Minoxidil και έγκριση από ΕΟΦ για τελωνείο

kparsk88

New Member
Όντως μίλησα με τον άνθρωπο τηλεφωνικώς και μου επιβεβαίωσε τα 55 ευρώ. Θα το ξέρω για την επόμενη δόση.
Όσον αφορά το δέμα μου στο τελωνείο, τους έστειλα ένα email ενημερώνοντας τους οτι πρόκειται για προϊόν που δεν συνταγογραφείται και είναι για προσωπική χρήση και να ελέγξουν μήπως πρόκειται για λάθος....και μου απάντησαν οτι ολοκληρώθηκε η υποβολή των παραστατικών και απελευθερώθηκε για το ταχυδρομείο..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kparsk88

New Member
δεν έχω δοκιμάσει της folligain...αλλά είναι ίδια δραστική ουσία σε πιο ακριβή τιμή από τι διακρίνω
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ναι καλή επιλογή φίλε και γρήγορη παράδοση πήρε ένας φίλος.3 τεμάχια αφρό Kirkland

Πηρα kirkland μονο και μονο γτ η υγρη οσο καλα και να μου καθεται μου ξεραινει το δερμα και φευγουν ολοκληρα βουνα. Με τον αφρο δεν εχεις τετοια θεματα νομιζω.
 

Harris_G

Well-Known Member
Παιδες για να μη μπλεκετε με παραγγελιες και της Fagron παρα πολυ καλος ο αφρος, περιπου 15ευρω. Επιτελους γλιτωσα απο τη λαιλαπα του γνησιου Regaine.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Στην υγρή μινοξιδίλη δεν έχει άλλο bundle πέραν της τριάδας στη folligaine και μετά της Kirkland 6άδα και 12άδα. Μάλλον τηλεφωνικά στην έκανε την προσφορά!

Αφρος ηταν μπρο μου αν δεν κανω λαθος. Τηλεφωνικα δεν μιλησαμε για προσφορες μονο τους ακυρωσα κατι αλλο που ειχα παραγγείλει αρχικά και επικύρωσα τη 2η παραγγελια που ειχα κανει.
 

vlafo

Well-Known Member
Παιδες για να μη μπλεκετε με παραγγελιες και της Fagron παρα πολυ καλος ο αφρος, περιπου 15ευρω. Επιτελους γλιτωσα απο τη λαιλαπα του γνησιου Regaine.
Εσύ θέλεις μμ δε σου κάνει τίποτα ο αφρός.
Πάρτο απόφαση και μπες.
 

Gianney

Well-Known Member
Προσωπικά ο αφρός μου φαίνεται καλύτερος από το υγρό.Η gold hair έχει 6 αφρούς Kirkland 90 ευρώ δηλ 15 ο ένας.Ειναι 60 ml.Τωρα αν είναι καλύτερος από την φτιαχτή της φαγκρον δεν ξέρω
 
Μπλουζα