Elmajico, fue, 3350 grafts, 5-6/8/2013

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gpeiraias

Member
malloumpas είπε:
Πείτε μου εσείς τώρα, υπάρχει περίπτωση ελληνική κλινική να κάνει τέτοιο αποτέλεσμα;

Εγώ παώ στοίχημα ότι αν ρωτήσουμε τα παιδιά που ανεβάζουν δικές του Μ/Μ απο την Δ$Ι θα πουν ότι το καταφέρνουν άνετα...:21m:
 

Gio

New Member
Εlmajiko πολύ καλός, μπράβο! Τα καλά αποτελέσματα πρέπει να αναγνωρίζονται απο όπου και απο αν προέρχονται. Σε ένα τόσο λεπτό θέμα όπως η τριχόπτωση, "οπαδικές συμπεριφορές" δεν χωράνε.
 

petrospap

Active Member
gpeiraias είπε:
malloumpas είπε:
Πείτε μου εσείς τώρα, υπάρχει περίπτωση ελληνική κλινική να κάνει τέτοιο αποτέλεσμα;

Εγώ παώ στοίχημα ότι αν ρωτήσουμε τα παιδιά που ανεβάζουν δικές του Μ/Μ απο την Δ$Ι θα πουν ότι το καταφέρνουν άνετα...:21m:

ακομα και κανα 2 που λετε οτι ειναι βαλτοι απο την d*i (που δεν νμζω να ειναι) δεν εχουν καλυτερα αποτελεσματα απο αυτο...not even close
 

malloumpas

New Member
Λίγο ακόμη να ρίξουν τις τιμές στην Κύπρο και οι δύο εταιρίες, θα είναι μονόδρομος για όποιον Ελληνα δεν θέλει ή δεν μπορεί να φύγει εκτός Ευρώπης για μτμ.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Και παλι μπραβο φιλε. Ευχαριστω για τις ευχες σου και μακαρι να μου πανε ολα καλα!! Καλη επιτυχια και στο νεο σου repair!!! Θα σε ζωγραφισει ο Μιχαλης. Κριμα μονο δεν προλαβα να σε δω κατω αλλα τουλαχιστον ειδα τον mouratidis και καταχαρηκα και με το δικο του αποτελεσμα. Παιδες στο χερι σας ειναι να παρετε καλυτερες τιμες. Πιεστε παζαρεψτε ευγενικα και αποφασιστικα. Εγω μεχρι και τελευταια μερα καταφερα να γλυτωσω 300 ευρω ασε που μου εβαλε ο ανθρωπος 500 γκραφτς παραπανω άπο την συμφωνια μας. Σε αντιθεση με αλλες κλινικες μεγαλες εχει μικρο σχημα και χαμηλα λειτουργικα εξοδα που του επιτρεπουν να ειναι πιο ευελικτος τιμολογιακα. Αλλα το βασικοτερο ειναι καλλιτεχνης και Ανθρωπος.
 

elmajiko

Member
Ευχαριστώ dance.
Άμα τύχει και έρθω Αθήνα θα σου τηλ για ενα καφέ.

Σου εύχομαι να ευχαριστηθεις και συ το ίδιο το αποτέλεσμα σου.
 

elmajiko

Member
Μια σημερινή με έντονο φωτισμό σε εσωτερικό χώρο.
 

Συνημμένα

  • collage_20140116163106600.jpg
    collage_20140116163106600.jpg
    1 MB · Προβολές: 602

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Ρε φιλε σε 5 μήνες είσαι έτσι???? Έχω πάθει πλακα!!!! magic ο elmagico! Καταπληκτικό αποτέλεσμα αδερφέ!
 
Μπλουζα