Derma roller 1,5mm μονο του.

lalakis

Active Member
Ναι τελείως σταματησε. Έψαξα στο ίντερνετ και βρήκα ότι είναι πολύ διαδεδομένα τα δερμαπεν στην Αμερική για την ανδρω γενετική αλωπεκια από δερματολογους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Yul Brynner

μαχητής κατά της φαλάκρας
καλυτερα 1 φορα την εβδομαδα.
παρολο που τωρα θα ειναι χωρις λοσιον ταυτοχρονα θα δεις καλυτερα αποτελεσματα απο πριν.
βαζεις λιγο πιεση στην συσκευη?

Βάζω πολλή πίεση αλλά το μόνο που βλέπω είναι 2-3 απειροελάχιστες κοκκινίλες όλες κι όλες. Περίεργο...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Βάζω πολλή πίεση αλλά το μόνο που βλέπω είναι 2-3 απειροελάχιστες κοκκινίλες όλες κι όλες. Περίεργο...
κανε μεταγραφη σε 2mm.
προσπαθησε να φτασεις αυτην την ενταση,και τοσο δουλευει...για λιγοτερο δεν ξερω
1604531_645191898853543_306010048_n.jpg
 

Yul Brynner

μαχητής κατά της φαλάκρας
κανε μεταγραφη σε 2mm.
προσπαθησε να φτασεις αυτην την ενταση,και τοσο δουλευει...για λιγοτερο δεν ξερω
Προβολή συνημμένου 8897

Omg! Το βλέπω μόνο και πονάω :)

Τώρα το πήρα ρε γμτ το 1,5mm, και έσκασα 30 ευρώ κιόλας γιατί δεν μπορούσα να το παραγγείλω από εξωτερικό (λόγω capital control). Θα συνεχίσω λίγο μ' αυτό και αν δω ότι δεν κάνει τίποτα, θα πάω αναγκαστικά σε 2mm...
 

geeorgee

Active Member
Αν κανεις σε στεγνο μαλλι δοκιμασε λιγο να ειναι βρεγμενο το δερμα πολυ καλυτερα
και σε πονο και σε ματωμα
 

werhart

New Member
Προτείνεται κάποιο σαμπουάν για την ξηροδερμια; Η θεραπεία βλέπω πως παει καλά, το μόνο θέμα είναι πως βλέπω ξηροδερμια.. Το βλέπει και κάποιος άλλος;;
 

lalakis

Active Member
K εγώ νιφαδες βγάζω. Head shoulders με zinc λέει ο καπα.σε τι οφείλεται η ξηροδερμια; στο ότι ξεφλουδιζει η επιδερμίδα απτο ρολαρισμα;
 

werhart

New Member
K εγώ νιφαδες βγάζω. Head shoulders με zinc λέει ο καπα.σε τι οφείλεται η ξηροδερμια; στο ότι ξεφλουδιζει η επιδερμίδα απτο ρολαρισμα;
Καπα εσύ τι λες; Και εγώ βλέπω ξηροδερμια.. Αλλά τα αποτελέσματα μου συνεχίζουν σταθερά και ανοδικά με αργούς ρυθμούς!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Καπα εσύ τι λες; Και εγώ βλέπω ξηροδερμια.. Αλλά τα αποτελέσματα μου συνεχίζουν σταθερά και ανοδικά με αργούς ρυθμούς!!
στο εξαμηνο κανει μια εξαρση η ξηροδερμια,ξεφλουδισμα ειναι δηλαδη αλλα μετα υποχωρει
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
δειτε και αυτο το βιντεο,μιλαει για την ερευνα...
εεεε οχι και 5 φορες πιο αποτελεσματικο:p 5πλασια διαρκεια ναι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paretto

Active Member
Είναι αποστειρωμενα τα ρολερ? Εχω ενα θεμα και δεν ψηνομαι να παρω οτι να ναι, θα ηθελα να ειναι αποστειρωμενο, εχετε να προτεινετε κατι;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Είναι αποστειρωμενα τα ρολερ? Εχω ενα θεμα και δεν ψηνομαι να παρω οτι να ναι, θα ηθελα να ειναι αποστειρωμενο, εχετε να προτεινετε κατι;
επειδη αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε,μπορεις να κανεις μονος σου εναν καλο καθαρισμο της συσκευης,οπως το βιντεο
 

BioMike

Member
Επειδη το ψαχνω συνεχεια το θεμα μηπως θα πρεπε να δοκιμασουμε και ενα dermapen γιατι απο οτι διαβαζω πιθανοτατα θα εχει καλυτερα αποτελεσματα και λιγοτερο πονο.Εχει να προτεινει κανεις καποιο συγκεκριμενο?
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για ποιο λόγο δεν στέλνουν? Έχω πάρει 2 φορές ρολλερ από κει και έστειλαν κανονικά...
 

lalakis

Active Member
Τσεκάρετο και μόνος σου να δεις ότι η επιλογή Ελλάδα δεν υπάρχει πια.μπορεις να μου προτείνεις καμία διέξοδο στο προβλημα; αμαζον;
 
kapa δευτερη φορα το κανω , γυρω στις 30 φορες το περασα με πιεση αλλα δε ματωσε παντου , μονο σε λιγα σημεια , δεν θα επρεπε να ματωνει παντου ?
επισης δεν νιωθω τον ιδιο πονο οπως πριν 7 μηνες που το ειχα ξεκινησει .
 
Μπλουζα