Heisenberg, fue, 2974 grafts, 4-5/1/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

AmazingG

Member
heisenberg βλέπω τις photo σου (όσο μπορώ να διακρίνω), και λες έχεις δότρια κάτω του μετρίου? μπορείς να βρεις καμια photo να δούμε? εμένα μου φαίνεσαι αρκετά καλα στην δότρια χωρίς να μπορώ να δω ολοκληρωτικά απο πίσω
 
heisenberg βλέπω τις photo σου (όσο μπορώ να διακρίνω), και λες έχεις δότρια κάτω του μετρίου? μπορείς να βρεις καμια photo να δούμε? εμένα μου φαίνεσαι αρκετά καλα στην δότρια χωρίς να μπορώ να δω ολοκληρωτικά απο πίσω

Καλησπέρα φίλε, μπορείς να δείς φωτογραφίες της δότριας στη δεύτερη σελίδα του νήματος στο 2ο και 3ο post. Εκεί είναι αμέσως μετά την επέμβαση με ξυρισμένο κεφάλι. Μπορώ να βάλω και τωρινές που είναι πιο μακρύ το μαλλί αν θες.
 

AmazingG

Member
Αγορίνα, το γνωρίζω τις είδα τις photo, αλλά θεωρώ (έστω και με αυτές τις photo), ότι αντιθέτως έχεις καλή δότρια και όχι κάτω του μετρίου. Στην ανανέωση ανέβασε μία, τώρα δεν υπάρχει λόγος :)
 

leas

Well-Known Member
Καλή επιτυχία και απο εμένα heisenberg. Ήθελα αν μπορείς να μου πείς πότε ξεκίνησε αργά αργά να αραιώνει το μποστινό τμήμα του τριχωτού σου;
 
Αγορίνα, το γνωρίζω τις είδα τις photo, αλλά θεωρώ (έστω και με αυτές τις photo), ότι αντιθέτως έχεις καλή δότρια και όχι κάτω του μετρίου. Στην ανανέωση ανέβασε μία, τώρα δεν υπάρχει λόγος :)

Στις 4-5 Μαιου που θα βάλω φωτο 4 μηνών θα βάλω και μια απο τη δότρια.

Καλή επιτυχία και απο εμένα heisenberg. Ήθελα αν μπορείς να μου πείς πότε ξεκίνησε αργά αργά να αραιώνει το μποστινό τμήμα του τριχωτού σου;

Ευχαριστώ πολύ φίλε. Απο τις φωτογραφίες μου που βλέπω νομίζω οτι ξεκίνησε σιγά σιγά απο την ηλικία των 25.
 
Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά παιδιά. Νεα ενημέρωση για τους 4 μήνες απο την επέμβαση. Η φωτογραφία είναι η χειρότερη που θα μπορούσα να βάλω με βρεγμένο μαλλί μόλις έχω βγεί απο το μπάνιο και ακριβώς κάτω απο λάμπα.
Φώτο απο τη δότρια θα βάλω μέσα στην επόμενη βδομάδα που θα παω για κούρεμα.
 

Συνημμένα

  • IMG_000500.jpg
    IMG_000500.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 761

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τα πας πολυ καλα φιλε.Πιστευω και στις 2 μεταμοσχευσεις ησουν τυχερος με ενα καλο αποτελεσμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Συγγνωμη μια μεταμοσχευση πρεπει να κανες εε?Σε μπερδεψα με το αλλο παιδι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

υπομονη αλλο ενα μηνακι φιλος.τον γαιδαρο τον εφαγες η ουρα εμεινε

Όχι εντάξει μια χαρά είναι τώρα, με στεγνό μαλλί φαίνεται πολύ καλύτερα και για του λόγου το αληθές βάζω άλλη μια φώτο.

να σε ρωτησω ποτε κουρετηκες πρωτη φορα?ποσο καιρο μετα την μ/μ?

Δε θυμάμαι ακριβώς αλλά σίγουρα ήταν μετά απο 1,5 μήνα. Δεν υπήρχε λόγος πιο πριν αφού μου τα είχαν ξυρίσει όταν πήγα για τη μεταμόσχευση.

Μηπως θα μπορουσες να βαλεις και καμια φωτο απο τη δοτρια;

Έχω σκοπό να βάλω μέσα στη βδομάδα που θα παω για κούρεμα.
 

Συνημμένα

  • IMG_193441.jpg
    IMG_193441.jpg
    3 MB · Προβολές: 655
Καλημέρα παιδιά, βάζω και μερικές φωτο απο τη δότρια πίσω και πλάγια μετά απο κοντό κούρεμα.
 

Συνημμένα

  • IMG_213806_cropped.jpg
    IMG_213806_cropped.jpg
    900 KB · Προβολές: 539
  • IMG_213817_cropped.jpg
    IMG_213817_cropped.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 534
  • IMG_213825_cropped.jpg
    IMG_213825_cropped.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 541
Καλησπέρα παιδιά, συμπληρώσαμε τους 5 μήνες και ήρθε η ώρα για την ενημέρωση. Κάθε μέρα και καλύτερα τα πράγματα
 

Συνημμένα

  • IMG_20160608_224031.jpg
    IMG_20160608_224031.jpg
    981.9 KB · Προβολές: 490

aeratos28

Just aeratos
καλά φαίνεται να πηγαίνει.βάλε και μερικές άλλες φωτο όμως ρε φίλε γιατί πολλά πράγματα δεν μπορούμε να τα καταλαβουμε
 
Μπλουζα