Anar, fue, 2873 grafts, 11-12/11/2015

ANAR

Well-Known Member
Στους 2 μηνες απο την μεταμοσχευση.

. DSCN0148.JPG
DSCN0147.JPG

DSCN0151.JPG
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Φιλε Αναρ εισαι στους 3μιση μηνες εαν δεν κανω λαθος ?
Κανε μας μια ενημερωση φιλε για την εξελιξη σου, ελπιζω ολα να πηγαινουν κατ'ευχην !!
 

Bouklas

Well-Known Member
Τιμη επετρεψε μου να μην πω....νομιζω δεν προσφερει κατι στο φορουμ.
Καλή επιτυχία Anar, από τον 5 μήνα και μετά θα βλέπεις ουσιαστικές εξελίξεις.

Όσο για την τιμή, εννοείτε πως προσφέρει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Νικολας νικ

Well-Known Member
Καλη συνεχεια anar, ειναι πολυ νωρις ακομη για να δεις αποτελεσμα...υπομονη, σε δυο τρεις εβδομαδες η εικονα σου θα ειναι πολυ καλυτερη απο τη σημερινη..εχεις παρα πολλα εκολαπτωμενα τριχακια που θα πυκνωσουν την περιοχη, πολυ καθαρες και ρεαλιστικες οι φωτογραφιες!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πόσο χρονών είσαι Αναρ; Επίσης βάζεις μίνο; Αν δεν βάζεις μίνο νομίζω ότι είναι εμφανές και εδώ (μαζί και με την δική μου περίπτωση) πόσο μπουστάρεται η γρήγορη φύτρωση σε όσους βάζουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Καλη συνεχεια anar, ειναι πολυ νωρις ακομη για να δεις αποτελεσμα...υπομονη, σε δυο τρεις εβδομαδες η εικονα σου θα ειναι πολυ καλυτερη απο τη σημερινη..εχεις παρα πολλα εκολαπτωμενα τριχακια που θα πυκνωσουν την περιοχη, πολυ καθαρες και ρεαλιστικες οι φωτογραφιες!!

Ευχαριστω Νικολα...ευχομαι τα καλυτερα και για σενα φιλε.
 

ANAR

Well-Known Member
Πόσο χρονών είσαι Αναρ; Επίσης βάζεις μίνο; Αν δεν βάζεις μίνο νομίζω ότι είναι εμφανές και εδώ (μαζί και με την δική μου περίπτωση) πόσο μπουστάρεται η γρήγορη φύτρωση σε όσους βάζουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk

37 ειμαι CVIAL....μινοξιδιλη δεν βαζω.Σκεφτομαι να την ξεκινησω για να βοηθησω την φυτρωση αλλα λεω ασε μην μπλεξω παλι με την μινοξ ( εβαζα 10 χρονια ).

υ.γ Στην πρωτη σελιδα του θεματος μου υπαρχουν καποια διπλα ποστ δικα μου....δεν ξερω πως εγινε αυτο...διορθωσε το αν γινετε...ευχαριστω.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οκ, καλή φύτρωση σου εύχομαι. Σε συμβουλεύω να μην βάλεις, ουτε εγω βάζω, απλα κάνε υπομονή όπως κάνω και εγω. Την σούμα θα την κάνεις στο τέλος, το ενδιάμεσο ειναι αδιάφορο. Τα ποστ θα διορθωθούν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tasmania

Active Member
καλη φυτρωση Anar . Η δοτρια σου μου φαινεται καλη για εξτρα μ/μ... δεν εχεις ταχεια εκφυση λογω του οτι δεν χρησιμοποιεις καποια θεραπεια... κανε υπομονη και μακαρι να εχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις. Να μας ενημερωνεις τακτικα φιλος.
 

tasos33

Well-Known Member
καλη επιτυχια και απο μενα anar, η περιπτωση σου σε αυτο το σταδιο μου θυμιζει την εξελιξη του bluearmy, οσο αφορα την φυτρωση, και σε αυτο το περιστατικο παντως βλεπω την συνηθη τακτικη της hdc να τουμπανιαζει την hairline και να αφηνει πιο εκτεθιμενη την περιοχη πισω απο αυτην, κατι με το οποιο δε συμφωνω απολυτα και επιπλεον στους πελατες απο ελλαδα θα πρεπει να δει λιγο την τιμολογιακη της πολιτικη πιστευω
 
Μπλουζα