Anar, fue, 2873 grafts, 11-12/11/2015

ANAR

Well-Known Member
καλη φυτρωση Anar . Η δοτρια σου μου φαινεται καλη για εξτρα μ/μ... δεν εχεις ταχεια εκφυση λογω του οτι δεν χρησιμοποιεις καποια θεραπεια... κανε υπομονη και μακαρι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις. Να μας ενημερωνεις τακτικα φιλος.

Ευχαριστω φιλε.
Η δοτρια μου μπορει να δωσει ακομα 2 πολυ καλες μεταμοσχευσεις συμφωνα με τον γιατρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Οκ, καλή φύτρωση σου εύχομαι. Σε συμβουλεύω να μην βάλεις, ουτε εγω βάζω, απλα κάνε υπομονή όπως κάνω και εγω. Την σούμα θα την κάνεις στο τέλος, το ενδιάμεσο ειναι αδιάφορο. Τα ποστ θα διορθωθούν.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Νασε καλα CVIAL
 

ANAR

Well-Known Member
Παιδια ας κρατησουνε καθαρο το θεμα.....παρακαλω καποιον διαχειριστη να μεταφερει τα τελευται εκτος θεματος ποστ.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα εκτός θέματος μεταφέρθηκαν στο "Έλλάδα vs Εξωτερικό"
 

piros75

Well-Known Member
Τσούκου, τσούκου, είμαι σίγουρος ότι θα τα δεις να έρχονται από τώρα και έπειτα. Σίγουρα η μινοξ βοηθάει για μια πιο γρήγορη φύτρωση, οπότε σκέψου το.
 

ANAR

Well-Known Member
Τσούκου, τσούκου, είμαι σίγουρος ότι θα τα δεις να έρχονται από τώρα και έπειτα. Σίγουρα η μινοξ βοηθάει για μια πιο γρήγορη φύτρωση, οπότε σκέψου το.

Αν ειναι να βγουνε θα βγουνε και χωρις μινοξιδιλι απλα θα αργησουν λιγο παραπανω.Σε 6-7 μηνες θα παω παλι για μεταμοσχευση οποτε δεν βιαζομαι να δω το αποτελεσμα γιατι ξερω οτι εχω ακομα πολυ δουλεια στο κεφαλι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αναρ πως παει εχεις καμια εξελιξη στην φυτρωση γιατι βλεπω στους 4 μηνες ακομη δεν ειναι τοσο ικανοποιητικο.
 

Δημητρης38

Active Member
Anar στις φωτογραφιες σου, στην ληπτρια το χρωμα στο δερμα σου φαινεται να ειναι ποιο λευκο σε σχεση με την υπολοιπη επιφανεια. Μου δινει την εντυπωση οτι εχει μαζευτει υγρο σμήγμα κατω απο το δερμα.
Μπορει να φαινεται στην φωτογραφια ετσι και να κανω λαθος δεν ξερω ...

Μετα το λουσιμο βλεπεις να βγαζεις σμηγμα ή να δημιουργουνται πλακες με λεπια στο δερμα σου ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

salonikios30

Active Member
παιδια δεν ειναι προτιμοτερο πλεον να τα παρει ολα στην σκαλα ενα να μην φαινεται αυτη η αναομοιομορφια που δειχνει χαλι?
 

ANAR

Well-Known Member
Anar στις φωτογραφιες σου, στην ληπτρια το χρωμα στο δερμα σου φαινεται να ειναι ποιο λευκο σε σχεση με την υπολοιπη επιφανεια. Μου δινει την εντυπωση οτι εχει μαζευτει υγρο σμήγμα κατω απο το δερμα.
Μπορει να φαινεται στην φωτογραφια ετσι και να κανω λαθος δεν ξερω ...

Μετα το λουσιμο βλεπεις να βγαζεις σμηγμα ή να δημιουργουνται πλακες με λεπια στο δερμα σου ?

Οχι φιλε μου δεν εχω παρατηρησει κατι απο αυτα που αναφερεις....ισως σε ξεγελαει ο φωτισμος που ηταν φως ημερας και λεντ δυνατος φωτισμος ψυχρου χρωματος.
 

ANAR

Well-Known Member
παιδια δεν ειναι προτιμοτερο πλεον να τα παρει ολα στην σκαλα ενα να μην φαινεται αυτη η αναομοιομορφια που δειχνει χαλι?

Φιλε μου τωρα τα εχω ξυρισει ολα....πιστεψεμε οτι ειναι το μονο που δεν με ενδιαφερει αυτη τη στιγμη.....φοραω καπελο συνεχεια μονο στο σπιτι το βγαζω.
 

ANAR

Well-Known Member
Στους 5 μηνες

DSCN0157.JPG

DSCN0158.JPG

DSCN0159.JPG
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Η διαφορα απο τον τεταρτο μηνα ειναι εμφανης, εχεις φυτρωση σημαντικη σε ενα μηνα και πιστευω οτι θα συνεχισει και στο επομενο διαστημα θα καλυφθει η περιοχη. Καλη συνεχεια αναρ!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tελικα ναι η διαφορα 4 με 5 μηνα ειναι εμφανης.
Πιστευω το ποσοστο φυτρωσης ειναι ικανοποιητικο,αλλα χρειαζεται και στηριξη απο πισω για να γινει ενα ομοιομορφο αποτελεσμα.
Anar τα δικα σου σχολια ποια ειναι?
 

Bouklas

Well-Known Member
Όσο πάει και καλυτερεύει ANAR. Με το καλο πρώτα να έχεις ένα ωραίο αποτέλεσμα και μετά βουρ για δεύτερη να φαίνονται πιο ομοιόμορφα.
 

ANAR

Well-Known Member
Η διαφορα απο τον τεταρτο μηνα ειναι εμφανης, εχεις φυτρωση σημαντικη σε ενα μηνα και πιστευω οτι θα συνεχισει και στο επομενο διαστημα θα καλυφθει η περιοχη. Καλη συνεχεια αναρ!

Ευχαριστω Νικο....η αληθεια ειναι οτι ειχα αγχωθει τον προηγουμενο μηνα ομως τωρα δειχνει να ξεκιναει η φυτρωση....μακαρι να συνεχιστει ετσι και τους επομενους μηνες.
 

ANAR

Well-Known Member
Tελικα ναι η διαφορα 4 με 5 μηνα ειναι εμφανης.
Πιστευω το ποσοστο φυτρωσης ειναι ικανοποιητικο,αλλα χρειαζεται και στηριξη απο πισω για να γινει ενα ομοιομορφο αποτελεσμα.
Anar τα δικα σου σχολια ποια ειναι?

Γιαννη αν ολα πανε καλα πριν τα χριστουγεννα ξαναμπαινω χειρουργειο για 2η μεταμοσχευση....θα χρειαστω και 3η για να εχω πληρη καλυψη σε ολο το κεφαλη....ετσι το εχουμε σχεδιασει με τον κ.Μαρα.
 
Μπλουζα