 στην χειροτερη, πολυ μαλλι. Και πιο ωραιος σημερα :p
Νομίζω είναι το χτένισμα που κάνει και τα καλύπτει ρίχνωντας τα μπροστά.
Αν τα χτενίσει πάνω θα φανούν διάφορα πραγματάκια πιστεύω, ίσως και NW3 διάχυτο.
Στην καλύτερη ΝW 2.5 αλλά δύσκολο το βλέπω.
 

gregkont13

Verified MM member
@gregkont13
@Georgie
@aeratos28
@Flag17

θα προτεινα να ασχοληθείτε με αυτα που γραφω εγώ και ο @CVIAL (και που ειναι ΕΝΤΟΣ θεματος) αντι να ασχολήστε με το @Xristos87 απλα για την μανούρα και τον "τσαμπουκα".
Σπαταλω χρονο να σας εξηγησω τη αλήθεια για το εξελακι για να μην, εστω και εν αγνοια σας, δινετε λάθος ...παλμο στην κερκίδα των λιγοτερο εμπειρων που θέλετε διακαώς να σωσετε.

Διότι τωρα που σας τα αναλυσαμε, αν πάλι συνεχισετε την αντιπολίτευση και το κολλημα με το οποιο εξελακι, θα ειναι επειδη δεν προσεχατε στην "παραδοση" και μετα δεν θα φταιω εγω αν επανερχεστε με λάθος αποψεις σε θεμα που εχει εξηγηθεί και εξαντληθει και σας ταπώνει ο κάθε άσχετος πυ μπήκε προχθες στο φορουμ.

Αν ο ρόλος/σκοπός σας εδω μεσα ειναι να μαθετε, να η ευκαιρία.
Αν ειναι να κανετε μανουρες με τον κάθε @Xristos87 αγνοήστε το παραπανω ποστ.
εγώ δεν έγραψα κάπου πως το εξελάκι είναι η απόλυτη αναγκαιότητα της μμ. Απλά είπα ότι αν το παίρνει ένας ασθενής, καλό είναι να είναι σωστό.

Σχετικά με το Χρήστο, δεν σε είδα σε άλλα νήματα που αυτός έχει γράψει μην πω τι, να του τη λες... Να μη γράφουμε στα νήματα σου, να μην ασχόλουμαστε με το Χρήστο... Τίποτα άλλο; Τέλον πάντων, μην αγχώνεσαι. Τουρισμό κάνω. Απλά, αυτήν την περίοδο άλλαζω δουλίες και είμαι χαλαρός. Σύντομα, δεν θα γράφω πουθενά, λόγω χρόνου. Κοιμήσου ήσυχος.
 
Μπλουζα