Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Hopefull

New Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Αμα του ψεκασω καμια μινοξιδιλη πενταρα στη μουρη και του βγαλω με FUE τα φρυδια θα σταματησει να το παιζει μαγκας ο crocop

(ωραια θεμα πλακα πλακα μου τραβηξε τη προσοχη βαλε κι αλλα μ αρεσει να βλεπω τους μπουνταλαδες να πλακωνονται)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

gk.... oxi και μικροτραυματισμους ρε συ.....οταν επαιξε με τον γκονζαγκα αν θυμασαι καλα στο νοκ-αουτ γυρισε το ποδι του και στο γονατο και στον αστραγαλο....και εκανε χειρουργειο και εμεινε ενα ολοκληρο χρονο εκτος γηπεδου....και εκτος προπονησεις.....ξερεις τι μεγαλο πληγμα ειναι αυτο για εναν αθλητη φανταζομαι......ιδιαιτερα οταν εισαι και 34 χρονων.....εχασε πολυ εδαφος εκει.....και γενικα και μετα που γυρισε...το φοβοταν το ποδι του...φοραγε παντα επιδεσμους να το κρατανε δεμενο και γενικα δεν ειχε την σταθεροτητα την ορμη και την κλωτσια που ειχε καποτε...( θα ξερεις οτι ο κροκοπ εχει ψηφιστει το καλυτερο high kick στο MMA) αλλα μετα τον τραυματισμο..ειδες πως βαραγε?? αταρα...φοβοταν...αλλα γενικα η ιδεολογια του κροκοπ μες το ρινγκ με αντιπροσωπευει απολυτα....αν ημουν αθλητης..αυτος θα ηθελα να ειμαι....και για μενα ειναι ειδωλο....μην ξεχνας οτι το 2006 ηταν το Νο1 στο pride.....ηταν σε τρελη φορμα και ηταν ο μονος που κερδισε τον βραζιλιανο τον σιλβα....ο σιλβα τοτε ηταν το απολυτο φαβορι....γιατι ειχε δωσει 23 ματς και τα ειχε κερδισει και τα 23 και μαλιστα τα 17 με νοκ-αουτ.....και παει και παιζει με τον κροκοπ κι ο κροκοπ τον εστειλε στο νοσοκομειο απ τον 2ο γυρο......ειναι παικτης με πολυ υψηλη τεχνικη.....απλα δεν εχει πλεον την φυσικη κατασταση που πρεπει για να εφαρμοσει την τεχνικη του.....ειναι στο ιδιο επιπεδο με τον φεντορ......απο αποψη τεχνικης....ο φεντορ ομως ειναι λιγο πιο καλος γιατι γνωριζει παραπανο αθληματα!!!!
Οσο για τον οβεριμ.....δεν εχει παρει ουτε τιτλο ακομα και ειναι 29 χρονων......αν δε τον παρει τωρα δε θα τον παρει ποτε.....και εγω σε βαζω στοιχημα οτι δε θα παρει ποτε γιατι ειναι δυνατος αλλα η τεχνικη του ειναι πολυ πισω σε σχεση με κροκοπ και φεντορ....
Ο λεσναρ σου ξαναειπα......δεν αξιζει για μενα ουτε καν να μιλαω γι αυτον.......δε με συγκινει..δεν εχει τεχνικη...δεν εχει στυλ...δεν εχει προσωπικοτητα μες το ρινγκ.....κανει οτι του βγει απλα....
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

@Panos1982 κάτι είπες για φανατισμό στην αρχή του post σου....? ή μου φάνηκε? :) :) :)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Fenimore είπε:
@Panos1982 κάτι είπες για φανατισμό στην αρχή του post σου....? ή μου φάνηκε? :) :) :)

χα0χα0χα0....φανατισμος ειναι οταν η κουβεντα αρχιζει και ξεφευγει του φυσιολογικου και γινονται διαμαχες κτλ κτλ....εμεις εδω συζητηση κανουμε χαλαρα....αλλα αν βεβαια με ζορισει και πολυ ο gk δεν εχω προβλημα να μπουμε μεςε το ρινγκ και να λυσουμε τις οποιες διαφορες εχουμε...... χαχαχαχα.... :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

εδω παιζει ο κροκοπ με τον σιλβα τα καλυτερα στιγμιοτυπα........
τον ισωπεδωνει στην κυριολεξια.....δειχνει απλα την κλαση του.....
ο σιλβα τρωει τοσο ξυλο...και δεν ειναι κανας τυχαιος αθλητης.....τοτε ηταν σε τρελη φορμα και ειχε το αηττητο 23-0....κι ομως εχασε πανυγυρικα.....(εν το μεταξι οι 2 αθλητες μισουν ο ενας τον αλλον στην κυριολεξια....)

CRO COP VS SILVA (BEST PERFORMANCE)
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Panos1982 είπε:
[quote author=Fenimore link=topic=1958.msg35935#msg35935 date=1277494569]
@Panos1982 κάτι είπες για φανατισμό στην αρχή του post σου....? ή μου φάνηκε? :) :) :)

χα0χα0χα0....φανατισμος ειναι οταν η κουβεντα αρχιζει και ξεφευγει του φυσιολογικου και γινονται διαμαχες κτλ κτλ....εμεις εδω συζητηση κανουμε χαλαρα....αλλα αν βεβαια με ζορισει και πολυ ο gk δεν εχω προβλημα να μπουμε μεςε το ρινγκ και να λυσουμε τις οποιες διαφορες εχουμε...... χαχαχαχα.... :D
[/quote]

κι εγώ έκανα kick boxing παλιότερα..., count me in!!! :11m:
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Fenimore είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1958.msg35936#msg35936 date=1277494939]
[quote author=Fenimore link=topic=1958.msg35935#msg35935 date=1277494569]
@Panos1982 κάτι είπες για φανατισμό στην αρχή του post σου....? ή μου φάνηκε? :) :) :)

χα0χα0χα0....φανατισμος ειναι οταν η κουβεντα αρχιζει και ξεφευγει του φυσιολογικου και γινονται διαμαχες κτλ κτλ....εμεις εδω συζητηση κανουμε χαλαρα....αλλα αν βεβαια με ζορισει και πολυ ο gk δεν εχω προβλημα να μπουμε μεςε το ρινγκ και να λυσουμε τις οποιες διαφορες εχουμε...... χαχαχαχα.... :D
[/quote]

κι εγώ έκανα kick boxing παλιότερα..., count me in!!! :11m:
[/quote]

ωριαος....απο αθηνα εισαι???? τον δροσο που κανει μουι ται τον ξερεις???? αυτος με κατεβαζε σε αγωνες......ειχα παιξει φιλε μια φορα ενα παιχνιδι με την μαρια( δε θυμαμαι επιθετο) ειναι η καλυτερη στο επαγγελματικο μαι ται στην ελλαδα....εχει παρει το χρυσο.....μια ξανθια με μακρυ μαλλι....ισως την ξερουν τα παιδια που ασχολουνται.....
Επαιξα μαγκα μαζι της ενα φιλικο ας το πουμε....μες την σχολη του δροσου.......το τι ξυλο μου εριξε...δεν περιγραφετε......μιλαμε για τρελους συνδιασμους η γκομενα.....και με επαιζε χαλαρα....αν παιζαμε σε επαγγελματικο σε διοργανωση....θα με εβγαζε με νοκ-αουτ απ τον πρωτο γυρο....δε μπορουσα ουτε καν να την ακουμπησω......ντρεπομαι που το λεω...αλλα ετσι ειναι.....επαιξε και με τον δασκαλο μου.....ενα φιλικο....κι ο δασκαλος μου μου το ειπε οτι η κοπελα ειναι ανωτερο επιπεδο απ αυτον....φανταστειτε.....ποσο ρολο παιζει η τεχνικη...
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

@panos1982 όχι δεν είμαι απο Αθήνα, είμαι κάτω απ'το αυλάκι :p , καλά εγώ σε καταλαβαίνω..., αλλά μην βγει παραέξω ότι σε έκανε καλά η ξανθιά :) . Mας έκανε "ερασιτεχνικά" ένας ελληνοαμερικανός σε ένα σχετικά μικρό γυμναστήριο... καλά ακόμα θυμάμε τα λόγια από το "Its A rainy Day" των "Ice Mc" για το ρυθμό!!! αχ... νοστάλγησα... :(
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Fenimore είπε:
@panos1982 όχι δεν είμαι απο Αθήνα, είμαι κάτω απ'το αυλάκι :p , καλά εγώ σε καταλαβαίνω..., αλλά μην βγει παραέξω ότι σε έκανε καλά η ξανθιά :) . Mας έκανε "ερασιτεχνικά" ένας ελληνοαμερικανός σε ένα σχετικά μικρό γυμναστήριο... καλά ακόμα θυμάμε τα λόγια από το "Its A rainy Day" των "Ice Mc" για το ρυθμό!!! αχ... νοστάλγησα... :(

ετσι ειναι...κι εγω νοσταλγω τον παλιο καλο καιρο.....τωρα οι ρποπονησεις που κανω ειναι απλα για να τις κανω να εχω μια αλφα φορμα και τιποτα παραπανω.....
η ευεξια παρ ολα αυτα που νιωθες οταν γυμναζεσαι ρε φιλε και η σωματικη κ η ψυχικη δεν περιγραφεται.....ειναι λες και εχεις ολον τον κοσμο δικο σου.....!!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Panos1982 είπε:
[quote author=Fenimore link=topic=1958.msg35942#msg35942 date=1277496641]
@panos1982 όχι δεν είμαι απο Αθήνα, είμαι κάτω απ'το αυλάκι :p , καλά εγώ σε καταλαβαίνω..., αλλά μην βγει παραέξω ότι σε έκανε καλά η ξανθιά :) . Mας έκανε "ερασιτεχνικά" ένας ελληνοαμερικανός σε ένα σχετικά μικρό γυμναστήριο... καλά ακόμα θυμάμε τα λόγια από το "Its A rainy Day" των "Ice Mc" για το ρυθμό!!! αχ... νοστάλγησα... :(

ετσι ειναι...κι εγω νοσταλγω τον παλιο καλο καιρο.....τωρα οι ρποπονησεις που κανω ειναι απλα για να τις κανω να εχω μια αλφα φορμα και τιποτα παραπανω.....
η ευεξια παρ ολα αυτα που νιωθες οταν γυμναζεσαι ρε φιλε και η σωματικη κ η ψυχικη δεν περιγραφεται.....ειναι λες και εχεις ολον τον κοσμο δικο σου.....!!!!!
[/quote]

έτσι ακριβώς είναι..., παλιά έκανες και το ένιωθες... ήταν αλλιώς, αλλά τώρα πιο πολύ είναι για φόρμα όπως είπες, και μπόλικα βάροι να τουμπανιάσεις για να μην νιώθεις μειονεκτικά όταν έχεις την κοπέλα σου δίπλα... :(
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Fenimore είπε:
έτσι ακριβώς είναι..., παλιά έκανες και το ένιωθες... ήταν αλλιώς, αλλά τώρα πιο πολύ είναι για φόρμα όπως είπες, και μπόλικα βάροι να τουμπανιάσεις για να μην νιώθεις μειονεκτικά όταν έχεις την κοπέλα σου δίπλα... :(

δε θα αλλαζα ουτε λεξη..... ;D
αλλα οπως εχω ξαναπει οχι για να μην νιωθω μειονεκτηκα....αλλα για να το παιζουμε κ λιγο μουρη... ;D
 

GK

New Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Panos1982 είπε:
gk.... oxi και μικροτραυματισμους ρε συ.....οταν επαιξε με τον γκονζαγκα αν θυμασαι καλα στο νοκ-αουτ γυρισε το ποδι του και στο γονατο και στον αστραγαλο....και εκανε χειρουργειο και εμεινε ενα ολοκληρο χρονο εκτος γηπεδου....και εκτος προπονησεις.....ξερεις τι μεγαλο πληγμα ειναι αυτο για εναν αθλητη φανταζομαι......ιδιαιτερα οταν εισαι και 34 χρονων.....εχασε πολυ εδαφος εκει.....και γενικα και μετα που γυρισε...το φοβοταν το ποδι του...φοραγε παντα επιδεσμους να το κρατανε δεμενο και γενικα δεν ειχε την σταθεροτητα την ορμη και την κλωτσια που ειχε καποτε...( θα ξερεις οτι ο κροκοπ εχει ψηφιστει το καλυτερο high kick στο MMA) αλλα μετα τον τραυματισμο..ειδες πως βαραγε?? αταρα...φοβοταν...αλλα γενικα η ιδεολογια του κροκοπ μες το ρινγκ με αντιπροσωπευει απολυτα....αν ημουν αθλητης..αυτος θα ηθελα να ειμαι....και για μενα ειναι ειδωλο....μην ξεχνας οτι το 2006 ηταν το Νο1 στο pride.....ηταν σε τρελη φορμα και ηταν ο μονος που κερδισε τον βραζιλιανο τον σιλβα....ο σιλβα τοτε ηταν το απολυτο φαβορι....γιατι ειχε δωσει 23 ματς και τα ειχε κερδισει και τα 23 και μαλιστα τα 17 με νοκ-αουτ.....και παει και παιζει με τον κροκοπ κι ο κροκοπ τον εστειλε στο νοσοκομειο απ τον 2ο γυρο......ειναι παικτης με πολυ υψηλη τεχνικη.....απλα δεν εχει πλεον την φυσικη κατασταση που πρεπει για να εφαρμοσει την τεχνικη του.....ειναι στο ιδιο επιπεδο με τον φεντορ......απο αποψη τεχνικης....ο φεντορ ομως ειναι λιγο πιο καλος γιατι γνωριζει παραπανο αθληματα!!!!
Οσο για τον οβεριμ.....δεν εχει παρει ουτε τιτλο ακομα και ειναι 29 χρονων......αν δε τον παρει τωρα δε θα τον παρει ποτε.....και εγω σε βαζω στοιχημα οτι δε θα παρει ποτε γιατι ειναι δυνατος αλλα η τεχνικη του ειναι πολυ πισω σε σχεση με κροκοπ και φεντορ....
Ο λεσναρ σου ξαναειπα......δεν αξιζει για μενα ουτε καν να μιλαω γι αυτον.......δε με συγκινει..δεν εχει τεχνικη...δεν εχει στυλ...δεν εχει προσωπικοτητα μες το ρινγκ.....κανει οτι του βγει απλα....

Πάνο, θα σε ζορίσω πάλι ! Όταν αγωνίστηκε ο Mirco εναντίον του Silva, o Silva καταρχάς δεν ήταν αήτητος είχε χάσει και από τον Hunt (πρώτος αγώνας του Huntooooo σε mma lol ) αλλά και από τον γαιδουροκλωτσιά τον Arona. Το θέμα όμως με τον Silva ποιό ήταν, καταρχάς σαν πολεμική μηχανή έλεγε πάρα πολλά αλλά το όποιο σερί έκανε το έκανε επειδή το Pride τον τάιζε με άμπαλα γιαπωνεζάκια κυρίως, εάν εξαιρέσεις τον Rampage. Kατά δέυτερον στο GP που τις μάζεψε από τον Mirco, το τουρνουά ήταν openweight δλδ δεν ήταν ίδιο βάρος οι αθλητές, με αποτέλεσμα ο Mirco που ήταν αθλητής βαρέων βαρών να ζυγίζει 110 κιλά και ο Silva να είναι 80-85, ε σε αυτό το άθλημα 25-30 κιλά παίζουν το ρόλο τους, εκείνο τον καιρό επίσης θυμάμαι που ο Σίλβα επειδή και καλά δεν υπήρχε πλέον ανταγωνισμός για αυτόν στην κατηγορία του, είχε αποφασίσει να μεταβεί στα βαρέα, οπότε άλλαξε προπονήσεις, διατροφές προσπάθησε και τελικά πήρε μυικά κιλά αλλά ήταν το ολέθριο λάθος του διότι το σώμα του δεν ανταποκρινόταν (Ακόμα θυμάμαι πάντως τον αγώνα που ζητοκράυγαζα διότι μισούσα τον γιαπωνεζοφάγο) Οπότε το συμπέρασμα που βγάζεις με τον Silva δεν είναι απόλυτα σωστό, βέβαια δεν το έχει καν ανάγκη ο Μίρκο γιατί όπως είπα στα ντουζένια του ήταν μέσα στους 3 καλύτερους στο χαΛΛαρό. Κατά την άποψη μου ο καλύτερος του αγώνας ήταν εναντίον του Nog και ας έχασε ενώ όσο αγωνιζόταν στο k1 ο καλύτερος ήταν εναντίον του Lebanner.

O Overeem έχει τίτλο, πρωταθλητής βαρέων βαρών στο Strikeforce, εάν νικήσει ο Fedor μεθάυριο θα ματσαριστούν μετά. Απλά στο UFC δεν έχει πάει (ακόμη) επειδή στάνταρ θα τον πιάσουν ντοπέ...αν και έχω την εντύπωση ότι θα πάει σε κανένα χρόνο.

Σε καταλαβαίνω τι εννοείς για τον Lesnar, αλλά εγώ το βλέπω περισότερο το όλο θέμα πλέον σαν θεατής και γενικά μου προκαλεί το ενδιαφέρον να τον δω, μου αρέσει να τον δω ή να τις τρώει ή να τους ρίχνει..Είναι ενδιαφέρον να βλέπεις ένα κτήνος να πλακώνεται όπως και να έχει..
Είναι δύναμη αλλά άμπαλας αν και ελληνορωμαϊκή πάλη ξέρει.

http://video.mmator.com/2010/04/brock-lesnar-vs-frank-mir-2.html

Δεν θα ήθελα να βρεθώ από κάτω του πραγματικά, ας μου έβαζαν όποιον άλλο ήθελαν εκτός από αυτόν λολ..

Τώρα διάβασα για την ξανθιά, την Πελούμπη λες ? Είναι δύο αδερφές αυτές όμως όνομα θυμάσαι ? Μήπως Φανή ? Με αυτές είναι να βγαίνουμε να τους την πέφτουν, να πίνεις εσύ το ποτάκι σου και να δέρνουν αυτές λοολ.

υγ. άσχετο. ***@$#@%@ Ονδούρα βάλε ένα γκολ, σε κενή εστία τα έχαναν έλεος.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1958.msg35883#msg35883 date=1277456770]
Ασχολείσαι με kick-box ??? ???Δεν σου ξανακάνω πλακα ΤΕΛΟΣ ;D

αχ00α0χα0χα.....το νου σουυυ... :knup: :knup:
ασχολουμε γενικα με πολλα επικυνδινα πραγματα......κικ-μποξ,μηχανες, αυτοκινητα,θαλασσια σπορ κτλ κτλ........τωρα μαζευω λιγα λεφτα γιατι θελω να κανω πτωση με αλεξιπτωτο......ψηνεσαι????
[/quote]

Με μηχανες και αυτοκίνητα ασχολουμε και εγω εχω τρέλα τα αλλα που γραφεις δεν με αγγίζουν καθολου ;D Καλα αυτο με το αλεξιπτωτο τι σου κόλλησε τωρα; ::)

Αληθεια εαν επιτρέπετε τι μηχανή και αυτοκίνητο εχεις; ;D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Panos1982 είπε:
[quote author=Fenimore link=topic=1958.msg35938#msg35938 date=1277495496]
[quote author=Panos1982 link=topic=1958.msg35936#msg35936 date=1277494939]
[quote author=Fenimore link=topic=1958.msg35935#msg35935 date=1277494569]
@Panos1982 κάτι είπες για φανατισμό στην αρχή του post σου....? ή μου φάνηκε? :) :) :)

χα0χα0χα0....φανατισμος ειναι οταν η κουβεντα αρχιζει και ξεφευγει του φυσιολογικου και γινονται διαμαχες κτλ κτλ....εμεις εδω συζητηση κανουμε χαλαρα....αλλα αν βεβαια με ζορισει και πολυ ο gk δεν εχω προβλημα να μπουμε μεςε το ρινγκ και να λυσουμε τις οποιες διαφορες εχουμε...... χαχαχαχα.... :D
[/quote]

κι εγώ έκανα kick boxing παλιότερα..., count me in!!! :11m:
[/quote]

ωριαος....απο αθηνα εισαι???? τον δροσο που κανει μουι ται τον ξερεις???? αυτος με κατεβαζε σε αγωνες......ειχα παιξει φιλε μια φορα ενα παιχνιδι με την μαρια( δε θυμαμαι επιθετο) ειναι η καλυτερη στο επαγγελματικο μαι ται στην ελλαδα....εχει παρει το χρυσο.....μια ξανθια με μακρυ μαλλι....ισως την ξερουν τα παιδια που ασχολουνται.....
Επαιξα μαγκα μαζι της ενα φιλικο ας το πουμε....μες την σχολη του δροσου.......το τι ξυλο μου εριξε...δεν περιγραφετε......μιλαμε για τρελους συνδιασμους η γκομενα.....και με επαιζε χαλαρα....αν παιζαμε σε επαγγελματικο σε διοργανωση....θα με εβγαζε με νοκ-αουτ απ τον πρωτο γυρο....δε μπορουσα ουτε καν να την ακουμπησω......ντρεπομαι που το λεω...αλλα ετσι ειναι.....επαιξε και με τον δασκαλο μου.....ενα φιλικο....κι ο δασκαλος μου μου το ειπε οτι η κοπελα ειναι ανωτερο επιπεδο απ αυτον....φανταστειτε.....ποσο ρολο παιζει η τεχνικη...
[/quote]


Καλα δεν ντρέπεσαι καθολου εφαγες ξυλο απο μια γυναίκα; ??? ???
Φαντάζομαι οταν παντρευτείς θα γινετε το ιδιο εεεεε :D :D


υ.γ Δεν επρεπε να το γράψεις αυτο θα παει η καζούρα σύννεφο :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

ANAR είπε:
Με μηχανες και αυτοκίνητα ασχολουμε και εγω εχω τρέλα τα αλλα που γραφεις δεν με αγγίζουν καθολου ;D Καλα αυτο με το αλεξιπτωτο τι σου κόλλησε τωρα; ::)

Αληθεια εαν επιτρέπετε τι μηχανή και αυτοκίνητο εχεις; ;D

εχω το καβασακι που βλεπεις στη φωτο.....ετσι για να παιζω......
κι εχω κι ενα γαματο αυτοκινητο(αδυναμια μου).....ενα celica t-sport και το εχω κανει τουρμπατο...1.6βαρ 400 αλογα.....
δες το......
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

gk....τα σπασε το βιντεακι με τον χουστ.....χαχαχα....τι κανουν αυτοι οι κινεζοι ρε φιλε......ειναι πολυ μπροστα σε αυτα.....ποτε θα κανουν κ στην ελλαδα κανα στυλ το καστρο του τακεσι κτλ ρε πουστη μου.....να παρω μερος να γινει χαμος.....για τετοια εχω γεννηθει εγω.....και στο wipe out δε το ειχα παρει γραμμη οτι περνανε μερος ελληνες γαμω το κερατο...αλλιως θα ειχα παει με χιλια.....πολυ ειχα στεναχωρηθε τοτε... :(

Οσογια τους αθλητες που λεγαμε παραπανω.....απλα πολυ σωστα ειπες gk οτι παιζουν ρολο και οι μανατζερ......ο καθε αθλητης πρεπει να ξερει τι κανει και ποτε να σταματαει.....ο χουστ ας πουμε ηταν πολυ καλος στο κικ μποξ κ εμεινε εκει....δεν πηγε να παιξει πραιντ και πολυ καλα εκανε...γιατι απλα θα μαζευε ενα σωρο ξυλο......ενω ο κουτος ο σεμι σιλτ....επειδη σαρωνε τα χρυσα στην κ1 στο κικ μποξ.....παει και μου μπαινει να παιξει πραιντ......και παιζει με τον φεντορ....και ηταν η μουρη του ολη την ωρα στο χωμα......μα που πας ρε καραμητρο??? βλεπεις οτι εισαι καλος στο κικ μποξ μεινει εκει.......να αποσυρθεις με το κεφαλι ψηλα....τι δουλεια εχει στο πραιντ????
Ο κροκοπ τωρα.....(που οπως εχω πει ειναι λες κ βλεπω το ειδωλο μου στον καθρεπτη)
ειναι γεννημενος για πραιντ....ειναι να τον βαζεις μεσα στο κλουβι.....και να παιξει με τον αντιπλαο του και να νικησει αυτος που θα καταφερει να μεινει ορθιος.......κι αυτος βλεπει οτι εχει κανει μια καταπληκτικα τρελη πορεια στο πραιντ.....και παει τραυματιζετε.....και συνεχιζει να δεινει αγωνες....κι εχασε 2-3 μεσα σε εναμησι χρονο......γιατι να το κανει αυτο???δεν υπηρχε λογος να κατσει να χαλασει αυτον τον μυθο που ειχε δημιουργησει.....

Οσο για τον φεντορ σημερα......δεν υπαρχει περιπτωση να χασει.....πιστευω θα κερδισει με σχετικη ευκολια......και μακαρι που λες gk να τον βαλει μετα να παιξει με τον οβεριμ...αν γινει αυτο το ματς θα δεις πραγματικα ποιος εχει τεχνικη και ποιος δεν εχει.....και γενικα θα φανει ποσα απιδια βανει ο σακος που λενε κ στο χωριο μου......βαζω στοιζημα και θυμησου το ποστ αυτο....οτι ο οβεριμ αν δε χασει στον 1ο θα χασει πανυγιρικα κιολας στον 2ο γυρο απ τον φεντορ.....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ!!!!!!
ο φεντορ εχει μια τεχνικη που αγγιζει την τελειοτητα.....δεν υστερει σε τιποτα....
ο αβεριμ ειναι ενα κτηνος δυναμης......με πολυ δυνατο κορμι....αλλα υστερει πολυ σε τεχνικη....
δεν φτανει να χεις δυναμη πρεπει να ξερεις κ να την χρησιμοποιεις.....και ο φεντορ αυτη η πολεμικη μηχανη.....θα οτν κανει οτι θελει μες το ρινγκ τον οβεριμ.....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα