Proklos, fut+fue, 2600 grafts, 21/1/2013

proklos

Member
περιμενα φιλε geroksouras.γραφω σε καποιο μνμ μου οτι δεν εχω τελεσιδικησει ακομα!αυτος ηταν και ο λογος που δν δημοσιοποιουσα φωτο κτλ.τωρα ξερω ομως οτι σε ποσοστο 90% εχει ολοκληρωθει η διαδικασια.Οσο για το crown που αναφερεσαι ,θα δω τι λενε και τα υπολοιπα παιδια εδω μεσα και αναλογως θα πραξουμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
Το ατιμο το μπιφτεκι είναι πάντα το πιο ζορικο... δωσε του όντως κάνα 2 μήνες ακόμα κ μετά θα δεις τι κ πως θα πρεπει να χειριστεις το θέμα με την H*C. Μπροστά πάντως σκίζεις!!!
 

Physio40

Member
Πολύ ωραίο το αποτέλεσμά σου φίλε. Ισως να χρειαστείς μια συμπληρωματική στην κορυφη αλλά μπροστά είναι πολύ καλό!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Proklos το μαλλι θα το αφησεις σαυτο το μηκος τελικα.
Γενικα στο crown εαν βαλουμε 2000 grafts καθυστερει η φυτρωσει? Η πολλα απο αυτα δεν επιβιωνουν ολα λογο δυσκολης περιοχης?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Τον ίδιο προβληματισμό έχω και εγώ με το crown, φοβάμαι πως τσάμπα θα φυτέψω εκεί, δεν έχω δει πουθενά τέλεια δουλειά πάνω στο crown.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω στη θεση σου θα το αφηνα το crown για αλλη φορα γιατι σε βλεπω μια χαρα ακομη γιατι να ξοδεψεις 500 Grafts που μπορει κ να μην δεις διαφορα.
Εγω για να πω οτι θα κανω καλη σωστη δουλεια πισω χρειαζομαι 3000 grafts(γνωμη μου) αν και ο Φιο**ης με ειπε για 1500 αντε 2000.
Ισως και με 2000 να ειμαι ευχαριστημενος εαν φυτρωση το 95%Εκτος αν αδειασω κιαλο
 

n094

Active Member
παίδες, μεταξύ άλλων το θέμα μπιφτέκι και μμ έχει να κάνει με το illusion, έχω γράψει κατά καιρούς αρκετά για το θέμα. διαφορετική γωνία φύτρωσης, διαφορετική φορά, διαφορετικός φωτισμός και ίσως μικρότερη φυτρωτικότητα, όλα αυτά μαζί κάνουν το μπιφτέκι μια δύσκολη ιστορία... θα επανέλθω με περισσότερα...
 

proklos

Member
John_John1 είπε:
Proklos το μαλλι θα το αφησεις σαυτο το μηκος τελικα.
Γενικα στο crown εαν βαλουμε 2000 grafts καθυστερει η φυτρωσει? Η πολλα απο αυτα δεν επιβιωνουν ολα λογο δυσκολης περιοχης?

το μαλλι δεν θελω να το αφησω σε αυτο το μηκος γιατι με κουραζει η διαδικασια να το φτιαχνω (ακου τι λεω τωρα!!!) αλλα και γιατι δεν θελω να βαζω πολλα πραγματα επανω του οπως ζελε λακ πηλο κτλ..
θα το αφησω λιγο πιο κοντο απο οτι ειδες στη φωτο.
το εχω κοψει ηδη πολυ κοντο οπου θα ανεβασω και φωτο για να δουμε τη συγκριση με πριν..


και για να καλυψω κα τα υπολοιπα παιδια σιγουρα θα χρειαστει να κανω μια ακομη στο crown αλλα κακα τα ψεμματα την περιοδο αυτη δεν υπαρχει το χρηματικο αποθεμα οποτε το αφηνουμε για την ωρα,με την ευκαιρια θα παρει κ την τελικη του μορφη το αποτελεσμα!Δεν εχω μιλησει ακομα με την κλινικη και δεν ξερω αν υπαρχει κ η περιπτωση μιας συμπληρωματικης!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αχα μαλιστα...Και γω βαριεμε να τα φτιαχνω αι στο καλο καλυτερα ραφλες...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
John_John1 είπε:
αχα μαλιστα...Και γω βαριεμε να τα φτιαχνω αι στο καλο καλυτερα ραφλες...

Ωραίο avatar ..... Απο την μια στιγμή στην άλλη ρε φίλε τη σου επιφυλάσει η ζωη καμια φορα άσε έχω σκάσει σήμερα.....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ειναι μια ταινια που εχω δει 7-8 φορες μιας που ειμαι και φιλοζωως.
Κριμα,ο Paul Walker δεν ηταν απλα ηθοποιος αλλα και Ανθρωπος.
 

Gio

New Member
Πράγματι, εγω το έμαθα ξημερώματα απο το fun club που είμαι γραμμένος στο facebook και τρελάθηκα. Απο το 2001 και το πρώτο fast, θεωρούσα τον paul κορυφαίο ηθοποιό και πιθανώς αδικημένο αφού θα μπορούσε να είχε πρωταγωνιστήσει σε πάρα πολλές ταινίες ακόμα.

Η τραγική ειρωνεία είναι οτι ο άνθρωπος γύριζε απο μια φιλανθρωπική εκδήλωση για τις Φιλιππίνες.. Α ρε Paul, είσαι σε ένα καλύτερο μέρος τώρα τουλάχιστον..
 

weznem

Well-Known Member
συγνωμη που επεμβαινω αλλα οταν πηγαινεις με 200(διοτι το αμαξι εγινε αλοιφη) ειναι μια πιθανοτητα με υψηλο ποσοστο επιτυχιας το να σκοτωθεις.. εδω πηγαινει μαλλον οτι οι μ@λ@κιες πληρωνονται καποιες φορες.. αλλα να σε βρει το κακο και αλλο να το επιδιωκεις.. να πουμε να αναπαυθεί η ψυχη του συμφωνω αλλα ατυχια και πως συνεβει στα καλα καθουμενα οταν ο αλλος οδηγαει σαν τρελος δεν στέκει και πολυ νομιζω..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σιγουρα οι μ@λ@κιες πληρωνονται αλλα ηταν και συνοδηγος μην ξεχναμε.
Οσο να νε ηταν αγαπητο προσωπο και Βοηθησε και πολλους φτωχους Ανθρωπους.
Τεσπαντων proklos ξεφυγαμε λιγο απτο θεμα να μας συνχωρεσεις.
 
Μπλουζα