Andy.k, fue, 2006 grafts, 9/12/2015

andy.k

Active member
αντυ σε ρωτησα κατι..αμα θες απαντας...
δεν μπορουσαν να πανε πανω απο 50??
ηταν οικονομικο το θεμα??
θενξ???

Φιλέ δε ζήτησα κάποια στάνταρ πυκνοτητα, αν και είμαι λάτρης των αριθμών...εφόσον δεν έχω μετρήσει διάμετρο τρίχας, ακόμα και να ήξερα πόσες τριχες/ graft θα εβγαζα, θα ήταν άκυρο να σχεδιάσω κάποιο πλάνο. Στη hairline πάντως βαλανε 160 grts περίπου σε μήκος περίπου 24cm...1,5 σειρά μόνο...δλδ περίπου 7 gts ανά γραμμικο
εκατοστό. Πιο πίσω τι να βάλω 60 δίτριχα τι να βάλω 40 τριτριχα...ίδιες τρίχες είναι...αυτό δε μετράει τελικά?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

poseidonas77

Well-Known Member
θενξ αντυ απλα εγω δεν τα παω καλα με τους αριθμους γιαυτο σε ρωτησα...
και συνηθως οι γιατροι κυριως στο εξωτερικο αναφερουν την αναμενομενη πυκνοτητα
παντως εαν πιασεις το 50ρικο πιστευω θα εχεις πολυ καλο αποτελεσμα..το illusion θα ειναι αρκετο να σου δινει μια καλη hairline...με δεδομενο οτι μπροστα εχεις μαλια για μια καλη βαση!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

andy.k

Active member
Ο cvial είναι δάσκαλος σε αυτά...δε περιμένω ωστόσο να πιάσω 50 γιατί όλο κ κάτι θα χαθεί από τα μαμά, όλο κ κάτι δε θα φυτρώσει...και με το 40 καλά είμαι...Πάντως για το στορυ απλά...όταν μου είχαν πει από Κύπρο για 3000 grafts μπροστά...δλδ κροτάφους και πίσω από το Τσουλούφι ΜΟΝΟ, που θα τα έβαζαν ρε παιδιά...δε θα ήταν πολύ επίφοβο...μιλάμε για 40cm2 περίπου που έχουν ήδη μαλλιά...δλδ θα πηγαινα για 80+ grafts/cm2? Και πίσω? Μπιφτέκι τελείως? Αν μη τι άλλο στην κλινική που πηγα, χωρίς να κάνω καμία υποδειξη, είδα μετα την επεμβαση το σχήμα της κοκκινίλας που σχεδιαζα να δω
, όσο καιρό το σκέφτομαι το πράγμα. Θα το ήθελα λίγο πιο πυκνό κ πίσω, αλλά να πω εγώ στον ειδικο να μπει επιθετικα ανάμεσα σε υφισταμενα μαλλια, τα οποια "ακουνε" πιθανως και σε θεραπειες (crown),ενώ ο ίδιος προτείνει συντηρητική
προσέγγιση και για ασφαλεστερο αποτελεσμα και για οικονομια grafts, νομίζω θα ήταν λάθος.
 

Bouklas

Well-Known Member
Παιδιά για να τα λέμε όλα με τ όνομα τους...εγώ κανονισα με την κοπέλα που είναι υπεύθυνη ότι θα κάνω με το β**ρη τη μμ...εν συνέχεια κάποια άλλη μερα μιλησα με το γιατρό για περίπου 15 λεπτά, χωρίς καμία χρέωση γτ ήθελα να δω με τι άνθρωπο έχω να κάνω. Με το
γιατρό ΔΕΝ συζήτησα πως θα
την κάνω μαζί του.

andy.k καλή επιτυχία εύχομαι και υπομονή!

Μπορείς να γράψεις συγκεκριμένα τι κανόνισες με την κοπέλα? Διότι όλοι με τον γιατρό την κάνουμε και συνήθως λίγα πράγματα κάνει, τα πιο σημαντικά όμως, εξαγωγή και ανοίγματα στην λήπτρια. Όλα τα υπόλοιπα οι βοηθοί τους.

Εάν όμως είχες κανονίσει εξαγωγή, ανοίγματα και τοποθέτηση από τον γιατρό και δεν έγινε έχεις δίκιο, όμως εδώ από αυτά που διαβάζω καταλαβαίνω πως δεν κανόνισες κάτι απλά ζήτησες κάτι. Έπρεπε να είχες μιλήσει με τον γιατρό όταν είχες την ευκαιρία. Από την κοπέλα προτού κάνεις μεταμόσχευση δεν είχες πάρει καμια απάντηση σε αυτό που ζήτησες?
 

andy.k

Active member
Φιλέ μπούκλα θα στα πω οπως ακριβώς έγιναν.
Α)Πηγα πρώτη συνάντηση και μου είπε ή κοπέλα: χρειάζεται μια συνεδρια περιπου 2000-2300 gts ανάλογα τη δοτρια, τιμή 3600 για β**ρή, 3000 για να μην είναι ο γιατρός( γτ κάποιες μέρες
λείπει εξωτερικό για
επεμβάσεις).
Β) Αφού έκανα και άλλες 2-3 συναντήσεις και αφού μιλησα και με το Δημήτρη την πήρα τηλ και της είπα πως θέλω να συναντηθω κ με το γιατρό να μου πει τη γνώμη του, και επίσης της είπα πως θέλω να κάνω με το γιατρό την διαδικασία και αν μπορεί να κάνει καλύτερη τιμή από το 3600. Της ανεφερα ότι γνωρίζω το Δημήτρη και μου είπε "οκ 3000 στρογγυλά για να την κανείς με τον ΤΑΣΟ" αυτολεξει. Γ)Πηγα λοιπόν βλέπω τον γιατρό,ρωταω την κοπελα τι χρωστάω για το ραντεβου, μου λέει τπτ, απλά παρε με να μου πεις αν κ ποτέ σε βολευει γτ ο γιατρός δεν είναι συνέχεια Ελλάδα...

Από όλο αυτό νομίζω έκανα σαφές ότι τον ίδιο ζήτησα και συμφωνηθηκε να μου την
κανει. Ήταν παρών δε λέω...αρκετή ώρα...έβγαλε κάποια μοσχεύματα είδε ότι ήταν πολύ ελαστική η δοτρια, έφυγε ξαναήρθε...όλα οκ...απλά άλλο νομίζω πως είχα ζητήσει...οκ μη το κάνουμε κ θέμα...το ανεφερα ως το μόνο μελανό σημείο που θα μπορούσε να επηρεάσει την ψυχολογια κάποιου, γτ κατά τ αλλά νομίζω ότι ή κοπέλα που έκανε την πολύ δουλειά, είναι
πρώτο χερι.
 

andy.k

Active member
Ή εξαγωγή είναι motorized και η τοποθέτηση με pen δεν έχει ανοίγματα...ξεκίνησε αυτός την εξαγωγή, μετα το πήρε η κοπέλα, βγαινανε εύκολα και έφυγε ο doc...γύρισε πριν την τοποθετηση,έκανε ένα πλάνο hairline και τι θα μπει που, συμφωνησαμε, έβαλε κάμποσα grafts να δει πως είναι ή ληπτρια, επέβλεψε την κοπέλα 5 λεπτά και μετά ερχόταν κάθε 30-40 λεπτά και τσεκαρε...χωρίς να διορθώνει (ευτυχώς)!
 

Δημητρης38

Active Member
απλά άλλο νομίζω πως είχα ζητήσει...οκ μη το κάνουμε κ θέμα...


Πραγματικα πιστευω οτι ειμαστε εντελως ηλιθιος λαος !!!

Ρε ανθρωπε του Θεου... κανεις μια συμφωνια με εναν Γιατρο...τον πληρωνεις ... κανεις επεμβαση με αλλον χωρις να τηρειται η συμφωνια που κανατε... και δεν θελεις να το κανουμε "εμεις" θεμα ?

Την γυναικα που σου εκανε την επεμβαση την ξερεις ?
Γνωριζεις τα αποτελεσματα της δουλειας της ?
Πως εισαι σιγουρος οτι σου εκανε πολυ καλη δουλεια και αισθανεσαι δικαιωμένος απο την εξελιξη των πραγματων ?

Δεν υπαρχουν αυτα που γινονται σε αυτη την χωρα ....
 

aeratos28

Just aeratos
ρε andy.k ......ε θα συμφωνησω απόλυτα με τον δημητρης 38 τώρα χωρίς 2η σκέψη!! καλά μιλάμε για φαουλαρα του γιατρού..αλλά και εσύ?? τι κανονισες ρε αγορινα???κοιτα οι φωτό δεν βοηθανε καθολου, το σχήμα μου αρέσει όπως έχουν φτιάξει hairline,αλλά θα σου πω καλύτερα μόλις μπουν καθαρές για να μπορώ να δω καλά τι τοποθέτηση έχει γίνει!!εγώ θα ΑΠΑΙΤΟΥΣΑ όλη την διαδικασία και εξαγωγή αλλά και τοποθέτηση να την κάνει ο "ΤΑΣΟΣ" όπως σου είπε και αυτή και μόνο..οι βοηθοί μόνο στο pen τα grafts και τίποτα άλλο..ποτέ θα έχεις τις φωτό τις καθαρές??
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Kαλη επυτιχια.
2000 grafts επρεπε μονο μπροστα να ριξεις και αργοτερα να ασχοληθεις με τα αλλα.
Κατα ταλλα μην σε λεω και εγω τα ιδια συνφωνω με τα παιδια/
 

andy.k

Active member
Καταρχάς φίλοι μου δεν αισθάνομαι δικαιωμένος με το αποτέλεσμα. Δικαιωμένος θα αισθανθώ όταν το αποτέλεσμα που προκύψει θα είναι αυτό που τελικά περίμενα. Επειδή μιλησα και με αλλά παιδιά που κάνανε την επέμβαση στην ίδια κλινική,προεκυψε το συμπέρασμα ότι το "χέρι" το έχει ή κοπέλα, και ο γιατρός το μυαλό. Μιλησα και με την υπεύθυνη και μεταξύ των άλλων της το ανεφερα και μου είπε ότι αυτό που εννοούσε ήταν να είναι ΚΑΙ ο γιατρός παρών, και όχι να τα κάνει όλα αυτός...και κάτι άλλο...καλά τα λέτε εσεις...πάω λοιπόν εγώ βλέπω το γιατρό, μου κάνει πλάνο, μου πετάει τις ενέσεις, αρχίζει να μου βγάζει τα grafts και ξαφνικά αναλαμβάνει ή κοπέλα, κάτι το οποίο ήξερα ότι θα συμβεί σίγουρα σε κάποιο ποσοστό...εσεις τι θα κάνατε? Θα σηκωνοσασταν για τσαμπουκα με τις γαζες? Όπως ειπα ερχόταν ανά τακτά διαστήματα, έλεγχε και κυρίως ΔΕΝ διόρθωνε...Αν ένιωθα ανασφάλεια θα επρατα αλλιώς... Δεν ενιωσα και δε το έκανα θέμα. Απλά το αναφέρω για να τα λέμε όλα!
 

andy.k

Active member
Επιπρόσθετα σε σημερινή συνομιλία με την υπεύθυνη της ανεφερα πως δε γνωρίζω τα αποτελέσματα της κοπέλας, και μου είπε πως η κοπελα είναι στην ομάδα του γιατρού σε όλα τα χειρουργεία. Ο γιατρός μάλλον ψιλοκουραστηκε ίσως. Παιδιά 7 ώρες κοπανημα θέλει κ φυσικές αντοχές. Δε μπορεί να τα κάνει αυτός όλα...δε θα το ήθελα κιόλας στη τελική. Τέλος πάντων...κριτής θα είναι το αποτέλεσμα, αλλά μη ξεχνάμε πως εριξα 2006 σε όλο το κεφάλι ε??? Δε περιμενω να γινω jhon jhon...Ειδωμεν...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Φιλέ μπούκλα θα στα πω οπως ακριβώς έγιναν.
Α)Πηγα πρώτη συνάντηση και μου είπε ή κοπέλα: χρειάζεται μια συνεδρια περιπου 2000-2300 gts ανάλογα τη δοτρια, τιμή 3600 για β**ρή, 3000 για να μην είναι ο γιατρός( γτ κάποιες μέρες
λείπει εξωτερικό για
επεμβάσεις).
Β) Αφού έκανα και άλλες 2-3 συναντήσεις και αφού μιλησα και με το Δημήτρη την πήρα τηλ και της είπα πως θέλω να συναντηθω κ με το γιατρό να μου πει τη γνώμη του, και επίσης της είπα πως θέλω να κάνω με το γιατρό την διαδικασία και αν μπορεί να κάνει καλύτερη τιμή από το 3600. Της ανεφερα ότι γνωρίζω το Δημήτρη και μου είπε "οκ 3000 στρογγυλά για να την κανείς με τον ΤΑΣΟ" αυτολεξει. Γ)Πηγα λοιπόν βλέπω τον γιατρό,ρωταω την κοπελα τι χρωστάω για το ραντεβου, μου λέει τπτ, απλά παρε με να μου πεις αν κ ποτέ σε βολευει γτ ο γιατρός δεν είναι συνέχεια Ελλάδα...

Από όλο αυτό νομίζω έκανα σαφές ότι τον ίδιο ζήτησα και συμφωνηθηκε να μου την
κανει. Ήταν παρών δε λέω...αρκετή ώρα...έβγαλε κάποια μοσχεύματα είδε ότι ήταν πολύ ελαστική η δοτρια, έφυγε ξαναήρθε...όλα οκ...απλά άλλο νομίζω πως είχα ζητήσει...οκ μη το κάνουμε κ θέμα...το ανεφερα ως το μόνο μελανό σημείο που θα μπορούσε να επηρεάσει την ψυχολογια κάποιου, γτ κατά τ αλλά νομίζω ότι ή κοπέλα που έκανε την πολύ δουλειά, είναι
πρώτο χερι.
Τώρα έχω καλύτερη άποψη σίγουρα. Αυτό με τις τιμές τι καινούργια πατέντα είναι? Φτηνή αν δεν είναι ο γιατρός πιο ακριβή αν θες να είναι? Αυτά δεν είναι ωραία πράγματα. Και επίσης αν εννοούν να είναι ενεργός με τον τρόπο που ήταν στην δικη σου μεταμόσχευση νομίζω πως αυτό είναι το αυτονόητο, δεν χρειάζεται να πληρώσεις extra τα αυτονόητα! Εσύ όμως δεν ζήτησες το στάνταρ αλλα κάτι πολύ παραπάνω.
 

Δημητρης38

Active Member
Επιπρόσθετα σε σημερινή συνομιλία με την υπεύθυνη της ανεφερα πως δε γνωρίζω τα αποτελέσματα της κοπέλας, και μου είπε πως η κοπελα είναι στην ομάδα του γιατρού σε όλα τα χειρουργεία. Ο γιατρός μάλλον ψιλοκουραστηκε ίσως. Παιδιά 7 ώρες κοπανημα θέλει κ φυσικές αντοχές. Δε μπορεί να τα κάνει αυτός όλα...δε θα το ήθελα κιόλας στη τελική. Τέλος πάντων...κριτής θα είναι το αποτέλεσμα, αλλά μη ξεχνάμε πως εριξα 2006 σε όλο το κεφάλι ε??? Δε περιμενω να γινω jhon jhon...Ειδωμεν...

Οπως σε ολες τις υπηρεσιες που λειτουργουν σε αυτο το κρατος... ετσι και στην συγκεκριμενη ολα πηγανε περιφημα.

Ο Γιατρος ηταν "ψιλο"κουρασμενος.
Η συμφωνια δεν τηρηθηκε.
Η επεμβαση εγινε.
Και ο ασθενης ειναι ικανοποιημενος.
--------------------
Αποδειξη σου κοψανε μεγαλε ?
 

andy.k

Active member
Αποδειξη σου κοψανε μεγαλε ?

Δημητρη θεωρώ ότι καταλαβες πως το " ο γιατρός ψιλοκουραστηκε" το είπα για πλάκα και όχι για να διξαιολογησω κάποιον που δε μου είναι και γνωστος στο κάτω κατω... Ωστόσο όντως
πιστεύω ότι θέλει καλή
φυσική κατάσταση το να
τρυπας με ακριβεια 7
ώρες κάποιον και ο Β****ης δεν είναι και crossfitας οκ...
Αυτό που μου είπε ή υπεύθυνη της κλινικής
εξαρχης στο πρώτο ραντεβού,
και το οποίο ήξερα άλλωστε,
είναι ότι ο Β***ης είναι
Ελλάδα και παρων-
συμμετεχων στα
χειρουργεία,το πολύ 7-8 μέρες
το μήνα. Τις υπόλοιπες δεν
είναι καν παρων, είναι
εξωτερικό και το χειρουργείο
το κάνει αποκλειστικα κάποια
άλλη ομαδα ΜΟΝΗ της. Εγώ επέλεξα να την κάνω με
το γιατρό και το γκρουπ του.
Οκ άλλο κατάλαβα εγώ ότι θα
γίνει και κάτι άλλο έγινε, δεν
έκανε όλη την εξαγωγή-
τοποθέτηση ο γιατρός, έκανε
το 1/5, είδε πως πάει και
παρέδωσε στην κοπέλα.
Ξαναήρθε, επέβλεψε, σχεδίασε,τοποθέτησε,
ξαναέφυγε. Ήταν ένα ακόμα
παιδί που έκανε χειρουργείο,στο οποίο ούτε κ
σε αυτό δεν ήταν μέσα όλη
την ωρα ο γιατρος, έγινε κάτι
αντίστοιχο όπως κ σε εμένα
όπως μου είπε την επόμενη
μέρα που ξαναπηγαμε για γαζες κλπ...

Όσο για τη δουλειά της
κοπέλας που ερωτηθην αν την ξέρω...φροντίσα στο
διάλειμμα, πριν την τοποθέτηση να τη ρώτησω
διακριτικά για δύσκολες
περιπτωσεις, και μου έδειξε
φωτός στο κινητό από
περιπτωσεις που είχε αναλάβει,με τεράστιο προβλημα και τους έβαλε από
αθλια δοτρια, στήθος κ γενια
και επαθα ευχάριστο σοκ από το αποτελεσμα...Τεσπα όπως
ειπα και σε παραπανω post, αρχικά ενοχλήθηκα, αλλά
στην πορεία δεν ενιωσα
καμία ανασφάλεια.

Πιο πολύ με πείραξε που έβαλε χέρι πάνω μου άτομο με το οποίο ΔΕΝ είχα μιλήσει προεπεμβατικα να δω τι ανθρωπος-περιπτωση είναι...

Και ρώτησα και κάτι
παραπάνω:
Τι να έκανα? Να εφευγα κ εγώ με τις γαζες κάθε φορά που έβγαινε έξω κ
ο γιατρός?

Το είπα ως σχολιο/παρατήρηση στην
υπεύθυνη την
επόμενη μερα...
"ΠΡΕΠΕΙ να
εξηγεις ακριβώς στον
ενδιαφερόμενο ποιος θα
κάνει και τι θα κάνει στο
χειρουργείο. Δεν υπάρχει κανένα όφελος από ασυνεννοησιες, τσαμπα μπορεί να χαλάσει την οποια φήμη σου."
Μου απάντησε ότι έχω δίκιο αλλά με διαβεβαίωσε ότι σε ακρίβεια και τριβή με την εξαγωγη/τοποθετηση 2/3 άτομα έχουν ξεπεράσει κατά πολύ το γιατρό, ο οποίος φυσικά είναι έμπειρος, λέει ποσά grafts και απο που να
βγουν, σχεδιάζει ποσά πως
και που θα μπουν κλπ...

Τέλος για να μη το
κουραζω...Απόδειξη μου
κοψανε όλο το ποσό 3000, ενώ
είχα πει οτι προκειμενου το αρχικο 3600 να γινει 3000 να μου κόψουν μια τυπική 100-200 ευρώ...Δε το ανεφερα ως θετικο γτ δε πηγα εκει για να παρω αποδειξη, για να παρω μαλλια πηγα...Για την
απόδειξη δεν επεμενα ουτε ανεφερα τπτ παρα μονο οταν ζητησα μειωση κοστους πριν 2 μηνες.Σκέψου με πήραν τηλ αφού είχα φύγει να μου πουν ότι την ξέχασα...
 

andy.k

Active member
Και επίσης ξαναλεω...ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. Γνωρίζετε πολύ καλά όλοι ότι αυτό θέλει κανένα 9 μηνο για να το πει κάποιος.
Σα κλινική ΝΑΙ είναι αξιοπρεπης, καθαρη. Από αυτό είμαι, από τη συνεννόηση ΟΧΙ γι αυτό και το ανεφερα άλλωστε...
Μήτσο περιμένω απάντηση πως θα το χειριζοσουν εσύ το θέμα την ΩΡΑ ΕΚΕΙΝΗ, ή οποίος άλλος φυσικά, να ξέρουν κ αλλά παιδιά τι να κάνουν σε αντίστοιχες περιπτωσεις.
 

dimitris50423

Well-Known Member
andy και σε εμενα εβγαλε και εβαλε γκραφτς μια κοπελα μαζι με το γιατρο. σε ποσοστο 40% η κοπελα και 60% ο β****ης. βγαλανε και εβαλαν και οι δυο.. ο β****ης εφτιαξε ολη τη hairline. ειναι σωστο να αλλαζει με μια κοπελα γιατι απο ενα σημειο και μετα με την κουραση ειναι σιγουρο οτι θα κανει λαθη και θα κοψει ταχυτητα με την οποια βγαζει τα μοσχευματα. ενω αλλαζοντας συνεχιζουμε γρηγορα την εξαγωγη.
 

poseidonas77

Well-Known Member
Αντυ χαλαρωσε και μην αχωνεσε
....κοιτα το αποτελεσμα του δημητρη που πηγε σουπερ αλλα και του βαλαντη που ειχαν υψηλα ποσοστα φυτρωσης και ολλα θα πανε καλα...δε χρειαζεται να απολογεισαι σε κανεναν .....τις ιδιες σκεψεις καναμε και για τον δημητρη που πηγε σε εναν αγνωστο γιατρο χωρις να σχεδιασει απο την αρχη και τα ειδες τα αποτελεσματα..εχε πιστη ολλα καλα θα πανε....
 

andy.k

Active member
Όχι φιλέ Ποσειδώνα έχει δίκιο κ ο Δημητρης38 και ο αερατος και όλοι οι "κακοί" (με την καλή έννοια ε?) του φορουμ. Εγώ το ολο θεμα με τη συνεννοηση για τη συμμετοχη του γιατρου το ανεφερα σα το μόνο σημείο που δε μου άρεσε...αλλά οκ δίνουμε βαρύτητα σε αυτό ενώ έχω ανεβάσει 20 φωτός...Δε περιμένα ρε παιδιά από εσάς να μου πείτε ότι ήταν λάθος ο τρόπος που το χειριστηκα εγώ ή ή κλινική το θέμα που αναλυσαμε...Το είπα μόνος μου...Αν ήταν να με ενδιέφερε αυτό θα έκανα ένα αρχικό ποστ του τυπου " έκανα μμ εκεί και ενώ είχα κανονίσει αυτό, έγινε το άλλο, μη ξαναπάει κανείς εκεί είναι τσαρλατανοι" και τέλος. Και τα αλλά παιδιά που ανέφερες ή κοπέλα τα κεντησε σε μεγάλο ποσοστό και είχαν τρελή φυτρωση...τώρα 7
μήνες μετά με extra εμπειρια μπορεί να έχει
γίνει και 5αστερη, λέω εγώ... Αν θέλουμε
αυτό από μια παρουσιαση μμ, να κραξουμε μονο οτι δε μας αρεσει, να ξεποσταρω και τις φωτο και να μιλάω με πμ με οποίον θέλει να μάθει
περισσότερα...
 

gkast

Active Member
Καλή επιτυχία φίλε Andy και καλή φύτρωση και εγώ από το πρώτο ποσταρισμά σου την ίδια αντίδραση με τα παιδιά είχα.... μιας και είπες πως και εσένα σε ενόχλησε .....ανεξάρτητα από αυτό όμως σου εύχομαι να πάρεις το αποτέλεσμα που προσδοκάς ....
Και δεν νομίζω (έτσι θέλω να πιστεύω )όσο καχύποπτοι είμαστε μεταξύ μας ...με αντιπαραθέσεις μας ....με όλα τα αρνητικά μας να
θέλουμε να υπάρχει παιδί στο φόρουμ που να αποτύχει σε μια μεταμόσχευση ......
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εδω εγω ειχα νευριασει στη hdc γιατι νομιζα τα τριχοθηλακια θα τα βαζουν οι ιδιοι οι γιατροι και οχι οι βοηθοι.δεν ειχα ιδεα καν.Μολις ειδα αλλα ατομα στο κεφαλι μου τρομαξα αλλα δεν μιλησα και εγω.
Οι γιατροι εκαναν το strip το εραψαν και εκαναν τις οπες.
 
Μπλουζα