Panoschania _ Dr Yaman motorized fue 4850 g 24/03 ΝW6

Panoschania

Active Member
Θα πω την αμαρτία μου!Είσαι απο τους τύπους που και χωρίς μαλλιά στεκόσουν πολύ καλά!!!Καταλαβαίνω ότι το θέμα είναι πως νιωθει ο καθένας με το κεφάλι του αλλά εσένα σου πήγαινε και το πρίν!
Ναι δεν είχα θέμα, μου άρεσε η καράφλα, πίστεψε με έχω τόση δουλειά που ούτε πως πέρασε ο καιρός μετά την μμ δεν κατάλαβα, φαντάσου πριν, δεν με ένοιαζε σχεδόν καθόλου, υπάρχουν στιγμές όμως, Όπως και να έχει και να σου αρέσει η καράφλα το μαλλί είναι μαλλί και άμα το έχεις χάσει πάντα υπάρχει μέσα σου ή νοσταλγία, είναι ωραίο να γυρίζεις πίσω τον χρόνο και να έχεις ξανά μαλλιά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Ναι δεν είχα θέμα, μου άρεσε η καράφλα, πίστεψε με έχω τόση δουλειά που ούτε πως πέρασε ο καιρός μετά την μμ δεν κατάλαβα, φαντάσου πριν, δεν με ένοιαζε σχεδόν καθόλου, υπάρχουν στιγμές όμως, Όπως και να έχει και να σου αρέσει η καράφλα το μαλλί είναι μαλλί και άμα το έχεις χάσει πάντα υπάρχει μέσα σου ή νοσταλγία, είναι ωραίο να γυρίζεις πίσω τον χρόνο και να έχεις ξανά μαλλιά.
Ετσι είναι όπως τα λές!Άλλο να βγαίνεις απο το μπάνιο και να χτενίζεις μαλλί και άλλο να μην έχεις τίποτα!Αλλά σε μερικούς δεν πάει καθόλου!Εσένα σου πήγαινε καθώς στο επιτρέπει και το σχήμα του κεφαλιού σου!
 

Panoschania

Active Member
Ετσι είναι όπως τα λές!Άλλο να βγαίνεις απο το μπάνιο και να χτενίζεις μαλλί και άλλο να μην έχεις τίποτα!Αλλά σε μερικούς δεν πάει καθόλου!Εσένα σου πήγαινε καθώς στο επιτρέπει και το σχήμα του κεφαλιού σου!
Το σημαντικό είναι ότι η μμ προσφέρει λύση σε κάποια άτομα που πραγματικά τους τρώει την ζωή όλο αυτό, είναι μεγάλο πράμα. Εμένα αν δεν μου έβαζε φιτίλι η γυναίκα μου λογικά δεν θα είχα κάνει κάτι.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Το σημαντικό είναι ότι η μμ προσφέρει λύση σε κάποια άτομα που πραγματικά τους τρώει την ζωή όλο αυτό, είναι μεγάλο πράμα. Εμένα αν δεν μου έβαζε φιτίλι η γυναίκα μου λογικά δεν θα είχα κάνει κάτι.
Μπράβο καταρχάς στην γυναίκα σου που δεν είναι κομπλεξική και θέλει το καλύτερο για τον άνθρωπο της!
Εμένα με έτρωγε πολύ και λίγο το οικονομικό λίγο ο φόβος με κρατούσαν πίσω!Με επηρέασε πολύ 10 χρόνια απο την ζωή μου!Το καλό είναι πλέον έχει ανοίξει η αγορά και υπάρχει για όλους ευκαιρία για να βελτιώσει την εικόνα του!
 

Panoschania

Active Member
Μπράβο καταρχάς στην γυναίκα σου που δεν είναι κομπλεξική και θέλει το καλύτερο για τον άνθρωπο της!
Εμένα με έτρωγε πολύ και λίγο το οικονομικό λίγο ο φόβος με κρατούσαν πίσω!Με επηρέασε πολύ 10 χρόνια απο την ζωή μου!Το καλό είναι πλέον έχει ανοίξει η αγορά και υπάρχει για όλους ευκαιρία για να βελτιώσει την εικόνα του!
Ναι αν δεν βιαστείς Ελλάδα έχουμε μια χαρά επιλογές, εγώ τσακ μπαμ αποφάσισα έφυγα, εδώ είχαν ραντεβού οι καλοί 6 μήνες μετά που εγώ δούλευα φουλ. Η τώρα η ποτέ είπα και φύγαμε για μπακλαβαδες :cool::p
Αλλά το είχα ψάξει αν αποφασίσω να ξέρω. Βασικό.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ναι αν δεν βιαστείς Ελλάδα έχουμε μια χαρά επιλογές, εγώ τσακ μπαμ αποφάσισα έφυγα, εδώ είχαν ραντεβού οι καλοί 6 μήνες μετά που εγώ δούλευα φουλ. Η τώρα η ποτέ είπα και φύγαμε για μπακλαβαδες :cool::p
Αλλά το είχα ψάξει αν αποφασίσω να ξέρω. Βασικό.
Çok güzel
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τον προτιμώ στην δεύτερη με το μαλλι αλλά χωρίς τα γένια αν τα ξυρίσει θα ανοίξει το πρωσοπο του και θα αναδειχθεί περισσότερο η ομορφιά του. θα δείξει και πιο νεαρός αν και είναι ακόμη στα 35 νομίζω . Αλλά αν του αρέσει έτσι φυσικά ας είναι...η έστω κάπως κοντή αξυρισια
 

Panoschania

Active Member
Φίλε Πάνο για τα λεφτά που έδωσες δεν το συζητάμε το VFM...είναι δεδομένο. Απλά εγώ πιστεύω ότι πρέπει να κινούμαστε πιο συντηρητικά για να μειώνονται οι πιθανότητες "παρενεργειών".
Φίλε @bobby πάντως με μεγάλο μαλλί δίνει δυνατή κάλυψη, σκέφτομαι σοβαρά να τα αφήνω μεγάλα, δεν ξέρω αν είδες τη εικόνα που είχα βάλει, είναι 1μιση μήνα ακουρευτος ενώ στις σημερινές έχω κουρευτεί 3 μέρες.
 

Συνημμένα

  • Compress_20240216_234636_6843.jpg
    Compress_20240216_234636_6843.jpg
    127.8 KB · Προβολές: 93

Panoschania

Active Member
Τον προτιμώ στην δεύτερη με το μαλλι αλλά χωρίς τα γένια αν τα ξυρίσει θα ανοίξει το πρωσοπο του και θα αναδειχθεί περισσότερο η ομορφιά του. θα δείξει και πιο νεαρός αν και είναι ακόμη στα 35 νομίζω . Αλλά αν του αρέσει έτσι φυσικά ας είναι...η έστω κάπως κοντή αξυρισια
Κάτσε να καταλήξω σε χτένισμα και μετά τα γένια θα τα δω, αν και μια ζωή έτσι τα είχα, ξυράφι έχω να βάλω από φαντάρος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Συμφωνώ, γιαυτό είπα και στην αρχή ότι θα προχωρήσω με ανάληψη σημαντικού ρίσκου, εάν μπορούσα να βρω ραντεβού όταν μπορούσα θα την είχα κάνει εδώ, από λεφτά άλλωστε δεν γλύτωσα κάτι, απλά έκανα και βόλτα και πέρασα ωραία. Πήρα καλό αποτέλεσμα άρα μια χαρά.
Την επόμενη αν το αποφασίσεις για πύκνωση δες το συντηρητικά.
 

bobby

Well-Known Member
Φίλε @bobby πάντως με μεγάλο μαλλί δίνει δυνατή κάλυψη, σκέφτομαι σοβαρά να τα αφήνω μεγάλα, δεν ξέρω αν είδες τη εικόνα που είχα βάλει, είναι 1μιση μήνα ακουρευτος ενώ στις σημερινές έχω κουρευτεί 3 μέρες.
Εννοείται η ΜΜ φαίνεται καλύτερα με μακρυ μαλλί γιατί δίνει καλύτερη κάλυψη. Και εγώ πιο μακρυά τα έχω πλέον σε σχέση με πριν την ΜΜ. Και όταν οι συνθήκες το επιτρέψουν θα τα αφήσω ακόμα πιο μακρυά.
 

TopBoy

Member
Η αλλαγή στην εικόνα σου είναι πολύ μεγάλη και το αποτέλεσμα σου είναι πολύ καλό λαμβάνοντας υπόψιν την προηγούμενη σου κατάσταση και την τεράστια έκταση που ειχες να καλυψεις. Αν κανεις και άλλη μια με ότι έχεις διαθέσιμο, θα το τελειοποιήσεις. Να το χαίρεσαι !
 

Panoschania

Active Member
Η αλλαγή στην εικόνα σου είναι πολύ μεγάλη και το αποτέλεσμα σου είναι πολύ καλό λαμβάνοντας υπόψιν την προηγούμενη σου κατάσταση και την τεράστια έκταση που ειχες να καλυψεις. Αν κανεις και άλλη μια με ότι έχεις διαθέσιμο, θα το τελειοποιήσεις. Να το χαίρεσαι !
Όπως τα λες, ευχαριστώ φίλος!
 

ch7.panos

Active Member
Η αλλαγή είναι τεράστια!

Ήταν αρκετά τα 4850;

Όχι για τέτοια έκταση. Θέλει ακόμα 2000-2500 για να δείξει γεμάτο.

Έπιασαν τόπο;
Ναι (υπό την έννοια της μέρα με νύχτα κατάστασης)

Βγήκαν όλα;

Μάλλον όχι, με 4850 θα το περίμενα πιο γεμάτο (όχι πολύ πιο γεμάτο αλλά πιο γεμάτο).

Η άποψη μου είναι ότι αν πήγαινες πιο συντηρητικά (2ΜΜ, 2,5k & 2,5k δύο διήμερες για να μην ζοριστείς) σε μία κλινική στην Ελλάδα από τις οικονομικές (ή ακόμα και σε αυτήν που πήγες), θα πλήρωνες λίγο παραπάνω και πιθανότατα θα ήταν πιο γεμάτο (λόγω μικρότερου ζορισματος). Πιστεύω τόσο μεγάλες εξαγωγές με την μία έχουν κινδύνους (κυρίως στην επιβίωση των γκραφτ και το ζόρισμα της δότριας).

Σε κάθε περίπτωση όμως το πρόσημο είναι θετικό γιατί η αλλαγή είναι τεράστια.

Όμως εδώ από ότι έχεις καταλάβει, ψειρίζουμε την μαϊμού οπότε…….
Όσα ακριβώς σκεφτόμουν τα είπε μπαμ ο Bobby. Όπως και να’χει να το χαίρεσαι !
 

_Johnny_

Member
Η άποψη μου είναι οτι εχεις πάει πολύ καλά κοιτάζοντας τις φωτογραφίες σου πριν την επέμβαση. Η αλλαγή σου είναι πολύ μεγάλη και πολλοί που ήταν στην κατάσταση σου πριν την μεταμόσχευση θα ήθελαν να είχα το μαλλί που έχεις τώρα. Σίγουρα σε παίρνει και άλλη για πύκνωση αλλά κ έτσι δείχνει αξιοπρεπές και φυσικό.
 

Panoschania

Active Member
Η άποψη μου είναι οτι εχεις πάει πολύ καλά κοιτάζοντας τις φωτογραφίες σου πριν την επέμβαση. Η αλλαγή σου είναι πολύ μεγάλη και πολλοί που ήταν στην κατάσταση σου πριν την μεταμόσχευση θα ήθελαν να είχα το μαλλί που έχεις τώρα. Σίγουρα σε παίρνει και άλλη για πύκνωση αλλά κ έτσι δείχνει αξιοπρεπές και φυσικό.
Ακριβώς! Χωρίς αγωγή, αν παραμείνει έτσι δεν νομίζω ότι υπάρχει θέμα για 2μμ
 
Μπλουζα