Derma roller 1,5mm μονο του.

DeGarmo

New Member
Πρόσεξα σήμερα ότι αυτές οι 'σχεδόν κανονικές τρίχες' όλο και αυξάνοντε σε όλη την -πρώην- hairline μου.Αυτές οι τρίχες δυναμώνουν με τον καιρό,πολλές από τις πρώτες που βγήκαν όταν ξεκίνησα το roller, πλέον έχουν γίνει κανονικές.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Πρόσεξα σήμερα ότι αυτές οι 'σχεδόν κανονικές τρίχες' όλο και αυξάνοντε σε όλη την -πρώην- hairline μου.Αυτές οι τρίχες δυναμώνουν με τον καιρό,πολλές από τις πρώτες που βγήκαν όταν ξεκίνησα το roller, πλέον έχουν γίνει κανονικές.
και σε εμενα αυξανονται σε ογκο.
εδω http://www.hairlossgr.com/threads/derma-roller-1-5mm-μονο-του.10024/page-13#post-146476
στην δευτερη φωτο μπορει να φαινεται μικρη η διαφορα του τοτε με το τωρα αλλα τωρα εχουν γινει διπλασια σε παχος και σε μηκος κατι που δεν φαινεται στον φακο.
εχει αρχισει να δενει ομοιομορφα με το υπολοιπο μαλλι
 

DeGarmo

New Member
και σε εμενα αυξανονται σε ογκο.
εδω http://www.hairlossgr.com/threads/derma-roller-1-5mm-μονο-του.10024/page-13#post-146476
στην δευτερη φωτο μπορει να φαινεται μικρη η διαφορα του τοτε με το τωρα αλλα τωρα εχουν γινει διπλασια σε παχος και σε μηκος κατι που δεν φαινεται στον φακο.
εχει αρχισει να δενει ομοιομορφα με το υπολοιπο μαλλι

Κάτι άλλο που πρόσεξα,οι θύλακες σε κάποια σημεία που ακόμη δεν έχει τρίχα είναι ποιό σκούροι,σαν κάτι μαυράκια κάτω από το δέρμα,είναι τέτοιες τρίχες που ακόμα δεν έχουν σκάσει μύτη,θέμα χρόνου να βγουν κ άλλες..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Κάτι άλλο που πρόσεξα,οι θύλακες σε κάποια σημεία που ακόμη δεν έχει τρίχα είναι ποιό σκούροι,σαν κάτι μαυράκια κάτω από το δέρμα,είναι τέτοιες τρίχες που ακόμα δεν έχουν σκάσει μύτη,θέμα χρόνου να βγουν κ άλλες..
αυτο το ειχα παρατηρησει την πρωτη φορα που τραυματιζα με αυτην την ενταση http://www.hairlossgr.com/threads/derma-roller-1-5mm-μονο-του.10024/
εχαν δημιουργηθει ποροι μεχρι πολυ χαμηλα,μιλαω για 3cm κατω.
μαλιστα ηταν τοσο εντονα που το ειχε προσεξει αλλο ατομο,εγω απλα πιστευα οτι αυθυποβάλλομαι μεχρι που το επηβεβαιωσε αλλο ατομο
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
βρηκα και μια φωτο του τοτε,που φαινονται καθαρα οι ποροι,ηταν πολυ εντονοι,τους εβλεπες ανετα και απο 1,5 μετρο μακρια
1618688_667900153249384_931346255_n.jpg
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Μπράβο Καπα!
Είναι όντως πολύ ενδιαφέρουσα έρευνα! Άντε και με ράστα όλοι μας!! :D:p
εχω και μια τριτη υποψια,οτι θα δουλεψει σε ολους.
το σαββατο θα τραυματισω ολο το κεφαλι απο κροταφους μεχρι μπιφτεκι.
θα σας δειξω με φωτο πως εφαρμοζουμε την κρεμα σε τι ποσοτητα και αν πονεσει εστω και ενας θα του δωσω πμ το τηλεφωνο μου να με βρισει.
σημερα τραυματισα ενα σημαδι στο σαγονι σε σημειο που μια ωρα μετα ετρεχε σαν πυον με αιμα μαζι,περασαν 3 ωρες και ειμαι ακομα μουδιασμενος σαν να εφαγα αναισθητικη ενεση σε οδοντιατρο.
οι αναισθητικες κρεμες κανουν φοβερη δουλεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Πόσο κοστίζει στο φαρμακείο. Η Emla kipro kanei 13eyrw
εχει 9,50 ευρω στα ελληνικα φαρμακεια,η emla και η xylocream ειναι ακριβως το ιδιο, μονο η μαρκα αλαζει,και οι δυο εχουν λιδοκα'ι'νη, πριλοκα'ι'νη σε περιεκτικοτητα 2,5%
 

lalakis

Active Member
Ρε καπά αυτοί οι πόροι δεν είναι τίποτα πληγες απτό Ρόλερ είναι αν είναι θα χαμέ βγάλει τριχες και εκει
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Ρε καπά αυτοί οι πόροι δεν είναι τίποτα πληγες απτό Ρόλερ είναι αν είναι θα χαμέ βγάλει τριχες και εκει
εννοειτε οτι δεν ειναι τιποτα,δεν ειναι ομως πληγες.
ειναι τα σημεια που υπηρχε τριχα και τωρα εχει ατροφησει.
ειναι θυλακες που απεβιωσαν
Υ.Γ.αν το προσεξεις καποια εχουν και χνουδακια
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Y πάρχουν ελπίδες γιαυτους τους φυλακες;
οχι,ισως να φτασουν μεχρι ενος σημειου να γινουν λεπτο χνουδι με παρα πολυ δυνατη θεραπεια αλλα δεν μπορουν να πανε περισσοτερο.
ειναι μεγαλη η διαδρομη
 

lalakis

Active Member
Πότε δε ξέρεις καπα. Εδώ εγώ είχα ακούσει ιστορία ενός γερου που χτύπησε στο καραφλα κεφάλι του και έβγαλε μαλλιά σκέψου αυτός θα είχε ανενεργους τους φυλακές 30 40 χρονια
 

poseidonas77

Well-Known Member
ρε σεις να πω κατι???επεσα σε κατι βιντεακια απο παρουσιασεις του κωτσαρελη σε καποια συνεδρια
και μιλουσε για τα πειραματα που εκανε με τους τραυματισμους (σε ποντικια) και τα αποτελεσματα ηταν θεαματικα....ισως εχουν σχεση ολλα αυτα που βλεπετε με το ρολερ...απλα πιστευω εαν ειχαμε τωρα ετοιμο εναν αναστολεα pgd2 και αυξηση της pge2 με καποιο οραλ η τοπικο θα βλεπαμε παπαδες απο το ρολερ..
 
Μπλουζα