Galan, fue, 2520 grafts, 17-18/1/2013

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αξιζει φιλε vayero.απο κει και περα ειναι το οικομονικο.
βαλε καμια φωτο να δουμε την κατασταση σου που βρισκεται.Στη κυπρο ειναι η κλινικη.
 

vayero

Member
Θα βάλω φωτό αλλά για Κύπρο και γενικά εξωτερικό δεν μπορω να πάω ή τουλάχιστον το βλέπω δύσκολο εκτός αν πραγματικά Θα έχω αποτέλεσμα το βλέπουμε αλλά ποιος το εγγυάται ;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αποτελεσμα θα εχεις αλλα μπορεις να δεις εδω μεσα φωτο απο διαφορα παιδια οπως και τις δικες μου.
Τωρα απο κει και περα η δοτρια σου τι μπορει να προσφερει ακομη δεν ξερουμε γιατι βλεπω λες οτι εχεις κανει και 3 μεταμοσχευσεις.
 

vayero

Member
Σωστά, έχω ξανακάνει 3 φορές. Δεν ξέρω αν έχει άλλο. Πάντως έχουν φύγει όλα τα φυσικά και όσα απέμειναν πιστεύω ότι είναι μεταμοσχευμενα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
θυμασε μοσχευματα ποσα εβαλες στην καθε μια μεταμοσχευση?Ποσο πληρωσες και αν τις εκανες θεσνικη η αθηνα?και ποιες χρονολογιες?Ηλικια σου τωρα?
 

vayero

Member
Τώρα είμαι 34. Ολες Αθήνα έγιναν. Θα κοιτάξω κάποια χαρτιά που κράτησα και Θα σου πω αύριο ποσά ακριβώς έβαλα και Θα προσπαθήσω και για φωτό. Ευχαριστω πάντως για το ενδιαφέρον και την προθυμία σου να βοηθήσεις.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ανοιξε ενα δικο σου νημα και πες την ιστορια σου με φωτο κτλ.Για να μην βγαινουμε και εκτος θεματος εδω στου galan.
 

galan

New Member
Καλησπερα φιλοι μου. Εχω να μπω στο σαιτ μηνες λογο της κατάστασης στην ελλαδα. ουτε ορεξη ουτε χρονος.
Από εβδομαδα ομως θα βρω λιγο χρόνο για να βγαλω καινούργιες φωτογραφίες και να της ανεβάσω.
 

Typhoon

Member
Φίλε galan όποτε έχεις χρόνο κάνε ένα update να δούμε που βρίσκεσαι από άποψη αποτελέσματος!
 

Δημητρης38

Active Member
galan είπε:
Καλησπερα φιλοι μου. Εχω να μπω στο σαιτ μηνες λογο της κατάστασης στην ελλαδα. ουτε ορεξη ουτε χρονος.
Από εβδομαδα ομως θα βρω λιγο χρόνο για να βγαλω καινούργιες φωτογραφίες και να της ανεβάσω.

Φιλε μαλλον εχεις να μπεις στο σαιτ λογω του αποτελεσματος της μ/μ που εκανες και οτι πλεον δεν σε απασχολει το προβλημα που ειχες.

Σου κανανε φανταστικη δουλεια...
Ποιος Γιατρος σου εκανε την επεμβαση ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα