Anastasakis Hair Clinic 2515 grafts 3/5/2023

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Πάνο, αν έχεις όρεξη ρε φίλε, κάνε ένα χτένισμα με ζελέ και σήκωσε όλο το μαλλί καρφακια να μας δείξεις ένα techno look να τρελαθούμε !!!
 

ch7.panos

Active Member
Πάνο, αν έχεις όρεξη ρε φίλε, κάνε ένα χτένισμα με ζελέ και σήκωσε όλο το μαλλί καρφακια να μας δείξεις ένα techno look να τρελαθούμε !!!
Όταν πάρω προϊόντα για το μαλλί θα το κάνω. Τώρα ακόμη είναι πολύ κοντά. Για μακρύ το πάω πάντως!
 

ch7.panos

Active Member
Πάνο, αν έχεις όρεξη ρε φίλε, κάνε ένα χτένισμα με ζελέ και σήκωσε όλο το μαλλί καρφακια να μας δείξεις ένα techno look να τρελαθούμε !!!
Δεν έβαλα ζελέ απλά το έβρεξα και βοήθησε λίγο η «γλίτσα» της μινοξιδίλης από πρωί πρωί. Bonus το τσουλουφάκι γιατί έχω κι αδερφό γεννημένο το 1984.

 

ch7.panos

Active Member
#monotovideometraei 6 μήνες. Η κάμερα είναι η πίσω του iPhone 12 Pro Max σεταρισμένη στα 4κ και 60 fps. Υπάρχει ένα fps drop εκεί που ψεκάζομαι γιατί πήγε 2% μπαταρία και φρικάρει κάπου εκεί λίγο. Δεν είναι το καλύτερο βίντεο αλλά αρκετά καλό αν αναλογιστείς πως το πήρα μόνος.

 

David155

Member
#monotovideometraei 6 μήνες. Η κάμερα είναι η πίσω του iPhone 12 Pro Max σεταρισμένη στα 4κ και 60 fps. Υπάρχει ένα fps drop εκεί που ψεκάζομαι γιατί πήγε 2% μπαταρία και φρικάρει κάπου εκεί λίγο. Δεν είναι το καλύτερο βίντεο αλλά αρκετά καλό αν αναλογιστείς πως το πήρα μόνος.

Τελειο αποτελεσμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Πανούλη άψογος αγορίνα!Ακολούθησες κατα γράμμα την θεραπεία και σε συνδυασμό με την πολύ καλή τοποθέτηση πήρες αυτό που άξιζες!Να το χαίρεσαι φιλαράκι μου!Θέλω να πάρεις και 2η χτένα μη με ξεχάσεις!αχαχχαχαχα
 

ch7.panos

Active Member
Δεν έχει τόσο με τη παρουσίαση τόσο αλλά με τη διαφορά που κάνει μια όμορφη hairline στη ψυχολογία και πόσο μπορείς να παίξεις και να εκφράσεις τον εαυτό σου μέσω του μαλλιού (και γενικά με την εμφάνιση σου). Θα πω εγώ λοιπόν, μη φοβάστε τη θεραπεία μινοξιδίλη+φιναστερίδη/ντουτασερίδη (με βοήθησε να κλείσω crown και να χοντρύνουν τα μαλλιά που δεν είναι από ΜΜ) και μη διστάσετε για ΜΜ αν αυτή χρειάζεται. Για να είμαστε εδώ μας νοιάζει και πάρτε το στα χέρια σας αφού η λύση υπάρχει.

ΥΓ Το προϊόν είναι Uppercut Matte Pomade (Medium Hold)

 

ch7.panos

Active Member
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα