Galan, fue, 2520 grafts, 17-18/1/2013

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μπραβο ρε galan χαιρομαι, αισθητη η διαφορα.
.Τωρα εσυ θα μας πεις εαν εμεινες ευχαριστημενος εως τωρα.
Στα ιδια ειμαστε τι δεν με φτανεις?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koskar

Member
galan είπε:
αρχισαν τα καλα και για εμενα john john ειμαι στον 6 μηνα και εχω μεγαλη διαφορα. παντως και εγω προσεχω παρα πολλη της οδηγιες. εσενα ομως δεν σε φτανω...
καινουριες φωτο απο τον 6 μηνα,εδω να πω οτι οταν το μαλλι το εχω χτενισμενο εχει μεγαλη διαφορα απο οτι αν ειναι αχτενιστο.
οι 2 φωτο(2η & 3η) ειναι απο το κινητο με χτενισμενα μαλλια και οι αλλες πριν 10 λεπτα στην δουλεια με φωτογραφικη και φλας, αλλα με αχτενιστα μαλλια.(μαλλον απο τον ασπρο τοιχο και το φλας βγηκαν καπως χαλια)
αν βρω λιγο χρονο θα βγαλω και αλλες στο φως της ημερας οπως η πρωτη που ειναι πριν απο 20 ημερες
Η πρώτη με την τελευαταία φωτογραφία εχουν πολλή μεγάλη διαφορά, σαν να μην έχεις καθόλου αραιωση μπροστά. Εχεις βάλει concealer ή ετσι βγηκε λόγω της φωτογραφίας;;;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
koskar οι φωτογραφιες αναλογα το φωτισμο,παντα παραπλανουν.Γιαυτο πρεπει να βγαζεις απο διαφορες γωνιες,δωματια,εξωτερικο χωρο ηλιο κτλ.για να εχουμε μια καλυτερη εικονα.Εγω αυτο κανω γιατι εαν εβαζα μονο φωτο καλες στο ματι μου δεν θα ειχε νοημα και για μενα εκτος εαν καποιος ειναι βαλτος.Σκοπος ολοι πρεπει να βαζουν φωτο απο ολες τις τις πλευρες και φωτισμους για να μην περνουν και ψευτικο κουραγιο απο τους υπολοιπους.Πχ η τελευταια ΦΩΤΟ που εβαλα στην παραλια ειναι υπο σκια.Κατω απο τον ηλιο σιγουρα θα εδειχνε διαφορετικα.Επισης Διαφορετικα θα εδειχνε εαν ειχες ηλιο απο μπροστα σου και αλλιως εαν ειχες ηλιο απο πισω σου.
 

krhtikos21

Member
εγώ αυτό που θα θελα να πω αν μπορείτε να ανεβάζετε φωτος είτε σ ήλιο κάπου έξω, είτε με φλας.γτ ολα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
εκει θα φανεί η δουλειά.
 

proklos

Member
galan,τι εγινε ρε φιλε ?εβαλες μαλλια?χα..

αναμφιβολα galan το αποτελεσμα σου μετραει αλλα ο φιλος krhtikos21 εχει απολυτο δικαιο.
μια πετυχημενη μτσχ φαινεται στο φως του ηλιου χωρις αυτο να σημαινει οτι στην περιπτωση σου δεν υπαρχει εξελιξη!κ αρκετη μαλιστα!Εξαρταται παντα και το τι προσμενει ο καθενας,ετσι?
Ευγε,αλλη μια νομιζω,για να καλυψεις και το πισω μερος και εχεις ξεμπερδεψει..
 

galan

New Member
John_John1 είπε:
θα εχεις ενα ωραιο αποτελεσμα το μονο σιγουρο.Δεν εχω το εμπειρο ματι οπως αλλα παιδια σιγουρα, αλλα φενεται τα πας πολυ καλα.Εγω στο 4 με 6 μηνα ειδα το μεγαλο μπαμ.
7 με 9 μηνα ελαχιστα πραματα αλλα τωρα στο 10 μηνα βλεπω μια μικρη διαφορα οσο αφορα και την ποιοτητα τριχας και την φορα.Στρωνει καλυτερα αποτι στον 6 μηνα.
Προσοχη στον ηλιο τωρα και υπομονη.
Εγω Τηρησα πιστα τις οδηγειες τον γιατρων παρολο που την εκανα και ιουλιο μηνα,ακομη και την πιεση του νερου στο ντουζ απο τον 7 μηνα αρχισα να βαζω.Τα μεταμοσχευμενα μαλλια ακομη δεν τα εξυσα και το κεφαλι να με τρωει καποιες φορες ισα ισα το χαιδευω.μονο το rogain δεν τηρω λογο φαγουρας.
Δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικος σε ολα αυτα και εαν επαιξε καποιο ρολο στην μεταμοσχ.μου αλλα συνεχιζω να ειμαι προσεχτικος ακομη σε καποια θεματα και απτον ηλιο ακομη.
μου εμφανιζει και αυτην την δημοσιευση γιατι?

Flosk είπε:
Τα λόγια ειναι περιττα..ποιος γιατρός της HDC σε ανέλαβε Galan?
καλημερα flosk. ο μαρρας


John_John1 είπε:
Μπραβο ρε galan χαιρομαι, αισθητη η διαφορα.
.Τωρα εσυ θα μας πεις εαν εμεινες ευχαριστημενος εως τωρα.
Στα ιδια ειμαστε τι δεν με φτανεις?
γεια σου ρε john john... αν και δεν σε ξερω προσωπικα να ξερεις οτι χαιρομαι πολυ οταν σου γραφω γιατι σε εβλεπα στης φωτο και χαιρομουν για εσενα και οπως το εχω ξαναγραψει μετρησε και το δικο σου αποτελεσμα και πηρα την αποφαση να παω κυπρο.
ΝΑΙ ειμαι πολλη ευχαριστημενος εως τωρα, λιγο ακομη να δωση θελω και θα ειμαι 100%
λες να σε φτανω, να βρεθουμε στης διακοπες να της μετρησουμε... (της τριχες) αχαχαχα..


koskar είπε:
galan είπε:
αρχισαν τα καλα και για εμενα john john ειμαι στον 6 μηνα και εχω μεγαλη διαφορα. παντως και εγω προσεχω παρα πολλη της οδηγιες. εσενα ομως δεν σε φτανω...
καινουριες φωτο απο τον 6 μηνα,εδω να πω οτι οταν το μαλλι το εχω χτενισμενο εχει μεγαλη διαφορα απο οτι αν ειναι αχτενιστο.
οι 2 φωτο(2η & 3η) ειναι απο το κινητο με χτενισμενα μαλλια και οι αλλες πριν 10 λεπτα στην δουλεια με φωτογραφικη και φλας, αλλα με αχτενιστα μαλλια.(μαλλον απο τον ασπρο τοιχο και το φλας βγηκαν καπως χαλια)
αν βρω λιγο χρονο θα βγαλω και αλλες στο φως της ημερας οπως η πρωτη που ειναι πριν απο 20 ημερες
Η πρώτη με την τελευαταία φωτογραφία εχουν πολλή μεγάλη διαφορά, σαν να μην έχεις καθόλου αραιωση μπροστά. Εχεις βάλει concealer ή ετσι βγηκε λόγω της φωτογραφίας;;;
δεν εχω βαλει τιποτα εννοειτε. το γραφω οτι βγηκαν καπως παραξενες μαλλον επειδη ειχε μονο λευκο τοιχο απο πισω και το μαλλι μου δεν ειναι καταμαυρο οπως φαινεται στην φωτο.
 

galan

New Member
krhtikos21 είπε:
εγώ αυτό που θα θελα να πω αν μπορείτε να ανεβάζετε φωτος είτε σ ήλιο κάπου έξω, είτε με φλας.γτ ολα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
εκει θα φανεί η δουλειά.
φιλε μου γεια σου, ειχες ρωτησει ποιο πριν για τα μοσχευματα. σε αυτην ειναι ολα μπροστα εκτος απο150 περιπου που ειναι πισω, στην πρωτη μεταμ.απο τα 1200 ειναι περιπου τα 800 με 1000 μπροστα,εχει περασει καιρος και δεν θυμαμαι.
οσο για αυτο που γραφεις ποιο πανω μαλλον βλεπετε μονο της φωτογραφιες και δεν διαβαζετε τα σχολια που γραφει καποιος οταν της ανεβαζει, εχω γραψει οτι η πρωτη φωτογραφια ειναι εξω στο φως της ημερας και η δυο τελευταιες ειναι μεσα αλλα και με φλας. επειδη δεν μου αρεσαν οταν της ειδα(αλλιως φαινονται στην μικρη οθονη της φωτογραφικης και αλλιως εδω) για να μην της σβησω εγραψα οτι θα βγαλω και αλλες ΟΠΩΣ η πρωτη στο φως της ημερας. ΑΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ κατι δεν μου αρεσε. ειμαι ακριβως οπως οι τρεις πρωτες φωτογραφιες.


proklos είπε:
galan,τι εγινε ρε φιλε ?εβαλες μαλλια?χα..

αναμφιβολα galan το αποτελεσμα σου μετραει αλλα ο φιλος krhtikos21 εχει απολυτο δικαιο.
μια πετυχημενη μτσχ φαινεται στο φως του ηλιου χωρις αυτο να σημαινει οτι στην περιπτωση σου δεν υπαρχει εξελιξη!κ αρκετη μαλιστα!Εξαρταται παντα και το τι προσμενει ο καθενας,ετσι?
Ευγε,αλλη μια νομιζω,για να καλυψεις και το πισω μερος και εχεις ξεμπερδεψει..
γεια σου ρε PROKLOSSSSS.....
ειχα βγαλει και αλλες εξω οπου ειναι χειροτερες απο της 2 τελευταιες που ειναι μεσα με φλας.πρεπει να διαλεγουμε της ποιο αντικειμενικες,αυτο προσπαθω να κανω και πιστευω οτι αυτες της περισσοτερες φορες ειναι οι φωτο που βγαινουν εξω αλλα οχι παντα.


John_John1 είπε:
koskar οι φωτογραφιες αναλογα το φωτισμο,παντα παραπλανουν.Γιαυτο πρεπει να βγαζεις απο διαφορες γωνιες,δωματια,εξωτερικο χωρο ηλιο κτλ.για να εχουμε μια καλυτερη εικονα.Εγω αυτο κανω γιατι εαν εβαζα μονο φωτο καλες στο ματι μου δεν θα ειχε νοημα και για μενα εκτος εαν καποιος ειναι βαλτος.Σκοπος ολοι πρεπει να βαζουν φωτο απο ολες τις τις πλευρες και φωτισμους για να μην περνουν και ψευτικο κουραγιο απο τους υπολοιπους.Πχ η τελευταια ΦΩΤΟ που εβαλα στην παραλια ειναι υπο σκια.Κατω απο τον ηλιο σιγουρα θα εδειχνε διαφορετικα.Επισης Διαφορετικα θα εδειχνε εαν ειχες ηλιο απο μπροστα σου και αλλιως εαν ειχες ηλιο απο πισω σου.
100 like ειναι ακριβως ετσι.
 

weznem

Well-Known Member
μπραβο φιλε πολυ καλη ηαιρλαιν και πυκνωση εμπρος δεν φαινεται οτι εχεις κανει κατι κτλλ. βλεπω κατι το φυσικο και μια αρραιωση πισω πολυ καλος μπραβο... :) ποσα εδωσες αν επιτρέπετε? 4500 ευρωπουλα? παντως και οι εικονες τις πρωτη μ/μ δεν φαινοτναι αφυσικα τα μαλλια απο θεμα φυσικοτητας ηταν κομπλε (γνωμη μου)
 

n094

Active Member
Galan, πραγματικά το αποτέλεσμα είναι πάρα πολύ καλό, καλώς ήρθες στο κλαμπ των χαρούμενων.... κοίταξε τώρα να περάσεις ένα όμορφο καλοκαίρι (και λίγη προσοχή στον ήλιο ακόμα και τώρα δεν βλάπτει).
 

galan

New Member
weznem είπε:
μπραβο φιλε πολυ καλη ηαιρλαιν και πυκνωση εμπρος δεν φαινεται οτι εχεις κανει κατι κτλλ. βλεπω κατι το φυσικο και μια αρραιωση πισω πολυ καλος μπραβο... :) ποσα εδωσες αν επιτρέπετε? 4500 ευρωπουλα? παντως και οι εικονες τις πρωτη μ/μ δεν φαινοτναι αφυσικα τα μαλλια απο θεμα φυσικοτητας ηταν κομπλε (γνωμη μου)
ειναι ΕΝΤΕΛΟΣ φυσικα τα μαλλια μου. την πρωτη φορα μονο απο κοντα και καποιος που ηξερε μπορουσε να καταλαβει, αυτη τη φορα δεν φαινεται το παραμικρο ουτε απο κοντα.


n094 είπε:
Galan, πραγματικά το αποτέλεσμα είναι πάρα πολύ καλό, καλώς ήρθες στο κλαμπ των χαρούμενων.... κοίταξε τώρα να περάσεις ένα όμορφο καλοκαίρι (και λίγη προσοχή στον ήλιο ακόμα και τώρα δεν βλάπτει).
καλος σας βρηκα.. χεχε.. προσεχω παρα πολλη, φοραω καπελο ακομη,λουζομαι καθε μερα και ενω ξερω οτι δεν πειραζει δεν εχω βαλει ακομη ζελε.


[attachment=5156][attachment=5155][attachment=5154][attachment=5159][attachment=5160]βρηκα λιγο χρονο και εβγαλα καινουριες φωτο μολις τωρα, και της ανεβαζω.
οι 3 πρωτες ειναι με τον ηλιο κοντρα και ειναι οι χειροτερες που μπορω να βγαλω.οι αλλες 2 ειναι και αυτες εξω αλλα σε σκια. ειχα και αλλες 3 σε σκια με τον ηλιο διπλα που θα ηθελα να δειτε, αλλα δεν μπορω να της ανεβασω.
 

Συνημμένα

  • 20130724_113755.jpg
    20130724_113755.jpg
    339.7 KB · Προβολές: 857
  • 20130724_113749.jpg
    20130724_113749.jpg
    120.2 KB · Προβολές: 871
  • 20130724_113743.jpg
    20130724_113743.jpg
    35.4 KB · Προβολές: 797
  • 20130724_113625.jpg
    20130724_113625.jpg
    29.4 KB · Προβολές: 870
  • 20130724_113637.jpg
    20130724_113637.jpg
    42.2 KB · Προβολές: 781

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nisga

New Member
Καλήσπέρα σε όλους και σε σένα Galan εύχομαι καλή συνέχεια με τα αποτελέσματά σου..μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..χθες τελείωσα με τη διαδικασία της μεταμόσχευσης (FUE-2500 grafts) στην HDC..(θα ανεβάσω φωτό σύντομα απλά έχω άλλο θέμα και πραγματικά θέλω τη γνώμη σας) έχω τρομοκρατηθεί λιγάκι γιατί δεν ήξερε κανείς για τη ΜΤ που έκανα και φοβάμαι να εμφανιστώ στους φίλους μου..και κυρίως στη δουλειά μου όπου πρέπει να επιστρέψω στις 12/8..πως το αντιμετωπίσατε οι περισσότεροι από σαςι??? Πως σας αντιμετώπιζαν οι γνωστοί σας ειδικά στην αρχή??? Galan μετά από πόσες μέρες ήσουν "κυκλοφορίσιμος"?
Εχω πανικοβληθεί πραγματικά γιατί είναι η πρώτη φορά που έκανα ΜΤ και γενικά είχα τις αμφιβολίες μου εξ αρχής..
 

krhtikos21

Member
nisga είπε:
Καλήσπέρα σε όλους και σε σένα Galan εύχομαι καλή συνέχεια με τα αποτελέσματά σου..μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..χθες τελείωσα με τη διαδικασία της μεταμόσχευσης (FUE-2500 grafts) στην HDC..(θα ανεβάσω φωτό σύντομα απλά έχω άλλο θέμα και πραγματικά θέλω τη γνώμη σας) έχω τρομοκρατηθεί λιγάκι γιατί δεν ήξερε κανείς για τη ΜΤ που έκανα και φοβάμαι να εμφανιστώ στους φίλους μου..και κυρίως στη δουλειά μου όπου πρέπει να επιστρέψω στις 12/8..πως το αντιμετωπίσατε οι περισσότεροι από σαςι??? Πως σας αντιμετώπιζαν οι γνωστοί σας ειδικά στην αρχή??? Galan μετά από πόσες μέρες ήσουν "κυκλοφορίσιμος"?
Εχω πανικοβληθεί πραγματικά γιατί είναι η πρώτη φορά που έκανα ΜΤ και γενικά είχα τις αμφιβολίες μου εξ αρχής..

εγώ φίλε έκανα ακριβώς πριν 3 βδομάδες 3000 grafts.σκέψου ακόμα δε βγαίνω μέρα έξω :p έχουνε ψιλοφύτγει βέβαιαμόνο λήπτρια έχει κτ κρούστες μικρές αλλά δε τις ζορίζω.στην δότρια στις 14 μέρες δε φαίνεταια τπτ.κα΄νε ένα θρεντ ν τ πουμε στο δικό σου όμως μη χαλάμε το θρεντ τ φίλου ;)
 

weznem

Well-Known Member
nisga είπε:
Καλήσπέρα σε όλους και σε σένα Galan εύχομαι καλή συνέχεια με τα αποτελέσματά σου..μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..χθες τελείωσα με τη διαδικασία της μεταμόσχευσης (FUE-2500 grafts) στην HDC..(θα ανεβάσω φωτό σύντομα απλά έχω άλλο θέμα και πραγματικά θέλω τη γνώμη σας) έχω τρομοκρατηθεί λιγάκι γιατί δεν ήξερε κανείς για τη ΜΤ που έκανα και φοβάμαι να εμφανιστώ στους φίλους μου..και κυρίως στη δουλειά μου όπου πρέπει να επιστρέψω στις 12/8..πως το αντιμετωπίσατε οι περισσότεροι από σαςι??? Πως σας αντιμετώπιζαν οι γνωστοί σας ειδικά στην αρχή??? Galan μετά από πόσες μέρες ήσουν "κυκλοφορίσιμος"?
Εχω πανικοβληθεί πραγματικά γιατί είναι η πρώτη φορά που έκανα ΜΤ και γενικά είχα τις αμφιβολίες μου εξ αρχής..

μην αφηνεις τα κομπλεξ των αλλων να γινουν δικες σου φοβιες φιλε..δυστυχως, ετσι ζουν οι περισσοτεροι γινε μια εξαίρεση που θα σε κανει να απολαμβανεις οτιδηποτε κανεις, επειδη δεν θα σε νοιαζει τι λενε οι αλλοι αλλα το τι θες εσυ... εκανες κατι που ηθελες να χαιρεσαι που θα βγαλεις μαλλακια και θα εχεις μια καλυτερη εικονα στον καθρεφτη... τους κομπλεξικους μιζερους ανθρωπους αστους να σκουζουν..οταν δεν σε αγγιζουν αυτα που λενε να ξερεις οτι χαλιουνται πολυ... επισης μην ξεχνας οτι αυτος που θελει να βρει κατι να πει για εσενα με τον εναν η τον αλλον τροπο θα βρει να πει την μαλακια του- κακια του... εν ολιγοις γραφοτυς ρε φιλε στα π@π@ρια σου κρατα την γνωμη ανθρωπων που μετρανε για εσενα.. αυτοι μια ζωη δυστυσμενοι θα ειναι..θα ζουνε με τις ζωες των αλλων... φιλικα και καλα αποτελεσματα!!!
εγω προσωπικα σε τετοιυς τυπους θα το διατυμπανιζα και ολας αν χρειαζοταν εκανα μεταμοσχευση ρε!!!αρχιστε το σκαψιμο τωρα.. :beach:
 

galan

New Member
nisga είπε:
Καλήσπέρα σε όλους και σε σένα Galan εύχομαι καλή συνέχεια με τα αποτελέσματά σου..μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..χθες τελείωσα με τη διαδικασία της μεταμόσχευσης (FUE-2500 grafts) στην HDC..(θα ανεβάσω φωτό σύντομα απλά έχω άλλο θέμα και πραγματικά θέλω τη γνώμη σας) έχω τρομοκρατηθεί λιγάκι γιατί δεν ήξερε κανείς για τη ΜΤ που έκανα και φοβάμαι να εμφανιστώ στους φίλους μου..και κυρίως στη δουλειά μου όπου πρέπει να επιστρέψω στις 12/8..πως το αντιμετωπίσατε οι περισσότεροι από σαςι??? Πως σας αντιμετώπιζαν οι γνωστοί σας ειδικά στην αρχή??? Galan μετά από πόσες μέρες ήσουν "κυκλοφορίσιμος"?
Εχω πανικοβληθεί πραγματικά γιατί είναι η πρώτη φορά που έκανα ΜΤ και γενικά είχα τις αμφιβολίες μου εξ αρχής..
γεια σου φιλε μου. εγω το ειχα πει στους ποιο κοντινους φιλους μου και στην δουλεια ειχα καπελο της περισσοτερες ωρες και οταν με ρωτουσαν, ελεγα οτι κανω μια θεραπεια για τα μαλλια,περισσοτερο για να μην με αρχισουν της χαζες ερωτησεις. μεχρι 12/8 θα εισαι μια χαρα πες οτι τα κουρεψες κοντα και την αλλη μερα δεν θα σε ρωταει κανενας.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ειναι οτι σε 6 μηνες περιπου θα ΕΧΕΙΣ ΜΑΛΛΙΑ. αφου το εχεις κανει ηδη εχει αρχισει η αντιστροφη μετρηση.
αντε καλα αποτελεσματα που ειναι σιγουρο οτι θα τα εχεις.


krhtikos21 είπε:
nisga είπε:
Καλήσπέρα σε όλους και σε σένα Galan εύχομαι καλή συνέχεια με τα αποτελέσματά σου..μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..χθες τελείωσα με τη διαδικασία της μεταμόσχευσης (FUE-2500 grafts) στην HDC..(θα ανεβάσω φωτό σύντομα απλά έχω άλλο θέμα και πραγματικά θέλω τη γνώμη σας) έχω τρομοκρατηθεί λιγάκι γιατί δεν ήξερε κανείς για τη ΜΤ που έκανα και φοβάμαι να εμφανιστώ στους φίλους μου..και κυρίως στη δουλειά μου όπου πρέπει να επιστρέψω στις 12/8..πως το αντιμετωπίσατε οι περισσότεροι από σαςι??? Πως σας αντιμετώπιζαν οι γνωστοί σας ειδικά στην αρχή??? Galan μετά από πόσες μέρες ήσουν "κυκλοφορίσιμος"?
Εχω πανικοβληθεί πραγματικά γιατί είναι η πρώτη φορά που έκανα ΜΤ και γενικά είχα τις αμφιβολίες μου εξ αρχής..

εγώ φίλε έκανα ακριβώς πριν 3 βδομάδες 3000 grafts.σκέψου ακόμα δε βγαίνω μέρα έξω :p έχουνε ψιλοφύτγει βέβαιαμόνο λήπτρια έχει κτ κρούστες μικρές αλλά δε τις ζορίζω.στην δότρια στις 14 μέρες δε φαίνεταια τπτ.κα΄νε ένα θρεντ ν τ πουμε στο δικό σου όμως μη χαλάμε το θρεντ τ φίλου ;)
καλο καλοκαιρι φιλε μου και πανω απο ολα καλα αποτελεσματα να εχεις και να ξερεις οτι το ευχομαι πραγματικα. αρχισε να βγενεις βρε,εγω ειχα οργωσει ολη την κυπρο, δεν ηθελα να ειμαι γουλι αλλα αφου ημουν επρεπε θελω δεν θελω να το δω αλλιως.


weznem είπε:
nisga είπε:
Καλήσπέρα σε όλους και σε σένα Galan εύχομαι καλή συνέχεια με τα αποτελέσματά σου..μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..χθες τελείωσα με τη διαδικασία της μεταμόσχευσης (FUE-2500 grafts) στην HDC..(θα ανεβάσω φωτό σύντομα απλά έχω άλλο θέμα και πραγματικά θέλω τη γνώμη σας) έχω τρομοκρατηθεί λιγάκι γιατί δεν ήξερε κανείς για τη ΜΤ που έκανα και φοβάμαι να εμφανιστώ στους φίλους μου..και κυρίως στη δουλειά μου όπου πρέπει να επιστρέψω στις 12/8..πως το αντιμετωπίσατε οι περισσότεροι από σαςι??? Πως σας αντιμετώπιζαν οι γνωστοί σας ειδικά στην αρχή??? Galan μετά από πόσες μέρες ήσουν "κυκλοφορίσιμος"?
Εχω πανικοβληθεί πραγματικά γιατί είναι η πρώτη φορά που έκανα ΜΤ και γενικά είχα τις αμφιβολίες μου εξ αρχής..

μην αφηνεις τα κομπλεξ των αλλων να γινουν δικες σου φοβιες φιλε..δυστυχως, ετσι ζουν οι περισσοτεροι γινε μια εξαίρεση που θα σε κανει να απολαμβανεις οτιδηποτε κανεις, επειδη δεν θα σε νοιαζει τι λενε οι αλλοι αλλα το τι θες εσυ... εκανες κατι που ηθελες να χαιρεσαι που θα βγαλεις μαλλακια και θα εχεις μια καλυτερη εικονα στον καθρεφτη... τους κομπλεξικους μιζερους ανθρωπους αστους να σκουζουν..οταν δεν σε αγγιζουν αυτα που λενε να ξερεις οτι χαλιουνται πολυ... επισης μην ξεχνας οτι αυτος που θελει να βρει κατι να πει για εσενα με τον εναν η τον αλλον τροπο θα βρει να πει την μαλακια του- κακια του... εν ολιγοις γραφοτυς ρε φιλε στα π@π@ρια σου κρατα την γνωμη ανθρωπων που μετρανε για εσενα.. αυτοι μια ζωη δυστυσμενοι θα ειναι..θα ζουνε με τις ζωες των αλλων... φιλικα και καλα αποτελεσματα!!!
εγω προσωπικα σε τετοιυς τυπους θα το διατυμπανιζα και ολας αν χρειαζοταν εκανα μεταμοσχευση ρε!!!αρχιστε το σκαψιμο τωρα.. :beach:
100 like. αν μπορεις να το δεις ετσι το πραγμα ακομη καλυτερα,τι αλλο να πει κανεις,νομιζω το παλικαρι εγραψε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Galan φιλε αμα εισαι απο Θεσνικη βεβαιως και να συναντηθουμε και οποιο αλλο παιδι θελει δεν εχω προβλημα.Τωρα εισαι στους 6 μηνες.Πιστευω στο 10-12 μηνες θα δεις ακομη μια διαφορα στην ποιοτητα και στο καλυτερο στρωσιμο του μαλλιου.Εμενα απο τους 6 μηνες μετα τον 10 μηνα εστρωναν καλυτερα.
Δεν ξερω αν βοηθησε κ η φινα τοσο που περνω.


Ρε παιδια και απευθηνομαι στο φιλο nisga...
Σταματηστε να εχετε κομπλεξ,εξαλου βαζετε αληθινα μαλλια δικα σας και οχι τριχες αλογου.Εδω οι γκομενες βαζουν βυζια,χειλια πλαστικα μεικ απ για να ειναι ομορφες ξοδευουν ενα καρο λεφτα και δεν εχουν κομπλεξ και θα εχουμε εμεις?Κομπλεξ ειχαμε φαλακροι θα το χουμε και με μαλλια?

Βρε ουστ απο εδω η ψυχολογια μας να ειναι καλα.Ο κοσμος μια ζωη θα λεει για οτιδηποτε.Πρεπει να μαστε και περηφανοι που καναμε κατι για τον ευατο μας γιατι εξαλου ξοδευουμε και λεφτα σε ενα σωρο μαλκιες.(οχι οτι ειναι και φθηνη η μεταμοσχευση)

Οσο και να το κανουμε παντα στην κολοζωη μας μετραει πρωτα η εξωτερικη εμφανιση για να σε προσελκυσει ενα γκομενακι,οσο και καλος χαρακτηρας και να εισαι για να σε πλησιασει καποια πιο ευκολα παιζει ρολο αν οχι τοσο το ντυσιμο,το μαλλι ναι.
Εμενα η πρωην μου κοπελα με ειδε στα 24 και με ερωτευτηκε λογο του φευγατου μαλλιου που ειχα.Τι εγινε στη πορεια???Ε καταληξαμε να εχουμε 7 χρονια σχεση,εαν ομως ημουν Ραφλας σιγουρα ουτε θα την ηξερα την κοπελα.
Δεν λεω οτι κι οι φαλακροι ειναι ασχημοι και σε πολλους παει αλλα οπως και να το κανουμε οσο και καλη καρδια να εχεις οσο και μπλα μπλα να εχεις δεν παυει να εχεις μεγαλυτερα ποσοστα σε μια κοπελα που θα αποδειχτει να ειναι και καλη κοπελα στην πορεια απο ενα καλο λουκ.

Θα με πειτε τωρα οσες γκομενες κοιτανε τα μαλλια ειναι ηλιθιες,δυστυχως ειναι ολες ηλιθιες αλλα και εμεις δεν θα μεινουμε με την Πουτ... στο χερι.
Εδω και 2 χρονια χωρισα και με πηρε απο κατω παρα πολυ,Εδω και 4 μηνες βλεπω αισθητη διαφορα στις κατακτησεις μου και δεν ειναι η ιδεα μου.Ειμαι 34 ετων και νιωθω παλι 24 γιατι βλεπω να με προσελκυουν Κοριτσια 18-19 ετων και παλι μη σας πω και πιο μικρες και μας βαλουν και μεσα.
Δυστυχως ετσι ειναι τα πραματα και οι πιο πολλοι σιγουρα μας ενδιαφερει και το αλλο φυλλο και κανουμε οτι κανουμε.


ΞΕΧΑΣΑ και κατι ακομη,Αφηστε μουσι Παπα και tattoo στα χερια..Εχουμε μεγαλυτερες πιθανοτητες ακομη.


ΞΕΧΑΣΑ και κατι ακομη,Αφηστε μουσι Παπα και tattoo στα χερια..Εχουμε μεγαλυτερες πιθανοτητες ακομη.
 

krhtikos21

Member
John_John1 είπε:
Galan φιλε αμα εισαι απο Θεσνικη βεβαιως και να συναντηθουμε και οποιο αλλο παιδι θελει δεν εχω προβλημα.Τωρα εισαι στους 6 μηνες.Πιστευω στο 10-12 μηνες θα δεις ακομη μια διαφορα στην ποιοτητα και στο καλυτερο στρωσιμο του μαλλιου.Εμενα απο τους 6 μηνες μετα τον 10 μηνα εστρωναν καλυτερα.
Δεν ξερω αν βοηθησε κ η φινα τοσο που περνω.


Ρε παιδια και απευθηνομαι στο φιλο nisga...
Σταματηστε να εχετε κομπλεξ,εξαλου βαζετε αληθινα μαλλια δικα σας και οχι τριχες αλογου.Εδω οι γκομενες βαζουν βυζια,χειλια πλαστικα μεικ απ για να ειναι ομορφες ξοδευουν ενα καρο λεφτα και δεν εχουν κομπλεξ και θα εχουμε εμεις?Κομπλεξ ειχαμε φαλακροι θα το χουμε και με μαλλια?

Βρε ουστ απο εδω η ψυχολογια μας να ειναι καλα.Ο κοσμος μια ζωη θα λεει για οτιδηποτε.Πρεπει να μαστε και περηφανοι που καναμε κατι για τον ευατο μας γιατι εξαλου ξοδευουμε και λεφτα σε ενα σωρο μαλκιες.(οχι οτι ειναι και φθηνη η μεταμοσχευση)

Οσο και να το κανουμε παντα στην κολοζωη μας μετραει πρωτα η εξωτερικη εμφανιση για να σε προσελκυσει ενα γκομενακι,οσο και καλος χαρακτηρας και να εισαι για να σε πλησιασει καποια πιο ευκολα παιζει ρολο αν οχι τοσο το ντυσιμο,το μαλλι ναι.
Εμενα η πρωην μου κοπελα με ειδε στα 24 και με ερωτευτηκε λογο του φευγατου μαλλιου που ειχα.Τι εγινε στη πορεια???Ε καταληξαμε να εχουμε 7 χρονια σχεση,εαν ομως ημουν Ραφλας σιγουρα ουτε θα την ηξερα την κοπελα.
Δεν λεω οτι κι οι φαλακροι ειναι ασχημοι και σε πολλους παει αλλα οπως και να το κανουμε οσο και καλη καρδια να εχεις οσο και μπλα μπλα να εχεις δεν παυει να εχεις μεγαλυτερα ποσοστα σε μια κοπελα που θα αποδειχτει να ειναι και καλη κοπελα στην πορεια απο ενα καλο λουκ.

Θα με πειτε τωρα οσες γκομενες κοιτανε τα μαλλια ειναι ηλιθιες,δυστυχως ειναι ολες ηλιθιες αλλα και εμεις δεν θα μεινουμε με την Πουτ... στο χερι.
Εδω και 2 χρονια χωρισα και με πηρε απο κατω παρα πολυ,Εδω και 4 μηνες βλεπω αισθητη διαφορα στις κατακτησεις μου και δεν ειναι η ιδεα μου.Ειμαι 34 ετων και νιωθω παλι 24 γιατι βλεπω να με προσελκυουν Κοριτσια 18-19 ετων και παλι μη σας πω και πιο μικρες και μας βαλουν και μεσα.
Δυστυχως ετσι ειναι τα πραματα και οι πιο πολλοι σιγουρα μας ενδιαφερει και το αλλο φυλλο και κανουμε οτι κανουμε.


ΞΕΧΑΣΑ και κατι ακομη,Αφηστε μουσι Παπα και tattjohnjohnoo στα χερια..Εχουμε μεγαλυτερες πιθανοτητες ακομη.


ΞΕΧΑΣΑ και κατι ακομη,Αφηστε μουσι Παπα και tattoo στα χερια..Εχουμε μεγαλυτερες πιθανοτητες ακομη.





ωραίος ρε johnjohn!! πες τα!!μακάρι να μαστε καλά με μαλλιά να παίζουμε μπάλα με τα γκομενάκια!! ;)
 

nisga

New Member
John_John1 είπε:
Galan φιλε αμα εισαι απο Θεσνικη βεβαιως και να συναντηθουμε και οποιο αλλο παιδι θελει δεν εχω προβλημα.Τωρα εισαι στους 6 μηνες.Πιστευω στο 10-12 μηνες θα δεις ακομη μια διαφορα στην ποιοτητα και στο καλυτερο στρωσιμο του μαλλιου.Εμενα απο τους 6 μηνες μετα τον 10 μηνα εστρωναν καλυτερα.
Δεν ξερω αν βοηθησε κ η φινα τοσο που περνω.


Ρε παιδια και απευθηνομαι στο φιλο nisga...
Σταματηστε να εχετε κομπλεξ,εξαλου βαζετε αληθινα μαλλια δικα σας και οχι τριχες αλογου.Εδω οι γκομενες βαζουν βυζια,χειλια πλαστικα μεικ απ για να ειναι ομορφες ξοδευουν ενα καρο λεφτα και δεν εχουν κομπλεξ και θα εχουμε εμεις?Κομπλεξ ειχαμε φαλακροι θα το χουμε και με μαλλια?

Βρε ουστ απο εδω η ψυχολογια μας να ειναι καλα.Ο κοσμος μια ζωη θα λεει για οτιδηποτε.Πρεπει να μαστε και περηφανοι που καναμε κατι για τον ευατο μας γιατι εξαλου ξοδευουμε και λεφτα σε ενα σωρο μαλκιες.(οχι οτι ειναι και φθηνη η μεταμοσχευση)

Οσο και να το κανουμε παντα στην κολοζωη μας μετραει πρωτα η εξωτερικη εμφανιση για να σε προσελκυσει ενα γκομενακι,οσο και καλος χαρακτηρας και να εισαι για να σε πλησιασει καποια πιο ευκολα παιζει ρολο αν οχι τοσο το ντυσιμο,το μαλλι ναι.
Εμενα η πρωην μου κοπελα με ειδε στα 24 και με ερωτευτηκε λογο του φευγατου μαλλιου που ειχα.Τι εγινε στη πορεια???Ε καταληξαμε να εχουμε 7 χρονια σχεση,εαν ομως ημουν Ραφλας σιγουρα ουτε θα την ηξερα την κοπελα.
Δεν λεω οτι κι οι φαλακροι ειναι ασχημοι και σε πολλους παει αλλα οπως και να το κανουμε οσο και καλη καρδια να εχεις οσο και μπλα μπλα να εχεις δεν παυει να εχεις μεγαλυτερα ποσοστα σε μια κοπελα που θα αποδειχτει να ειναι και καλη κοπελα στην πορεια απο ενα καλο λουκ.

Θα με πειτε τωρα οσες γκομενες κοιτανε τα μαλλια ειναι ηλιθιες,δυστυχως ειναι ολες ηλιθιες αλλα και εμεις δεν θα μεινουμε με την Πουτ... στο χερι.
Εδω και 2 χρονια χωρισα και με πηρε απο κατω παρα πολυ,Εδω και 4 μηνες βλεπω αισθητη διαφορα στις κατακτησεις μου και δεν ειναι η ιδεα μου.Ειμαι 34 ετων και νιωθω παλι 24 γιατι βλεπω να με προσελκυουν Κοριτσια 18-19 ετων και παλι μη σας πω και πιο μικρες και μας βαλουν και μεσα.
Δυστυχως ετσι ειναι τα πραματα και οι πιο πολλοι σιγουρα μας ενδιαφερει και το αλλο φυλλο και κανουμε οτι κανουμε.


ΞΕΧΑΣΑ και κατι ακομη,Αφηστε μουσι Παπα και tattoo στα χερια..Εχουμε μεγαλυτερες πιθανοτητες ακομη.


ΞΕΧΑΣΑ και κατι ακομη,Αφηστε μουσι Παπα και tattoo στα χερια..Εχουμε μεγαλυτερες πιθανοτητες ακομη.





χαχαχαχαχαχ...αυτό με το μούσι Παπά και το tattoo στα χέρια έγραψε..all for the pussy!!!
 

edyuser1

Active Member
nisga είπε:
Καλήσπέρα σε όλους και σε σένα Galan εύχομαι καλή συνέχεια με τα αποτελέσματά σου..μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..χθες τελείωσα με τη διαδικασία της μεταμόσχευσης (FUE-2500 grafts) στην HDC..(θα ανεβάσω φωτό σύντομα απλά έχω άλλο θέμα και πραγματικά θέλω τη γνώμη σας) έχω τρομοκρατηθεί λιγάκι γιατί δεν ήξερε κανείς για τη ΜΤ που έκανα και φοβάμαι να εμφανιστώ στους φίλους μου..και κυρίως στη δουλειά μου όπου πρέπει να επιστρέψω στις 12/8..πως το αντιμετωπίσατε οι περισσότεροι από σαςι??? Πως σας αντιμετώπιζαν οι γνωστοί σας ειδικά στην αρχή??? Galan μετά από πόσες μέρες ήσουν "κυκλοφορίσιμος"?
Εχω πανικοβληθεί πραγματικά γιατί είναι η πρώτη φορά που έκανα ΜΤ και γενικά είχα τις αμφιβολίες μου εξ αρχής..

ρε φιλε ποσο εδωσες για 2500 grafts? γιατι και εγω ενδιαφερομαι
 

nisga

New Member
7500 μετά από μία προσφορά που μου έκαναν (3 ευρώ/τριχοθυλάκιο για FUE).

edyuser1 είπε:
nisga είπε:
Καλήσπέρα σε όλους και σε σένα Galan εύχομαι καλή συνέχεια με τα αποτελέσματά σου..μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..χθες τελείωσα με τη διαδικασία της μεταμόσχευσης (FUE-2500 grafts) στην HDC..(θα ανεβάσω φωτό σύντομα απλά έχω άλλο θέμα και πραγματικά θέλω τη γνώμη σας) έχω τρομοκρατηθεί λιγάκι γιατί δεν ήξερε κανείς για τη ΜΤ που έκανα και φοβάμαι να εμφανιστώ στους φίλους μου..και κυρίως στη δουλειά μου όπου πρέπει να επιστρέψω στις 12/8..πως το αντιμετωπίσατε οι περισσότεροι από σαςι??? Πως σας αντιμετώπιζαν οι γνωστοί σας ειδικά στην αρχή??? Galan μετά από πόσες μέρες ήσουν "κυκλοφορίσιμος"?
Εχω πανικοβληθεί πραγματικά γιατί είναι η πρώτη φορά που έκανα ΜΤ και γενικά είχα τις αμφιβολίες μου εξ αρχής..

ρε φιλε ποσο εδωσες για 2500 grafts? γιατι και εγω ενδιαφερομαι


Galan και στους υπόλοιπους που έχουν κάνει μεταμόσχευση..πόσο γρήγορα έπεσαν τα μεταμοσχευμένα μαλλιά? παίζει κάποιο ρόλο? Σε κάποιο άλλο thread το είχα ξαναδεί αλλά δεν μπορώ να το εντοπίσω. Επίσης όσον αφορά τις οδηγίες. Γενικά πέρα από τον ήλιο και τα αγγίγματα τι άλλο πρόσεχες?? Δηλαδή άλλαξες κάτι στον τρόπο ζωής σου? πχ αλκοολ ξενύχτια, κάπνισμα κλπ? και ειδικά μετά το κρίσιμο 10ήμερο?
 
Μπλουζα