NW stage V, #monotovideometraei video 13, 2 στάδια, 3000 τριχοθυλάκια, FUE, 16 μήνες μετά

_Johnny_

Member
Πάντως ανοίγοντας το βίντεο από το συγκεκριμένο αποτέλεσμα δεν βγάζεις εύκολα συμπέρασμα για το αποτέλεσμα γιατί φαίνεται οτι είναι αρκετά σκοτεινό ιδίως όταν μας δειχνει το crown όπου και φαινονται κάποιες περίεργες "θολούρες" σε κάποια σημεία του crown (οι οποίες δεν ξέρω που οφείλονται :)) όπως θα δειτε στα screenshots από το συγκεκριμένο βίντεο...

image (2).jpg



Συγκρίνοντας μετά με βίντεο Ισπανών γιατρών όπως του Lorenzo θα δει κανείς οτι δεν έχουν καμία σχέση τα αποκαλυπτικά βίντεο του lorenzo με τα βιντεο που βλέπουμε εδώ.

Στα βίντεο ο Lorenzo τα δείχνει πολυ αποκαλυπτικά και με καλό φωτισμό χωρίς θολούρες, σε πολυ κοντινή απόσταση και με χτενίσματα που να μη κρυβουν τίποτα, κάτι που δεν βλέπουμε να συμβαίνει εδώ.

Συμπεραίνοντας ένα βίντεο δεν λεει τίποτα αν δεν γινεται σωστά όπως αυτό των Ισπανών.


 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Πάντως ανοίγοντας το βίντεο από το συγκεκριμένο αποτέλεσμα δεν βγάζεις εύκολα συμπέρασμα για το αποτέλεσμα γιατί φαίνεται οτι είναι αρκετά σκοτεινό ιδίως όταν μας δειχνει το crown όπου και φαινονται κάποιες περίεργες "θολούρες" σε κάποια σημεία του crown (οι οποίες δεν ξέρω που οφείλονται :)) όπως θα δειτε στα screenshots από το συγκεκριμένο βίντεο...

Προβολή συνημμένου 61981


Συγκρίνοντας μετά με βίντεο Ισπανών γιατρών όπως του Lorenzo θα δει κανείς οτι δεν έχουν καμία σχέση τα αποκαλυπτικά βίντεο του lorenzo με τα βιντεο που βλέπουμε εδώ.

Στα βίντεο ο Lorenzo τα δείχνει πολυ αποκαλυπτικά και με καλό φωτισμό χωρίς θολούρες, σε πολυ κοντινή απόσταση και με χτενίσματα που να μη κρυβουν τίποτα, κάτι που δεν βλέπουμε να συμβαίνει εδώ.

Συμπεραίνοντας ένα βίντεο δεν λεει τίποτα αν δεν γινεται σωστά όπως αυτό των Ισπανών.


πρεπει να εχουμε ανεβασει περιπου στα 70 βιντεο στο φορυμ.
Εχεις αντιστοιχες παρατηρησεις και για τα υπολοιπα?
Αν οχι, θεωρω πως επειδη σε ΕΝΑ βιντεο βλεπεις μια ...θολουρα να λες πως τα βιντεο μου ΣΥΝΟΛΙΚΑ δεν ειναι σαν των ισπανων
δεν νομιζεις οτι ειναι υπερβολή και αδικια?
 

bobby

Well-Known Member
Αγαπητέ γιατρέ, βάλε μια λάμπα για τα βίντεο για να να μην υπάρχει φαγούρα….. Εμένα πάντως τα αποτελέσματα (ανάλογα βέβαια και με την δυσκολία της κάθε περίπτωσης) μου φαίνονται πάρα πολύ καλά, ανεξαρτήτως του φωτισμού που αλήθεια μια βελτίωση την θέλει.
 

Harris_G

Well-Known Member
Αντίστοιχα ο Lorenzo δείχνει πολύ πανοραμικά και ελάχιστα σε ευθεία ειδικά την hairline (το εχω αναφερει πολλες φορες).
Ο Αναστ ομως το κανει.
 

gregkont13

Verified MM member
Δεν εχω προβλημα με την κριτικη, πολλοι επειδη δεν έχουν τα λεφτα ή την τόλμη να επιλέξουν καππιον χειορυργό και να προβούν σε λυση τους προβλήματός τους, αρέσκονται στο να κάνουν τους ...Κριτικούς σε ενα αντικειμενο που εχουν αυτοανακυρηχθει ειδικοι
Ή απλά πολλοί (σαν και μένα) επιλέγουν με όποια λεφτά έχουν να πάνε σε κάποιον χειρουργό σε Ισπανία, Ελβετία κλπ για να λύσουν το πρόβλημα τους... Η υπόθεση ότι όποιος κάνει κριτική (έχω σταματήσει να κάνω γιατί μου είναι αδιάφορη η κλινική παντελώς) δεν έχει και τα λεφτά να κάνει μεταμοσχευσή (σε κάποιον χειρουργό) είναι σίγουρα εμπεριστατωμένη και ταυτόχρονα αστεία....
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ή απλά πολλοί (σαν και μένα) επιλέγουν με όποια λεφτά έχουν να πάνε σε κάποιον χειρουργό σε Ισπανία, Ελβετία κλπ για να λύσουν το πρόβλημα τους... Η υπόθεση ότι όποιος κάνει κριτική (έχω σταματήσει να κάνω γιατί μου είναι αδιάφορη η κλινική παντελώς) δεν έχει και τα λεφτά να κάνει μεταμοσχευσή (σε κάποιον χειρουργό) είναι σίγουρα εμπεριστατωμένη και ταυτόχρονα αστεία....
Χαιρομαι!
Ελπίζω να κρατησεις οριστικα αυτο που γραφεις και ευχομαι να βρεις το αποτελεσμα που επιθυμεις στον συναδελφο που επιθυμεις!:)
Αντιο!
 
Μπλουζα