Physio40, fue, παπανικολάου, 2.436 grafts, 27/9/2013

Flosk

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Ποτε πηγες εσυ DIM333? Γιατι δεν μας δειχνεις φωτο απο το αποτελεσμα σου?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Physio40

Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Dimi333 έκανα με γιατρό ο οποίος έχει κάνει και άλλα μέλη με πολύ καλό αποτέλεσμα. Αν έχεις τέτοιο αποτέλεσμα τότε πιστεύω ότι πρέπει να το δείξεις γιατί πολλά λέγονται...
Τρίτη μέρα σήμερα έχω πρηστεί λίγο. Μόνο λούσιμο τώρα και υπομονή.

[attachment=5569]
[attachment=5570]
[attachment=5571]
 

Συνημμένα

  • 3 μερες μετα (1).jpg
    3 μερες μετα (1).jpg
    42.1 KB · Προβολές: 1,047
  • 3 μερες μετα (2).jpg
    3 μερες μετα (2).jpg
    62.8 KB · Προβολές: 976
  • 3 μερες μετα (3).jpg
    3 μερες μετα (3).jpg
    39.3 KB · Προβολές: 1,019

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Dimi33 βάλε αν θες φωτογραφίες φιλαράκι αλλιώς θα σε πουν και ψεύτη.

Physio40 ωραία δουλειά.Και πολύ καθαρό κεφάλι.Μου αρέσει που η dhi πλέον κάνει πριονωτή hairline.
 

Gio

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Xωρίς να θέλω να φανώ εριστικός, ο φίλος DIM33, θυμίζει σε ύφος -ίσως λιγάκι πιο ευγενικός- τον pazuzu. Με τον ίδιο ισχυρισμό βεβαίως οτι είχε αποτυχημένη μεταμόσχευση στην εν λόγω κλινική. Προς θεού, μην παρεξηγηθώ! Aν ο φίλος DIM33 έχει τις ανάλογες αποδείξεις τότε εγώ πρώτος θα τα χώσω στην κλινική που του έκανε τέτοια δουλειά, αλλά με γενικολογίες και αόριστα λόγια το μόνο που καταφέρνουμε είναι να χαλάμε την ψυχολογία του physio και του κάθε physio... Προσοχή λοιπόν σε αυτά που γράφουμε.
 

n094

Active Member
Adriano είπε:
Dimi33 βάλε αν θες φωτογραφίες φιλαράκι αλλιώς θα σε πουν και ψεύτη.

Physio40 ωραία δουλειά.Και πολύ καθαρό κεφάλι.Μου αρέσει που η D*I πλέον κάνει πριονωτή hairline.

Σωστός ο αντριάνο σωστός και ο dance
ΥΓ. Αντριάνο, ακόμα και το 2006 που έκανα την πρώτη εκεί, πριονωτή ήταν η hairline που μου κάνανε, άρα δεν το κάνουν τώρα τελευταία, αυτό που βλέπω ότι κάνουν τώρα τελευταία είναι ότι χωρίσουν τις ζώνες πέρα από την Α, Β και Γ και σε μία ακόμα στην χερλαιν με μαρκαδόρο, πράγμα το οποίο από ότι θυμάμαι σε εμένα το 2006 δεν το κάνανε.
 

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Έπίσης αυτό που μου κάνει φοβερή εντύπωση ρε παίδες είναι η μικρή ποσότητα από αίμα (έχω δει κι άλλα αποτελέσματα και ναι δεν είναι ιδέα μου,παλληκάρια έχαναν άπειρο αίμα από το δέρμα) στα κακαδάκια.Είναι φοβερό.Επίσης ρε μαν είσαι πολύ τυχερός,έχεις λίγη κοκκινίλα και δεν είναι και πολύ έντονη.Τι να πω?Μπράβο.
 

krhtikos21

Member
με άλλη μια αντίστοιχου βεληνεκούς το γεμίζεις όλο. πολύ ωραίος φίλε!!
πόσα μοσχευμάτα έχεις συνολο που μπορουν να μεταμοσχευθουν? σε τρίχες δε τ μετράει η dhi? για το μέλλον
 

gkast

Active Member
Physio40 είπε:
Dimi333 έκανα με γιατρό ο οποίος έχει κάνει και άλλα μέλη με πολύ καλό αποτέλεσμα. Αν έχεις τέτοιο αποτέλεσμα τότε πιστεύω ότι πρέπει να το δείξεις γιατί πολλά λέγονται...
Τρίτη μέρα σήμερα έχω πρηστεί λίγο. Μόνο λούσιμο τώρα και υπομονή.

Κάλη επιτυχία νομίζω οτι θα έχεις πολύ καλο αποτέλεσμα Πιστέυω πως η d*I τώρα τελευταία δείχνει πολύ θετικά δέιγματα ..
 

Gio

New Member
Παραθέτω την δική μου hairline για συγκρίσεις. 3 Μέρα και εγώ..
 

Συνημμένα

  • IMG_0919.JPG
    IMG_0919.JPG
    97.5 KB · Προβολές: 873
  • IMG_0921.JPG
    IMG_0921.JPG
    107.1 KB · Προβολές: 827

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gio

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Φίλε Flosk, ο ίδιος γιατρός μας έκανε την επέμβαση. Η αλήθεια βέβαια είναι οτι το δικό μου κεφάλι 5-6 μέρα φαινόταν full! Ρόλο στην πυκνότητα παίζουν και τα κακαδάκια που ως γνωστόν έχουν σκούρο χρώμα. Κάνε την σύγκριση με τις φωτογραφίες που έχω ανεβάσει μέσα στο χειρουργείο και θα καταλάβεις την διαφορά.

Σε κάθε περίπτωση, καλή επαναφύτρωση στον φίλο physio40..
 

no_hair

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Φαινεται πολυ ωραια η χερλαιν σου και η πυκνοτητα...γαμώ!! Gio,physio θα γίνετε τούμπανα!
 

prowler3

Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Καλή τύχη φίλε και υπομονή!
Εύχομαι το αποτέλεσμα να σε δικαιώσει!
 

Physio40

Member
krhtikos21 είπε:
με άλλη μια αντίστοιχου βεληνεκούς το γεμίζεις όλο. πολύ ωραίος φίλε!!
πόσα μοσχευμάτα έχεις συνολο που μπορουν να μεταμοσχευθουν? σε τρίχες δε τ μετράει η D*I? για το μέλλον

Σε ευχαριστώ κρητικέ.
11.500 τρίχες αν δεν απατώμαι..
 

kamounias

Member
Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Σας ζηλεύω !!!! Καλή επιτυχία παιδιά...το σκέφτομαι κ εγω πολυ σοβαρά αλλα ανάθεμα αυτά τα 5.000!!
 

no_hair

New Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Χονδρικά πουλάνε 1Ε την τρίχα. Πριν 3 χρονια που ειχα επισκεφτει την D*I ήταν αν δεν απατώμαι περίπου 2,5Ε. Εχουν κατεβάσει τις τιμές σε σχεση με αλλες κλινικες.
 
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

Φιλε "kamounias" δεν ειναι 5.000 ευρώ ειναι λιγότερο αναλογα με τα παζάρια. Σ' εμενα για 3.000 grafts μου ζήτησαν 4.200 ευρώ (μιλησα με τον κ. Γ. Στά*η), επειδή ειχα ξανακανει το 2009 την πρώτη μου μμ εκει. Θα ανεβασω φωτο σε 3-4 μερες περιπου απο την πρωτη μμ. Η αληθεια ειναι οτι τα αποτελεσματα δεν ηταν καλα τοτε. Σε καμια δεκαρια μερες θα παω πάλι Αθήνα να μιλήσω μαζί τους!!! Θα τους δειξω τις φωτο απο την πρωτη μμ και θα ζητήσω περισσότερα. Θα σας ενημερώσω για τα αποτελεσματα.
 

Physio40

Member
RE: Μεταμόσχευση στην D*I (FUE) 2.436 grafts

malli_zpsfee20de6.jpg


10 μέρες από το πρώτο κιόλας λούσιμο.

Την 4η μέρα έπεσαν κάποιες μεταμοσχευμένες τρίχες και σήμερα υπολογίζω ότι έχω χάσει περί το 20-30% αυτών, ωστόσο και έτσι μου αρέσει πολύ.

Μετά από πολλά χρόνια βλέπω χερλαιν και μαλλιά πάνω και δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο χαρούμενος είμαι.
 
Μπλουζα