Elmajico, fue, 3350 grafts, 5-6/8/2013

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
tropheus είπε:
Ωραίο, ρεαλιστικό και ομοιόμορφο αποτέλεσμα elmajiko ...

Καλά αποτελέσματα και στην πρόσφατη επέμβαση σου!

εγω γιατι βλεπω καραμπαμ την μ/μ στην hairline? το καταλβαινω οτι κατι δεν παει καλα,οτι δεν ειναι κατι το φυσικο.. δεν ξερω, εμενα παντως δεν μου αρεσει η hairline..
 

elmajiko

Member
ROBOT είπε:
Ξεκάθαρο και αντικειμενικό αποτέλεσμα!!


Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια,
Όντως και εγώ είμαι πολύ ευχαριστημενος με το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα τόσο στην hairline όσο και στη καλυψη της ουλης με fue(πιστεύω οτι η ουλη εχει αναβαθμιστεί αρκετά αλλά έχει περιθώριο βελτίωσης, θα πρέπει να περιμένω μέχρι το πέρας του 12μηνου να δω αν βελτιωθεί περαιτερω)

Αν όχι ισως χρειαστεί μια επαναληψη με καμια 200grafts.

Θα δειξει ο χρόνος
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Μπράβο elmajiko πολύ καλές φωτογραφίες, το βρεγμένο μαλλί ειναι σίγουρα πιο αποκαλυπτικό, εγω αμα βγω έτσι θα έχω την μισή πυκνότητα, άλλοι πάλι λένε πως με βρεγμένο μαλλί δείχνουν καλύτερα. Φίλε weznem εγω δεν συμφωνώ με την άποψη σου, καλή μου φαίνεται η Hairline, στεγνά τίποτα δεν καταλαβαίνεις, άλλωστε βρεγμένα ειναι οτι χειρότερο μπορείς να κάνεις, και εκτός αυτού ο elmajiko είχε κάνει μια τραγική επέμβαση σε Ελληνικό χοιροστάσιο και του είχαν μαμήσει το κεφάλι και με την επέμβαση αυτή πύκνωσε μπροστά για να καλύψει το πρόβλημα. Αν λοιπόν υπάρχει κάτι κακό που λες και καλά κάνεις και το λες και σεβαστή η άποψη σου σαν κουρέας και εσύ, αναλογίσου τι κουβαλάει πίσω του πριν και πως ήταν πριν. Πάντως άλλος άνθρωπος. Βάλε μας ρε φιλε και την νεα σου μμ να δούμε, έχω περιέργεια τι ψάρια θα πιάσεις στο δύστροπο crown.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω πιστευω οτι δεν επρεπε να φαει Ban ο φιλος elmajiko αλλα οντως επρεπε να βαλει και καμια καλυτερη φωτο.Θα εξηγησω παρακατω το Γιατι.....

Tα υπαρχων μαμα μαλλια που ειχε μαζι με το αποτελεσμα (3350 grafts)και αφηνοντας τα λιγο μακρια εδωσε αυτο το δυνατο αποτελεσμα & εδεσε το γλυκο.
Κρινοντας παντα απο μενα που εβαλα 3400 αλλα σε πιο μεγαλυτερη εκταση.

Κατα ταλλα οσο αφορα τις φωτογραφιες:

Πρωτον: Ρε παιδια δε χρειαζεται να ειστε φωτογραφοι για να βγαλετε μια σωστη φωτογραφια.
Φωτογραφιες ΑΠΟΤΙ κινητο και να ειναι παραπλανει παρα πολυ την εικονα ακομη και με μια ψηφιακη,
αλλα το κινητο δεν το ΠΙΣΤΕΥΩ με τιποτα.
Μπορω να σας βγαλω 1000 φωτο και να φενομαι καλυτερος και απο τον elmajiko με κινητο ειδικα οταν τα αφησα και πολυ μακρια τα μαλλια.

Δευτερον: δεν ειναι και τοσο δυσκολο να πειτε να σας τραβηξει καποιος απο διαφορες γωνιες του κεφαλιου εαν δεν μπορειτε εσεις.Εκτος Αν κατι κρυβεται...

Τριτον: Επισης δεν νομιζω να ειναι δυσκολο να βγαζετε φωτογραφιες με διαφορους φωτισμους με φλας και χωρις φλας στο ιδιο σημειο για να καταλαβουμε τις διαφορες.
Φως ημερας,φως ηλιου,συννεφια,μεσα στο σπιτι. Τοσο δυσκολο ειναι? Bαριεστε?

Τεταρτον: Σας βαζω ενα παραδειγμα φωτο μου το μαλλι με χαμηλο φωτισμο και σε ευθεια για να δειτε ποσο τουμπανο φενεται.Εμ δεν ειναι το ιδιο οταν το κοιτας απο αεροπλανικο ματι.
Αυτη ειναι η φωτογραφικη μου μηχανη που τωρα κυκλοφορει με ουτε 100 ευρω 14megapixels
Αρα δεν χρειαζεται να χεις και καμια καμερα επαγγελματικη των 1500 ευρω.
Ο καθενας μας εχει μια τετοια μηχανη,καποιος φιλος,καποιος συγγενης.

Το κινητο για μενα ειναι ΑΚΥΡΟ.

Αυτα....Κατα ταλλα Εμενα μαρεσει παντως το μαλλι του elmajiko και ετσι πως το χτενιζει & αυτα περι φωτογραφιες τα λεω για ολους και οχι μονο για τον φιλο elmagiko.
 

Συνημμένα

  • Page1 (2).jpg
    Page1 (2).jpg
    836.1 KB · Προβολές: 534

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εμ πρεπει δηλαδη να αρχισει να κλειδωνει θεματα ο ΑΚΗΣ για να κουνηθουμε λιγο?
Οι φωτο που εβαλε τωρα ο elmajiko ειναι super,θα μπορουσε να αποφευχθει η παρεξηγηση.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Ακόμη και οι καλύτερες φωτογραφίες απο την καλύτερη μηχανή, όσο κοντά και να τραβηχτούν, μπορεί να παραπλανήσουν αν δεν ειναι η σωστή γωνία. Για δες κάτω δικές μου πριν την επέμβαση, στην πρώτη φαίνεται συμπαγές το μαλλί, στην σκυφτή όμως βλέπεις την γυμνή αλήθεια.


 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Nαι στη δευτερη φωτο μπορεις να καταλαβεις ενα μεγαλο ποσοστο το αποτελεσμα η το προβλημα που μπορει να εχει.
Βαση παντα και τις φωτογραφιες του (ΠΡΙΝ) τις μεταμοσχευσης.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

elmajiko

Member
Καλησπέρα, σας βάζω και ορισμένες ακόμη φωτογραφίες διάσπαρτες που έβγαλα την Κυριακή με βρεγμένο μαλλί που όπως καταλαβαίνεται εκεί φαίνεται στα χειρότερα του:










 

gkast

Active Member
elmajiko είπε:
Καλησπέρα, σας βάζω και ορισμένες ακόμη φωτογραφίες διάσπαρτες που έβγαλα την Κυριακή με βρεγμένο μαλλί που όπως καταλαβαίνεται εκεί φαίνεται στα χειρότερα του:










Ελα ρε elmajiko που εισαι ρε φίλε ....ωραία δουλεία τελικα είναι μάστορας ο γεωργίου το έχει !
 

elmajiko

Member
gkast είπε:
elmajiko είπε:
Καλησπέρα, σας βάζω και ορισμένες ακόμη φωτογραφίες διάσπαρτες που έβγαλα την Κυριακή με βρεγμένο μαλλί που όπως καταλαβαίνεται εκεί φαίνεται στα χειρότερα του:










Ελα ρε elmajiko που εισαι ρε φίλε ....ωραία δουλεία τελικα είναι μάστορας ο γεωργίου το έχει !


Ευχαριστω φιλε μου για τα καλα σου λογια...Μακαρι να παει και το crown ετσι....
 

prowler3

Member
Πολύ ωραίο το αποτέλεσμα σου φίλε elmajiko.
Σε τι ποσοστό είσαι ευχαριστημένος (τηρουμένων των αναλογιών) απο την εικόνα που έχεις;
Η ψυχολογία σου πως είναι;
 

Bouklas

Well-Known Member
Συγχαρητήρια καταρχάς και καλή εμφύτευση με την δεύτερη επέμβαση.
Το αποτέλεσμα σου είναι απλά φανταστικό και έχεις κλείσει μόλις 5 μήνες! Πλέον είσαι norwood 0 μπροστά!
 

Άκης

Administrator
elmajiko δεν χρειάζεται να βάζεις φωτογραφίες με βρεγμένο μαλλί, αν δεν το θέλεις φυσικά.
Ήθελα απλώς να ανεβάσεις 1-2 έτσι, για να μην υπάρχει θέμα με κάτι επιπλέον στο μαλλί σου.
Από εκεί και πέρα είσαι ελεύθερος να βάζεις ότι photo θέλεις.
 

Panos1982

Well-Known Member
weznem είπε:
εγω γιατι βλεπω καραμπαμ την μ/μ στην hairline? το καταλβαινω οτι κατι δεν παει καλα,οτι δεν ειναι κατι το φυσικο.. δεν ξερω, εμενα παντως δεν μου αρεσει η hairline..


sry gia ta greeklish eimai se ena laptop e3wterikou k den exei ellinika...
weznem mou aresei pou les tin gnwmi sou opoia ki an einai :)
wstoso apantaw edw gia na sou pw to e3is... an ennoeis tin pyknotita oti de sou aresei (giati o sxediasmos tis hairline einai arketa fysikos tha elega)...opote an ennoeis oti sou ftaiei i pyknotita k apo kei katalabaineis oti einai metamosxeusi auto to apotelesma kai de sou aresei, exw na pw oti auto einai ena klassiko apotelesma mias petyximenis epembasis...opote an de sou aresei to sygkekrimeno apotelesma tote an exeis skopo sto mellon na asxolitheis me metamosxeuseis kati analogo tha prepei na perimeneis....eidika ean exeis mauro malli opos o elmajiko...i genika an exeis efamilla xaraktiristika me auton...
 
Μπλουζα