Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Panos1982

Well-Known Member
παιδες πιστευω να μην απαγορευεται το θεμα......γιατι ειναι αθλητικο μεν...αλαλ δεν εχει να κανει με ποδοσφαιρο και μπασκετ κτλ κτλ.......δεν υπαρχει φανατισμος δλδ.....απλα εχει να κανει με διασκεδαση.....
Επειδη ασχολουμε πολυ με kick-box κτλ.....αυτος ειναι ο αγαπημενος μου αθλητης ολων των εποχων και ο πιο θανατηφορος για μενα.....ο Crocop!!!! παιζει mix material arts....δλδ ολες τις τεχνικες μαζι σε ελευθερη χρηση....στην πιο αγρια διοργανωση αγωνων που υπαρχει...... το pride!!!!
Για οποιον ασχολειται δειτε κανα δυο high lights.....θα τα απολαυσετε σιγουρα....!!!

Crocop - Best of Best Highlight!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

καλό!!! (αλλά είναι λίγο μ....ια να χτυπάς των άλλον όταν έχει πέσει κάτο)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Fenimore είπε:
καλό!!! (αλλά είναι λίγο μ....ια να χτυπάς των άλλον όταν έχει πέσει κάτο)

ετσι ειναι το Pride UFC.....ολα επιτρεπονται....μονο ο διαιτητης μπορει να σε σταμτατησει...κ το κανει μονο οταν ο αλλος χασει τις αισθησεις του...η ζητησει να παραδωθει....εινια το πιο αγριο αθλημα ever....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Ασχολείσαι με kick-box ??? ???Δεν σου ξανακάνω πλακα ΤΕΛΟΣ ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

ANAR είπε:
Ασχολείσαι με kick-box ??? ???Δεν σου ξανακάνω πλακα ΤΕΛΟΣ ;D

αχ00α0χα0χα.....το νου σουυυ... :knup: :knup:
ασχολουμε γενικα με πολλα επικυνδινα πραγματα......κικ-μποξ,μηχανες, αυτοκινητα,θαλασσια σπορ κτλ κτλ........τωρα μαζευω λιγα λεφτα γιατι θελω να κανω πτωση με αλεξιπτωτο......ψηνεσαι????
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

α ρε πανο τρελα....παντα ελεγα να αρχισω kick box ή muai thai αλλα δεν πολυειμαι αυτων των αθληματων....ηξερα οτι θα βαρεθω καποια στιγμη.....εσυ πηγαινεις χρονια????
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

giannis13 είπε:
α ρε πανο τρελα....παντα ελεγα να αρχισω kick box ή muai thai αλλα δεν πολυειμαι αυτων των αθληματων....ηξερα οτι θα βαρεθω καποια στιγμη.....εσυ πηγαινεις χρονια????

εγω ειμαι πολυ αυτων των αθληματων.......πηγαινα κικ-μποξ απ τα 15-19 και στα 19 και μετα το γυρισα σε μουι ται....εινια λιγο πιο σκληρο....παιζουν αγκωνιες πολλες.....συνεχισα ως τα 24....!!! 9 χρονια δλδ.....και μετα σταματησα λογο στρατου κτλ....τωρα γυμναζομαι 5 φορες την βδομαδα αλλα κανω συνδιαστηκα την μια μερα βαρη την αλλη μουι ται.....αλλα δε περνω μερος σε αγωνες κτλ οπως παλια........
Καποτε που ειμουν 22 χρονων ειχα παει πολυ καλα σε κατι αγωνες.....ειχα βγει 3ος στο πανελλαδικο στα 70κιλα...(ερασιτεχνικου επιπεδου ενοειται..) ειναι η καλυτερη θεση που εχω παρει.....
αλλα ειχα πολλους τραυματισμους.....δε φανταζεσαι.....ματια...ποδια χερια μεση....παντα κατι με ποναγε....αστα......
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

akishellas3 είπε:
κ ο ρωσσος ειναι πολυ καλος αυτος με τη ζωνη

ο ρωσσος ειναι ο fedor emelianenko.....εχει το καλυτερο record ολων των εποχων στο pride.... Για τους περισσοτερους ειναι ο "τελειος αθλητης" εχει 35 νικες και μονο 1 ηττα....κι αυτη απο τεχνιτο νοκ-αουτ με εναν κινεζο που ειχε παιξει( ενω ηθελε να συνεχισει δε τον αφησαν οι γιατροι)....εκανε επαναληπτικο και τον εσπασε κυριολεκτικα στο ξυλο μετα τον κινεζο.....!!!!!!
στις 26 ιουνιου μεθαυριο παιζει παλι ο fedor....με εναν βραζιλιανο τον wedrum....ο βραζιλιανος θα κανει διεκδικηση τιτλου.....θα καλοπερασει κι αυτος.... ;D

Θα ανεβασω το βιντεακι απο βδομαδα να τον δειτε :)
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Ο ρωσσος αν κ οχι τοσο γυμναζμενος οσο ο πρωτος που μου λες συμφωνα με το σωμα του ενος κ του αλλου ειναι δυναμη τον εχω δει κ σε αλλα ματσακια... που εχει κανει στο yutube οπως κ την προπονηση του . Παιζει πολυ ρολο το νευρο σε αυτα τα αθλημααα απο εκει πηγαζει ολη η δυναμη κ δεν καταλαβαιεις τιποτα απο πονο . Το εχουν κ οιδυο απο τη προσεξα . Αυτοι οι δυο θα ξαναπαιξουν ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

akishellas3 είπε:
Ο ρωσσος αν κ οχι τοσο γυμναζμενος οσο ο πρωτος που μου λες συμφωνα με το σωμα του ενος κ του αλλου ειναι δυναμη τον εχω δει κ σε αλλα ματσακια... που εχει κανει στο yutube οπως κ την προπονηση του . Παιζει πολυ ρολο το νευρο σε αυτα τα αθλημααα απο εκει πηγαζει ολη η δυναμη κ δεν καταλαβαιεις τιποτα απο πονο . Το εχουν κ οιδυο απο τη προσεξα . Αυτοι οι δυο θα ξαναπαιξουν ?

O crocop εχει πιο πολυ νευρο.....και οταν παιζει...παιζει πολυ δυνατα και ριχνει ομο ξυλο.....
ο ρωσσος ειναι πιο τεχνητης....ξερει περισσοτερα ειδη πολεμικων τεχνων....και εχει πολυ περισσοτερες αντοχες στο ξυλο.....εχω δει αγωνες του...που εχει φαει ενα τσουβαλι ξυλο....μπουνιες μες τα ματια....κι ομως συνεχιζει κ παντα κερδιζει.....ειναι να τον ζηλευεις τον τυπο....απλα δε φοβαται τιποτα...και δεν κουραζετε ρε φιλε....σαν ρομποτ...τι να πεις..!!!!
Δε νομιζω να ξαναπαιξουν γιατι τωρα ο crocop εχει "γερασει".....ειναι 37 χρονων πλεον :(....ο ρωσσος ειναι στα 33 ακομα.....ειναι πιο μαχιμος....αυτη τη στιγμη αν παιζουν παλι....θα χασει ο crocop και μαλιστα πολυ ευκολα......
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Παντως κ οι δυο ειναι πολυ καλοι αλλα εσπασε ο crocop που ο πο.στης βαραει τον αλλον με μανια ενω εχει πεσει κατω κ να λεγα μια δυο ,το κανει μεχρι να τον σταματησει ο διαιτητης.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

akishellas3 είπε:
Παντως κ οι δυο ειναι πολυ καλοι αλλα εσπασε ο crocop που ο πο.στης βαραει τον αλλον με μανια ενω εχει πεσει κατω κ να λεγα μια δυο ,το κανει μεχρι να τον σταματησει ο διαιτητης.

βασικα γι αυτο μ'αρεσει ο κροκοπ.....εχει πολυ μανια και μου αρεσει γι αυτο τον προτιμω απ τον φεντορ.....αν και ο φεντορ ειναι λιγο πιο ολοκληρωμενος αθλητης οντως.....αλαλ τωρα και οι δυο ειναι απλα κορυφη....δεν βγαινουν συχνα τετοια ταλεντα....!!!!
Κοιτα απο κατω ενα βιντεακι με τον ρωσσο τον φεντορ....που νικησε εναν κινεζο ΤΕΡΑΣΤΙΟ...
επαιξε εξυπνα και κερδισε.....γι αυτο σου λεω ειναι τεχνητης κ ολοκληρωμενος αθλητης...

Emelianenko Fedor vs Hong Man Choi
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

akishellas3 είπε:
Ναι το εχω δει αυτο κ ο πο.στης ο κινεζος ειναι θηριο ...

ελεφαντας ειναι.....ζυγιζει 180 κιλα κα ιεχει υψος 2.30.....
αν παω εγω ας πουμε να παιξω μαζι του......θα με βλεπει σαν γατακι....ουτε μεχρι το βυζι του δε φτανω... :D
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Panos1982 είπε:
[quote author=akishellas3 link=topic=1958.msg35913#msg35913 date=1277470900]
Ναι το εχω δει αυτο κ ο πο.στης ο κινεζος ειναι θηριο ...

ελεφαντας ειναι.....ζυγιζει 180 κιλα κα ιεχει υψος 2.30.....
αν παω εγω ας πουμε να παιξω μαζι του......θα με βλεπει σαν γατακι....ουτε μεχρι το βυζι του δε φτανω... :D
[/quote]

??? ??? ??? καλά πως του ξέφυγε έτσι 2 φορές??? απίστευτη προσπάθεια!!!!
 

GK

New Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Ο Crocop είναι τελειωμένος ρε συ Πάνο τα τελευταία 3-4 χρόνια, μία λέει ότι θα αποσυρθεί μία μπαίνει στο κλουβί και τις τρώει, μπορεί να νίκησε τον Βarry αλλά αυτό έγινε επειδή ο δέυτερος τον παρασεβάστηκε (όπως συνήθως κάνει). Βέβαια στα καλά του χρόνια ο Mirco όταν και κέρδισε το GP ήταν μέσα στην καλύτερη τριάδα των HW (μαζί με Fedor & Nog) τώρα είναι gtp.
Τα βαρβάτα ονόματα αυτή την στιγμή σε mma και κατηγορία βαρέων βαρών, είναι ο Overeem (ολλανδός οδοστρωτήρας, SF) Fedor ( ερωτηματικό εδώ επειδή αγωνίζεται ελάχιστες φορές πλέον τον χρόνο και απέναντι σε μετριότατους αθλητές) Brock Lesnar (απλά ΚΤΗΝΟΣ αλλά άμπαλας μόνο από αμερικάνικη πάλη ξέρει) Dos Santos & Carwin (Κτηνάκι με ένα μέγεθος χεριού ΝΑ)

ΥΓ1.Για όποιον ενδιαφέρεται μεθάυριο (ξημερώματα Κυριακής) αγωνίζεται ο Fedor εναντίον του Werdum (Βραζιλιάνος BJJ) στο Strikeforce. Ενώ ο πλέον αναμενόμενος αγώνας είναι 3 Ιουλίου μεταξύ Carwin & Lesnar στο UFC, θα πέσουν τα τσιμέντα.. άτεχνοι αλλά θα δούμε ξύλο.

ΥΓ.2 Ωραίο θέμα άνοιξες ρε Πάνο!
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

GK είπε:
Ο Crocop είναι τελειωμένος ρε συ Πάνο τα τελευταία 3-4 χρόνια, μία λέει ότι θα αποσυρθεί μία μπαίνει στο κλουβί και τις τρώει, μπορεί να νίκησε τον Βarry αλλά αυτό έγινε επειδή ο δέυτερος τον παρασεβάστηκε (όπως συνήθως κάνει). Βέβαια στα καλά του χρόνια ο Mirco όταν και κέρδισε το GP ήταν μέσα στην καλύτερη τριάδα των HW (μαζί με Fedor & Nog) τώρα είναι gtp.

Κοιτα....καταρχην δε μπορεις να κρινεις εναν αθλητη απ τα 33 του και μετα (η ηλικια που αρχισε να κανει ηττες ο crocop sto pride)
Τι ειναι σωστο ας πουμε να κρινεις τον ριβαλντο οταν επαιζε στο ολυμπιακο?? στα 33 του?? η οταν επαιζε στην μπαρτσα??? που ηταν 25 και αλωνιζε?? η να κρινεις τον ροναλτνο (βραζιλιανο) μεχρι τα 28 του?? η να τον κρινεις απ τα 28 και μετα??? που δεν υπηρχε??? Ο αθλητισμος θελει να εισαι στην τσιτα συνεχως κι επειδη εχω ασχοληθει με αγωνες (ισως κι εσυ) θα γνωριζεις οτι οι τραυματισμοι σε πανε πολυ πισω....ειδικα δε...οταν εισαι και σε μια ηλικια 33+ακομα χειροτερα.....ο κροκοπ ειχε τραυματισμους ρε συ...αλλα παρ ολα αυτα γυρναγε κι επαιζε αγωνες οχι επειδη ηθελε αυτος αλλα επειδη οπως ειχε πει οτι νιωθει υποχρεωμενος απεναντι στους κροατες απ τα τοσα πολλα γραμματα κ ε-μαιλ που δεχοταν καθημερινα για να μην εγκαταληψει το αθλημα.....κατεβαινε στον αγωνα κ το ελεγε....δε κατεβαινω για μενα....το κανω για σας.....Τωρα αστο εχει παει 37 χρονων δεν ειναι πια ευελικτος οπως στα 28 του......

Τα βαρβάτα ονόματα αυτή την στιγμή σε mma και κατηγορία βαρέων βαρών, είναι ο Overeem (ολλανδός οδοστρωτήρας, SF) Fedor ( ερωτηματικό εδώ επειδή αγωνίζεται ελάχιστες φορές πλέον τον χρόνο και απέναντι σε μετριότατους αθλητές) Brock Lesnar (απλά ΚΤΗΝΟΣ αλλά άμπαλας μόνο από αμερικάνικη πάλη ξέρει) Dos S*ntos & Carwin (Κτηνάκι με ένα μέγεθος χεριού ΝΑ)

κοιτα....o overeem....ειναι αμπαλος.....περνει στεροειδη....κ ειναι ενα μπαλονι που θα ξεφουσκωσει μιας κι εχασε στην κ1 στο κικ-μποξ απ τον badr hari ο οποιος ειναι μεγαλο ταλεντο πλεον....στο pride βεβαια ο badr hari δε θα ειχε καμμια τυχη....
O fedor ειναι κι αυτος 33 χρονων.....το ζενιθ της καριερας του εχει περασει....και θα ηταν κουτος αν εβαζε συμμετοχη στο grand prix.......ποιος καθεται να δωσει τοσους αγωνες στα 33 του?? απλα παιζει πλεον για τον τιτλο και πολυ καλα κανει.....σου λεει εγω εχω τον τιτλο...οποιος θελει...ας ερθει να τον παρει...!!! αν παιξει grand prix πρεπει να δωσει πολλους αγωνες....και οι πολλοι αγωνες σημαινει κινδυνος τραυματισμου και μεγαλη σωματικη κοπωση που καλυτερα να την αποφυγει στην ηλικια αυτη.....απλα ειναι εξυπνος....κι εγψ αυτο θα εκανα...!!! κι ο κροκοπ τωρα αυτο κανει....μονο στα events παει κι παιζει ενα ματσακι ετσι για το θεαθηνε.....
Τον brick lesnar ρε συ τι τον αναφερεις???? ο τυπος δε ξερει απο πολεμικες τεχνες....δε μιλαω γι αυτον...γιατι οση τεχνικη εχει το ανηψακι μου που ειναι 5 χρονων....αλλη τοση εχει και ο lesnar.... :-\

ΥΓ1.Για όποιον ενδιαφέρεται μεθάυριο (ξημερώματα Κυριακής) αγωνίζεται ο Fedor εναντίον του Werdum (Βραζιλιάνος BJJ) στο Strikeforce. Ενώ ο πλέον αναμενόμενος αγώνας είναι 3 Ιουλίου μεταξύ Carwin & Lesnar στο UFC, θα πέσουν τα τσιμέντα.. άτεχνοι αλλά θα δούμε ξύλο.

ΥΓ.2 Ωραίο θέμα άνοιξες ρε Πάνο!

το ειπα κι εγω αυτο....θα ανεβασω και το βιντεακι απο δευτερα τριτη με τον φεντορ.....

οντως ειναι ωραιο το θεμα...κι εγω το γουσταρω...
 

GK

New Member
Απ: Pride UFC K1 (Best Of Mirko Crocop)

Panos1982 είπε:
Κοιτα....καταρχην δε μπορεις να κρινεις εναν αθλητη απ τα 33 του και μετα (η ηλικια που αρχισε να κανει ηττες ο crocop sto pride)
Τι ειναι σωστο ας πουμε να κρινεις τον ριβαλντο οταν επαιζε στο ολυμπιακο?? στα 33 του?? η οταν επαιζε στην μπαρτσα??? που ηταν 25 και αλωνιζε?? η να κρινεις τον ροναλτνο (βραζιλιανο) μεχρι τα 28 του?? η να τον κρινεις απ τα 28 και μετα??? που δεν υπηρχε??? Ο αθλητισμος θελει να εισαι στην τσιτα συνεχως κι επειδη εχω ασχοληθει με αγωνες (ισως κι εσυ) θα γνωριζεις οτι οι τραυματισμοι σε πανε πολυ πισω....ειδικα δε...οταν εισαι και σε μια ηλικια 33+ακομα χειροτερα.....ο κροκοπ ειχε τραυματισμους ρε συ...αλλα παρ ολα αυτα γυρναγε κι επαιζε αγωνες οχι επειδη ηθελε αυτος αλλα επειδη οπως ειχε πει οτι νιωθει υποχρεωμενος απεναντι στους κροατες απ τα τοσα πολλα γραμματα κ ε-μαιλ που δεχοταν καθημερινα για να μην εγκαταληψει το αθλημα.....κατεβαινε στον αγωνα κ το ελεγε....δε κατεβαινω για μενα....το κανω για σας.....Τωρα αστο εχει παει 37 χρονων δεν ειναι πια ευελικτος οπως στα 28 του......
Κοίτα ο Crocop τραυματισμούς δεν είχε, μικροτραυματισμούς μπορεί να είχε, η μόνη μλκία που έκανε ήταν ότι υπέγραψε ένα παχυλό συμβόλαιο με το UFC το οποίο απαιτούσε κάποιους αγώνες, όταν κατάλαβε ο Mirco ότι πλέον δεν το έχει,ότι θέλει να γίνει ηθοποιός,οτι βαριέται κτλ άρχισε τις διάφορες δηλώσεις περι αποχώρησης κτλ είδε όμως ότι από το συμβόλαιο δεν μπορούσε να απεγκλωβιστεί, παρόλο που έχασε από τον ανύπαρκτο Kongo και γενικά οι εμφανίσεις του ήταν τραγικές... Το συμβόλαιο ήταν η μοναδική του υποχρέωση και πίστεψε με τίποτε άλλο. Επίσης το ότι τα τελευταία χρόνια είναι χάλια σαν αθλητής εξηγήται και με άλλους λόγους, όλοι οι αθλητές του Pride μόλις μετακόμησαν στην Αμερική είχαν πρόβλημα προσαρμογής διότι έχουν άλλο περιβάλλον μαχης, άλλους κανόνες που ευνοούν το L n' P (του wrestling) και το σημαντικότερο εκεί κάνουν ελέγχους για αναβολικά εν αντιθέση με την Ιαπωνία όπου τα πάντα ήταν και είναι ελέυθερα προς συμφέρον & τέρψη του κοινού. Ναι ασχολούμαι και εγώ με mma και kb, αρκετά χρόνια.



Panos1982 είπε:
κοιτα....o overeem....ειναι αμπαλος.....περνει στεροειδη....κ ειναι ενα μπαλονι που θα ξεφουσκωσει μιας κι εχασε στην κ1 στο κικ-μποξ απ τον badr hari ο οποιος ειναι μεγαλο ταλεντο πλεον....στο pride βεβαια ο badr hari δε θα ειχε καμμια τυχη....
O fedor ειναι κι αυτος 33 χρονων.....το ζενιθ της καριερας του εχει περασει....και θα ηταν κουτος αν εβαζε συμμετοχη στο grand prix.......ποιος καθεται να δωσει τοσους αγωνες στα 33 του?? απλα παιζει πλεον για τον τιτλο και πολυ καλα κανει.....σου λεει εγω εχω τον τιτλο...οποιος θελει...ας ερθει να τον παρει...!!! αν παιξει grand prix πρεπει να δωσει πολλους αγωνες....και οι πολλοι αγωνες σημαινει κινδυνος τραυματισμου και μεγαλη σωματικη κοπωση που καλυτερα να την αποφυγει στην ηλικια αυτη.....απλα ειναι εξυπνος....κι εγψ αυτο θα εκανα...!!! κι ο κροκοπ τωρα αυτο κανει....μονο στα events παει κι παιζει ενα ματσακι ετσι για το θεαθηνε
Κοίτα, ο Overeem κάθε άλλο παρά άσχετος είναι. Ότι πέρνει αναβολικά πέρνει με το κιλό, αλλά δείξε μου έναν αθλητή τέτοιου επιπέδου που δεν πέρνει, έχει απίστευτη τεχνική και μόνο το γεγονός ότι συμμετείχε επιτυχημένα στο K1 όντας αθλητής MMA από μικρή ηλικία δείχνει πολλά, από τον Badr Hari μπορεί να έχασε, που εντάξει ταλέντο δεν τον λες πλέον, ταλέντο ήταν πρίν 7 χρόνια που αγωνιζόταν στο showtime εναντίον του red scorpion.
Και μην ξεχνάς ότι την πρώτη φορά ο Overeem τον ισοπέδωσε, βέβαια ήταν one day short noticed και εάν προσέξεις τον Hari στον δέυτερο αγώνα έχει πάρει τα αναβολικάκια του και πολύ καλά έκανε... Πάντως με βρίσκεις κάθετα αντίθετο, ο Reem αυτή την στιγμή είναι ότι καλύτερο έχει να παρουσιάσει η βαρέα σκηνή του χώρου και είναι και γαμώ τα άτομα αν και σκατόφατσα λολ.
Για να καταλάβεις διαφορά, δες τον τελευταίο αγώνα του Fedor με τον Rogers και δες μετά πάλι του Rogers με τον Overeem (στον οποίο αγώνα ο overeem έχει χάσει κιλά λόγο των antidoping control- επειδή έγινε στην αμερική ο αγώνας αυτός).
Όσο αφορά τον Fedor, για εμένα ήταν και είναι ο θεός μου αλλά έχει κάνει πολύ σημαντικά λάθη, έχει λάθος ανθρώπους, λάθος μάνατζερ οι οποίοι πλέον δεν κοιτάνε πως θα συνεχίσει ο μύθος του αγωνιζόμενος εναντίον σε νέους αθλητές αλλά κοιτάνε πως θα πάρουν τα περισότερα λεφτά από τα show και είναι μόλις 33 ρε συ Πάνο, εδώ o Chuck 40ρισε και ο Randy κοντέυει 50,o Carwin ειναι 35 και ο brock έκανε 32 την παρθενική του εμφάνιση, εάν έχεις καρδιά και θέληση αγωνίζεσαι αλλά πλέον δεν θέλει.
Panos1982 είπε:
Τον brick lesnar ρε συ τι τον αναφερεις???? ο τυπος δε ξερει απο πολεμικες τεχνες....δε μιλαω γι αυτον...γιατι οση τεχνικη εχει το ανηψακι μου που ειναι 5 χρονων....αλλη τοση εχει και ο lesnar.... :-\
Έχεις δίκιο, τεχνική δεν έχει ως stand up fighter ενώ ακόμα δεν έχει αποδειχτεί και εάν έχει KO δύναμη στα χέρια του, αλλά ακριβώς επειδή είναι παλιο******** εγώ θέλω να τον βλέπω να αγωνίζεται και εάν είναι εφικτό να φάει και επιτέλους ξύλο. Ο τύπος πάντως έχει αρκετά καλό wrestling (δεν αναφέρομαι στο WWE παρελθόν του) backround και γενικά έχει όρεξη να ασχοληθεί με το θέμα που για εμένα είναι σημαντικό.
Άλλωστε μωρέ Πάνο, στα βαρέα πότε είχαν τεχνική και γενικές γνώσεις, πάντα η δύναμη ήταν το θέμα άντε να είχαν μεμονωμένα δυνατά σημεία και να μην ήταν ολοκληρωμένοι όπως πχ ο Nog ήταν εξπέρ στο BJJ αλλά stand up fighter δεν ήταν όπως πχ ο Mirco (ο οποίος από BJJ ήταν μάπας) o πιο ολοκληρωμένος θεωρητικά ήταν ο Fedor αλλά και αυτός πχ εάν το κρίνεις τεχνικα π.χ πυγμαχία είναι ανορθόδοξος αλλά αποτελεσματικότατος.

Δεν είδα ότι τα είχες γράψει και εσύ, ωραία κουβέντα όντως!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα