Givrgos athina, fue+fut, 1577 grafts+1674 grafts,26-27/11/2013

Joan87

Active Member
Βλέποντας τις φωτογραφίες, έχω την εξής απορία. Γιατί υπάρχει τόσο μεγάλη απόσταση ανάμεσα στα μεταμοσχευμένα και στα υπόλοιπα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
4 μηνες και 10 ημερες


Nομιζω εχει αρχισει μθα φυτρωση μικρη ακομα και στο crown


ευτηχως η ουλη δεν φαινεται καθολου..αν γεμισρι το crown θα ειμαι ευχαριστηνενος
 

Συνημμένα

  • 07042014083.jpg
    07042014083.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 309
  • 07042014080.jpg
    07042014080.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 317
  • 07042014077.jpg
    07042014077.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 315
  • 07042014085.jpg
    07042014085.jpg
    789.3 KB · Προβολές: 308
  • 07042014081.jpg
    07042014081.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 306
  • 07042014079.jpg
    07042014079.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 326
  • 07042014082.jpg
    07042014082.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 274
  • 07042014078.jpg
    07042014078.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 294

Bouklas

Well-Known Member
Έβλεπα φιλε πως ήσουν στον 1 μηνα και τις τωρινές. Η μονη φωτογραφία που έχεις για το μπροστινό μέρος δεν βοηθα, είναι τόσο κοντινή και όχι καθαρή να βγάλεις καποιο συμπέρασμα. Αν μπορείς βγάλε με μέρα ή με φως δωματίου, και πολλές για να καταλήξεις στις πιο καθαρές.
Για το crown δεν έχω να πω κάτι, δεν βλέπω κάποια διαφορα αλλα ξέρω ότι θέλει αρκετό καιρο για να ξεκινήσει να δίνει. Εσύ πως το βλέπεις φιλε νιώθεις καθόλου στο crown καποια αλλαγή? Γιατί στις φωτογραφίες δεν έχω τοσο ξεκάθαρη άποψη.
 

giwrgos athina

Active Member
boukla δεννεχω φωτογραφηκη της τραβηξα οαπο κινητο και βραδυ για αυτο ισως βγηκαν θολες..θα τραβηξω καινουργιες με φως ημερας..οσο για το crown egw νομιζω πως εχει καποιες τριχες πολυ αραιες βεβαια τις οποιες δεν ειχα πριν..βεβαια δεν ειναι ευκολα παρατηρησιμες αλλα νομιζω υπαρχουν..σε εκιενο το σημειο περιμενω να δω απο το 7 μηνο και μετα γιατι οπως ειπες και εσυ αργει πολυ..οσο για την hairline θα αναιβασω συντομα νεες φοτο να μου πεις


εβγαλα τωρα καποιες απο hairline ποιο καθαρες
 

Συνημμένα

  • DSC_0090-1.jpg
    DSC_0090-1.jpg
    2.5 MB · Προβολές: 276
  • DSC_0089.jpg
    DSC_0089.jpg
    2.4 MB · Προβολές: 274
  • DSC_0087.jpg
    DSC_0087.jpg
    2.8 MB · Προβολές: 268
  • DSC_0078.jpg
    DSC_0078.jpg
    103.4 KB · Προβολές: 276

athenian

Well-Known Member
Γιώργο δεν είναι καλές φωτογραφίες. Προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω τι δουλειά έχει γίνει. Υπομονή φίλε και καλή φύτρωση. :)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε πρεπει να σε δώ απο κοντά να σε φωτογραφίσω επαγγελματικά βγάζεις φωτογραφίες κακές δυστυχώς. Το crown θέλει άλλο τόσο να περιμένεις, μπροστά απο τα λεγόμενα σου πρέπει να έχεις μεγαλύτερη πρόοδο.
 

Bouklas

Well-Known Member
Έχει δίκιο ο φίλος Dance, η καθαρή φωτογραφία βοηθα πολύ, εγώ μέσα από τις φωτογραφίες έβλεπα κάποια καινούργια πράγματα επειδή το μάτι μου δεν μπορούσε να τις καταλάβει (νέες τρίχες που έβγαιναν). Για το μπροστινό μέρος σαν να μου φαίνεται πιο πυκνό από ότι παλιά, λες και τώρα τα φτιάχνεις και δείχνει καλύτερα, διόρθωσε με αν κάνω λάθος. Για το crown ακόμα δεν μπορώ να έχω άποψη, αφού εσύ το καταλαβαίνεις ότι έχεις διαφορα έτσι θα είναι. Λογικά είναι σε αρχικό στάδιο και με την ποιότητα των φωτογραφιών δεν φαίνεται τόσο ξεκάθαρο αυτό.
 

giwrgos athina

Active Member
μες την βδομαδα θα βγω με dance και θα με τραβηξει αυτος..δυστηχως παιδεια το κινητο αυτηντην αναλυση εχει


boukla οντως δειχνει λιγο ποιο πυκνο μπροστα απο τι παλια...μην φανταστης καμοια τεραστια αλλαγη αλλα ειναι ποιο πυκνο...για μενα η επιτυχια της μεταμοσχευσης θα κριθει απο το αν θα κλεισει το crown..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
giwrgos athina είπε:
μες την βδομαδα θα βγω με dance και θα με τραβηξει αυτος..δυστηχως παιδεια το κινητο αυτηντην αναλυση εχει


boukla οντως δειχνει λιγο ποιο πυκνο μπροστα απο τι παλια...μην φανταστης καμοια τεραστια αλλαγη αλλα ειναι ποιο πυκνο...για μενα η επιτυχια της μεταμοσχευσης θα κριθει απο το αν θα κλεισει το crown..



Γιωργη ειναι πολύ νωρίς για συμπεράσματα δεν έχεις κλησει ουτε τεσσερις μηνες υπομονή
 

langweilig

New Member
Εγώ έκανα μεταμόσχευση τον μάιο, για τον ήλιο δεν μου είχαν αναφέρει τίποτα.τα μοσχεύματα ευτυχώ ξαναφυτρώσανε. Αν σου είναι εύκολο αργότερα να βάλεις καμια φωτό που θα είσαι φρεσκοκουρεμένος για να δούμε κατά ποσο και πως φαίνεται η ουλή.

Καλή επιτυχία φίλος
 

giwrgos athina

Active Member
Σας ευχαριστω πολυ παιδεια για τις ευχες..αλλα δεν ειναι και πολυ νωρις..ειμαι στους 4 μηνες 11 μερες...εχω δει βελτιωση δεν μπορω ναβπωωαλλα περιμενω πολλα ακομα ...ελπιζω να πανε ολα καλα...στις φοτο που εβαλα ειμαι κουρεμενος.πριν 2 2 βδομαδες κουρευτηκα..η ουλη δεν φαινεται καθολου απλα αν σηκωσεις τα μαλλια και ψαξεις το κεφαλι μου ειναι λιγο κοκκινη ακομα..αλλα νομιζω ειναι λογικο..το θεμα ειναι τωρα να παει καλα η φυτρωση.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
filippos26 είπε:
filippos1988 είπε:
einai poio pykno re mprosta afoy sto eipa xthes...ftaei h ksanthia mallon.se ka.....nei kai bgainoyn trixes....
to ban gia poio logo?poia einai h brisia dld?

Μπαναρίστηκες από τον Kapa και η αιτία είναι η ειρωνεία σου και ο τρόπος που απάντησες. Επίσης είναι κανόνας του forum να γράφουμε μόνο Ελληνικά και όχι greeklish. Είναι μέσα στους κανόνες όπου αποδέχτηκες όταν γράφτηκες στην κοινότητα HairlossGR. Το υφάκι σου προς τους άλλους δεν είναι καθόλου ωραίο όπως δείχνει..
 

filippos26

New Member
Chs είπε:
filippos26 είπε:
filippos1988 είπε:
einai poio pykno re mprosta afoy sto eipa xthes...ftaei h ksanthia mallon.se ka.....nei kai bgainoyn trixes....
to ban gia poio logo?poia einai h brisia dld?

Μπαναρίστηκες από τον Kapa και η αιτία είναι η ειρωνεία σου και ο τρόπος που απάντησες. Επίσης είναι κανόνας του forum να γράφουμε μόνο Ελληνικά και όχι greeklish. Είναι μέσα στους κανόνες όπου αποδέχτηκες όταν γράφτηκες στην κοινότητα HairlossGR. Το υφάκι σου προς τους άλλους δεν είναι καθόλου ωραίο όπως δείχνει..
ωραια για greeklish το δεχομαι...μεσα στον γραπτο λογο απο που καταλαβε την ειρωνια και ποιο υφακι?o george ειναι φιλος μου και αυτα που του ειπα καταλαβε τι ενοουσα...δν υπαρχει ουτε ειρωνια ουτε υφος...περισσοτερο χαβαλε για να του φτιαξω την διαθεση...
εσυ λογικο ειναι να θες να τον υπερασπιστεις αλλα ητανε ακυρο το ban...δν προσεβαλα κανεναν και ουτε ειχα σκοπο...ας το ληξουμε εδω το θεμα...μην χαλαμε το post του george...
 
Μπλουζα