Genethrix

Serifis

Active Member
Συμφωνω, και σε συγχαιρω για την κινηση που εκανες να τους στειλεις και να προτεινεις ολο αυτο. Εγω προσωπικα δεν ειχα δει τις τελευταιες εξελιξεις πριν το αγορασω οπως ειπα και παραπανω. Νομιζα κιολας οτι το χαμε ξεγραψει απο το Νοεμβριο του 15, αλλα απλα δεν ειχε μπει κανεις στον κοπο να το δοκιμασει. Ειναι και ελληνικο οποτε δε θα περιμενες να δεις εντυπωσεις και σε ξενα φορουμ.

Δεν το χω δοκιμασει ακομα, εχω να πω παντως οτι μου αρεσει που εχει κατι το διαφορετικο απο τα υπολοιπα προιοντα, το οτι ειναι σε μορφη gel, οτι κι αν σημαινει αυτο, τουλαχιστον μια αλλαγη στα συνηθισμενα! :p επισης εχει πολυ εντονη μυρωδια, οχι ασχημη, απλα μυριζει εντονα σαν εντομοαπωθητικο! Οποτε ΚΑΤΙ εχουν βαλει πια εκει μεσα!

Λουστικα παντως χθες με το σαμπουαν τους, πολυ ωραιο, εχει βαση το μελι :)

Η ποσότητα που αγόρασες είναι για ένα μήνα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
το πηρα και μετα απο μια χρηση το μαλι σκουρυνε λιγο και δειχνει ωραιο και πιο πυνκο, δεν λεω οτι βγηκανε μαλια μετα απο μια χρηση :D.
Αναμενουμε....;)

Μια ωρα το αφησες οπως λενε οι οδηγιες? Γιατι αυτο μου χει κανει εντυπωση, μου φαινεται πολυ λιγος χρονος και με προβληματιζει... o_O

Αλλα παλι ειναι gel, οποτε λετε να υπαρχει ειδικος λογος που πρεπει να το αφησεις τοσο?

@Serifis

ναι, ενα μπουκαλι πηρα μονο, για την ωρα.
 

Serifis

Active Member
Μια ωρα το αφησες οπως λενε οι οδηγιες? Γιατι αυτο μου χει κανει εντυπωση, μου φαινεται πολυ λιγος χρονος και με προβληματιζει... o_O

Αλλα παλι ειναι gel, οποτε λετε να υπαρχει ειδικος λογος που πρεπει να το αφησεις τοσο?

@Serifis

ναι, ενα μπουκαλι πηρα μονο, για την ωρα.

H λογική λέει πως εάν είναι να σου δώσει κάτι καλό και όχι απλά μια καλή αίσθηση στο τριχωτό που φαίνεται απο τις πρώτες εφαρμογές, θα σου το δώσει στους 2-3 μήνες. Οπότε αν ψήνεσαι να το δοκιμάσεις σοβαρά δήλωσε για δοκιμή για να σου δώσουν τους επόμενους μήνες.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Δεν ξερω ποσο θα μπορω να ταχθω σ αυτην την θεραπεια. Και δεν ξερω κι αν υπαρχει θεμα που ηδη ακολουθω θεραπεια μινοξ/υδροκορτιζονη. Που δηλωνουμε, εδω? :p

Θελω να δω λιγο πως μου φαινεται το genethrix κι αν αξιζει να το συνεχισω. Αν ειναι θα δηλωσω.
 

Sandy

Active Member
Επίσης μπορούν να το δοκιμάσουν κ κοπέλες οποία ενδιαφέρεται !
Να ρωτήσω για έγκυες επιτρέπεται επειδή είναι πολύ σοβαρή η ερώτηση μ να μ απαντήσει κάποιος που να γνωρίζει καλά!
 

zaxosdogkanos

Active Member
παιδια απο τα συστατικα πιστευετε για μια συντηρηση με χρηση μερικες φορες την εβδομαδα ειναι καλο?
 

zaxosdogkanos

Active Member
για συντηρηση αλλα αν ειναι για καθε μερα ενω ειναι πανακριβο λιγο δυσκολο το κοβω αχαχαχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

VAMPIRIA

Member
Μια ωρα το αφησες οπως λενε οι οδηγιες? Γιατι αυτο μου χει κανει εντυπωση, μου φαινεται πολυ λιγος χρονος και με προβληματιζει... o_O

Αλλα παλι ειναι gel, οποτε λετε να υπαρχει ειδικος λογος που πρεπει να το αφησεις τοσο?

@Serifis

ναι, ενα μπουκαλι πηρα μονο, για την ωρα.
Εγω το αφηνω παραπανω, το βαζω απογευμα και λουζομαι το βραδυ.
 

VAMPIRIA

Member
Επίσης μπορούν να το δοκιμάσουν κ κοπέλες οποία ενδιαφέρεται !
Να ρωτήσω για έγκυες επιτρέπεται επειδή είναι πολύ σοβαρή η ερώτηση μ να μ απαντήσει κάποιος που να γνωρίζει καλά!
Δεν λεει κατι το μπουκαλι, μαλλον κανει ειναι φυσικο προιον.
 

tasos33

Well-Known Member
για συντηρηση αλλα αν ειναι για καθε μερα ενω ειναι πανακριβο λιγο δυσκολο το κοβω αχαχαχα
Κάπου γράφει πως αν το Φες για συντηρηση αρκούν 4 φορες την εβδομάδα,όπως και να έχει 50 ευρώ πάντως ειτε για εναν ειτε για δυο μηνες είναι πολλά για προϊόν αμφιβόλων αποτελεσμάτων επειδή είναι καινούριο ,καθώς επίσης και για τον λογο οτι περιεχει βότανα μονο
 

bullshit

Member
Λοιπόν η μάνα μου αγόρασε το εν λόγω προϊόν για μένα χωρίς να με ρωτήσει. Δυστυχώς δεν την πρόλαβα...Θα το δοκιμάσω (μάλλον) και θα σας πω.
Έχει παρατηρήσει κανείς απ τους ελάχιστους που το έχουν δοκιμάσει shedding? Δεν έχω καμία όρεξη για δοκιμές τώρα που το μαλλί μου έχει σταθεροποιηθεί κάπως.

Το όλο μάρκετινγκ δεν με πείθει και η σφραγίδα του Πανεπιστημίου των Αθηνών χωρίς καμία παραπάνω αναφορά, η εξωφρενική τιμή κτλ μάλλον με βάζουν σε σκέψεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kalliroi

New Member
Γειά σας...είμαι γυναίκα 44 ετών με ανδρογενετικού τύπου αλωπεκία και θα με ενδιέφερε να μπω στην ομάδα εθελοντών για δοκιμή του genethrix.
 

tasos33

Well-Known Member
Όσοι θέλετε να συμμετεχετε στείλε μου pm όνομα ηλικία και μια δυο φωτο που να δείχνουν την κατασταση της κεφαλής ,ώστε να στείλω στον υπεύθυνο του προϊόντος,οποίος είναι σε προχωρημενη κατασταση με κενές περιοχές κτλ δεν είναι κατάλληλος για την δοκιμη
 

AmourgD

New Member
Γειά σας,
είμαι 53 ετών και έχω μερική τριχόπτωση. Δηλώνω εθελοντής για το Genethrix και δοκιμές του προιόντος gel και σαμπουάν. Αν χρειαστούν φωτογραφίες για πριν και μετά ενημερώστε με. Ευχαριστώ.
 
Μπλουζα