George5, fue, 2700 grafts, 19/8/2016

andy.k

Active member
τελικα δεν με ακουσες στην πρωτη σελιδα ...αραδιασες 2700 σε ολο το κεφαλι σχεδον.καλη φυτρωαση!

Jhon, γιατι το λες αυτο ρε φιλε? Crown δεν εβαλε καθολου. Στρατηγικη 2 μμ ακολουθησε ο george. Αφησε το crown για μετα. Οτι εκανες κ εσυ δλδ απλα αυτος εριξε λιγοτερα gts.Εκτος αν εννοεις οτι επρεπε να κανει πιο μπροστα την οριοθετηση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

P70

Active Member
Εμενα η απορία μου George ειναι πως εφτιαξες αυτες τις φωτο με την τοποθετηση; Στις εδωσαν απο την κλινικη;
Καλη φυτρωση
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Jhon, γιατι το λες αυτο ρε φιλε? Crown δεν εβαλε καθολου. Στρατηγικη 2 μμ ακολουθησε ο george. Αφησε το crown για μετα. Οτι εκανες κ εσυ δλδ απλα αυτος εριξε λιγοτερα gts.Εκτος αν εννοεις οτι επρεπε να κανει πιο μπροστα την οριοθετηση.

Ενταξει ειχε πιο πολλα μαμα μαλλια αλλα πιστευω δεν επρεπε να παει τοσο πισω.
 

GEORGE5

Member
Εμενα η απορία μου George ειναι πως εφτιαξες αυτες τις φωτο με την τοποθετηση; Στις εδωσαν απο την κλινικη;
Καλη φυτρωση
Μόνος μου τισ έφτιαξα τις Photos gia to group . Οι πηοτοσ είναι τραβηγμένες από το κινητό και μετά ζωγράφισα πάνω τις γραμμές σε slides powerpoint
 

andy.k

Active member
George, εχεις καθολου φωτο της δοτριας τις μερες μετα τη μμ? Αν εχεις ποσταρε να δουμε απο ποσπ μεγαλη περιοχη σου πηραν τα μοσχευματα...
 

GEORGE5

Member
George, εχεις καθολου φωτο της δοτριας τις μερες μετα τη μμ? Αν εχεις ποσταρε να δουμε απο ποσπ μεγαλη περιοχη σου πηραν τα μοσχευματα...

Σημερα στους 2 μηνες παιδια... Ξαναβάζω τις photos γιατί δεν ανέβηκαν ολες! Αυτές είναι οι photos. Πως το βλέπετε ?? Ακούω γνώμες!!! εχω και από δότρια μία φώτο
 

Συνημμένα

  • FullSizeRender (5).jpg
    FullSizeRender (5).jpg
    435.7 KB · Προβολές: 729
  • FullSizeRender (6).jpg
    FullSizeRender (6).jpg
    628.1 KB · Προβολές: 750
  • FullSizeRender (7).jpg
    FullSizeRender (7).jpg
    800.7 KB · Προβολές: 816
  • FullSizeRender (8).jpg
    FullSizeRender (8).jpg
    352.3 KB · Προβολές: 705
  • FullSizeRender (9).jpg
    FullSizeRender (9).jpg
    403.8 KB · Προβολές: 689
  • FullSizeRender (10).jpg
    FullSizeRender (10).jpg
    531.2 KB · Προβολές: 667
  • FullSizeRender (11).jpg
    FullSizeRender (11).jpg
    458.7 KB · Προβολές: 650
  • FullSizeRender (12).jpg
    FullSizeRender (12).jpg
    177.3 KB · Προβολές: 699

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
είναι πολύ νωρίς ακόμα
η εικόνα σου φυσιολογικότατη για 2μηνο

το ανησυχητικό κατά την γνώμη μου είναι το παράθυρο στην δότρια
 

andy.k

Active member
Ο τυπος με τοσα παραθυρα αλουμινας επρεπε να γινει...μου αρεσει που λεμε πως διαβαζουν το φορουμ κ τους νοιαζει κ θα διορθωθουν...ζαμαν φου τελειως...
 

GEORGE5

Member
Είμαι κουρεμένος μια εβδομαδα τωρα με τη μηχανη στα 3 χιλιοστα. Μόλις μακρύνει λίγο ακόμα το μαλλί δεν θα φαίνεται τίποτα θέλω να πιστεύω. Πέρα απο τη δότρια όμως , πείτε μου τι νομίζετε για την λήπτρια περιοχή ... πώς τη βλέπετε ??
 

mikegad

Well-Known Member
Μπορεί να γράφει η μηχανή έτσι αλλά 3 χιλιοστά δεν είναι σίγουρα πάντως.
Στα 3 χιλιοστά είναι σχεδόν σαν ξυρισμένα.
Στο μισό εκατοστό τα είχα όλο το καλοκαίρι και πιο κοντό φαινόταν σε μένα
 

tasos33

Well-Known Member
Γιωργο για την ληπτρια δεν εχουμε να πουμε τιποτα, στους δυο μηνες εισαι, φυσιολογικη δειχνει, μην βιαζεσαι, αν μπορεις δοτρια μερικες ακομα και απο μεγαλυτερη αποσταση
 

andy.k

Active member
Φιλε στη φαση που εισαι τωρα δε φαινεται κ τιποτα να σχολιαστει...απλα εχουν αναπτυχθει εξ αρχης καποια μοσχευματα, αλλα η πλειοψηφια εχει πεσει. Το θεμα ειναι ποσα θα φυτρωσουν σε 2-5 μηνες απο τωρα. Το μονο που μπορει να σχολιαστει ως τωρα ειναι το κατα ποσο εγινε καλη δουλεια στις φωτο της τοποθετησης. Ολα τ αλλα ειναι φυσιολογικα
 
Μπλουζα