Genethrix

tasos33

Well-Known Member
Ο σερίφης είχε δίκιο , αν είσαι εξαρι άτριχο δε σε σώζει ουτε ο θεός, μου ειπαν επίσης πως θα αναρτήσουν και φωτο απο το πριν και το μετα και πως είναι κυρίως για κεφάλια που έχουν τρίχες ....υα υπόλοιπα συντομως
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Γιαυτό τους εγραψα ,απο το να πεφτουμε σαν τις μύγες σε οτι βγαίνει ας το δοκιμασουμε πρωτα μερικοί να δουμε τι γίνεται και μετα το χρυσό πληρώνουμε ανα αξιζει
Το οτι δεχονται ειναι καλο..σημαινει πως πραγματικα πιστευουν στο προιον τους
 

Serifis

Active Member
Ο σερίφης είχε δίκιο , αν είσαι εξαρι άτριχο δε σε σώζει ουτε ο θεός, μου ειπαν επίσης πως θα αναρτήσουν και φωτο απο το πριν και το μετα και πως είναι κυρίως για κεφάλια που έχουν τρίχες ....υα υπόλοιπα συντομως

Σωραίος, άντε επιτέλους να δούμε και καμιά φωτό.
 

tasos33

Well-Known Member
λοιπον η συζητηση μεταξυ εμου και genethrix εχει ως εξης....
tasos..
Το προϊόν σας λόγω των συστατικών που περιεχει ίσως να είναι αποτελεαματικο, αυτό που δεν βλέπουμε είναι περιστατικά με το πριν και το μετα,ίσως είναι νωρίς ακόμα βέβαια επειδή κυκλοφορησε προσφάτως, αν πιστεύετε οτι όντως είναι αποτελεσματικο μπορούμε να κάνουμε ενα crash test στο hairlossgr.com το ελληνικό φόρουμ που ασχολείται με την τριχόπτωση σε όλες τις εκφάνσεις της και απαριθμεί χιλιαδες μέλη, αν και έχει γίνει αναφορά του προϊόντος στο foroum πριν λίγους μηνες δεν δώσαμε περαιτέρω σημασία επειδή ηταν πολύ νεο στην αγορά αρα και αμφιβόλων αποτελεσματων. Τα μέλη του φόρουμ έχουμε δοκιμασει δεκάδες θεραπειες αναλόγες,είμαστε πολύ ψαγμενοι και έχουμε ανακαλύψει πολλά ,αν θέλετε μπορείτε να διαθεσετε μερικά μπουκάλια σε μερικά μέλη ώστε να δοκιμασουμε το προϊόν, αν όντως κανει δουλεια και οι κριτικες μας είναι θετικες να είστε σίγουροι πως οι πωλησεις μέσω του forum θα εκτοξευτούν, αν σας ενδιαφέρει το συζητάμε,αν σας ενδιαφέρει θα ανάρτηση κ την οποία συζήτηση μας στο forum.Καλό σας βράδυ....................
.............................................................
Genethrix

καλησπέρα,

φωτογραφίες πρίν και μετα τη χρήση θα δημοσιευθούν σύντομα
Είναι ενδιαφέρουσα η πρότασή σας όμως για να γίνει η διανομη σε μέλη θα πρέπει να εξασφαλιστούν τα εξής
πρώτον, τα μέλη στα οποία θα δοθεί δέν θα πρέπει να βρίσκονται στα τελευταια στάδια τριχόπτωσης, οπου και λόγω των νεκρών θυλάκων υπάρχει μηδαμινή αποτελεσματικότητα

δεύτερον θα πρέπει να υπάρχει κάποιος τρόπος να ελέγθεί οτι όποιοι ξεκινήσουν την θεραπεία, θα την ακολουθήσουν με συνέπεια για τουλάχιστον 3 μήνες
...............................
...........................................................
tasos..
Το forum διέπεται απο κανόνες, είναι αξιόπιστο,ενω δεν υπαρχουν πωλητες ειτε προιοντων ειτε μεταμοσχεύσεων,μάλιστα κάποιοι που έχουν προσπαθήσει με πλάγιους τροπους να προσεγγίσουν έχουν εκδιωχθεί κακήν κακως
Απο κει και πέρα το μονο ευκολο είναι να επιλεχθούν μερικοί υποψήφιοι που πληρούν αυτά τα κριτηρια και θέλουν να το δοκιμάσουν,τα στοιχεια των οποίων θα είναι στη διάθεση σας φυσικά αλλά και φωτογραφιες πριν και μετα
Θα αναρτησω την συζήτηση μας αρχικα στο forum και σε συννενόηση με τους διαχειριστές μπορούμε να ρυθμίσουμε και τις οποίες λεπτομερειες........

............................
Genethrix

οκ, ειμαστε συμφωνοι σε αυτό
............................................................................................................

η σκεψη μου εχεις ως εξης:να χωριστουμε σε δυο ομαδες των τεσσαρων ατομων, η 1η ομαδα να αποτελειται
απο μέλη με μ.ο ηλικιας τα 25-26 ετη και nw3 max, ενω η 2η ομαδα να αποτελειται απο μ.ο ηλικιας τα 33-35 ετη με nw4 max,αυτο θα προτεινω και στον υπευθυνο του προιοντος.
Καθε πρόταση δεκτη, να απαντησουν οσοι πραγματικα ενδιαφέρονται και μπορουν να εφαρμοσουν την θεραπεια συμφωνα με τις οδηγιες του παραγωγου ωστε να εχουμε πληρη εικόνα για τις δυνατοτητες του.

 

pithikas

Well-Known Member
Καλό το ότι έχουν εμπιστοσύνη στον εαυτό τους. Από την άλλη επειδή τα έχω δοκιμάσει όλα σχεδόν τα συστατικά του, ξέρω και το αποτέλεσμα ποιο θα είναι.;)
 

Serifis

Active Member
Καλό το ότι έχουν εμπιστοσύνη στον εαυτό τους. Από την άλλη επειδή τα έχω δοκιμάσει όλα σχεδόν τα συστατικά του, ξέρω και το αποτέλεσμα ποιο θα είναι.;)

μπορεί να έχουν κάποια μυστική σως:p
 

FreeThinker

Well-Known Member
Να παρει! Το αγορασα πριν δω αυτο το νημα! :p

Αλλα δεν πειραζει, χαλαλι. Νομιζα οτι το ειχαμε απορριψει σαν προιον απο το Νοεμβριο αφου δεν ξανακουστηκε τιποτα για αυτο. Αλλα αφου αναθερμανθηκε το ενδιαφερον ισως κατι κανει!
 

Serifis

Active Member
Να παρει! Το αγορασα πριν δω αυτο το νημα! :p

Αλλα δεν πειραζει, χαλαλι. Νομιζα οτι το ειχαμε απορριψει σαν προιον απο το Νοεμβριο αφου δεν ξανακουστηκε τιποτα για αυτο. Αλλα αφου αναθερμανθηκε το ενδιαφερον ισως κατι κανει!

Πόσο καιρό το δοκίμασες;
 

FreeThinker

Well-Known Member
Γραφει περιεργως οτι θελει μονο μια ωρα απορροφηση. Επισης ειναι σε μορφη γελης και οχι υγρης λοσιον. Δινουν ενα σαμπουαν genethrix, και κατι που πρωτη φορα βλεπω, ως τριτο προιον μια κρεμα αναδομησης επιδερμιδας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
Θα δούλεψει όπως οτιδήποτε έχει αιθανόλη αφού ξύπναει ένα μικρό ποσοστό των τελογενών.
Ένα 3% δηλαδή περίπου. Πολλοί που γράφουν για τον ενθουσιασμό του Κάπα σε πολλά από αυτά που δοκιμάζει δεν είναι αδικαιολόγητος. Οτιδήποτε βάλεις θα δουλέψει για κανά τρίμηνο λόγω οχήματος αλλά μετά.;)
 

FreeThinker

Well-Known Member
@tasos33

Για ποιο λογο δεν εχουν βγαλει ακομα φωτογραφιες πριν/μετα σου ειπανε? Θεωρητικα για να το βγαλουν στην αγορα επρεπε ήδη να τις εχουν
 

VAMPIRIA

Member
το πηρα και μετα απο μια χρηση το μαλι σκουρυνε λιγο και δειχνει ωραιο και πιο πυνκο, δεν λεω οτι βγηκανε μαλια μετα απο μια χρηση :D.
Αναμενουμε....;)
 

tasos33

Well-Known Member
Παίδες προσπαθώ βρω κοσμο να το δοκιμάσουν δωρεάν και σεις πάτε και δίνετε τα 50αρικα έτσι....αν είναι ενα ακόμα φιδελαιο γιατί να το πληρώνουμε?
 

FreeThinker

Well-Known Member
Παίδες προσπαθώ βρω κοσμο να το δοκιμάσουν δωρεάν και σεις πάτε και δίνετε τα 50αρικα έτσι....αν είναι ενα ακόμα φιδελαιο γιατί να το πληρώνουμε?

Κοιτα, φιδελαιο μονο που εχει προκυψει σε συνεργασια με το πανεπιστημιο αθηνων δεν παιζει να ειναι. Μπορεις να πεις οτι ειναι αλλο ενα προιον τυπου revivogen, που κατι βοηθαει σε καποιους, σε αλλους παλι καθολου.
 

tasos33

Well-Known Member
Freethinker αυτό ήθελα να διαπιστώσουμε αν είναι η δεν είναι αποτελεσματικο και όλο αυτό δωρεάν,αν στη τελική δεν ηταν αποτελεσματικό θα μας έμενε το 50αρικο, αν ηταν Χαλαλι τους ,και που ξέρεις με την δύναμη του φόρουμ ίσως μετα να το αγοραζαμς και φθηνοτερα
 

FreeThinker

Well-Known Member
Freethinker αυτό ήθελα να διαπιστώσουμε αν είναι η δεν είναι αποτελεσματικο και όλο αυτό δωρεάν,αν στη τελική δεν ηταν αποτελεσματικό θα μας έμενε το 50αρικο, αν ηταν Χαλαλι τους ,και που ξέρεις με την δύναμη του φόρουμ ίσως μετα να το αγοραζαμς και φθηνοτερα

Συμφωνω, και σε συγχαιρω για την κινηση που εκανες να τους στειλεις και να προτεινεις ολο αυτο. Εγω προσωπικα δεν ειχα δει τις τελευταιες εξελιξεις πριν το αγορασω οπως ειπα και παραπανω. Νομιζα κιολας οτι το χαμε ξεγραψει απο το Νοεμβριο του 15, αλλα απλα δεν ειχε μπει κανεις στον κοπο να το δοκιμασει. Ειναι και ελληνικο οποτε δε θα περιμενες να δεις εντυπωσεις και σε ξενα φορουμ.

Δεν το χω δοκιμασει ακομα, εχω να πω παντως οτι μου αρεσει που εχει κατι το διαφορετικο απο τα υπολοιπα προιοντα, το οτι ειναι σε μορφη gel, οτι κι αν σημαινει αυτο, τουλαχιστον μια αλλαγη στα συνηθισμενα! :p επισης εχει πολυ εντονη μυρωδια, οχι ασχημη, απλα μυριζει εντονα σαν εντομοαπωθητικο! Οποτε ΚΑΤΙ εχουν βαλει πια εκει μεσα!

Λουστικα παντως χθες με το σαμπουαν τους, πολυ ωραιο, εχει βαση το μελι :)
 

tasos33

Well-Known Member
Έτσι οπως το βλέπω θεωρώ οτι θα είναι καλύτερο από κάτι cg210/revivo/κτλ που έχουμε δοκιμασει,η πράξη θα δειξει όμως αν κανει κάτι,αναμενω εντυπώσεις λοιπον
 
Μπλουζα