George5, fue, 2700 grafts, 19/8/2016

ρε αδερφε καλη φυτρωση να εχεις και να με συγχωρεις αλλα μου φαινεσαι διαφορετικο ατομο στο πριν και στο μετα ,εχεις καμμια φωτο απο πριν που να φαινεται και η φατσα σου με καλυψη βεβαια ?
τι να κανουμε μερικοι ειμαστε καχυποπτοι !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GEORGE5

Member
ρε αδερφε καλη φυτρωση να εχεις και να με συγχωρεις αλλα μου φαινεσαι διαφορετικο ατομο στο πριν και στο μετα ,εχεις καμμια φωτο απο πριν που να φαινεται και η φατσα σου με καλυψη βεβαια ?
τι να κανουμε μερικοι ειμαστε καχυποπτοι !
file mou na mia proigoumeni photo pou vrika den exw allh auth th stigmh sto kinhto wste n mporeis na anagnwriseis kala...ta xeilh mou kai thn elia des sto magoulo... exw ligotero mousi se auth th photo... file edw nomizw pws oloi mpainoume gia na moirastoume empeiries kai na voithisoume o enas ton allo...den nomizw pws kapoios exei allo skopo... par'ola auta epsaksa kai vrika mia gia na apofygoume kathe pareksigisi
 

Συνημμένα

  • Slide1.jpg
    Slide1.jpg
    29.2 KB · Προβολές: 876

GEORGE5

Member
Evala mono A kai B zwnh gia prwth fora... to crown argotera... mou eipane pws einai gyrw stis 7000 trixes epeidh eixa polla 3trixa 4trixa. Στην Α2 και Β1,Β2,Β3 οπως βλεπετε στισ photos (isws den fainetai poly kala alla an koitakseis tis photos prin th MM tha to deite) εχω τριχοθυλακια και καποια τριχοφυια που με την εναξη της minoxidil ελπίζω να διατηρηθούν και για αυτό το λόγο δεν μπορούσαμε να βάλουμε περιοσσότερα και πιο κοντα στα ήδη υπάρχοντα ζςντανά τριχοθυλάκια των περιοχων αυτών ... νομίζετε πως θα έχω γενικα ενα καλό effect καλύψης και πυκνότητα ικανοποιητική ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Καλή δουλειά φαίνεται να έγινε, αν και νομίζω οτι θα έπρεπε να μπορύν λίγα λιγότερα στους κροταφους και να τους δέσει καλύτερα με την β ζώνη. Έτσι όπως βλέπω την στρατηγική μάλλον στον Βεκρη την έκανε ο φίλος. Καλή επιτυχία!!
 

GEORGE5

Member
Παιδες καλησπέρα ! Εχει περασει 1,5 μηνας από την μμ μου 2700 grafts και μου είπαν πως είχαμε περίπου στις ~ 7000 τριχες με λογο περίπου 2.5-2.6. Σας θυμίζω την αρχική κατασταση και τις δυο πρώτες μέρες μετά τη μμ ( http://www.hairlossgr.com/threads/Παιδεσ-το-εκανα-τελικα-akoyw-gnwmes-photos.11018/#post-172292 )
Και εδώ είναι οι photos απο χθες βραδυ σε λευκό φως στο μπάνιο, και σήμερα το πρωί σε κανονικό φως. Επίσης έχασα τρίχες για 10 μέρες μόνο 2η-3η εβδομαδα. Μετά πό αυτό το διαστημα πολύ σπάνια βλέπω στο λούσιμο καποιες... Τι λέτε πως το βλέπετε ??
ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ !!!
 

Συνημμένα

  • IMG_5608.JPG
    IMG_5608.JPG
    273.2 KB · Προβολές: 710
  • FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    243.5 KB · Προβολές: 689
  • FullSizeRender (1).jpg
    FullSizeRender (1).jpg
    136.1 KB · Προβολές: 687
  • FullSizeRender (2).jpg
    FullSizeRender (2).jpg
    179.3 KB · Προβολές: 695
  • FullSizeRender (3).jpg
    FullSizeRender (3).jpg
    110.2 KB · Προβολές: 663
  • FullSizeRender (4).jpg
    FullSizeRender (4).jpg
    101.9 KB · Προβολές: 677
Τελευταία επεξεργασία:

mikegad

Well-Known Member
Καλυτερα συνεχισε να ενημερωνεις το αρχικο νημα.
Δεν υπαρχει λογος να ανοιγεις καινουργιο καθε φορα
 

andy.k

Active member
Νομιζω σε παει καλα ως τωρα. Τον 4ο μηνεα εκτιμω θα δεις τη μεγαλη διαφορα. Αν βαζεις κ μιξοξ πιστευω 99% αυτο θα συμβει. 2-3 μηνες υπομονη κανε και αν ολα πανε καλα, θα εχει αλλαξει η εικονα σου. 3000€ εδωσες? Ποιος την εκανε τη μμ θυμασαι?
 

GEORGE5

Member
Νομιζω σε παει καλα ως τωρα. Τον 4ο μηνεα εκτιμω θα δεις τη μεγαλη διαφορα. Αν βαζεις κ μιξοξ πιστευω 99% αυτο θα συμβει. 2-3 μηνες υπομονη κανε και αν ολα πανε καλα, θα εχει αλλαξει η εικονα σου. 3000€ εδωσες? Ποιος την εκανε τη μμ θυμασαι?

Ελπίζω να πάει καλά! Ναι βάζω 2 φορές τη μέρα 5% minoxidil . Kαπέλο δεν φοράω μετά την δευτερη εβδομάδα. Δεν κυκλοφορώ όλη την ώρα έξω στον ήλιο. Αλλά όσο βγαίνω δεν φοράω. Λετε να έχω θέμα ??Λιγο πάνω από 3000. Την επέμβαση την έκανε η Αντωνία απο το team tου Β***ή.
 

dimitris50423

Well-Known Member
να μια περιπτωση που στον 1,5 μηνα δεν εχει καθολου κοκκινιλα στο κεφαλι απο την επεμβαση. σε μενα κρατησε περισσοτερο σιγουρα.
βαζε τη μινοξιδιλη λουσιμο καθημερινο και μην καθεσαι ωρα στον ηλιο. ;)
 

ItsAllGone

Active Member
Δεν φαινεται πυκνο αλλα ειναι ακομα νωρις.Κατα τη γνωμη μου δεν επρεπε να επεκταθει σε Β ζωνη με τοσο λιγα grafts ουσιαστικα θα χρειστει να ξαναεπεμβει σε εκεινη την περιοχη σε καποια μελλοντικη μεταμοσχευση που σιγουρα θα χρειαστεις.Καλη φυτρωση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
τελικα δεν με ακουσες στην πρωτη σελιδα ...αραδιασες 2700 σε ολο το κεφαλι σχεδον.καλη φυτρωαση!
 
Μπλουζα