Dimitris50423, fue, 2300 grafts, 28/5/2015

dimitris50423

Well-Known Member
φυσικα και τον ρωτησα τον γιατρο πως τον εμαθαν στο εξωτερικο.. η απαντηση ηταν mouth to mouth. ρωτησα και τον Δανο και μου απαντησε οτι εκανε ενας φιλος του στον βεκρη και οτι για να κανει στη χωρα του επρεπε να δωσει για 2 συνεδριες 32000 crowns μου ειπε κατι τετοιο αν θυμαμαι καλα.. το οποιο σε ευρω δεν ξερω ποσο ειναι αλλα ειναι πολλα..
aeratos το σχεδιο οχι δεν το εφτιαξα εγω μου το εφτιαξε σε 30 δευτερα μετρωντας με χαρακα απο τα φρυδια μου μεχρι κροταφους και απο τη μυτη μεχρι στο μεσο του hairline το ζωγραφισε μου το εδειξε του ειπα οκ και τελος.
δεν μπορω να καταλαβω γιατι ακομα μερικοι κανουν στριπ οταν μπορεις να κανεις fue. (κοψιμο ραψιμο χαμογελα αιματα μονιμο σημαδι)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

βαγγελης

Active Member
Τώρα χρειάζεται υπομονή..Μετα τον πρώτο μήνα ειναι περίεργη περίοδος σου πέφτουν αρκετές και αναμένεις τη φυτρωση..Εγω σε αυτή τη φάση είμαι..
 

gkast

Active Member
tα αποτελεσματα του γιατρου δεν ειναι και ασχημα, μαλιστα μερικα ειναι και δυσκολα, γενικοτερα τα λες αξιοπρεπη, θα πω οτι συγκριτικα με την dhi μπορει να ειναι και εφαμμιλα
Πλάκα στην πλακα απο το στόμα μου...... ...μάλλον απο το πληκτρολογιο μου το πήρες...Αυτο ήθελα να ελεγα
 

aeratos28

Just aeratos
Πολύ ωραίο σχεδιο ρε φιλέ,μπράβο πάντως.ελπίζω να εχεις το καλυτερο δυνατό αποτέλεσμα και να είσαι χαρούμενος με το μαλλί σου..καλη φυτρωση να εχεις και υπομονή!
 

sadman73

Member
tα αποτελεσματα του γιατρου δεν ειναι και ασχημα, μαλιστα μερικα ειναι και δυσκολα, γενικοτερα τα λες αξιοπρεπη, θα πω οτι συγκριτικα με την dhi μπορει να ειναι και εφαμμιλα
Mαθητης στην d*i ηταν ο γιατρος!...καλη φυτρωση στο φιλο
 

dimitris50423

Well-Known Member
ευχαριστω aeratos. sadman καπου το εχω ακουσα ξανα αυτο για τον γιατρο.
το αποτελεσμα μεχρι τωρα μου αρεσει βγαινω ανετα εξω και το εχω πει σχεδον σε ολους τι εχω κανει.. νομιζω νιωθεις καλυτερα αν το πεις ειδικα αν εισαι ικανοποημενος απο το αποτελεσμα και αρεσει και στους αλλους.
περιμενω να δω αν θα πεσουν καποιες και ποσες θα πεσουν τον πρωτο μηνα. προς το παρον 12η μερα δεν βλεπω καποια αραιωση.
να αναφερω οτι ο Βεκρης κανει μονο fue οχι στριπ την θεωρει ξεπερασμενη μεθοδο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
taso θα απαντησω στο προηγουμενο μηνυμα σου για τη δοτρια περιοχη με φωτογραφιες που τραβηξε μολις τωρα ο αδερφος μου.. ειχα να δω την περιοχη απο την 2η μερα της επεμβασης δεν ηξερα πως ειναι πισω..
 

dimitris50423

Well-Known Member
http://s29.postimg.org/c5swrnqon/2015_06_09_22_05_50.jpg
http://s2.postimg.org/ybhpi7lcp/2015_06_09_22_05_56.jpg
http://s16.postimg.org/7k3teg6t1/2015_06_09_22_06_00.jpg
ρωτησα τον αδερφο μου πως ειναι πισω ρε γιατι οντως δεν το ειχα δει απο τοτε που ειχε τρυπουλες. μου λεει δεν φαινεται τιποτα χαχαχα.. τι κεφαλι ειναι αυτο που εχω τα επουλωσε ολα ακομη και τα κακαδακια εφυγαν. ελαχιστα εως καθολου εχουν μεινει.

ας βαλω και το πως ηταν την 1η 2η μερα ξανα
http://s17.postimg.org/i22yqixen/2015_05_29_23_12_14.jpg
http://s13.postimg.org/m3uhb4s1j/2015_05_29_19_45_08.jpg

υγ τωρα ειδα οτι φαινεται και ο σκυλακος μας να ξαπλωνει στον καναπε του.. ;-)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Δημητρη αν και λιγο καθυστερημενα σου ευχομαι ολοψυχα την καλυτερη δυνατη φυτρωση.
 

tasos33

Well-Known Member
αν κ λιγο σκοτεινες φαινεται οκ ..επισης φαινεται η καλη σου σοτρια..αν μπορεις βαλε κ μια φωτεινη να δουμε καλλιτερα..
 

dimitris50423

Well-Known Member
ηταν τις στιγμης η φωτογραφιες. σκοπευω να παρω καλυτερο κινητο γιατι με αυτο που εχω οι φωτογραφιες δεν βγαινουν καλες.. θα βγαλω αυριο φωτεινη απο πισω για να φανει πως εχει επουλωθει.
επισης στο crown που λετε δεν εχω αραιωση και δεν μπηκαν τριχοθ.
 

dimitris50423

Well-Known Member
13η μερα και ακομη δεν εχουν πεσει τριχουλες.. ελπιζω να μην πεσουν πολλες. αυριο θα ρωτησω σε φαρμακειο για βιοτινη 1000mg να βοηθησω να εχω καλο αποτελεσμα.. επισης απο το μηνα και μετα μου ειπε ο γιατρος μπορω να βαλω και δαφνελαιο..
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε φιλέ να σε ρωτησω.αλήθεια όμως..πραγματικα τώρα,έχει πόνο αυτή η διαδικασία?γιατί το σκεφτομαι να κάνω και με αγχωνει να σου πω την αληθεια
 

dimitris50423

Well-Known Member
σε καταλαβαινω φιλε μου που σε αγχωνει εμενα περισσοτερο με αγχωνε οχι ο πονος αλλα το να εχω κακο αποτελεσμα μετα και να νιωσω οτι εδωσα λεφτα και δεν ειχα αποτελεσμα.. λοιπον αν κανεις fue για στριπ δεν ξερω, ο μονος πονος που θα νιωσεις ειναι η ενεσουλα της αναισθησιας ο οποιος ειναι ανεκτος τιποτα το σπουδαιο. οπως οταν πας στον οδοντιατρο. μετα και στην εξαγωγη και στην τοποθετηση δεν ενιωσα τιποτα.. μιλουσα που και που με τον γιατρο και τις κοπελες χαλαρα.
μην βιαστεις για τη μμ.. οταν θα ερθει η ωρα θα εισαι σιγουρος οτι θες να το κανεις.. επισης ψαξε πολυ προσεχτικα το που θα την κανεις
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε σίγουρος είμαι.θα κάνω σίγουρα απλα ρωταω απο θέμα πόνου γιατί δεν έχω ιδέα ουτε απο αυτό που ειπες για την ένεση του οδοντιάτρου γιατί δεν έτυχε μέχρι τώρα ουτε αυτό να κάνω.χαχα! Οποτε καταλαβαίνεις
 

dimitris50423

Well-Known Member
καλα ρε ουτε σφραγισμα δοντιου δεν εχεις κανει? οχι για fue παλι που μιλαμε εγω δεν ενιωσα καθολου πονο. ενα τσιμπημα πισω και ενα μπροστα για την αναισθησια οπως σε τσιμπαει μελισσα να σου πω.. μη μοου πεις δεν σε εχει τσιμπησει ποτε μελισσα χαχαχα. μην σκεφτεσαι τον πονο. αν θυμαμαι καλα εχεις το θεμα σου στους κροταφους.
 
Μπλουζα