Anastasakis Hair Clinic 2515 grafts 3/5/2023

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

9nik5

New Member
Παιδιά συγγνώμη για το off-topic αλλά δεν ξέρω που να ρωτήσω. Πριν τρεις μέρες περίπου ανέβασα μία ερώτηση αλλά το νήμα δεν έχει πάρει έγκριση ακόμα. Έκανα κάτι λάθος εγώ ή ο χρόνος είναι φυσιολογικός;
 

ch7.panos

Active Member
Μη σχολιαστεί οτιδήποτε άλλο εκτός μαλλιού Χαχαχ. Ναι τα μάτια μου κοκκινίζουν όντως από το ζεστό νερό και το σαμπουάν. Όχι δεν θα έλεγα ψέματα.

Βρέξιμο που ο γιατρός κολώνει να κάνει.


Και στεγνό.

 
Τελευταία επεξεργασία:

gregun

Member
Μη σχολιαστεί οτιδήποτε άλλο εκτός μαλλιού Χαχαχ. Ναι τα μάτια μου κοκκινίζουν όντως από το ζεστό νερό και το σαμπουάν. Όχι δεν θα έλεγα ψέματα.

Βρέξιμο που ο γιατρός κολώνει να κάνει.


Και στεγνό.

@ch7.panos θέλει log in για να δούμε τα βίντεο/φωτογραφίες.
 

JimKan1

Well-Known Member
Φιλε επειδη οι φωτο ετσι οπως τις εχεις ανεβασει καποια στιγμη στο μελλον δεν θα ανοιγουν καλο ειναι να ανεβασεις και καποιες κανονικα
 

Gianney

Well-Known Member
Μπράβο φίλε μια χαρά.Εσυ συνεχίζεις θεραπεία ώστε ν μην χάσεις τα μαμά μαλλιά.Μεταμοσχευση άλλη δεν χρειάζεται κ δεν έχεις κατά νου πιστεύω σωστά;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ch7.panos

Active Member
Μπράβο φίλε μια χαρά.Εσυ συνεχίζεις θεραπεία ώστε ν μην χάσεις τα μαμά μαλλιά.Μεταμοσχευση άλλη δεν χρειάζεται κ δεν έχεις κατά νου πιστεύω σωστά;
Έχει κλείσει η τρυπίτσα στο crown αλλά όχι 100%. 7 μήνες παίρνω αγωγή με φίνα και 8 με μινοξιδίλη. Μόνο ο χρόνος θα δείξει. Για την ώρα όμως δεν έχω κατά νου άλλη !
 

ch7.panos

Active Member
Να το χαίρεσαι φιλαράκι!Άξιζε το κάθε ευρώ που έδωσες και θέλουμε όχι χρυσή χτένα αλλά και χρυσό σεσουάρ πες στον γιατρό!
Χαχαχαχ θα του το πω να μου δώσει ένα καλό επαγγελματικό, μιας και θα το χρειαστώ με το μακρύ.
 

ch7.panos

Active Member
Βγήκα στο χιονόνερο με το χτένισμα που έχετε δει και παραπάνω και γύρισα σπίτι βραζιλιάνος αμυντικός χαφ που παίρνει κίτρινη σε κάθε ματς. Κάνω περμανάντ ; Χαχαχ

Οι φωτό είναι με τη μπροστινή κάμερα του iPhone 12 Pro Max κι όχι πλήρως ενδεικτικές από άποψη φωτισμού και ανάλυσης. Πιο πολύ είναι για τον χαβαλέ.

 

ch7.panos

Active Member
Ένα διαφορετικό update 9μήνου… περιμένω τον γιατρό για τη δίκη του παρουσίαση. Μικρή κοτσίδα πάνω λοιπόν… τα πλαϊνά τα έχω πατικώσει με πομάδα γιατί δεν φτάνανε τα περισσότερα.

 

ch7.panos

Active Member
Εμπρηστικό ποστ για τα τωρινά τεκταινόμενα του φόρουμ. Αλλά δεν πειράζει. Λεπτομέρειες hairline με νωπό μαλλί προς τα πίσω. Υπάρχουν κάποιες λεπτές τρίχες (δεν πολύ φαίνονται στις φωτό) που ακόμη παίζει να χοντραίνουν. Πίσω κάμερα iPhone 12 Pro Max.

 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
Εμπρηστικό ποστ για τα τωρινά τεκταινόμενα του φόρουμ. Αλλά δεν πειράζει. Λεπτομέρειες hairline με νωπό μαλλί προς τα πίσω. Υπάρχουν κάποιες λεπτές τρίχες (δεν πολύ φαίνονται στις φωτό) που ακόμη παίζω. Πίσω κάμερα iPhone 12 Pro Max.

Πανούλη δεν υπάρχει εμπρησμός όταν υπάρχει τέτοιο αποτέλεσμα(θα είμασταν και άδικοι)Ειλικρινά ο γιατρός πρέπει να σε κάνει εξώφυλλο της κλινικής καθώς πιστεύω ότι είσαι ίσως το καλύτερο αποτέλεσμα του απο αυτά που έχω δει εγώ τουλάχιστον!
 

Bigk

Well-Known Member
Πραγματικά φοβερό το μαλλί σου φίλε. Ευτυχώς δεν έγινε το νήμα σου μπάχαλο όπως πολλά άλλα , και μπορούμε να δούμε την εξέλιξη. Θύμισε μου λίγο παίρνεις φίνα?
 

ch7.panos

Active Member
Πραγματικά φοβερό το μαλλί σου φίλε. Ευτυχώς δεν έγινε το νήμα σου μπάχαλο όπως πολλά άλλα , και μπορούμε να δούμε την εξέλιξη. Θύμισε μου λίγο παίρνεις φίνα?
Το νήμα το είχα ανοίξει λέγοντας πως σκεφτόμουν να πάω Αναστασάκη το οποίο το είχα οβερ 90% στο μυαλό μου. Μετά αφού το έκανα περίμενα να πάει 3μηνο-4μηνο για να το γράψω διότι δεν θα μπορούσα να τραβήξω στο δικό μου νήμα τα εμπρηστικά ενώ περιμένω να δω το πρώτο αποτέλεσμα. Ναι παίρνω φίνα 8 μήνες, 1 μήνα μετά την άρχισα. Τα μαλλιά όλα έχουν γίνει πιο χοντρά και λίγο πιο σπαστά και σκούρα. Πίσω που είχα λιγάκι κάνει μια αρχή ξέφωτου στο crown έχει κλείσει κατά ένα 80% θαρρώ αν και πιστεύω πως μετά θα κάνω το χοντρό μπαμ κι εκεί. Διότι έχει τρίχες μεν παραπάνω αλλά είναι ελάχιστα πιο λεπτές δε. Τώρα βέβαια ελάχιστα έως καθόλου δε φαίνεται αυτό καθώς τα ψειρίζω μόνος μου αλλά ναι!
 
Μπλουζα