Kwstakis, fue, λιόσης, 2500 grafts, 17-18/3/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Νικολας νικ

Well-Known Member
λιολης ε? καλη επιτυχια και παλι φιλε μου να ποσταρεις οποτε μπορεις φωτο με την εξελιξη σου θα το περιμενουμε
 

gasmas

New Member
Για την ίδια με εσένα κλινική ενοώ...έχω πάει 2 φορές για γνωμάτευση αλλα μου λενε για 1.300 grafts... τωρα χρειάζομαι γυρω στα 2.000 ...στο περιπου πόσο βγαίνει?
 

gasmas

New Member
Πολλά ρε γμτ είναι... λέτε στο μέλλον να εξελιχθεί η εμφύτευση και να μην φαίνονται τα μεταμοσχευμένα μαλλιά? Με βλέπω για Αυγουστο να κάνω και εγώ..
 

karaflafighter

New Member
καλη επιτυχια φιλε μου με την επεμβαση σου.σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις.σε παρακαλω πολυ ανεβασε φωτο ανα διαστηματα για να βλεπουμε την πορεια σου(θετικη ή αρνητικη).πηγα κ εγω εχθες στην d@i και σκεφτομαι να το επιχειρησω κατα τον νοεμβρη αν και δεν εχω εντονο προβλημα(λιγο κροταφους κ αραιωση στο μπιφτεκι).και καλη επιτυχια!
 

Corfu Rider

Active Member
καλη επιτυχια φιλε μου με την επεμβαση σου.σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις.σε παρακαλω πολυ ανεβασε φωτο ανα διαστηματα για να βλεπουμε την πορεια σου(θετικη ή αρνητικη).πηγα κ εγω εχθες στην d@i και σκεφτομαι να το επιχειρησω κατα τον νοεμβρη αν και δεν εχω εντονο προβλημα(λιγο κροταφους κ αραιωση στο μπιφτεκι).και καλη επιτυχια!
Σου είπαν στο περίπου πόσα grafts χρειάζεσαι και πόσο πάνω κάτω θα κοστισει?
Γιατι και εγώ επιθυμώ να κάνω μια παρόμοια πυκνωση, και ίσως να πάω στην ίδια κλινικη, γιατί στην Ελλάδα είναι η καλύτερη οπως λένε.. και επειδή για εξωτερικό δεν λέει λόγω οικονομικής στενότητας, πιθανόν να επθλεξω την DHI..
Αν και λόγω άδειας, μαλλον θα την κάνω τον Μάιο.. ελπίζω να είναι 'σωστή εποχή' για μεταμόσχευση..
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Πολλά ρε γμτ είναι... λέτε στο μέλλον να εξελιχθεί η εμφύτευση και να μην φαίνονται τα μεταμοσχευμένα μαλλιά? Με βλέπω για Αυγουστο να κάνω και εγώ..
πιστεψε με φιλε με τα implanters δεν φαινεται σεχδον καθολου αν μπουν ενδιαμεσα σε μαμα και φαινονται πολυ λιγοτερο ακομα κ μονα τους σε σχεση με πριν λιγα χρονια.Τωρα αν περιμενεις να φαινονται 100% οπως τα μαμα μαλλον απιθανο μου φαινεται ακομα και μετα απο 10 χρονια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Dimitris7

New Member
Καλή επιτυχία φιλαράκι σου εύχομαι ,με το Λιόση έκανε ένας φίλος μου πέρσι και του έκανε ωραία δουλειά!!Να ανεβάζεις φώτο να σε βλέπουμε!!Καλή συνέχεια!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οταν ανοιγει ενα θεμα με μεταμοσχευση απο d*i παντα ενα καινουργιο μελος με 1-2 μυνηματα στο βιογραφικο του εμφανιζεται για να ενθαρυνει τον ασθενη της μεταμοσχευσης.Λεω τωρα εγω λεω....
 
Τελευταία επεξεργασία:

karaflafighter

New Member
Σου είπαν στο περίπου πόσα grafts χρειάζεσαι και πόσο πάνω κάτω θα κοστισει?
Γιατι και εγώ επιθυμώ να κάνω μια παρόμοια πυκνωση, και ίσως να πάω στην ίδια κλινικη, γιατί στην Ελλάδα είναι η καλύτερη οπως λένε.. και επειδή για εξωτερικό δεν λέει λόγω οικονομικής στενότητας, πιθανόν να επθλεξω την DHI..
Αν και λόγω άδειας, μαλλον θα την κάνω τον Μάιο.. ελπίζω να είναι 'σωστή εποχή' για μεταμόσχευση..
Οταν λες grafts εννοουμε τα τριχοθυλακια ετσι;εμενα μου ειπαν για 1000τριχοθυλακια μιας κ θελω να πυκνωσω το μπιφτεκι κ λιγο κροταφους.2000 ευρωπουλα η τιμη.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Kwstakis, εκανες δυο συνεχης ημερες συνεδρια και φυτεψες 2000, πολυ ωραια. Δυο μεγκα σεσσιονς οπως λενε στην dhi, σε ενημερωσαν για την πυκνοτητα; δηλ ποσα γκραφτς ανα τετραγωνικο εκατοστο καταφεραν να επιτυχουν; εκανες αυτη την επεμβαση ως πρωτη και σκοπευεις να κανεις κ δευτερη για να πετυχεις το ζητουμενο; η σου ειπαν οτι με αυτη και μονο θα εχεις ικανοποιητικο, αντικειμενικα, αποτελεμα;
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Πιστευω οτι εκανες καλη αρχικη προσεγγιση με 2500 στην α και β, δεδομενης της καταστασης και των μαλλον ρεαλιστικων προσδοκιων και θα μεινεις ικανοποιημενος και αυτο ευχομαστε ολοι, φιλε. Σε τι ηλικια εισαι;
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Βεβαια δεν πληρωσες και λιγα.....5000 εδωσες και αξιζεις το καλυτερο δυνατο. Ελπιζω να συνεχισεις το θρεντ και ανεβασε καμια νεα φωτο αν γινεται με τη δοτρια....
 
Μπλουζα