Makedonas-64, fut, 3087 grafts, 23/12/2011

koskar

Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

Makedonas-64 είπε:
το περιμενω πως και πως φιλε, τελικα εγινε οπως μου λεγατε. ενω στην αρχη και μεχρι και αρχες του 2 μηνα δεν εβλεπα πολλα μεταμοσχευμενα να πεφτουν, τελικα σχεδον εχουν πεσει ολα. τωρα οπως λες και εσυ περιμενω απο μερα σε μερα να δω να φυτρωνουν τα νεα(και φανταζεσαι πως τα περιμενω).δεν υπαρχει πιθανοτητα να ξεκινησουν να βγαινουν απο αρχες του 3 μηνα;οπως και να εχει, μακαρι να βγουν ολα και οποτε θελουν ας βγουν. :)
Φιλε κανε λιγο ακόμη υπομονή. Το δύσκολο διάστημα είναι οι 2 πρωτοι μήνες μετά την μεταμόσχευση. Μετά από εκεί θα είσαι πολύ καλύτερα. Σου ευχομαι ότι καλύτερο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

PANOS101

Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

Μπροστα στην hairline μπήκανε περισσότερα grafts και
Όσο προχωραγανε λιγότερα;
Και αν ναι θυμάσαι ποσα μπροστα και μέχρι ποσα τετραγωνικά
Εκατοστά βάθος;
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

[quote author=PANOS101 link=topic=3847.msg70790#msg70790 date=1331825535]
Μπροστα στην hairline μπήκανε περισσότερα grafts και
Όσο προχωραγανε λιγότερα;
Και αν ναι θυμάσαι ποσα μπροστα και μέχρι ποσα τετραγωνικά
Εκατοστά βάθος;

φιλε μου ΠΑΝΟΣ101, θυμαμαι πολυ καλα οτι μπροστα στη hairline εχουν τοποθετηθει με περισσοτερη πυκνοτητα,μου το εχει πει και ο ιδιος ο γιατρος οτι αυτο θα εκανε, αλλα το εβλεπα και εγω,φαινοταν οτι ειχαν τοποθετηθει για 1.5 εκ βαθος.πυκνοτητα ομως δεν γνωριζω να σου πω σιγουρα.ειμαι τωρα στον 3ο μηνα μετα τη μεταμοσχευση και αν κρινω απο το μεχρι τωρα αποτελεσμα,ειναι πολυ καλο και εχω δει αρκετη διαφορα. θα περιμενω μεχρι να κλισω 4 μηνες και θα ανεβασω φωτογραφιες.ειμαι αισιοδοξος οτι θα εχω πολυ καλο αποτελεσμα.καλη συνεχεια και καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια που εκαναν η θα κανουν μεταμοσχευση.
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

Makedonas-64 είπε:
[quote author=PANOS101 link=topic=3847.msg70790#msg70790 date=1331825535]
Μπροστα στην hairline μπήκανε περισσότερα grafts και
Όσο προχωραγανε λιγότερα;
Και αν ναι θυμάσαι ποσα μπροστα και μέχρι ποσα τετραγωνικά
Εκατοστά βάθος;

φιλε μου ΠΑΝΟΣ101, θυμαμαι πολυ καλα οτι μπροστα στη hairline εχουν τοποθετηθει με περισσοτερη πυκνοτητα,μου το εχει πει και ο ιδιος ο γιατρος οτι αυτο θα εκανε, αλλα το εβλεπα και εγω,φαινοταν οτι ειχαν τοποθετηθει για 1.5 εκ βαθος.πυκνοτητα ομως δεν γνωριζω να σου πω σιγουρα.ειμαι τωρα στον 3ο μηνα μετα τη μεταμοσχευση και αν κρινω απο το μεχρι τωρα αποτελεσμα,ειναι πολυ καλο και εχω δει αρκετη διαφορα. θα περιμενω μεχρι να κλισω 4 μηνες και θα ανεβασω φωτογραφιες.ειμαι αισιοδοξος οτι θα εχω πολυ καλο αποτελεσμα.καλη συνεχεια και καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια που εκαναν η θα κανουν μεταμοσχευση.


Λοιπον παιδια οπως σας ειχα υποσχεθει, ειμαι στους 4,5 μηνες τωρα μετα την μεταμοσχευση και ειμαι ετοιμος να ανεβασω φωτογραφιες. μεχρι την ερχομενη Δευτερα θα ειναι ετοιμες και θα τις ανεβασω. θα αναμενω σχολεια. ετσι προκαταρτικα απλως σας αναφερω οτι η διαφορα που εχω δει αυτους τους μηνες ειναι απιστευτη. ΕΧΩ ΜΑΛΙΑ. γιατι πραγματικα δεν ειχα!!! εχει αλλαξει η εμφανιση μου και το προσωπο μου ολοκληρωτικα. Ηδη προετοιμαζομαι και οικονομικα και ψυχολογικα(τωρα ειναι πιο ευκολο) για το 2ο strip αλλα οπως μου αναφερε το ιατρικο προσωπικο της κλινικης αυτο δεν μπρορει να γινει πριν τουλαχιστον τον 10 μηνα μετα την πρωτη μεταμοσχευση.καλη συνεχεια εδω σε ολα τα παιδια του forum.
 

koskar

Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

Makedonas-64 είπε:
Λοιπον παιδια οπως σας ειχα υποσχεθει, ειμαι στους 4,5 μηνες τωρα μετα την μεταμοσχευση και ειμαι ετοιμος να ανεβασω φωτογραφιες. μεχρι την ερχομενη Δευτερα θα ειναι ετοιμες και θα τις ανεβασω. θα αναμενω σχολεια. ετσι προκαταρτικα απλως σας αναφερω οτι η διαφορα που εχω δει αυτους τους μηνες ειναι απιστευτη. ΕΧΩ ΜΑΛΙΑ. γιατι πραγματικα δεν ειχα!!! εχει αλλαξει η εμφανιση μου και το προσωπο μου ολοκληρωτικα. Ηδη προετοιμαζομαι και οικονομικα και ψυχολογικα(τωρα ειναι πιο ευκολο) για το 2ο strip αλλα οπως μου αναφερε το ιατρικο προσωπικο της κλινικης αυτο δεν μπρορει να γινει πριν τουλαχιστον τον 10 μηνα μετα την πρωτη μεταμοσχευση.καλη συνεχεια εδω σε ολα τα παιδια του forum.
Περιμνενουμε τις φωτογραφιες σου για σχολιασμό.
Θα σου πρότεινα και εγω να περιμένεις τουλάχιστον 12 μήνες πριν προχωρήσεις στην δευτερη μεταμόσχευση.
Μην βιαστεις άλλωστε τωρα είσαι ψυχολογικά και εμφανησιακά σε πολύ καλύτερη κατάσταση από ότι πριν την μεταμόσχευση.
 

MANKAR

Active Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

μπραβο φιλε πολυ ευχαριστα νεα!!αναμενουμαι φωτος σου με τα αποτελεσματα!!
 

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

MANKAR είπε:
μπραβο φιλε πολυ ευχαριστα νεα!!αναμενουμαι φωτος σου με τα αποτελεσματα!!

Παιδια ανεβαζω φωτογραφιες οπως σας εχω υποσχεθει!!!!!!! Οι φωτογραφιες ειναι στους 4,5 μηνες.
Ανεβαζω και προηγουμενες φωτογραφιες για σκοπους συγκρισης.
Αναμενω σχολια. ;D
 

Συνημμένα

  • makedonas2.jpg
    makedonas2.jpg
    296.4 KB · Προβολές: 477
  • makedonas3[1].JPG
    makedonas3[1].JPG
    1.4 MB · Προβολές: 419

n094

Active Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

Με βάση ότι ήσουν ένα πεντακάθαρο νοργουντ 6 χωρίς καμιά (σχεδόν) υγιή τρίχα ή χνούδι στην περιοχή, θεωρώ ότι το αποτέλεσμα του illusion είναι πολύ επιτυχημένο (και είσαι ακόμα στον 4,5 μήνα, άρα έχει να δώσει ακόμα). Ωστόσο, όπως σου έγραψα και σε παλιότερη ανάρτηση, θες ακόμα τουλάχιστον άλλα τόσα μοσχεύματα (>3.000) για να έχεις μια καλή εικόνα συνολικά. Είμαι σίγουρος ότι το τελικό αποτέλεσμα θα σου αρέσει (και ΠΡΟΣΕΞΤΕ παίδες, ο άνθρωπος ήταν, ξαναλέω, πεντακάθαρο 6άρι).
 

PANOS101

Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

ειναι νωρις ακομα για συμπερασματα
στον 6 μηνα θα εχεις μια πιο συγκεκριμενη εικονα
αν και μεχρι τον 10ο μηνα μπορει να πυκνωνεις ακομα(πιο αραια απο οτι συνηθως μεχρι τον 6)
Φανταζομαι η πυκνοτητα που εχεις τωρα θα αυξηθει θεαματικα
 

MANKAR

Active Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

φιλε κακεδονα το αποτελεσμα σου ειναι καταπληκτικο , παρα πολυ καλο δεν εχει σχεση η εμφανιση σου οπως ησουν πριν , συγχαρητηρια και σου ευχομαι απο εδω και περα να εχεις καλη ψυχολογια!!!!
 

Adriano

Well-Known Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

Μακεδόνα μια φώτο από την ουλή θα ήθελα να δω...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Makedonas-64

New Member
Απ: Strip 3087 grafts-23/12/2011 στο H*C

[quote author=Adriano link=topic=3847.msg73823#msg73823 date=1337171971]
Μακεδόνα μια φώτο από την ουλή θα ήθελα να δω...

παιδιά ανεβαζω και φωτογραφιες και video από την ουλή
 

Συνημμένα

  • makedonas3.jpg
    makedonas3.jpg
    294.8 KB · Προβολές: 666

Makedonas-64

New Member
Makedonas-64 είπε:
[quote author=Adriano link=topic=3847.msg73823#msg73823 date=1337171971]
Μακεδόνα μια φώτο από την ουλή θα ήθελα να δω...

παιδιά ανεβαζω και φωτογραφιες και video από την ουλή

παιδια ανεβαζω φωτογραφιες και βιντεο 7 μηνες μετα την μεταμοσχευση. φαινεται οτι εχει γινει πολυ καλη δουλεια.
η διαφορα οπως θα δειτε και εσεις ειναι τεραστια


Makedonas-64 είπε:
Makedonas-64 είπε:
[quote author=Adriano link=topic=3847.msg73823#msg73823 date=1337171971]
Μακεδόνα μια φώτο από την ουλή θα ήθελα να δω...

παιδιά ανεβαζω και φωτογραφιες και video από την ουλή

παιδια ανεβαζω φωτογραφιες και βιντεο 7 μηνες μετα την μεταμοσχευση. φαινεται οτι εχει γινει πολυ καλη δουλεια.
η διαφορα οπως θα δειτε και εσεις ειναι τεραστια
 

Flosk

Well-Known Member
Makedonas-64 ξερεις τι πυκνοτητα εχεις στην περιοχη που εχεις καλυψει? ειχες ρωτησει ή σου ειχαν πει για grafts/cm2 ?
 

Makedonas-64

New Member
Floskara είπε:
Makedonas-64 ξερεις τι πυκνοτητα εχεις στην περιοχη που εχεις καλυψει? ειχες ρωτησει ή σου ειχαν πει για grafts/cm2 ?
φιλε μου οπως εχω πει και πιο πανω η επιφανεια που εχει καλυφθει αν ειναι σωστα που εχω μετρησει ειναι 11εκ χ 12εκ αλλα ισως με ξεγελαει λιγο μπροστα η hairline που ειναι πιο εξω.οσο για πυκνοτητα δεν γνωριζω αλλα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το τελικο αποτελεσμα.

Γρήγορη Τροποποίηση
Πλήρης Τροποποιητής


Makedonas-64 είπε:
Makedonas-64 είπε:
[quote author=Adriano link=topic=3847.msg73823#msg73823 date=1337171971]
Μακεδόνα μια φώτο από την ουλή θα ήθελα να δω...

παιδιά ανεβαζω και φωτογραφιες και video από την ουλή

παιδια ανεβαζω φωτογραφιες και βιντεο 7 μηνες μετα την μεταμοσχευση. φαινεται οτι εχει γινει πολυ καλη δουλεια.
η διαφορα οπως θα δειτε και εσεις ειναι τεραστια


Makedonas-64 είπε:
Makedonas-64 είπε:
[quote author=Adriano link=topic=3847.msg73823#msg73823 date=1337171971]
Μακεδόνα μια φώτο από την ουλή θα ήθελα να δω...

παιδιά ανεβαζω και φωτογραφιες και video από την ουλή

παιδια ανεβαζω φωτογραφιες και βιντεο 7 μηνες μετα την μεταμοσχευση. φαινεται οτι εχει γινει πολυ καλη δουλεια.
η διαφορα οπως θα δειτε και εσεις ειναι τεραστια



παιδια εχω προσπαθησει επανειλημμενα να ανεβασω το video της τομης αλλα δεν τα καταφερα. συντομα ομως θα ανεβασω νεες φωτογραφιες.
 
Μπλουζα